Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.12.2011, 18:12   #1221
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Čuo sam da je igra postala potpuno free da nema više kupovanja zona/kvestova/isntanci... Da li je ovo tačno?
o/ Goldi.

Potpuno netacno.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 0:22   #1222
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Čuo sam da je igra postala potpuno free da nema više kupovanja zona/kvestova/isntanci... Da li je ovo tačno?
To se nikada nece desiti najverovatnije, Lotro je prakticno pay to win igra sada i ne bi se odrekli zarade.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 0:35   #1223
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
To se nikada nece desiti najverovatnije, Lotro je prakticno pay to win igra sada i ne bi se odrekli zarade.
Pay to win je za tebe šta u LOTRO-u ?

Ako imaš dovoljno vremena za igranje ( čitaj grind ) možeš apsolutno sve ( regije ) da otključaš i da ne uložiš ni jedan jedini dinar.
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 1:18   #1224
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
To se nikada nece desiti najverovatnije, Lotro je prakticno pay to win igra sada i ne bi se odrekli zarade.
Ako neka igra pay to win, onda to sigurno nije LOTRO. Po meni jedina igra koja omogucava igracu da ne plati apsolutno nista.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 2:10   #1225
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Na Firefootu nema vise guild svi su presli na Elderu, ostao sam samo ja na Firefootu, elder je mnoogo star server nema igraca nizih levela, ako volite da vam neko prodje instancu sa lvl 50+ ona idite tamo, nisam bio na snowburn pa neznam kako je tamo.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 2:42   #1226
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ako neka igra pay to win, onda to sigurno nije LOTRO. Po meni jedina igra koja omogucava igracu da ne plati apsolutno nista.
Ma da, i osnovne stvari se nagrindaju lako. Mada jeste u prednosti onaj koji kešira za turbine points, npr brže se leveluje ali LOTRO može stvarno bez belog dinara. Mada treba se biti spreman na grindanje ko u South Parku
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 3:25   #1227
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Ma da, i osnovne stvari se nagrindaju lako. Mada jeste u prednosti onaj koji kešira za turbine points, npr brže se leveluje ali LOTRO može stvarno bez belog dinara. Mada treba se biti spreman na grindanje ko u South Parku
Naravno, brze levelisanje da, ali nema nikakvih "pojacala" u odnosu na ostale igrace u vidu gameplaya....nikakva oprema, napitci itd. koji ce da te oderu od batina, kao npr. u Allods
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 5:20   #1228
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

sa novom regijom i instancama/raiovima loto je postao ne p2w nego p2p ponovo, zato sto nove regije,instance zahtevaju toliko grindanja TP da je to jednostavno u praksi nemoguce .Recimo da imate sve regije(a 90% f2p igraca nema) pre zadjne expanizje koja sa raidom i instancama kosta oko 6800~TP nemate dovoljno TP u samoj igri, posto sa jednim likom ako se bukvalno sve ogrindate dobijete 5800TP poena (sto je prakticki isto skoro nemoguce jel em nema smisla em su neki deedovi teski dosadni i dugi).Jedina je mogucnost da pravite novog lika i grindate sve otpocetka ali tada igra pocinje da vam se gadi i dolazite do odluke ili platiti ili prestati nema drugoga.

Ps.znam neke ljude koji su bili 100%f2p i sada su odustali posle ROI jel nema vise smilsa
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 6:55   #1229
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
sa novom regijom i instancama/raiovima loto je postao ne p2w nego p2p ponovo, zato sto nove regije,instance zahtevaju toliko grindanja TP da je to jednostavno u praksi nemoguce .Recimo da imate sve regije(a 90% f2p igraca nema) pre zadjne expanizje koja sa raidom i instancama kosta oko 6800~TP nemate dovoljno TP u samoj igri, posto sa jednim likom ako se bukvalno sve ogrindate dobijete 5800TP poena (sto je prakticki isto skoro nemoguce jel em nema smisla em su neki deedovi teski dosadni i dugi).Jedina je mogucnost da pravite novog lika i grindate sve otpocetka ali tada igra pocinje da vam se gadi i dolazite do odluke ili platiti ili prestati nema drugoga.

Ps.znam neke ljude koji su bili 100%f2p i sada su odustali posle ROI jel nema vise smilsa

Evo ja cu date pobija kao zivi dokaz.Ja sam free to play igrac imam otvorene sve ekspanzije osim poslednje, sve traitove i sve za pravljenje stvari, AH, neograniceno para mogu da imam, imam skoro svaki mount u igri.

A da citas malo vise ovaj deo foruma video bi kako da nagrindas dovoljan br. TP-a da otvoris celu igru.Ne kazem da je lako, jeste smorno al ako neces da das pare ili ne mozes(kao sto ja nisam mogo da placam u USA iz EU pre spajanja eu i us servera.) mozes sve da otkljucas.

Jos ako imas dobro drustvo pa to radite zajedno vreme pre prodje.

P.S: nemam nameru da odustanem, pravim pauze jer igra zna da dosadi a i nema se bas toliko vremena od ovog robovanja na poslu kod nasih privatnika.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 11:03   #1230
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Pa jel citas ti sta ja govorim?Bilo je f2p i sada naravno nemas dovoljno TP(sam si rekao tj pobio sam sebe) za ROI i sta sada?A gde su dragon raid i novi update5 Raid znaci sve kosta oko 7k TP-a i da imas imas 7K tp od cistog grinda u igri bez i jednog utrosenog dolara u igri onda svaka cast ali bez uvrede how can u kill one who dont have life?

Takodje recimo i da nagrindas i kupis roi koji kosta 3200TP(sa kojima neces imati dragon i update 5raid koji kostaju dodatnih 3500TP)sta ces raditi dalje pitam te jel su dedove sada skroz smanjili i sada npr 100+250orkova ti je ukupno 10 (5+5)TP sve ukupno i dok je kao sto znas,svakoj drugoj regiji mob deed 5+10=15TP,RoI su skroz oduzeli stari TP sistem i napravili je totalno siromasnom ekspanzijom bar sto se tice TP grinda...Tako da za ubuduce ekspanizje instance i raidove koje ce se sve naplacivati TP poenima jednostavnom matematikom se dolazi do zakljucka da ne mozes izgrindati ma koliko grindao.

Da malo vise igras igru shatio bi da su se stvari promenile kada je u pitanju TP sistem a to se pokazalo kada su izbacili 2 instance(3man) i naplatili je 400TPx2 znalo se da je vreme f2p proslo
PS.Imas sve ekspanzije?A da te pitam jel imas sve regije?Nije tesko skupuiti tj kupiti moriju i mirk na popustima.

Poslednja ispravka: Ekiman (11.12.2011 u 11:16)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 12:24   #1231
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Pa jel citas ti sta ja govorim?Bilo je f2p i sada naravno nemas dovoljno TP(sam si rekao tj pobio sam sebe) za ROI i sta sada?A gde su dragon raid i novi update5 Raid znaci sve kosta oko 7k TP-a i da imas imas 7K tp od cistog grinda u igri bez i jednog utrosenog dolara u igri onda svaka cast ali bez uvrede how can u kill one who dont have life?

Takodje recimo i da nagrindas i kupis roi koji kosta 3200TP(sa kojima neces imati dragon i update 5raid koji kostaju dodatnih 3500TP)sta ces raditi dalje pitam te jel su dedove sada skroz smanjili i sada npr 100+250orkova ti je ukupno 10 (5+5)TP sve ukupno i dok je kao sto znas,svakoj drugoj regiji mob deed 5+10=15TP,RoI su skroz oduzeli stari TP sistem i napravili je totalno siromasnom ekspanzijom bar sto se tice TP grinda...Tako da za ubuduce ekspanizje instance i raidove koje ce se sve naplacivati TP poenima jednostavnom matematikom se dolazi do zakljucka da ne mozes izgrindati ma koliko grindao.

Da malo vise igras igru shatio bi da su se stvari promenile kada je u pitanju TP sistem a to se pokazalo kada su izbacili 2 instance(3man) i naplatili je 400TPx2 znalo se da je vreme f2p proslo
PS.Imas sve ekspanzije?A da te pitam jel imas sve regije?Nije tesko skupuiti tj kupiti moriju i mirk na popustima.

Ti stvarno nisi cito ovaj forum uopste , cccc.

Kao prvo ne grinda se sa main likom nego sa drugim likovima tj. altovima i to samo do lvl 15-17 i to sa hunterom.Kao drugo samo posebne instance se naplacuju one koje dolaze sa ekspanzijom su vezane za igru ostale su kao skirmish i nemoraju se kupovati ako neces(ne uticu na igru).

3200tp-a se nagrinda za 10 dana, dnevno oko 120 tp-a ako radis samo jednu mapu ako radis i drugu od 120-250 (zavisi koliko se potrudis).

Drugo nigde nisam sebe pobio, nisam ni spomenuo da nemam tp imam 3000tp-a trenutno al ne igram Lotro vec wot, kad mi se bude igrao nagrindacu i tih 200 sto mi fali a i ovako nisam lvl da bih isao u taj deo igre.

Uzmi malo prelistaj ovaj topic pa vidi gde ljudi pricaju kako se grinda tp, lotro je uvek bio F2p zaradu je imao samo na kozmetici i ljudima koji nece da grindaju nego kupe TP za ekspanzije i druge stvari.

Jedina stvar koja je u loto da kazem p2w su bonusi na glavne karakteristike.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 13:00   #1232
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Kao prvo ne grinda se sa main likom nego sa drugim likovima tj. altovima i to samo do lvl 15-17 i to sa hunterom..

Mozes ti da grindas do sutra ako hoces sa drugim likovima i to je ok e sada pitanje je dokle tako mislis igrati i u cemu je car toga meni i kao mnogim drugima koje znam se to smucilo ali dobro

Citat:
Kao drugo samo posebne instance se naplacuju one koje dolaze sa ekspanzijom su vezane za igru ostale su kao skirmish i nemoraju se kupovati ako neces(ne uticu na igru).
ovo totalno nisi u pravu posto sa roim su sve izcepali,regija kosta 3200,raid,1200,instance 1500 o tome pricam ovo je pravac u kojem se igra krece pa ko hoce da grinda ko ludak neka izvoli,samo da podsetim morija 6instanci,2raida,ogromna regija za 1800TP,RoI duplo manje instanca i duplo manje TPa...A sto se tice da li instance koje se placajau odvojeno uticu na igru pa hmm najbolji nakit se dobijao iz tih instanci sto ne utice ali igram da budem sto jaci i za bolje iteme a ne za klikere...

Citat:
3200tp-a se nagrinda za 10 dana, dnevno oko 120 tp-a ako radis samo jednu mapu ako radis i drugu od 120-250 (zavisi koliko se potrudis).
za ovaj sistem ako igras sam ti treba oko 3-5~ sati sto mi ne pada napamet,sa 6ljudi ti treba oko 2-3h i to zavisi,kao sto rekoh dok ti se ne smuce sve pocetne regije.


U principu dok ti nagrindas tih 200+ za 3200tp za ROI izace nove instance novi update i sta onda pitam te kada budes imao 0 TP a bacio si 3.2k na ROI koji ti taj tp ne moze vratiti,opet ces grindati hijade tp da bi kupio neki novi updajt koji dok ti skupis nece vaziti nista jel izlazi novi itd...Poenta price je da je ovo daleko od f2p igram igru 1godinu i jeste mozes ti kao nesto igrati na pipetu sa milion ogranicenja,shit itemima,propustenim regijama i jos miliom stvarima.Nije da branim ili kudim igru ali je stvarnost takva ako hoces bilo kakav ozbiljniji gameplay moras da kesiras ako hoces da grindas do besvesti i OPET da ti fali 1001 stvar to je vec druga prica,ko sta voli

PS.nisi mi odgovorio jel imas sve regije?

Poslednja ispravka: Ekiman (11.12.2011 u 13:33)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 13:12   #1233
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
PS.nisi mi odgovorio jel imas sve regije?

Sve osim poslednje ekspanzije.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 15:41   #1234
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Uh, zabole me glava dok sam čitao sve ovo. Ljudi, shvatite da NIKADA nijedna igra neće biti potpuno free to play. Ako imate bar malo mozga i saznanja šta je uopšte potrebno da bi se jedna mmo igra izbacila na tržište i bila održavana, kako posle svega toga očekujete da vam neko ponudi nešto za džabe... reklama je reklama, otkad su one potpuno istinite? LotrO tehnički jeste f2p, Turbine je igračima ostavio način da otključaju sve bez ijednog uloženog dinara. Da li to zahteva previše vremena, da, ali opet, niko vas ne tera da igrate tu igru. Shadows of angmar se može komotno otključati sa grindom, ekspanzije ne baš, ali kod ovakvih igara je pošteno da se ekspanzija kupi za pravi novac jer i oni moraju od nečega da žive. Kupiš jednom i ostaje ti otključano. Ako vam se ne svidja, igrajte neke druge f2p igre pa vidite kako je onda LotrO nezgodan.
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 17:17   #1235
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

^
Da slazem se sa ovim sto si rekao,i tako i mislim da treba da bude da se ekspanzije placaju,ja sam placao ovu igru i nije mi zao jel da mi se igra ne svidja nebi je ni igrao a kamoli placao.Ali kao sto rekoh trenutno daleko je ovo od f2p posebno od od Morije,posto je tada igra bila na prelaznoj fazi.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 17:52   #1236
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Upravo ovo sto Anaxander kaze. Ali ja opet napominjem u odnosu na ostalo f2p igre, LOTRO ti bar daje mogucnost i da platis, ali i da potpuno besplatno prodjes bez ikakvih uticaja na gameplay. Ja ne znam ni za jednu takvu online igru.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2011, 22:42   #1237
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

naravno nista nije besplatno sto zahteva neciji rad i trud, i treba da se palti posebno igra kao sto je lotro, nema besplatnih igara u koje je ulozeno vise od 2 dana rada, bar ja jos nisam sreo besplatnu mmorpg igru, ako ne platos na mostu platis na cupriji.

Sve je u marketingu, npr. Allods je super bio u beti onda su ga upraopastili, sad je kao super do 30-40 lvl-a onda shavtis da mora da platis, Wot je besplatan al da bi vozio tenkove lvl 8-10 mora da platis premium da bi ih odrzavao(ili grind za pare pa budi f2p), lotro je nasao zlatnu sredinu ide poslovicom vreme je novac, mada su se i oni pokvarili u zadnje vreme, pre je na popustima bila po 1 mapa pa cak i cela ekspanzija, sad toga vise nema.

Navuci, zarazi, uvuci ima se pod kozu pa onda deri lovu = F2p za sad.Nadam se da ce lotro da zazivi punom snagom pa da se njegov model primeni i u nekim novijim f2p mmorpg igrama.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2011, 14:15   #1238
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Uspeli ste da oterate diskusiju u najgori moguci corsokak...

Da li postoji ijedna druga f2p igra na trzistu koja ima bolji f2p model od LotRO?
Cini mi se da sam igrao skoro svaki f2p i "f2p" naslov, ili bar probao i tvrdim da ni jedna igra nema mogucnost, kao LotRO, da se igranjem (tj. grindom, ali i to je igranje, samo sto se kod nekih drugih igara sve svodi na to) otkljuca Premium sadrzaj.
Razvojni tim je ostavio mogucnost igracima, kao sto Anaxander rece, da:
a) uloze rad i trud
b) plate neku crkavicu i igraju se
Ja sam, recimo, u igru ulozio ukupno 25 evra za godinu dana igranja.
Za 5 sam kupio Mines of Moria ekspanziju;
Za 5 evra sam svojevremeno sa g2play kupio Shadows of Angmar CD Key i time dobio mesec dana VIP (samim tim otkljucao SVE restrikcije sa 5 likova sa kojima danas igram i sa glavnim likom kojeg vodim presao SVE regije do Morije, tako da sam odigrao sadrzaj zona koje sada nemam, doduse svega 4 regije mi fale da posedujem citavu igru, tj. sadrzaj);
Za 15 evra sam kupio Rise of Isengard ekspanziju (moglo je i za nesto manje od 10, ali sam zakasnio za popust dva dana).
Sve ostalo sam u igri otkljucao za TP, ukljucujuci ekspanziju Siege of Mirkwood.
Daklem, za cenu dve mesecne pretplate bilo koje p2p igre (koje same kostaju ~40 evra po izlasku na trziste + pretplate) sam otvorio kompletan sadrzaj koji LotRO nudi.

Za te pare ne bih mogao 3 itema da sredim u RoM-u, recimo (koji jeste p2win!).

I stvarno, sta bi ste bre vi?!

Da neko ulozi milione dolara u razvoj neke igre i da vam da dload link i vi samo przite bez da ikome, ikada, ista platite?!
GTFO!

Ovo je maltene jedina igra koja nema p2win iteme u shopu.
Postoje Stats Tomovi, ali oni nisu bound, ima ih i kao drop i ljudi kupuju po tih 10 stats poena za ingame gold na AH.

Pomirite se sa time da nikada, NIKADA nece postojati MMO naslov koji ce biti 100% besplatan.
LotRO je barem najblizi tome sa svojim f2p modelom.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku _Grotesque_ na korisnoj poruci:
Icemansrb (13.12.2011), Leon da Vinci (13.12.2011)
Stara 13.12.2011, 14:26   #1239
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Istina Grot,potpisujem 100%,jedina je mana sto mi se stvarno ne svidja LotRo a bas sam imao zelju da mi se svidi Al dobro,to je vec totalno subjektivno.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2011, 15:32   #1240
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Pa malo je krutgameplay, statičniji je od WoWa. Ja nisam igrao nešto puno, dotero sam huntera do 32lvla a smetalo mi je to što mora da stojim sve vreme, dok gađam, ima malo insta stvari generalno. I lore mastera sam malo probao i ona je statičan dosta. Mada, hteo sam Wardena da igram al treba ga otključam što izgleda neće da se desi uskoro ili nikad
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
lord of the rings, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Lord of the Rings Trilogy Boris Zegarac Kompjuteri i film 221 29.6.2011 1:17
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23
Lord of the Rings : Conquest Markosam Akcione igre 79 1.4.2009 13:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com