Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2010, 13:50   #581
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

http://content.usatoday.com/communit...oject/1?csp=34

OMG... Tekst, slika...
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 21:17   #582
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

BTW, sta mislite... Hoce li Telltale nastaviti po principu "jedna sezona jedne igre po godini", ili...? Nekako mi je 2011. bila rezervisana za TOMI 2, a sad se namece i Back To The Future... A cini mi se da kao tim raspolazu sada sa dovoljno resursa da izguraju dva jaka projekta u godini.
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 22:55   #583
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Šta ima novo

Ne samo Back to the Future nego i Jurassic Park. A ToMI 2 nisu ni najavili.

Back to the Future ce verovatno da krene za mesec-dva posto su zavrsili Sam i Max a za Jurrasic Park ne znam, mozda i on uskoro. Monkey Island je mislim i dalje njihova najjaca licenca koju imaju, tj. ako je opet "pozajme" od LucasArtsa iako se i ne znaju detalji njihovog dogovora oko toga.

Ne znam, mozda su mogli da malo promene koncept, recimo za ove filmske igre - ali njima evidentno odgovara epizodni koncept koji su istrenirali. A mislim i da im nije problem da rade na vise razlicitih igara odjednom.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 23:22   #584
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Šta ima novo

Avanturisti celog sveta - dobro udahnite i spremite se na groundbreaking vesti:

Pojavio se
Spoiler za Gray Matter?:
Nancy Drew: Secrets Can Kill remasterizovano izdanje
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Laskaris (3.9.2010)
Stara 3.9.2010, 3:34   #585
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Šta ima novo

procesljao sam malo po naslovima koje je Shlaymara grupno najavljivao za 2008. i 2009. pa da vidimo koliko od tih igara jos nije izaslo


- Gray Matter - No comment

- Mozart - izasao u Francuskoj i Rusiji, za sada nema nista o engleskoj verziji. Ako je ne najave uskoro pocinjem ozbiljno da ucim francuski (ruski sam vec ucio al' ne ide nesto) posto je zanimljiva tema sa nekim muzickim zagonetkama, a autori se hvale i da su koristili 6000 autenticnih scena Praga za koriscenje specijalne tehnike u grafici koja kombinuje pre-renderovane scene i real-time 3D.

- Face Noir: The Cat With Jade Eyes - najavljena za ovu godinu

- Dead Mountaineer Hotel - izasla u Rusiji, Nemackoj i Francuskoj, najavljena engleska verzija bez datuma

- A Stroke of Fate - Izasla u Rusiji, kao i nastavak, najavljena engleska verzija bez datuma

- Haunted - tek treba da izadje u Nemackoj ove godine, engleska verzija najavljena do kraja godine

- Once Upon a Time in Japan: Earth - ovaj jako zanimljiv naslov je trebalo da bude prvenac teksaske kompanije ali sajt ne radi a o igri se nije culo nista neko vreme. Bilo je dosta prezentovanog materijala koji mozete da vidite i ovde

- The City of Metronome - osim jako lepog artworka koji i dalje stoji na naslovnoj strani nema nista konkretno u vezi ove igre koja je jedno vreme uzburkala javnost sa izvodjenjem u Loom smeku gde zagonetke resavate iskljucivo snimanjem i koriscenjem zvukova. Autori kazu da nisu odustali od izdavanja naslova koji je trenutno "on hold", iako se spominje saradnja sa Sonijem i izdavanje za konzole.

- Until I'm Gone - autori kazu da projekat nije prekinut

- Alternativa - najavljena za 2010.

- Coven - najavljena za oktobar 2010.

- Culpa Innata 2 - izgleda da je bilo nekih finansijskih nesporazuma izmedju autora i izdavaca pa igra nije izasla krajem prosle godine ali kazu da projekat nije napusten. Ovde ima jos malo informacija o igri

- A New Beginning - izlazi u Nemackoj ove godine, engleska verzija najavljena bez datuma

- Conspiracies 2: Lethal Networks - nastavak FMV-a iz 2003. bi posle vise godina odlaganja trebalo da izadje ove godine. Grci su svojevremeno postavili i trejler

- Corrosion: Cold Winter Waiting - najavljena za ovu godinu

- The Book of Unwritten Tales - engleska verzija najavljena za kraj godine

- Stonewall Penitentiary: Awaken - po recima autora rad na igri nije prekinut vec "on hold"

- Adam Syndrome - najavljena za ovu godinu

- Legends of Daemonica: Farepoynts Purgatory - najavljena za ovu godinu

- Resonance - Autoru treba pomoc za izdavanje. Dajte mu dolar i bicete pod "Special Thanks". Za 500 cete postati producent.

- Theseis - ima jedan od lepsih sajtova ali je rad na igri ocigledno prekinut. Po tracevima, Grci su skoro zavrsili igru koja pravljena sa velikim ambicijama ali je zaskripelo pred izdavanje projekta kada je gazda multikompanije koja stoji iza igre zatvorio vrecu. Prica se i da Soni zeli da otkupi prava.

- Rinascimento: Florence 1529 - kazu Italijani da su zavrsili 25% igre! Na pamet mi pada vic sa misem i slonom koji pretrcavaju preko mosta kada mis kaze: "Ala tutnjimo!"

- The Dead Device - najavljena za ovu godinu

- Audere Semper - najavljena za ovu godinu

Poslednja ispravka: dijego_ (3.9.2010 u 4:04)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Emx77 (3.9.2010), Shlaymara (3.9.2010)
Stara 3.9.2010, 8:12   #586
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Avanturisti celog sveta - dobro udahnite i spremite se na groundbreaking vesti:

Pojavio se
Spoiler za Gray Matter?:
Nancy Drew: Secrets Can Kill remasterizovano izdanje

Hvala ti Bas se nasmejah
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 10:11   #587
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
procesljao sam malo po naslovima...
Meni se mozda najvise igra Edna & Harvey: The Breakout, obecali su krajem godine najzad... Mislim da nas ocekuje super zima sa Gray Matter i The Book of Unwritten Tales, samo bez novih odlaganja ako ikako moze.

Poslednja ispravka: Shlaymara (3.9.2010 u 14:29) Razlog: Izbacen gigaquote
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 14:43   #588
Emx77
Član
 
Član od: 5.5.2007.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 71
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 29 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
procesljao sam malo po naslovima koje je Shlaymara grupno najavljivao za 2008. i 2009. pa da vidimo koliko od tih igara jos nije izaslo...
Bode oci da su mnoge igre izdate za njemacko i rusko trziste, a engleskih verzija jos nema Dva pitanja vezana za ovaj fenomen:

1. Zar tako malo ljudi na engleskom govornom podrucju igra avanture?

2. Je li toliko tesko u vec gotovu igru ubaciti engleski jezik? Ne mislim da je to lagan korak, ali mi je nelogicno da treba godina ili vise da se to zavrsi, nako sto je sve ostalo uradjeno.
Emx77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 14:47   #589
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Nije samo ubacivanje jezika, treba da se nađe i izdavač za englesko/američko tržište. Što se tiče prvog pitanja, mislim da se većina ovih avantura i pravi u Rusiji ili Nemačkoj, pa im je onda lako da tamo izdaju igru...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 17:11   #590
Emx77
Član
 
Član od: 5.5.2007.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 71
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 29 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Nije samo ubacivanje jezika, treba da se nađe i izdavač za englesko/američko tržište. Što se tiče prvog pitanja, mislim da se većina ovih avantura i pravi u Rusiji ili Nemačkoj, pa im je onda lako da tamo izdaju igru...
Da, znam, ali to valjda ne bi trebao biti problem posebno u eri kad postoji mogucnost digitalnog downloada. Evo npr. vidio sam na mnogim stranim forumima da se ljudi interesuju za "A Stroke of Faith". Sta bi imao da izgubi izdavac koji omoguci download te igre? U takvom slucaju, ako prodaja ne ide, gubi razvojni tim a ne izdavac.
Emx77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 19:03   #591
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

To jeste čudno, mislim da ti uopšte nije potreban izdavač da bi ti se igra našla na nekom download servisu... Ali ako igra fejluje izdavač gubi pare koje je uložio u reklamu.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 23:03   #592
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Šta ima novo

a i recimo, kada jedan tim iz ceske pravi igru on obicno moze da priusti i ceske glasove, pa bilo to preko obliznjeg bastovana koji zaliva kupus ispod prozora kompanije ili lokalnih glumaca

ali ako treba da rade i kompletne engleske glasove onda je to vec mnogo veci budzet, i tu vec autori traze izdavace koji ce raditi lokalizacije

Citat:
Emx77 kaže: Pregled poruke
1. Zar tako malo ljudi na engleskom govornom podrucju igra avanture?
pa cak i ako amerika ili britanija nisu same po sebi dovoljno trziste da izdavac napravi englesku verziju, tu smo takodje i mi i uostalom sve zemlje koje nisu Italija, Spanija, Francuska, Rusija, Nemacka...

Citat:
Emx77 kaže: Pregled poruke
2. Je li toliko tesko u vec gotovu igru ubaciti engleski jezik? Ne mislim da je to lagan korak, ali mi je nelogicno da treba godina ili vise da se to zavrsi, nako sto je sve ostalo uradjeno.
Toonstruck je kostao oko 10 miliona a budi siguran da je par miliona otislo na glasovnu glumu. Takodje, nedavno spomenuti Tale of a Hero je radio englesku glasovnu glumu koja sama kosta skoro vise i od citave igre (a nema jos engleske verzije ). Dakle, lokalizacija nije dzabe tako komplikovana iako se naravno uvek nalaze i kompromisi i ne mora se uvek ici na kompletnu profesionalnu postavu glumaca

Poslednja ispravka: dijego_ (3.9.2010 u 23:11)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 23:43   #593
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Heaven's Hope
http://www.heavenshope-game.de/index.php?lang=en
".....2.5D point and click adventure which tells the story of a "training" angel who falls accidentally from heaven down to earth in the 19th century.....is planning a 2011 release in german, english and maybe other languages,more details will follow soon."
Spoiler za about:
Talorel, angel-candidate and student at the academy for stunt flying has tumbled from the realm of heaven to earth near the town of “Heaven’s Hope”. Just as he was practising his dangerous stunts, a mishap happened. In a moment of inattention he loses his bearings, breaking through the heavenly barrier and then directly through the cover of cloud, he hits hard onto the surface of the earth. The cloud cover is the boundary between the realms of heaven and earth. Crossing the frontier is only permitted by the express consent of any of the archangels and is granted only in exceptional cases. Should the archangels learn of the infringement, the career of the young candidate would in all probability be ruined even before it has started. His foremost and sincere desire is to return to heaven. However, this turns out to be much more difficult than he had thought…
Relive a fantastic adventure from the fall to the re-ascension of Talorel in a colourful blend of humour and amusing horror. Find yourself in an emotional roller-coaster, get to know many quaint characters, learn about intrigues, the Spanish Inquisition, ever more weird places and rare mysteries. Get to know the charming protagonist and his extremely likeable companions in a magical and animated world!

original setting and ingenious story based on an idea by Seckin Ölmez
- over 12 hours of excitement and fun
- about 40 scary and wonderful screens designed by hand
- charming and sarcastic companions of the protagonist
- more than 25 droll inhabitants with own back-ground story
- different solutions and alternative endings
- decisions taken in the course of the game definitely alter the course of the story
- genuine multiplayer adventure by means of “join the game” function
- tutorial integrated in story
- solve quests and change your character
- cinema-style orchestral soundtrack by Pedro Macedo Camacho

http://www.gameboomers.com/Pressreleases/heavenshope/heavenshope.htm
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2010, 4:59   #594
Azazel
Član
 
Član od: 12.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 181
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 73 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Telltale pravi rasprodaju! Odlicna ponuda, ako se ja nesto pitam.
Azazel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2010, 22:07   #595
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Šta ima novo

Pre neku godinu sam skinuo demo jedne indi igre i iznenadio se lepuskastom grafikom i dizajnom. Izgledalo je da igra tapka u mestu i pitanje je bilo hoce li i izaci ali se pojavila informacija da je Kaptain Brawe zavrsen i da ce biti pusten u prodaju za neku nedelju pod okriljem Cateie (The Legend of Crystal Valley) koja je pripomogla nezavisnom Naphtalite-u da dovrsi igru kada je izgledalo da nece biti nista od projekta.

Sta se zapravo krije iza cele ideje? Nekadasnji graficki dizajner najpopularnijeg hrvatskog developera CroTeam-a Petar Ivancek je krenuo u nezavisnu produkciju sa idejom da napravi nesto sto ce liciti na klasike i 5-6 godina radio sam na igri. Zaskripelo je kod izdavanja a preko Cateia-e igraci ce konacno moci da vide delo ovog entuzijaste.

Kaptain Brawe: A Brave New World je originalno trebalo da bude prva epizoda u ciklusu ali je igra u medjuvremenu napredovala od prvobitnog demo-a koji je kruzio netom tako da ostaje da se vidi da li je prica kompletirana ili "visi o planini". Autor je izjavio kako "nije hteo bilo kakav voice acting" pa se i u trejleru moze primetiti da igra nece imati glasove, osim ako se nesto bitnije ne promeni do izdavanja.

Samim nazivom i atmosferom igra automatski podseca na sage o super-junacima, stripove i sci-fi dela uz humoristicni prizvuk a odmah sam se setio i genijalnog flipera - Full Tilta 2 i table sa Captain Hero-om koji se razracunava sa zlikovcima. Prica se vrti oko pompeznog i nalickanog Kapetana Hrabrog, pripadnika svemirske policije koji u comic-like svetu koji predstavlja alternativni 19. vek krece u potragu za kidnapovanim naucnicima-vanzemaljcima.

Grafika jako asocira na The Curse of Monkey Island a tu je i preslikani "coin" interfejs zvani "Badgotron" dok vam je pomocnik drveni robot - Rowboat. Kao sto se da primetiti, sve kod Brawe-a - od traljavog broda do njegovog samog imena, mirise na "Made in Taiwan" ali ga to ne sprecava u nameri da bude najbolji, najodaniji i najpopularnji svemirski borac protiv kriminala. Vodice se jos dva lika u igri pored Brawe-a - nekakav "Dzimi Hendriks" vonabi i potencijalna feme fatale


Pre-order pocinje 15. septembra a prodaja 1. novembra. Ako ste nestrpljivi i znatizeljni mozete da probate demo koji je onomad izasao iako su ga autori sada "skartirali" jer se "dosta promenilo od tada". Ipak, vredi pogledati ako vec niste pa ga mozete naci npr. ovde:

Demo - 22 MB

Trailer

Zvanicni sajt

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2.jpg
Viđeno:	40 puta
Veličina:	73,4 KB
ID:	36347 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	kaptain brawe screenshot.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	89,8 KB
ID:	36348 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	02.jpg
Viđeno:	31 puta
Veličina:	98,3 KB
ID:	36345

Poslednja ispravka: dijego_ (8.9.2010 u 23:22)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
draske73 (9.9.2010), Laskaris (8.9.2010), Shumsko_drvece (8.9.2010)
Stara 9.9.2010, 8:21   #596
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Izašla je igra Jekyll & Hyde - teška je oko 4,2GB
Opis, sličice i trejler.
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2010, 23:25   #597
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Šta ima novo

What Makes You Tick: A Stitch in Time je pusten danas u prodaju a pitanje je momenta kada ce se naci i na rafovima svih bolje snabdevenih prodavnica.

Za one sa jeftinijim ulaznicama, ovo je nastavak nezavisne avanture Matijasa Kempkea What Makes You Tick? jedne od zapazenijih indi avantura u zadnjih par godina. Nastavak nije besplatan ali su se autori ocigledno potrudili da naprave jos glomazniju i duzu igru od keca, sa vise lokacija, likova, dijaloga i zagonetaka a i sami objasnjavaju kako su bili primorani da uplivaju u komercijalne vode sa rastom produkcije i broja ljudi na projektu.

Prica se nastavlja na keca i desava se u primorskom gradicu Ravenhollow gde stizu junak prvog dela Nathan i Dr Coppelius u potrazi za doktorevom kidnapovanom unukom. Na isto mesto stize i Nigel Trelawney ciji je otac tu imao posed i bio jedan od 9 clanova lokalnog naucnog skupa.

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	stitch_in_time_9.jpg
Viđeno:	24 puta
Veličina:	39,0 KB
ID:	36360 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	stitch_in_time_10.jpg
Viđeno:	27 puta
Veličina:	36,8 KB
ID:	36361 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	stitch_in_time_13.jpg
Viđeno:	30 puta
Veličina:	49,4 KB
ID:	36362
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
draske73 (10.9.2010), getawayblues (10.9.2010), Shumsko_drvece (9.9.2010)
Stara 9.9.2010, 23:32   #598
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Nastavak nije besplatan
Ja bi' platio i keca.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2010, 14:34   #599
darkelf
Član
 
Član od: 2.10.2009.
Poruke: 376
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 165 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Jel probao neko Jekyll & Hyde?
Meni se pojavljuje poruka CreateDevice failed!
darkelf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2010, 22:44   #600
aleksandarnbg
Novi član
 
Član od: 31.10.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Šta ima novo

Citat:
darkelf kaže: Pregled poruke
Jel probao neko Jekyll & Hyde?
Meni se pojavljuje poruka CreateDevice failed!
Udji u Documents\J&H\Hyde.ini i promeni rezoluciju koja odgovara tvom monitoru.
Btw igra je tesko sra*e

Poslednja ispravka: aleksandarnbg (10.9.2010 u 23:09)
aleksandarnbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku aleksandarnbg na korisnoj poruci:
draske73 (10.9.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, datum izlaska, news, novosti, release date, sta ima novo, vesti


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Skoro Novo za Novo? real022 Šta da kupim? 7 8.1.2008 16:06
Novo napajanje za geforce 8800gts yahhoo ŠDK - Ostale komponente 15 11.12.2007 15:23
da li je bolje novo ili polovno? mcdado Šta da kupim? 26 10.3.2007 14:38
Staro za novo voodoo_ Tekstovi u SK 2 29.4.2006 16:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com