Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2010, 12:41   #421
joksa
Član
 
Član od: 15.3.2010.
Lokacija: Spavam po kućama
Poruke: 184
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joksa
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Icemansrb kaže: Pregled poruke
Moras da mi definises pojam "kvalitet", da bih mogao da te shvatim.

Ono nije Hard core kako smo navikli kod F2p igara, ipak je ovo igra za pretplatnike koji ne zele da se muce.
Sto se tice craftovanja nisam odavno video bolji sistem, jedino sto nema neki pvp, ostalo se puno ne razlikuje od ostalih igara samo sto su questovi prelaki za resavanje.
Necu puno da filozofiram a mogao bi jer sam i sam veliki fan Lord of the Rings sage i na nju gledam kao na nesto sto ne moze da se preslika na igru.
D&D je bord igra sa pravilima od 5 tomova od po 1000 strana, IS ne moze da upropasti to. Star Wars takodje. Logicno je da od njih moze da se naprave video igre.
Posto su se vodili knjigama svi znaju da je Tolkin najvise posvetio opisu i izgledu srednje zemlje i zato je ta igra tako lepa. Nigde nije navedeno ko kave sposobnosti ima od SVIH rasa a to nisu samo te 4.
Igra u koji jedan Elf i Dwarf champion imaju iste skilove i koji ce na kraju biti razliciti jedino po tome sto je ovaj mali debeli i ima bradu a drugi je visok lep i plav.
Igra u kojoj ne mozes da biras izmedju dobrih i losih a na tome je postavljen temelj cele price (i nemoj da mi kazete kako oni premijum mogu da biraju da budu bauci (goblini)).
Igra jeste lepa sto je kavalifikuje za jedan dobar screensaver
joksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2010, 14:35   #422
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Pročitao sam knjige u srednjoj, svaki film pogledao po 3-4x i to je to. Nisam zakleti LOTR fanboy i ovo što si ti naveo meni nije nikakav minus. Svi znaju da je igra PVE i da nema PVP samim tim nema ni potrebe da ima zle frakcije u igri...
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2010, 17:14   #423
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
joksa kaže: Pregled poruke
Necu puno da filozofiram a mogao bi jer sam i sam veliki fan Lord of the Rings sage i na nju gledam kao na nesto sto ne moze da se preslika na igru.
D&D je bord igra sa pravilima od 5 tomova od po 1000 strana, IS ne moze da upropasti to. Star Wars takodje. Logicno je da od njih moze da se naprave video igre.
Posto su se vodili knjigama svi znaju da je Tolkin najvise posvetio opisu i izgledu srednje zemlje i zato je ta igra tako lepa. Nigde nije navedeno ko kave sposobnosti ima od SVIH rasa a to nisu samo te 4.
Igra u koji jedan Elf i Dwarf champion imaju iste skilove i koji ce na kraju biti razliciti jedino po tome sto je ovaj mali debeli i ima bradu a drugi je visok lep i plav.
Igra u kojoj ne mozes da biras izmedju dobrih i losih a na tome je postavljen temelj cele price (i nemoj da mi kazete kako oni premijum mogu da biraju da budu bauci (goblini)).
Igra jeste lepa sto je kavalifikuje za jedan dobar screensaver
Jokso sve sto si napisao si 100% upravu, nema sanse da se Tolkin prebaci u neku igru mmo tipa, mozda neki dobar sigle player sa dosta ulozenog novca i odradi posao al to nece skoro da se desi, jer ako pogledamo Americku populaciju njima nista neznace knjige.

Ali sto se tice lotro igra ima odlicnu mehaniku, predobar crafting, i trade sistem (koji na zalost samo premium igraci imaju, ne mesati premium sa VIP(vip placa pretplatu), premium(kupi jednom TP u shopu)), questanje samo po sebi je odlicno odradjeno mozes solo, mozes u grupi lepse je u grupi, sama atmosfera dok igras je super(muzka koja prati radnji, zvuk, grafika).
Plus jos jedan dodatak je sto nisi ogranicen samo na questove, imas hobije(za sad samo pecanje, koje prelepo izgleda), sviranje instrumenata(cak postoji sinhronizacija igraca da sviraju istu pesmu sa razlicitim instrumentima, moze da se napravi bend), postoji odeca i razni dodaci koji sminkaju lika da izgleda posebno idealno za zensku populaciju.Kuce koje povecavaju storage i mogucnost da se iste opreme enterijerom koji je zaradnjen iz instanci, craftovanjem ili prostom kupovinom kod npc-a ili iz item shopa, uredjivanje travnjaka ispred kuca, itd.Prosto svet u malom, mix sim city i simsa.

Za sad jedna od boljih f2p igara koja stvarno ima ono f2p, nisi uslovljen item shopom(ono doduse da bi otvorio sve questove jesi al posto mozes da zaradis lovu u igri nemoras kes da dajes ako neces samo treba biti uporan.)

Dodaj skirmish sistem instanci gde treba bas dobra grupa igraca da se rese i party skillove.Dobijes dobar sistem zabave.

Inace igra nije za povrsne ljude mora dosta da se cita i proucava da bi se sve skockalo kako treba.

Jos jedan info kod nas igra kosta 990 din (samo osnovno znaci do 50 lvl) pa kome se ne da, da zaradjuje pare kroz igru moze otkljucati sve za samo 990din i da postane VIP na 30 dana, a kad to istekne vraca se na premium nalog ali dotle cemu biti otkljcane sve stvari iz item shopa, ostaje mu samo da skupi kroz igru da kupi expanzije ili opet moze da ih kupi za kes i da nastavi gde je stao.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2010, 17:17   #424
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Pročitao sam knjige u srednjoj, svaki film pogledao po 3-4x i to je to. Nisam zakleti LOTR fanboy i ovo što si ti naveo meni nije nikakav minus. Svi znaju da je igra PVE i da nema PVP samim tim nema ni potrebe da ima zle frakcije u igri...

Ima pvp-a u igri, na 4 nacina:
Attack- direktan napad na igraca bez najave
Duel- izazivanje na borbu
PVmp(monster play, samo za vip tj pretplatnike.)- branis instancu od drugih igraca koji igraju nije nesto a i nicemu ne sluzi.
Arena - tipican arena sistem.

Mada bih voleo da ima i druge frakcije i pvp mape slicno wow, allods sistemu, pa kad mi dosadi questanje odem i posibam se sa nekim.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2010, 23:15   #425
joksa
Član
 
Član od: 15.3.2010.
Lokacija: Spavam po kućama
Poruke: 184
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joksa
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Pročitao sam knjige u srednjoj, svaki film pogledao po 3-4x i to je to. Nisam zakleti LOTR fanboy i ovo što si ti naveo meni nije nikakav minus. Svi znaju da je igra PVE i da nema PVP samim tim nema ni potrebe da ima zle frakcije u igri...
Ok ja sam rekao sta meni smeta i da je moglo stvarno kvalitetnije da se uradi pa cak i po cenu na uzor nekih drugih igara ko je su izasle pre nje.

A kada si vec procitao te tri knjige preporucijo bi ti da procitas i Silmarilion
Imaces zabavu vecu i duzu nego sto ces igrati LOTRO
joksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2010, 11:20   #426
vlpudja
Novi član
 
Član od: 26.1.2010.
Poruke: 14
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
joksa kaže: Pregled poruke
Nije bitno da li je igra lepa, bitno je da je kvalitetna a LOTRO to svakako nije. NWN i nije tolko lepa igra a i dan danas su puni serveri.
Da li si igrao LOTRO, da bi mogao da kažeš da nije kvalitetna? Ako i jesi verovatno je to bio kratak trial u kome ne možeš da vidiš ništa od sadržaja igre. Tek nakon 50-og nivoa kada pređeš u moriu i počneš sa legendarnim oružjima i unapređivanjem geara, raid-anjem počinješ polako da shvataš veličinu igre
vlpudja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2010, 12:10   #427
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Pitanje ako se kupe orignalna igrica + expanzija da li cu moci da igram free u smislu da mi je sve otljucano da ne moram da skupljam te tp poene za questove itd?
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2010, 12:18   #428
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Da. Sve od kvestova će ti biti otključano jedino cash shop neće biti ali ako imaš sve igre na poklon se dobija određena količina TB poena tako da ti ni to nije frka
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2010, 12:26   #429
joksa
Član
 
Član od: 15.3.2010.
Lokacija: Spavam po kućama
Poruke: 184
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joksa
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
vlpudja kaže: Pregled poruke
Da li si igrao LOTRO, da bi mogao da kažeš da nije kvalitetna? Ako i jesi verovatno je to bio kratak trial u kome ne možeš da vidiš ništa od sadržaja igre. Tek nakon 50-og nivoa kada pređeš u moriu i počneš sa legendarnim oružjima i unapređivanjem geara, raid-anjem počinješ polako da shvataš veličinu igre
Netreba mi igranje, dovoljno mi je da posetim par foruma i vidim sta vecina ljudi misli o novom LOTROu F2P, jer nisam igrac koji ce naci neku igru i biti zadovoljan mesc dva i posle naci nesto novo i reci ovo je nikad bolja igra.

Cak mi je dovoljno i sto sma procitao FAQ LOTROa
joksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2010, 13:32   #430
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Kao neko ko je igrao LOTRO godinama pre nego što se uopšte i počelo govoriti o tome da postane F2P, i kao neko ko je veliki fan i poznavalac Tolkinove mitologije, mogu vam reći sledeće :

LOTRO je dobra i zanimljiva igra, kvalitetno zamišljena i odlično realizovana. Nije najbolji MMO, ali je sigurno pri samom vrhu, a ja sam imao tu sreću da uletim u kvalitetan kinship pun odraslih i ozbiljnih ljudi, dobrih poznavaoca Tolkina i Srednje zemlje, pa mi je pružila mnogo sati kvalitetne zabave, znatno više nego WOW ili GW. Igrao bih je i danas, čak i da je P2P, da mi se pre godinu dana nije rodio klinac, pa više nisam imao vremena za online igre u realnom vremenu. Čim klinac malo odraste, ja ću kupiti Siege of Mirkwood, i nastaviti tamo gde sam stao sa mojom Elf hunterkom lvl 60.

E sad, da igra nije baš u skladu sa tolkinovskim lore-om, nije, i ti su propusti veliki. O tome sam ja pisao ovde još pre dve i po godine, znatno pre izlaska Mines of Moria, i možete to pročitati na strani 11 topika. Moje se mišljenje nije promenilo, premda su u međuvremenu uvedena neka poboljšanja - sama koncepcija ove igre je u sukobu sa knjigama, i tu nema pomoći. Bilo bi moguće napraviti online igru za puritance, ali ona ne bi bila nikome zanimljiva, i verovatno bi brzo finansijski propala.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2010, 13:33   #431
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Ljudi koji vam je :P
Šta ste se svi zapalili da igrate LOTRO USA sa velikim pingom i lagovima sačekajte kraj meseca kada i LOTRO EU postaje free pa ćemo njega da igramo
Ova igra je sve osim free. Mrzi free igre u kojoj ti (bilo šta) naplaćuju.
Dajte neka košta 40 eura pa da kupimo i igramo ko ljudi.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2010, 18:05   #432
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Beast Master kaže: Pregled poruke
Pitanje ako se kupe orignalna igrica + expanzija da li cu moci da igram free u smislu da mi je sve otljucano da ne moram da skupljam te tp poene za questove itd?
Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ova igra je sve osim free. Mrzi free igre u kojoj ti (bilo šta) naplaćuju.
Dajte neka košta 40 eura pa da kupimo i igramo ko ljudi.
@Beast Master, ako kupis osnovnu verziju dobijas 30 dana besplatnog igranja tj automacki postajes VIP, na 30 dana a kad istekne tih 30 dana, Account ce ti postati premium, sve sto si zaradio i uradio u igri dok si vip ostaje ti + dobijass 500 TP poena.(za svaki mesec pretplate dobija se 500 tp-a).Ako kupis i expanziju dobijas kako gde negde 60 dana negde 30 dana, znaci dobices oko 1000-1500tp sto je sasvim dovoljno da otkljucas ono sto je zakljucano u Item shopu(currencu cap, AH.)

@NjegovaWisost igra jeste totalno Free zato mi se i svidja ako pratis i odradis sve deedse mozes da skupi dovoljno TP-a i da otkljucas expanziju i sve sto treba da bi se igralo kao i svaki vip igrac, samo treba da se potrudis.Znaci nemoras ni paru potrositi na igru, samo moras da potrosis jedno 2-3 meseca na igranje da otkljucas sve.Jos jednom ponavljam na US serveru igram nemam lag, nemam veliku latencu sve ide normlano kao i na EU serveru.Inace bila je lifetime kupovina cele igre ali to je bilo samo u prvih godinu dana i kostalo je oko 100$.Ne ocekujes da ce da ti daju nove expanzije i da ispravljaju bagove i rade na igri za dzabe i da placaju servere i njihovo odrzavanje, dal bi ti prihvatio da ti neko da 1 platu i tera te da radis do penzije.

@joksa, Probaj prvo bar trial na EU pa onda pricaj, pusti FAQ, vecina populacije je noobina iako imaju po nekoliko likova lvl 65 a nisu ni pola igre videli sto sam ja video do lvl 23, cak od mene traze neke savete jer su ponovo krenuli sa novim likom.

@Ayatollah, i ja igram sa elficom-hunter, za sad je super deluje bas prelako igrati sa hunterima u odnosu na ostale klase, jedino mozda magu ide lakse.

Evo korisnog linka:
http://lotro.mmorsel.com/p/tpfinder.html

Inace trenutno je samo US verzija free, EU nece skoro. Mada je postojala fora da se krene da Trial nalogom na 15 dana tada imas sve sto ima vip i onda se nabrzinu otkljucaju stvari koje su zakljucane u f2p nalogu.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2010, 15:05   #433
zorba
Novi član
 
Član od: 9.10.2007.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Poceo sam trial na serveru snowbourn, Hobbit Hunter lvl 8. Igra je fenomenalna treba malo vremena navici se (ako igrate neki drugi MMO, kao ja wow npr.) Krafting jos nisam ukapirao... ali gledajuci po forumima zvuci sjajno. (jedva cekam da shvatim gde da nabavim frulu i da pocnem da je sviram) Cak i razmislljam da kupim igru i da dobijem 30dana VIP (naravno kad pocne F2P i meni istekne trial )
E sad, nije sve odlicno naravno. Prvo sto mi se nesvidja jeste UI, izgleda zastarelo sa low texturama, pa i ikonice za spells/abilities su stare i ruzne. I drugo jeste da hod lika nije uvek realan, nego nekada kao da klizi po podlozi a ne hoda.
Sve u svemi igra je fenomenalna (kako to da nisam ranije kupio i igrao :X) i vredi cak i dati koju paru za nju. Preporucujem svakome da je proba.

PS. Ako sam bio odusevljem contestom koji sam video u prva 8 lvl sta li me tek ocekuje u preostalom delu sveta... A tek kad budem otkrio neko mesto u kojem se desava radna filma...

PSS. RDPS caster clasa je rune keeper tako? (aka mage u wow-u?) Hteo sam rdps caster clasu da izaberem ali za rune keeper je potreban mines of moria expansion pack.
zorba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2010, 16:14   #434
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Da li i ti igraš na USA serveru?

@Iceman
Da li negde piše koliki je ping u igri? Počeo bi da igram USA verziju ali se bojim da za mesec dva kada se pročuje da je igra free i navrne brdo novih igrača da će igra nama u EU početi jako da laguje.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2010, 18:25   #435
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Icemansrb kaže: Pregled poruke
Ima pvp-a u igri, na 4 nacina:
Attack- direktan napad na igraca bez najave
Duel- izazivanje na borbu
PVmp(monster play, samo za vip tj pretplatnike.)- branis instancu od drugih igraca koji igraju nije nesto a i nicemu ne sluzi.
Arena - tipican arena sistem.

Mada bih voleo da ima i druge frakcije i pvp mape slicno wow, allods sistemu, pa kad mi dosadi questanje odem i posibam se sa nekim.
A gde si to video Attack da napadnes igraca bez najave? Pvp je moguc samo u ettens i to je monster play i spar (duel) a Arenu svaka ti cast kako si pronasao u Lotru jer ne postoji.

Ko hoce da proba EU trial neka napravi na Snowburn serveru lika i kuca /joinchannel RuR , par nas igra neki su trial neki su pretplatnici, pa se vidimo, i da nick Marlamin.
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2010, 0:02   #436
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Icemansrb kaže: Pregled poruke
@Ayatollah, i ja igram sa elficom-hunter, za sad je super deluje bas prelako igrati sa hunterima u odnosu na ostale klase, jedino mozda magu ide lakse.
Hunter i Champion su ti dobri za soliranje, ali su ih serveri prepuni, i u kasnijem toku igre ćeš teško nalaziti grupe za instance i grupne kvestove, koji dominiraju high levelom. Sa grupama (kao i svuda) bolje prolaze tenkovi, bufferi i healeri, (Captain, Guardian i Minstrel), pa čak i Loremasteri i Wardeni.

Što se profesija tiče, puno je woodworkera, armorera, weaponsmithova i tailora, a vrlo su potcenjeni farmeri i kuvari, premda neka jela daju odlične buffove (bar je tako bilo kada sam ja bio aktivan). Štaviše, zbog mnogo craftera, čist prospecting i forestry znaju i te kako da se isplate, naročito na višim nivoima i sa kvalitetnijim rudama i drvetom.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 13:12   #437
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

@Zorba, EU server kasni za 2-3 dobra patcha za US serverom, kopletan ui je promenjen (probaj ctrl+\).Otvorio options pa pregledaj podesavanja za UI i ostale stvari za podesavanje, igra moze da se podesi u sitna crevca.

@0gold, imas u opcijama (bar u US veriji) da cekiras opciju da ti stalno stoji ikonica sa statusom konekcije, kad zadrzis misa na njoj pokazeti koliko bajta si primio/posla, koliki je ping i koliko paketa je izgubljeno u %.

@Grotar, desni klik na sliku avatara drugog igraca kada je selektovan, odmah iznad spar imas Attcak opciju.Kako radi nemam pojma jer mi je uvek zatamnjena pretpostavljam da moze na nekoj mapi ili zoni da radi.

@Ayatollah, e jbga ja sam stalno bio tanker ili hiler, hiler mi je malo glup ovde jer koristi instrumente umesto oruzija, (pravi izraz za ovo je da istamburam nekoga ) a tankeri mi dosadili mada su neunistvi koliko vidim, + jos sto igram sa glupim amerima pa moram solo dok im ti objasnis sta treba da rade prodje 15 min., da je EU server mozda bi bilo drugacije, a i nema nasih ljudi skojima se skapiras za 2h i uklopis u igri i posle mozes godinama da igras i da nerazmisljas da ce neko da u kriticnom trenutku da pogresi ili bude afk.


Evo usermanuala koji sam dobio sa US verzije koji sam dobio kad sam skinuo igru, razlikuje se od Eu za par MB.
http://www.4shared.com/document/L73U...me_Manual.html
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 14:44   #438
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Proradio je LOTRO i za EU
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 16:42   #439
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
GaleOm kaže: Pregled poruke
Proradio je LOTRO i za EU
Daj link nevidima ja to ni na:
http://community.lotro-europe.com/?territory=EnglishUK
ni na:
http://www.lotro-europe.com/

Samo trial na 14 dana.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 17:42   #440
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

http://twitter.com/LOTRO_Europe/status/25296695343
licno sam isprobao
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
lord of the rings, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Lord of the Rings Trilogy Boris Zegarac Kompjuteri i film 221 29.6.2011 1:17
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23
Lord of the Rings : Conquest Markosam Akcione igre 79 1.4.2009 13:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com