Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2011, 23:14   #3461
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Battlefield 3

Citat:
Earlier today, DICE released several updates for Battlelog, the service used to launch the PC version of Battlefield 3, track statistics, awards, and more. The new updates include:
Allowed Pending EA-ID accounts on the site.
Minor tweaks and updates to the Stats pages based on reports from the Forums.
Improved copy on the Origin friends import screen.
Minor tweaks to the Party and join system.
Fix for the “Your active soldier is not ready for duty” problem newly registered users have been seeing.
More updates to the filter handling in the Server Browser, default servers now have even more available slots.
Fix for Battle reports listing in Profiles.

There will be more updates to Battlelog as the beta progresses. The Battlelog updates are scheduled to happen daily at 8 AM GMT.
Inace ljudi, ne komentarisete Battlelog... Kako vam se cini?

Meni je super, cisto i pregledno, serveri se nalaze brzo i lako i definitivno se brze ulazi u MP nego preko standardnog in-game browsera. Ako zanemarimo to da su trenutno serveri puni...
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 23:20   #3462
Dejan16
Veteran
 
Član od: 23.8.2010.
Poruke: 588
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 137 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Battlefield 3 Brink Edition...


i'm fucking calling it!
Porediti BF3 i Brink je glupost,ovo je BETA a Brink cak ni posle 3-4 meseca nije igriv.

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
bc2 je 100 puta kompletniji proizvod
Cekaj ti poredis bfbc2 posle godinu i po dana teskog ispravljanja i BF3 BETA verziju?
Pa BF3 BETA izgleda i funkcionise bolje nego sto je bfbc2 funkcionisao posle 2 meseca.

Caspian Border sam igrao na HIGH I na 1280*1024 i uopste mi nije losa grafika...mada ima dosta laga(verovatno zbog 64 igraca).


Dok Metro prosto klizi.
Dejan16 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dejan16 na korisnoj poruci:
Morandi (29.9.2011), pentraksil (29.9.2011)
Stara 29.9.2011, 23:22   #3463
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

@pentraksil pa ubacili su to. Postoji to, samo po nekad...

A onaj odsjaj je dobar, samo su ga malo preterali.
Snajper bleji u metrou u mraku i sija ko sljokica...
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 23:33   #3464
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

preterali su sa tim snajperom i odbljeskom....
to u realnosti mozes da vidis al jako retko... bolje da su napravili jedan snajper po sqadu, a ne ovo... ubija u pojam da igras kao sniper, a nervira i kad vidis na kilometar taj odbljesak...
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 23:37   #3465
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Battlefield 3

Da, bas je usiljen taj bljesak. Kao da drzi baterijsku lampu ispod... Ajde to, nego sto sve zivo na vojniku ima neki odsjaj.

Najjaca mi je ona lampa sto se montira ispod, kad te neko spuca s njom u facu, ne znas gde se nalazis.

S druge strane, kad pogledate u sunce, mnogo mocno su odradili taj efekat. Cak i na low je neizbezan.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 23:39   #3466
gagi011t
Veteran
 
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 727
Zahvalnice: 260
Zahvaljeno 426 puta na 202 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Najjaca mi je ona lampa sto se montira ispod, kad te neko spuca s njom u facu, ne znas gde se nalazis.
Ili jos gore, onaj laser.
gagi011t je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 23:40   #3467
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Battlefield 3

Citat:
miregrobar kaže: Pregled poruke
preterali su sa tim snajperom i odbljeskom....
to u realnosti mozes da vidis al jako retko... bolje da su napravili jedan snajper po sqadu, a ne ovo... ubija u pojam da igras kao sniper, a nervira i kad vidis na kilometar taj odbljesak...
Vidi se ukoliko je opticki nisan usmeren ka suncu, i ako se ne pazi lako se dogadja. Doduse slazem se, u mraku i bas svuda ne bi trebalo da ima bljeska. Popravice to verovatno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 23:48   #3468
gagi011t
Veteran
 
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 727
Zahvalnice: 260
Zahvaljeno 426 puta na 202 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Ajd' i ja da bacim neki utisak.

Igra je ispunila sva moja ocekivanja.
Grafika je lepa, igra sasvim fino optimizovana, gameplay fenomenalan... A nadje se i po koji bag, sto je, jelte bilo i za ocekivati, ipak je to DICE.

Na konfi iz profila imam 30-40 frejmova na medium podesavanjima u 12x10 rezoluciji, sto je sjajno, sa obzirom da sam ocekivao slide-show.

Sto se bagova tice, primetim s' vremena na vreme neke strafte po ekranu, "trza" ponekad, desavalo mi se da propadnem u zemlju, a i igra je mi je pukla 3 puta.
Nista sto par patch-eva ne moze da ispravi. Najvaznije je da hitbox i hitreg rade savrseno.

Meni ona Metro mapa i nije tako losa, a Caspian Border nisam probao jos. Mrzi me da se cimam. Sto rece Mire, valjda ce biti neko slobodno mesto u 3-4h ujutru.
Ne znam sta bih jos napisao, mozda kad isprobam vozila Caspian Bordera.

E da, osecaj pucanja nije nalik onom iz bc2, mnogo je bolje odradjen.

Mogu reci da sam prilicno odusevljen i vrlo verovatno kupujem igru.
gagi011t je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 23:56   #3469
gorgilije
Starosedelac
 
Član od: 13.2.2008.
Poruke: 2.645
Zahvalnice: 965
Zahvaljeno 1.026 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Bice ovo VRH igra!Kad vam ja kazem.Skoro nisam prvi put probao neku igru i da mi je tako legla.Samo kad se malo ispegla,patch-dva,kad srede jos neke sitnice i gliceve,nece skoro izaci neka igra koja ce moci da joj parira.A zamislite kad vidimo i ostale mape!!!Pa 14 mapa ce da bude!A mi videli samo dve.Pa ostale modove igre.Jaooooo,veselja!
gorgilije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku gorgilije na korisnoj poruci:
Game fever (30.9.2011), Rkoma (30.9.2011), Sh0m1 (30.9.2011), Skenderevo (30.9.2011), Starfighter2 (30.9.2011)
Stara 30.9.2011, 1:13   #3470
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Citat:
gorgilije kaže: Pregled poruke
nece skoro izaci neka igra koja ce moci da joj parira
u wish
Sonic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2011, 1:20   #3471
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Kad pre...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2011, 1:57   #3472
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

malo pre je neki lik imao skor 70/12
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2011, 2:39   #3473
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Meni je isti Fps kao i u BFBC 2 znaci 60 -55 - 45 znaci ne moram da OC super,ako budem hteo bas da besnim budzicu ....no videcemo.....moraju najnoviji driveri bilo mi je oko 17 fps sa starim....
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2011, 6:47   #3474
Ivan1981
Veteran
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.186
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 283 puta na 191 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

@High life

Pa hakovi su se pojavili par sati posle izbacivanja closed bete.Cak su hakeri bili toliko drski da su reklamirali svoj hak na gomili tema na zvanicnom EA forumu.

Inace, juce prva ili druga partija, jedan nas lik iz tima puca u nebo i za par sekundi pravi 8/0.A to i ne cudi zato sto ako pogledas servere u battlelogu videces da ni na jednom nije ukljucen PB.
Ivan1981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2011, 8:00   #3475
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Od mene 7.5 za ovu Betu .....BFBC 2 je mnogo bolja igra u svakom pogledu osim zvuka i detekcije koja je stvarno fantasticna.
Jetove koji lete malo brze od dvokrilaca nisam probao ali Helis jesam krut i nezanimljiv osecaj (kao da vozis kantu) nesto slicno kao u Vijetnamu samo sto mi se cini da je jos bolje leteti u Hjuiju.
Igra pati od ozbiljnih CODizama cist projekat da se navuku Cod fanbojsi ali tu se radi o milijardama profita znaci nema sale,Grafika sa blestecim sljastecim bojama(ni govora o prirodnoj fantasticnoj toniranoj atmosferi u bc 2) nebo i Voda je stvarno fotografski uradjena nema sta,osvetlenje je jednostavno genijalno ne postoji igra koja ima bolje,da nema tih odsjaja od okulara ne bi ni video nekog od snajpera.Meni grafika najvise lici po tonu na Crysis samo malo sitnija textura ali ipak mnogo krupnija nego BC 2.No tu je ogroman prostor i mnostvo mogucnosti.Pucanje texture ima svuda sumnjam da ce moci da srede igru za godinu dana sa obzirom na velicinu mapa sto se toga tice.
Igra ce biti zabavna ali daleko od onoga sto sam ocekivao,kod mene u klanu ce tek da padne,teesko glasanje da li cemo uopste preci na ovu igru.
Meni se Metro svideo i nije,mislim da ce cepanje po gradskim cetvrtima biti super(Eh taj Karkland).
Dzipove mozete da vozite i lupate koliko hocete nece se ostetiti bice dosta zezanja sa vozilima na praznim serverima.
Jednostavno ovaj projekat je isuvise veliki Za DICE njima treba tri puta vise ljudi i programera da bi razvili ovu igru ciji koncept je genijalan...ali.

Zaista mi nije jasno kako su od fenomenalnih simulatora letenja u svim prethodnim BF naslovima toliko lose uradili ovaj.

STvarno imam osecaj da je ovo alpha verzija igre i stvarno zelim da ova igra bude extra ali nazalost vise nisam optimista...optimizacija je ok fps prilicno stabilan gliceve koje ova igra ima nikada nece potpuno strediti...barem ja imam takav osecaj kad se setim kako je to islo u Bc 2 no ovo je beta konacna presuda kad igra izadje,ali BFBC 2 ce jos duugo ostati na mom kompu,Hype mi je startu prosao i sad vise nigde ne zurim.
Sam gameplay je ok no ja sam veliki COD mrzac ja sam ocekivao da gameplay bude ...neverovatan...

Snajperisanje je totalno nezanimljivo i to je cist COD trip eto toliko od mene na prvu loptu,pisao o sam o najzanimljivijim detaljima,prone je realan ali prebrz i to ce biti isti exploit kao i u COD.....igra je vredna kupovine i bice COD ubica ali....nemam taj Filing kao sto sam imao u BC 2 no to sam ipak samo ja...

Na kraju da pomenem da je BFBC 2 beta grafika bolja od ove....posto vidim da je to nekome zasmetalo u gornjrm postu.
Za mene su igre umetnicka dela i ja na njih tako gledam...i tako sudim,nadam se da gresim u ovom slucaju...no videcemo kada igra izadje...ne ocekujem neko izuzetno poboljsanje u odnosu na Betu da se razumemo....ono sto me zanimalo saznao sam...

Ah da zadnja sifra za Caspian koja i dalje radi je ista : shoppingcartsareagoodride

Poslednja ispravka: <S2N><Mefisto> (30.9.2011 u 8:21)
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku <S2N><Mefisto> na korisnoj poruci:
... i bidi fin (30.9.2011), miregrobar (30.9.2011)
Stara 30.9.2011, 8:53   #3476
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Gresis druze ali mnogo. Dosta krupnih bagova bice ispravljeni vec sad u startu igre.
A ovo drugo to je tvoje misljenje. Meni je BF3 daleko zanimljiviji od BC2.
Ako ces iskreno, stavise bc2 mi je smesan u odnosu na ovu igru. Ovu atmosferu koju bf3 ima, zvuk, detekciju, mape to bc2 ne moze ni u snu da ima. Kakva je detekcija u BC2 i dan danas? Kakvi su lagovi-teleportacija bili u beti i jos dugo dugo prisutni bili u igri? Kako su male mape? Gde je ratna atmosfera? Nemoj da me zezas majke ti.
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Morandi na korisnoj poruci:
gagi011t (30.9.2011), uros@3D (30.9.2011)
Stara 30.9.2011, 9:29   #3477
zeroberto
Novi član
 
Član od: 19.2.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 24
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zeroberto
Određen forumom Re: Battlefield 3

E, ljudi, na Caspian moze da se udje i bez passworda. Treba samo da se instalira ovaj mod.
zeroberto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2011, 9:52   #3478
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Citat:
Morandi kaže: Pregled poruke
Gresis druze ali mnogo. Dosta krupnih bagova bice ispravljeni vec sad u startu igre.
A ovo drugo to je tvoje misljenje. Meni je BF3 daleko zanimljiviji od BC2.
Ako ces iskreno, stavise bc2 mi je smesan u odnosu na ovu igru. Ovu atmosferu koju bf3 ima, zvuk, detekciju, mape to bc2 ne moze ni u snu da ima. Kakva je detekcija u BC2 i dan danas? Kakvi su lagovi-teleportacija bili u beti i jos dugo dugo prisutni bili u igri? Kako su male mape? Gde je ratna atmosfera? Nemoj da me zezas majke ti.
Voleo bih da gresim druze ali kod mene vec jedan zali sto je preorderovao bagovi i nisu tema ocekaivao sam bolji bfbc 2 ili barem isti ali ovo...ovo nisam ne kazem da je igra losa ok je ali ispod mojih ocekivanja detekcija u BF 3 je fantasticna jdnostavno meni je filing u BFBC 2 bolji sta da ti kazem detekcija na blizinu da ali sumnjam da ces ovde moci sa 300 metara da snimis lika u glavu u pokretu probao sam na Caspijan sa Snajperskaja ma nema sanse i na sto metara tesko da ga pogodis u pokretu a imao sam 45 fps...no ovo je beta videcemo za mesec dana ali ja mislim da ova igra nece dobiti vise od 8.5 na IGN ne znam mozda sam isuvise razocaram i *****m videcemo
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku <S2N><Mefisto> na korisnoj poruci:
miregrobar (30.9.2011)
Stara 30.9.2011, 10:02   #3479
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Prvi utisci nakon odigrane 2 partije:

- betu su shvatili jako neozbiljno i jako lose su se pripremili za betu (malo servera i dugo cekanja da se udje u jedan)
- battlelog zanimljiv ali prepun nedostataka (serveri se refresh-uju tek klikom na njih, startovanje igre u window modu, facebook-oliki izgled)
- gameplay je ok stim da sunjanje kroz grmlje je nebuloza, serveri imaju laga dosta iako su iz EU, recoil jako dobar,
- zvuk tako tako u pojedinim trenucima zaista fantastican dok u nekim i ne bas,
- grafika hmm to je posebna prica i tumacicu je sa ove strane: DICE najavljuje WOW grafiku, a izbacuje Betu gdje je grafika meh sa obecanjem bice bolje u finalnoj verziji.

Sve u svemu i dalje je vecina stvari ostala na obecanjima dok je prikazano i ne bas tako sjajno. Ova beta bi trebala da privuce kupce ali ustvari pravi od kupaca testere koji placaju da testiraju igru. Igra je odavno u fazi umnozavanja i distribucije tako da ocekujte veliki day one patch.

P.S. Da bi se okupili i igrali normalno ne nervirsali se zbog ostalih igraca kreirao sam Platoon http://battlelog.battlefield.com/bf3...0451875811905/

posaljite mi zahtjev ja sam woodex da vas mogu pozvati u Platoon

Poslednja ispravka: dex3108 (30.9.2011 u 10:21)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2011, 10:28   #3480
Starfighter2
Veteran
 
Član od: 28.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 586
Zahvalnice: 606
Zahvaljeno 207 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 3

Citat:
Dejan16 kaže: Pregled poruke

Caspian Border sam igrao na HIGH I na 1280*1024 i uopste mi nije losa grafika...mada ima dosta laga(verovatno zbog 64 igraca).


Dok Metro prosto klizi.
Eh meni radi na otprilike 60fps na LOW ali na 1920 rezoluciji, cim pocnem da povecavam setovanja, pocne da usporava.Ali, igra odlicno izgleda na toj rezoluciji na LOW setovanjima, s tim sto sam AA stavio na 4. Igra je potencijalni "winner", samo da je ispeglaju josh malo. Battlelog je fina stvar, verovatno ce i to da evoulira.

Pozz
Starfighter2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battlfield 3, bf3


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Battlefield: Bad Company 2 masteri Akcione igre 8994 8.2.2020 12:10
Battlefield 2 zona spalejela Mrežne igre 310 11.11.2013 1:27
Najbolja igra iz Battlefield serijala zidan grobar Akcione igre 24 29.6.2010 17:10
Prvi Srpski Klan Za Battlefield 2142 GRUJA272 Online susreti 2 25.1.2009 3:35
Operation Peace Keeper - Battlefield 2 Mod Ghost Akcione igre 3 19.9.2007 10:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com