Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2006, 13:04   #121
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ne, ne radim u SK-u ali mi je jedna od zelja da radim tamo [/QUOTE]

evo ja zelim da ti cestitam NG 2006, i zelim ti da u ovoj godini dobijes poso da opisujes igre ,,ima jos igrackih novina tako da neodbacuj neke manje poznate. ..pa ko zna mozda na kraju i dodjes do sk i postanes budza
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2006, 2:56   #122
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Oficijalni rewiew igrice: (ono sto nas usoro ocekuje)

The demo kicked off in what's known as "The Great Forest," where our hero was equipped with both a sword and a torch. Since the action was taking place in broad daylight, there was no need to light the way, so we headed to the equipment screen to put away our flame, replacing it with something else. You'll be able to use both hands in Oblivion, whether you decide to wield a sword and a shield, dual weapons, or a double-handed axe. Although we aren't sure exactly how many weapons will be available, it looked like there were plenty of choices on the equipment screen.

When we began walking through the forest and the ruins, it became immediately apparent that this is one of the best looking games we've ever seen. The level of detail is fantastic, from the pitted, scratched stone pillars lining the pathways to the various types of flora we came across. Oblivion features a huge game world (nearly 16 real-size square miles), yet you wouldn't know it just by looking around your immediate area. The forest was densely populated with trees, seemingly as far as the eye could see. Amazingly, even far off trees could be seen clearly.

Once we finished our walk in the woods, our demoer took our hero into a dark dungeon. We were confronted by a magician, who immediately began conjuring skeletal minions that quickly proceeded to attack. After dispatching the skeletons with a few well-placed fireballs, we hacked and slashed at the magician with our longsword. The game's first-person melee combat works very well, as you'll need to time your swings and move out of the way of your opponents' strikes. As we walked through a lower part of the dungeon, we got a taste of the game's environmental traps when a stone we stepped on suddenly shot us toward the spiked ceiling.

Next, we got a chance to check out one of the game's many villages, all of which are populated by a motley cast of characters. Oblivion features only spoken dialogue, so you won't have to waste your time with any of that messy "reading" that plagues other RPGs. The game features some pretty impressive lip-synching as well, and even the mouths of non-human characters (such as the lizard-woman that we met later in the level) move realistically while speaking.


Although we still haven't gotten a chance to explore the game's missions or quests, we did get a taste of the map system. Once you've gotten a quest (or even without one, we're not sure), you can go to the map screen and set a marker, allowing you to find your way no matter where you are. In a nice touch (especially since you're in a huge game world), you can actually quickly travel to your marker, saving a lot of time in the process. So, rather than spending an hour walking a few miles, you can get there in just a few moments, though it should be noted that time will progress just as quickly.
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2006, 2:57   #123
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

There's definitely a lot to like about The Elder Scrolls IV: Oblivion, but one element stands out more than anything else. This is truly a sandbox game, where every action will result in some sort of reaction. During the demo, our hero accidentally set an innocent villager on fire, prompting a local guard to rush up to us. Our demoer said that he usually paid the requested fine, but he actually listened to me when I said, "Screw that guy, kill him!" After battling for a few moments, we ducked into the local mage's union. According to the guy manning the controller, in every previous demo, the hero was able to join the union.

This time, however, the union's leader refused to let us join because our hero was now "a wanted criminal." Even better, the guard miraculously didn't forget about our trangressions, actually following us into the building, slashing at us until we killed him. This turn of events caused the demoer to proclaim, "Oh wow, I've never seen that happen" a number of times, which is always a good sign that a game will have a lot of surprises (and even better, replay value) for those players who enjoy unpredictability. After seeing The Elder Scrolls IV: Oblivion in action, we want it more than ever.

koga ne mrzi da cita nek' izvoli..ali zaista mnnnnnoooooogggggoooo obecava!
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2006, 12:10   #124
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Nisam se nadao kada sam otvorio ovu temu da ce biti ovoliko zainteresovanih za Elderscrolls igre. Odlicno mislio sam da smo izumrli. Ali toliko o Oblivionu jos nam samo ostaje da se strpimo dva meseca...
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2006, 13:20   #125
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ma kakvi izumrli pogledaj samo reakcije ljudi po raznoraznim internet sajtovima... Ovakvu euforiju nisam nikad video!
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2006, 23:02   #126
zorz
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ako je verovati svim tim najavama, onda nas u ovoj godini cekaju dve zaista savrsene RPG igre (da jednom i nama svane! Jer ako stvarno isprave sve mane morrowind-a, a najvece su bile konfuzna prica i NPC likovi i razgovori sa njima, a sa druge strane unaprede gothic 2, a tu je falilo malo vise gradova i malo veca mapa, onda nam predstoji prava mala revolucija, kakvu su do sada jedino izazvali BG2 i fallout2. Jao, blago nama
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2006, 23:09   #127
darthmajor
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Video sam onaj famozni filmic, i stvarno izgleda sokantno dobro! Mada, nije 'nerealno' dobro, i verujem da ako se potrude radice normalno vec na danasnjim masinama. Nemojmo jos pored gothic-a zaboraviti i Neverwinter Night ciji screenshotovi izgledaju primamljivo, naravno ne u istoj klasi kao oblivion, ali ako mogu igrati keca bez problema, ni sada necu imati problema. Inace za kad su najavljeni gothic i NWN?
darthmajor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2006, 2:19   #128
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ej ja odgledah onih 5-6 trejlera i mislim da ce oblivion da radi na mojoj masini, ali samo ako iskljucim grafiku... dakle:

********************
ELDER SCROLLS- OBLIVION
********************

Choose:
1. New game
2. Load game
3. Options
4. Credits
5. Exit

>1

-You begin your epic quest.
-You are in a very detailed, beautiful forest.
-You see: very detailed, beautiful enemy
>ATTACK
-You attack!
-You miss!
-Enemy attacks!
-Enemy hits you! -4HP
>ATTACK
-You hit enemy! -5HP
-Enemy is slain.
>SEARCH
-You find: Very Detailed Red Potion
>TAKE POTIOM
-I don't understand that.
>TAKE POTION
-You take the potion.
>DRINK POTION
-You drink the Red Potion. You die.

*********
GAME OVER
*********

Your final score: 342

O_O
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2006, 13:57   #129
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ja sam isto odgledao sve klipove i mogu da kazem da je napravljen odlican posao, pogotovo sa sumom i specijalnim mappingom koji stvarno izgleda nevjerovatno
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2006, 11:14   #130
Grond
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Poruke: 304
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 95 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Jao ljudi, nemojte da vjerujete press materijalim, grdno cete da se razocarate u Oblivion. Nemojte da me pogresno shvatite, ja sam megaobozavatelj Morrowinda, ali Oblivion ce biti dobra igra kao sama za sebe ali nece biti ni do koljena svojim legendarnim predhodnicima. Naravno, tehnicki ce da blista, ali je i vise nego ocigledno da se cika Tod Hjuard polakomio na pare i okrenu cijeli koncept TES-a prema mejnstrimu, posto je veci dio zarade dosao od verzije za Xbox nego za PC i sada vise kreativne snage ulazu u verziju za 360 neko za PC. Pojednostavili su koncept da bi se igra sto bolje svidjela glupom prosjecnom Dzoniju. Ja stalno visim na TES forumima i mogu da vam kazem da ogroman broj PC igra izrazava sumnjicavost sto se tice kvaliteta sledeceg TES-a. Grafika je do yaya, ali sta ce biti sa onom dusom koju su predhodnici posjedovali??? Sve je nekako odredjeno na kasicicu, sto su oni procurjeli filmici i potvrdili. Igracu se gotovo crta sta treba da radi sto je u suprotnosti sa idejom vodiljom Eldera...

Gothic 3 ce da ga zdrobi u Evropi, a mozda cak i u SAD-u (barem kod hardcore RPG gamera). Steta sto ce Gothic 3 najvjerovatnije da koristi StarForce 3 zastitu, kao i sve ostale njemacke igre koje su izasle u poslednje vrijeme.

Samo cu jos reci-sjetite se Deus Ex-a "2"
Grond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2006, 20:12   #131
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
Grond kaže:
Jao ljudi, nemojte da vjerujete press materijalim, grdno cete da se razocarate u Oblivion. Nemojte da me pogresno shvatite, ja sam megaobozavatelj Morrowinda, ali Oblivion ce biti dobra igra kao sama za sebe ali nece biti ni do koljena svojim legendarnim predhodnicima. Naravno, tehnicki ce da blista, ali je i vise nego ocigledno da se cika Tod Hjuard polakomio na pare i okrenu cijeli koncept TES-a prema mejnstrimu, posto je veci dio zarade dosao od verzije za Xbox nego za PC i sada vise kreativne snage ulazu u verziju za 360 neko za PC. Pojednostavili su koncept da bi se igra sto bolje svidjela glupom prosjecnom Dzoniju. Ja stalno visim na TES forumima i mogu da vam kazem da ogroman broj PC igra izrazava sumnjicavost sto se tice kvaliteta sledeceg TES-a. Grafika je do yaya, ali sta ce biti sa onom dusom koju su predhodnici posjedovali??? Sve je nekako odredjeno na kasicicu, sto su oni procurjeli filmici i potvrdili. Igracu se gotovo crta sta treba da radi sto je u suprotnosti sa idejom vodiljom Eldera...

Gothic 3 ce da ga zdrobi u Evropi, a mozda cak i u SAD-u (barem kod hardcore RPG gamera). Steta sto ce Gothic 3 najvjerovatnije da koristi StarForce 3 zastitu, kao i sve ostale njemacke igre koje su izasle u poslednje
vrijeme.
Samo cu jos reci-sjetite se Deus Ex-a "2"

Ma bice dobra igra, doduse ne onako hard-core ali ce biti OK.

Ne spominji Deus-Ex2 molim te, i dalje se jezim od pomisli na njega
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2006, 15:33   #132
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ljudi vidite na IMDB-u ko daje glasove likovima zapanjicete se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.imdb.com/title/tt0462271/
Wolverine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2006, 19:37   #133
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
Wolverine kaže:
Ljudi vidite na IMDB-u ko daje glasove likovima zapanjicete se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.imdb.com/title/tt0462271/
Znam samo Patrika Stjuarta(Zvezdane staze - Captain Pickard).Ko su ovi ostali?
Jim Bravura je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2006, 20:19   #134
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Postoji kraća biografija klikom na ime svakoga od njih.

Sean Bean, na primer, ovde kao The Lost Heir je najpoznatiji po ulozi u LOTR1 kao Boromir ili futurističkoj akciji Equilibrium. Uglavnom su to profesionalni glumci i ljudi sa prethodnim iskustvom u pozajmljivanju glasova u igrama.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2006, 21:25   #135
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ma, jesam li vam rekao da ce igra biti odlicna

Nemojte previse citati o igri ili slicno jer cete izgubiti interesovanje kada dodje, tako se i meni desilo sa vise igri
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2006, 18:11   #136
Smash
Član
 
Član od: 17.1.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 42
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Evo jedan Q&A sa oficijalnog foruma www.elderscrolls.com

u svakom slucaju koliko je ovome verovati, dosta toga sto je meni smetalo u Morrowindu, ovde je ispravljeno...
Konacno ce pozicija guild mastera imati neki znacaj...
Ali opet cu o svemu tome doneti sud kada TES4 i zvanicno izadje...
Smash je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2006, 13:06   #137
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

I evo ga datum izlaska i intervju http://www.worthplaying.com/upcoming...cle&artid=1003

Zahtjevnost igre [moci cu da je igram] http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_faq.htm

Gledanje filmica o pravlljenu igre http://bethsoft.com/downloads/video/ob_doc_trl.mov

Jedva cekam
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2006, 17:18   #138
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

aleluja! jos samo da dokupim tih 512 MB rama (a bice ovih dana) i milincina

kako cu da puknem semestar pa to nije normalno
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2006, 0:49   #139
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ehhh, kako cu ga ja kidati, i to cu morati da ga predjem za oko dve nedelje, bice gusto
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2006, 1:19   #140
Lucifer_King®
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Poruke: 143
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

sa 2.4 procesorom,6600 sa 256 mb i 512 ram-a nadam se da cu moci da igram na low i 800*600 naravno bez FSAA sa nekim prosekom 15-25 FPS
Lucifer_King® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
elder scrolls, oblivion, tes

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls Online Angelo Serafin MMORPG igre 1190 18.1.2024 23:55
The Elder Scrolls Online - Balkan Community LjutiNordijac Online susreti 1 5.3.2013 19:29
The Elder Scrolls Online Andross otpaTci 1 3.5.2012 20:35
Elder Scrolls MMORPG donator99 Mrežne igre 10 14.11.2007 10:42
Elder Scrolls vs Gothic? karlito brigante otpaTci 6 21.11.2006 23:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com