Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.1.2018, 17:46   #1
dieselt
Novi član
 
Član od: 1.9.2015.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Odgovarajuća antena za ruter 4G ZTE MF283+

Imam ruter 4G ZTE MF283+ koji sam dobio od Vipa i preko njega koristim internet.Hvatam signal koji je 3G i jačina signala je tu -65 db 5 crtica od 5 ,radi korektno u tom rezimu rada.Kada ge prebacim na hvatanje 4G LTE signala on hvata 4G signal i tada je jacina signala 115-119db i ima 2 od 5 crtica a nekad i 1 crticu,tada internet radi mnogo brze ali je nestabilan.Predajnik je na udajenosti od oko 3,5-4 km od mene i imam optički vidnjivost bez ikakvih smetnji tj,nalazi se na brdu iznad moje kuce.da bih pokusao da bolje uhvatim taj signal kupio sam 4G LTE antenu 4glte w435 https://www.tradera.com/item/340125/...w435-mimo-crc9 povezao sam na moj ruter i nikakvo poboljsanje nisam dobio ,cak mislim da je i malo oslabio signal.Moje konkretno pitanje glasi koja bi bila odgovarajuca antena za moj ruter da bih mogao poboljsati hvatanje 4G LTE signala?
dieselt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Bolji ADSL ruter veljaaa ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 26.1.2014 15:19
Wifi ruter ili Wifi kartica? Vajsmilan Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 4.3.2012 22:56
Ruter ne daje signal?! GameFREAK Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 4.1.2012 15:34
Wireless ruter, spajanje više računara u LAN, a da svi imaju izlaz na net Master Neo Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 16.6.2009 19:01
Wireless Antena na 5.xghz + koji Ap ruter radezec Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 17.3.2008 2:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com