Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Pregled rezultata glasanja: Da li redovno ulažete u komp radi gejminga?
Da, kad' god mogu radim upgrejd na PC i nemam konzolu! 30 62,50%
Ne, koristim stariju konfiguraciju i konzolu! 13 27,08%
Ulažem u novi hardver i u nove konzole! 5 10,42%
Glasova: 48. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.7.2017, 22:34   #41
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

80% Ljudi koji imaju konzole imaju i PC. Nije pitanje sta je bolje, PC bez premca, vec sta je isplatljivije, kakav se PC moze sastaviti za 350e-ps4? Generalno konzola je za igranje po meni ispred PC. Nema stresa kako ce igra raditi, znas da je igra bas za iskljucivo za tu konzolu i odlicno optimizovana, AAA igre se prvo prave za konzole, pa se na PC portuju, barem je do skora bilo tako. Da ponovim, PC naravno nema granice, ionako se sve igre prave upravo na PC, PC moze sve, jak PC daleko je ispred svih konzola po svemu ali vredili dati te pare za PC gaming masinu? Po meni ipak u ceni gledano i oko cene, konzola svakako, kad kazem konzola iskljucivo mislim na Sony.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2017, 23:05   #42
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Управо ова генерација конзола је "оманула" што се тиче те неке оптимизације јер је понудила "серијски" хардвер, за разлику од Playstationa 2 и 3 који су долазили са врло специфичним хардвером који је би касније PC пристизао годинама. Тако да, нисам нешто одушевљен овим сада варијантама, зато и имамо PS4 Pro/Xbox One X, што се раније није дешавало али опет кажем - ено PS4 за 260-300 долара на Amazonu, никакав PC (па ни полован) не може са тиме да се мери. Уосталом, 60 милиона људи који су купили Playstation 4 је рекло шта мисли о томе.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2017, 23:43   #43
DiNDiNBrE
Starosedelac
 
Član od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.249
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 168 puta na 152 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Playstation 2 je u svoje vreme bio neprikosnoveni kralj, kupis za sitne pare, cipujes, igras narodne igre, crkne ti laser, zamenis ga i igras se do mile volje Igre su tekle glatko, bez ikakvog seckanja i zabadanja i brige da li ce da radi ili nece. Trenutno je, koliko sam primetio, mnogo drugacije stanje. Imao sam prilike da koristim PS4 i igram igre na njemu i igranje mi je kao da gledam film u 24 fps. Ne znam, ali kao da sam se priviko na to da furam 60+ fps i sa oborenim detaljima. Sad sta je vise isplativo, naravno da je konzola i tu nema polemike.
DiNDiNBrE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2017, 23:53   #44
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Не улажем редовно. Нисам купио ништа већ 4 године. А могао сам да купим и комп и конзолу. Искрено, жао ми је да дајем паре. Жао ми је да дам и 100 евра а камоли више. Оно што мене занима, могу да играм на мом компу. Оно што ми сецка и на low (Dishonored 2 на пример, који лошије ради и на бољим комповима од мог), обришем. За игре типа Мортал Комбат, Дирт 4, Дирт Рели, Фифа, ПЕС, Томб Рајдер, Проџект Карс,и неке платформске игре, ми и не треба да улажем у јачи комп. То све може да се игра на лоу-медијум-хај на 30-60 фрејмова.

Нови Асасинс Крид, Кол оф Дјути, Проџект Карс 2, вероватно нећу моћи да играм нормално а да ми не сецка. Ал опет ће ми бити жао да дајем паре и буџим комп. Можда следеће године. Да одиграм лепо те игре са закашњењем. Раније сам једва чекао да добијем плату, па трк да купим графичку, па процесор и све по реду. Сад некако и нисам нешто загрејан да купујем. Размишљам о другим стварима.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Љуша na korisnoj poruci:
DiNDiNBrE (18.7.2017)
Stara 18.7.2017, 3:56   #45
DiNDiNBrE
Starosedelac
 
Član od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.249
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 168 puta na 152 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Не улажем редовно. Нисам купио ништа већ 4 године. А могао сам да купим и комп и конзолу. Искрено, жао ми је да дајем паре. Жао ми је да дам и 100 евра а камоли више. Оно што мене занима, могу да играм на мом компу. Оно што ми сецка и на low (Dishonored 2 на пример, који лошије ради и на бољим комповима од мог), обришем. За игре типа Мортал Комбат, Дирт 4, Дирт Рели, Фифа, ПЕС, Томб Рајдер, Проџект Карс,и неке платформске игре, ми и не треба да улажем у јачи комп. То све може да се игра на лоу-медијум-хај на 30-60 фрејмова.

Нови Асасинс Крид, Кол оф Дјути, Проџект Карс 2, вероватно нећу моћи да играм нормално а да ми не сецка. Ал опет ће ми бити жао да дајем паре и буџим комп. Можда следеће године. Да одиграм лепо те игре са закашњењем. Раније сам једва чекао да добијем плату, па трк да купим графичку, па процесор и све по реду. Сад некако и нисам нешто загрејан да купујем. Размишљам о другим стварима.
Kao da sam ja pisao. Mene u poslednje vreme manje zanima igranje igara, nasao sam neka druga interesovanja. Poslednje sto sam kupio je Q6600 da osvezim stari racunar, a pre toga konfiguracija iz profila. I trenutno mi nije do ulaganja ni najmanje.
DiNDiNBrE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 12:02   #46
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
nisi me razumeo. Mislio sam na prednost da kad igra nestane iz ponude steama ili bilo koje druge platforme iz nekog razloga, moguće je i dalje odigrati tu igru na pcu, dok to nije slučaj kod konzola (osim ako nemaš fizičku kopiju igre koja ne zahteva update da bi radila).

A što se cena tiče, tu ne mogu da pričam, ne znam kako funkcioniše game share.

Da li mogu dva igrača istovremeno da igraju istu igru, imaju pristup multiplayeru?
Наравно да могу истовремено да играју исту игру.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 12:30   #47
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Relativno redovno upgradujem PC, manje zbog igara, ali tako sam glasao.
Od igara koristim uglavnom PC ekskluzive tako da se uzbor sam namece.

Cini mi se da PC nudi vise za isti novac bez obzira na cenu.

Ja volim da cackam po igrama, menjam fajlove i modujem tako da bih pored konzole poludeo. Nemam ni TV.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 18:37   #48
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Glavna mana ovih novih konzola je to sto su mrtve bez interneta a kako vidimo zivotni vek im se sve vise skracuje sta ce na kraju biti svake godine nova varijanta? kao graficke na PC_u...
Nije to soni 1/2 n64 genesis\snes pa da mozes da ubacis cd\kertridz i pikas vec cim im se pogase serveri sve sto mozes je da ga tresnes o zemlju
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
nameless1 (18.7.2017)
Stara 18.7.2017, 19:15   #49
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Glavna mana ovih novih konzola je to sto su mrtve bez interneta a kako vidimo zivotni vek im se sve vise skracuje sta ce na kraju biti svake godine nova varijanta? kao graficke na PC_u...
Nije to soni 1/2 n64 genesis\snes pa da mozes da ubacis cd\kertridz i pikas vec cim im se pogase serveri sve sto mozes je da ga tresnes o zemlju
Pa i nisu bas mrtve bez interneta. Rade i diskovi, a i kertridzi na njima. Meni, licno, multi i nije toliko bitan.

Ne kapiram zasto ova (a i slicne PC vs. konzole) tema ode u toliko zucnu raspravu? Odakle toliki bes (neko rece da su ljudi koji se igraju na konzolama ovce!?)? Zar je toliko bitno? Govorimo o najobicnijim igrackama.

Meni je igranje video igara omiljen hobi. Shodno tome, igram se na svemu. Relativno aktivno. Svi sistemi koje imam (osim Xbox 360) su napolju, i ukljucuju se za igranje redovno. Commodore 64, Amiga 500, Amiga 1200, desktop iz profila, laptop sa i7 6700 i gtx 1070, ps4, xbox one, nintendo switch (xbox 360 u ormaru). Svaki od ovih sistema ima nesto zbog cega ga koristim, i nema zamenu. Recimo:

C64: Wizard of Wor (na 47 inca ekranu izgleda fantasticno )
Amiga: Sensible World of Soccer (sezona 2016/17)
Desktop: Company of Heroes 2, Stellaris, Starcraft 2, WoW...
Laptop: Witcher 3, Dark Souls, Euro Truck, Regicide...
PS4: Madden, NBA, FIFA, NHL, Bloodborne, Overwatch...
XboxOne: Forza Horizon 3, Gears of War 4...
Switch: Zelda, Mario Kart...

Vise volim igranje na originalnim sistemima, nego na emulatorima.

U kuci se igramo sve troje (zena, cerka i ja). TV ne gledamo. Ako sve troje igramo nesto razlicito, tri sistema su zauzeta.
mvasic je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
Bryan Fury (18.7.2017), Geralt (18.7.2017), Oggy (18.7.2017)
Stara 18.7.2017, 19:47   #50
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Ispravi me ako gresim ali ja ne znam ni jednu hit igru na PS4\shitbox a da je offline a znam da kad je ortak uzeo BF za PS4 da smo cekali boga oca (spor net al sve jedno) i nismo mogli da igramo dok nije uradio update.
Poenta je da sam samo hteo da vidim kakav je single player lol a to nisam mogao.

Ma meni je online multi skroz nebitan za mene je multi kad zabodemo na kauc tebi boca piva (ako pijes) meni boca soka il nes_a i rokaj
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 19:51   #51
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Ispravi me ako gresim ali ja ne znam ni jednu hit igru na PS4\shitbox a da je offline a znam da kad je ortak uzeo BF za PS4 da smo cekali boga oca (spor net al sve jedno) i nismo mogli da igramo dok nije uradio update.
Poenta je da sam samo hteo da vidim kakav je single player lol a to nisam mogao.
Mene je BF smorio jos od 1942. Update je jedino bitan za online funkcije. Madden, recimo, radi i bez kacenja na net. Ubodes disk, igra se instalira, i picis. BF je heavy online orijentisan naslov, moguce da je do toga.

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke

Ma meni je online multi skroz nebitan za mene je multi kad zabodemo na kauc tebi boca piva (ako pijes) meni boca soka il nes_a i rokaj
mvasic je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 19:57   #52
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Pa konkretno, mislim da je ovde OP postavio temu tako što je postavio premisu:
''kupiš konzolu za sitan novac i miran si više godina, dok za PC ili moraš da iskeširaš 1000 i više E i/ili da stalno moraš da ulažeš u njega da bi mogao da igraš nove igre''. Bar je meni tako delovalo.

Kada sam čitao prvu stranu teme, u glavi mi se stvorila slika sa jedne strane idilične porodice, sa prijateljima, svi okupljeni oko konzola nasmejani, dok je sa druge strane u crno-beloj tehnici PC gamer, koji živi na majonezu i hlebu jer svaki dinar štedi ne bi li kako mogao da popuni rupu bez dna koja je njegov PC, ne bi li ikako mogao da odigra nove naslove.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 20:14   #53
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Pa konkretno, mislim da je ovde OP postavio temu tako što je postavio premisu:
''kupiš konzolu za sitan novac i miran si više godina, dok za PC ili moraš da iskeširaš 1000 i više E i/ili da stalno moraš da ulažeš u njega da bi mogao da igraš nove igre''. Bar je meni tako delovalo.

Kada sam čitao prvu stranu teme, u glavi mi se stvorila slika sa jedne strane idilične porodice, sa prijateljima, svi okupljeni oko konzola nasmejani, dok je sa druge strane u crno-beloj tehnici PC gamer, koji živi na majonezu i hlebu jer svaki dinar štedi ne bi li kako mogao da popuni rupu bez dna koja je njegov PC, ne bi li ikako mogao da odigra nove naslove.
E **bi ga Ja spadam u obe kategorije
mvasic je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 20:59   #54
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Glavna mana ovih novih konzola je to sto su mrtve bez interneta a kako vidimo zivotni vek im se sve vise skracuje sta ce na kraju biti svake godine nova varijanta? kao graficke na PC_u...
Nije to soni 1/2 n64 genesis\snes pa da mozes da ubacis cd\kertridz i pikas vec cim im se pogase serveri sve sto mozes je da ga tresnes o zemlju
Gluposti, najnormalnije se igra bez interneta.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 22:12   #55
Schwabsteiger
Član
 
Član od: 19.1.2011.
Lokacija: Pancevo (Raccoon) City
Poruke: 342
Zahvalnice: 155
Zahvaljeno 115 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Ispravi me ako gresim ali ja ne znam ni jednu hit igru na PS4\shitbox a da je offline...
Evo samo neke od ekskluziva, The Last Guardian, Uncharted 4, Persona 5, Bloodborne, The Last of Us Remaster, Horizon Zero Dawn, FFXV, Nioh..da, bas nema nikakvih igara za offline igranje
Schwabsteiger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 22:51   #56
zumm
Novi član
 
Član od: 22.8.2009.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Uzo PS4pro pre 2 nedelje, reko nikad nisam imao PS pa da vidim kako je to. Eno stoji tamo skuplja prasinu. Reko da opikam Horizon, proslo 6 meseci od kad je izasla igra, taman je na popustu. Odem na PS Store kad ono tamo 60$ igra, reko aj ok da vidim Uncharted poslednji koji je 1+ godinu star ono 40$ Ok reko aj da pogledam po drugim sajtovima ono nema nikakvog popusta. Sony drzi monopol na digitalna izdanja. Gledam used physical kopija Horizona 20 funti na ebay UK. Super. Ne salju za Srbiju...

Ok aj da vidim sta je ovaj PS Plus, kaze ima 14 day trial, daj da probam. Pravim nalog, nema srbije, ok amercki nalog. Biram trial, mora payment options da se unese, ok unesem internet karticu, ono ne prima nase kartice...

Eto to je moje iskustvo sa PlayStation-om.
zumm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 22:55   #57
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

То није за земље трећег света као што је Србија, слажем се. За нас су само pc и "народне" варијанте (у бољем случају - попусти).
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 23:29   #58
Matches Malone
Član
 
Član od: 2.7.2016.
Poruke: 104
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
zumm kaže: Pregled poruke
Uzo PS4pro pre 2 nedelje, reko nikad nisam imao PS pa da vidim kako je to. Eno stoji tamo skuplja prasinu. Reko da opikam Horizon, proslo 6 meseci od kad je izasla igra, taman je na popustu. Odem na PS Store kad ono tamo 60$ igra, reko aj ok da vidim Uncharted poslednji koji je 1+ godinu star ono 40$ Ok reko aj da pogledam po drugim sajtovima ono nema nikakvog popusta. Sony drzi monopol na digitalna izdanja. Gledam used physical kopija Horizona 20 funti na ebay UK. Super. Ne salju za Srbiju...

Ok aj da vidim sta je ovaj PS Plus, kaze ima 14 day trial, daj da probam. Pravim nalog, nema srbije, ok amercki nalog. Biram trial, mora payment options da se unese, ok unesem internet karticu, ono ne prima nase kartice...

Eto to je moje iskustvo sa PlayStation-om.
A onda je mrmot zamotao čokoladu....

Neko bi sad trebao da poveruje u ovu pričicu da si ti otišao i dao novac za nešto o čemu nemaš blage veze kako funkcioniše i onda došao ovde da širiš dezinformacije....
Matches Malone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2017, 23:32   #59
helen
Veteran
 
Član od: 8.1.2009.
Lokacija: Nbg
Poruke: 581
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 107 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
zumm kaže: Pregled poruke

Eto to je moje iskustvo sa PlayStation-om.
Bez uvrede, ali ovo je više tvoja nemogućnost da kupiš/igraš ono što oćeš nego što je problem same konzole. Bukvalno za sve što si najbrojao ima lako rešenje, al da ne idemo u off (ima drugih foruma za to).

Inače, drago mi je da ima još onih sa konzolama, PC i konzole ne isključuju jedno drugo
helen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2017, 6:10   #60
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
zumm kaže: Pregled poruke
Uzo PS4pro pre 2 nedelje, reko nikad nisam imao PS pa da vidim kako je to. Eno stoji tamo skuplja prasinu. Reko da opikam Horizon, proslo 6 meseci od kad je izasla igra, taman je na popustu. Odem na PS Store kad ono tamo 60$ igra, reko aj ok da vidim Uncharted poslednji koji je 1+ godinu star ono 40$ Ok reko aj da pogledam po drugim sajtovima ono nema nikakvog popusta. Sony drzi monopol na digitalna izdanja. Gledam used physical kopija Horizona 20 funti na ebay UK. Super. Ne salju za Srbiju...

Ok aj da vidim sta je ovaj PS Plus, kaze ima 14 day trial, daj da probam. Pravim nalog, nema srbije, ok amercki nalog. Biram trial, mora payment options da se unese, ok unesem internet karticu, ono ne prima nase kartice...

Eto to je moje iskustvo sa PlayStation-om.
Uncharted 4 Sam platio 14$, Ratchet & Clank 7$, Bloodborne 15$... Sve kupljeno na US PSN-u.

Druga stvar otidji na Steam van rasprodaje pa javi kolike su cijene.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
ne mogu da ukljucim komp joolijano Kvarovi 14 25.3.2010 17:49
Nadogradjivanje ili novi komp xp professor Osnovne komponente 5 10.1.2010 19:44
komp je neverovatno spor madjunac Osnovne komponente 8 7.12.2009 17:02
Komp od 500 do 600 evra srđan007 Šta da kupim? 6 24.11.2009 21:07
Komp se ne pali INSANE Kvarovi 5 7.9.2009 20:47


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com