Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Pregled rezultata glasanja: Najbolji RPG...
Diablo serijal 60 20,91%
Fallout serijal 56 19,51%
Baldur's Gate serijal 41 14,29%
IceWind Dale serijal 5 1,74%
Planescape torment 11 3,83%
Dungeon Siege I, II 14 4,88%
Vampire The Masquerade - Bloodlines 15 5,23%
TES3: Morrowind 56 19,51%
Kotor I, II 52 18,12%
Gothic serijal 42 14,63%
Neverwinter Nights 35 12,20%
Neki drugi... 27 9,41%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 287. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.12.2006, 1:04   #201
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
Garson kaže:
"Morovindom" nikako nije igra za pocetak zabavljanja sa RPG igrama, a i nije u istom koshu sa NWM.
I shto je svetogrdje porediti Morrowind sa BG, Falloutom ili Tormentom?
Nemam pojma. Kao što sam već napisao, imao sam sreću da počnem da se zanimam za RPG žanr malo ranije od generacije koja je preskočila ove tri igre + Arcanum + ID. Ne znam tačno sa kojom je igrom ko počeo, ali bio to Diablo 2, NWN ili Morrowind izgubili su mnogo.
Odgovorio ti je 63aM na pitanje - prve tri su umjetnička djela, originalna, duhovita, visprena, očigledno nadahnuta i rađena sa ljubavlju, dok je Morrowind (mada kapiram fascinaciju grafikom i nelinearnošću) igra pravljena sa jednim ciljem - da ostvari profit. To teško može da se ne osjeti. Kao što sam napisao u jednoj drugoj temi (i pravi hard core RPG-ovci će se vjerovatno složiti sa mnom) od BG2 nije izlazila nijedna RPG koja se po ljepoti, dubini i igrivosti može porediti sa ove tri.
Ako je tebi jednostavno i moguće da ih uporediš mogu samo da zaključim da ti ove igre nijesi osjetio. Umjetnička djela se osjećaju, mada neka ne govore svakome. F*ck, ja ne kapiram impresioniste, na primjer.
Corwin je offline  
Stara 23.12.2006, 1:47   #202
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Morrowind nikako nije igra pravljena (samo) sa ciljem ostvarivanja profita. Sećam se leta 2002. (kad se igra pojavila) ko da je juče bilo. Hardcore RPG koji apsolutno nije bio za svakoga i koga je bataljivalo 95% igrača posle prvog sata igranja. Morrowind je tražio konjske živce i iskustvo, što se vrlo razlikovalo od (odličnog) Obliviona koga može da igra svako.
voodoo_ je offline  
Stara 23.12.2006, 3:13   #203
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
Corwin kaže:
Nemam pojma. Kao što sam već napisao, imao sam sreću da počnem da se zanimam za RPG žanr malo ranije od generacije koja je preskočila ove tri igre + Arcanum + ID. Ne znam tačno sa kojom je igrom ko počeo, ali bio to Diablo 2, NWN ili Morrowind izgubili su mnogo.
Stavljati Diablo (da li je uopshte RPG?) u kosh sa Morrowindom je krajnje smeshno.Morrowind je sve samo ne igra za pocetnike, nije dzabe dobila nadimak "Smorovind".Igra je zahtevala toliko strpljenja i vremena da je mnoge smarala, pogotovu pocetnike.
Citat:
Corwin kaže:
Odgovorio ti je 63aM na pitanje - prve tri su umjetnička djela, originalna, duhovita, visprena, očigledno nadahnuta i rađena sa ljubavlju, dok je Morrowind (mada kapiram fascinaciju grafikom i nelinearnošću) igra pravljena sa jednim ciljem - da ostvari profit. To teško može da se ne osjeti. Kao što sam napisao u jednoj drugoj temi (i pravi hard core RPG-ovci će se vjerovatno složiti sa mnom) od BG2 nije izlazila nijedna RPG koja se po ljepoti, dubini i igrivosti može porediti sa ove tri.
I Morrowind je umetnicko delo.
Shto se tice profita, daleko je to od istine.Ja sam Morrowind sticajem okolnosti igrao tek krajem 2004'-pocetkom 2005 tako da sam bio daleko od fascinacije grafikom.
Citat:
Corwin kaže:
Ako je tebi jednostavno i moguće da ih uporediš mogu samo da zaključim da ti ove igre nijesi osjetio. Umjetnička djela se osjećaju, mada neka ne govore svakome. F*ck, ja ne kapiram impresioniste, na primjer.
Znaci, nemoguce je da neko "osjeti" i BG i Morowind? Hm, zanimljivo.
Garson je offline  
Stara 23.12.2006, 3:52   #204
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Nisam igrao morrowind ali sam igrao oblivion. Morrowind sam pokusao da igram, ali me je smorio. Secam se utiska da me igra posle sat vremena igranja nije uopste zainteresovala. Pretpostavljam da ima nesto kasnije cim mnogo ljudi kaze da je dobra, ali ja nisam imao snage da nastavljam. Secam se tamnog i monotonog ambijenta. Oblivion je na pocetku bio zanimljiviji ali je posle totalno razocarao. Pretpostavljam da je kod morrowinda obrnuto. Uglavnom mi iskusniji rpg igraci kazu da morrowind bolji od obliviona, ali izdvajaju Arenu najcesce kao najbolju iz TES serijala. Utisak koji sam cuo je da je morrowind bolji od obliviona, ali ne mnogo. Ako mogu po tome da sudim, onda mislim da morrowind nikako ne moze da se poredi sa BG serijalom.

P.S. Garson, ne znam samo sta je trebalo to "osjeti"... Apsolutno nema veze sa raspravom
Sarmatian je offline  
Stara 23.12.2006, 4:35   #205
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
Garson kaže:
Stavljati Diablo (da li je uopshte RPG?) u kosh sa Morrowindom je krajnje smeshno.Morrowind je sve samo ne igra za pocetnike, nije dzabe dobila nadimak "Smorovind".Igra je zahtevala toliko strpljenja i vremena da je mnoge smarala, pogotovu pocetnike.
Pa i ne stavljam ga u isti koš. Diablo 2 je smeće, mada je prvi Diablo bio revolucija kad je izašao. Bar za mene to je bilo čudo od igre.
Citat:
Garson kaže:
I Morrowind je umetnicko delo.
Shto se tice profita, daleko je to od istine.Ja sam Morrowind sticajem okolnosti igrao tek krajem 2004'-pocetkom 2005 tako da sam bio daleko od fascinacije grafikom.
Znaš šta je zajedničko i za Fallout i za Torment i za BG? To što te zgrabe od početka. Ja još nisam čuo da je neko ko je počeo da ih igra odustao. Bio je, čini mi se, jedan komentar na ovom forumu kako je neko skoro upalio Fallout, vidio grafiku i odustao - ali ovo je smiješno.
Citat:
Garson kaže:
Znaci, nemoguce je da neko "osjeti" i BG i Morowind? Hm, zanimljivo.
Na ovo sam ti već odgovorio - ne vjerujem da ima šta da se osjeti u igri u kojoj ništa nisam osjetio za 20 sati igranja. Tačnije, možda i ima, ali je mnogo, mnogo dobro skriveno. Ti mora da si hipersenzitivan. Ljudi su imali odličnu ideju kako da naprave nešto novo, ali ovo mi je sve kilometrima daleko od originalnosti i duha koje imaju ove prvi tri igre. O Oblivionu neću ni da pričam. Bačene pare za grafičku.
Corwin je offline  
Stara 23.12.2006, 5:06   #206
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Najbolji RPG???

Dobro to je tacno, da za Morrowind treba zivaca, iskustva i mnooogo slobodnog vremena, ali je na primer dosta dopadljiviji u aspektu grafike, slobode i broja opcija, od drugih igara koje ovde pominjemo [izuzev, jel'te Obliviona], a ovo kazem iako sam igru igrao negde u ovo vreme prosle godine, a ne onda kad se pojavila. Znaci Planescape:Torment je jedna igra cija je grafika i za 2002. godinu bila neugledna, broj opcija koje igrac ima na raspolaganju je mnogo manji nego u Morrowinu, a takodje je pocetak igre dosta odbojan kao i u Morru, [zbog one mrtvacnice na pocetku, barem vecini] Medjutim, ako se malo zagrebe i krene dalje, obe igre ispadnu odlicne, ali u dve razlicite oblasti - Torment u odlicnoj prici, super dijalozima, upecatljivim likovima... a Morrowind u svemu ostalom Obe igre su odlicne u svim aspektim, ali... Evo opet cu napraviti malo poredjenje: "Perl Harbor", "Spasavanje redova Rajana" - oba filma o drugom svetskom ratu, ali prvi je tek obicni holivudski hit, a drugi je legenda
BTW ja sam rekao to, da sa odustao od Fallout kad sam video grafiku, i to mislim da nije bio Fallout 2 nego kec. Izvinjavam se fanovima, ali brate sto je mnogo, mnogo je, ono je meni bilo previse ruzno da bi igrao. Inace ne sumnjam da je igra dobra
6am3 Fana71c je offline  
Stara 23.12.2006, 15:12   #207
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

[QUOTE=Sarmatian]. Odnosno, ne sme da se desi da moj lik pobedi tvog lika zato sto sam ja pre obliviona spavao na FPS i mogu da te pogodim strelom sa velike udaljenosti.[QUOTE]
Za Oblivion ne znam ali u Morrowind-u bi prvo morao da Marksman "nabudzis" do 100 pa da ga tek onda (skoro) svaki put pogodis strelom sa 100m...
Andross je offline  
Stara 23.12.2006, 15:23   #208
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
Sarmatian kaže:
Nisam igrao morrowind ali sam igrao oblivion. Morrowind sam pokusao da igram, ali me je smorio. Secam se utiska da me igra posle sat vremena igranja nije uopste zainteresovala. Pretpostavljam da ima nesto kasnije cim mnogo ljudi kaze da je dobra, ali ja nisam imao snage da nastavljam. Secam se tamnog i monotonog ambijenta. Oblivion je na pocetku bio zanimljiviji ali je posle totalno razocarao. Pretpostavljam da je kod morrowinda obrnuto. Uglavnom mi iskusniji rpg igraci kazu da morrowind bolji od obliviona, ali izdvajaju Arenu najcesce kao najbolju iz TES serijala. Utisak koji sam cuo je da je morrowind bolji od obliviona, ali ne mnogo. Ako mogu po tome da sudim, onda mislim da morrowind nikako ne moze da se poredi sa BG serijalom.

P.S. Garson, ne znam samo sta je trebalo to "osjeti"... Apsolutno nema veze sa raspravom
Ja mislim da je Morrowind mnogo bolji od Obliviona, a cini mi se da mnogi smatraju da je Morrowind najbolji iz TES serijala.
Uradio sam copy/paste onoga shto je Corwin rekao pa je zato ispalo osjeti.
Citat:
Corwin kaže:
Na ovo sam ti već odgovorio - ne vjerujem da ima šta da se osjeti u igri u kojoj ništa nisam osjetio za 20 sati igranja. Tačnije, možda i ima, ali je mnogo, mnogo dobro skriveno. Ti mora da si hipersenzitivan. Ljudi su imali odličnu ideju kako da naprave nešto novo, ali ovo mi je sve kilometrima daleko od originalnosti i duha koje imaju ove prvi tri igre. O Oblivionu neću ni da pričam. Bačene pare za grafičku.
Razumeo sam to, ali to ne znaci da neko drugi nije osetio obe igre.Evo, primera, Slobodan Macedonic je sve te igre koje ovde pominjemo (sem Diabla) digao u nebesa shto ce reci da ih je on verovatno osetio.Ili je bio pod dejstvom opojnih sredstava kad je i Morrowindu dao onako visoku ocenu, u shta licno ne verujem.
Garson je offline  
Stara 23.12.2006, 16:24   #209
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

[QUOTE=ANDROSS][QUOTE=Sarmatian]. Odnosno, ne sme da se desi da moj lik pobedi tvog lika zato sto sam ja pre obliviona spavao na FPS i mogu da te pogodim strelom sa velike udaljenosti.
Citat:
Za Oblivion ne znam ali u Morrowind-u bi prvo morao da Marksman "nabudzis" do 100 pa da ga tek onda (skoro) svaki put pogodis strelom sa 100m...
Pa nisam mislio tako bukvalno. Drug mi je pokazao najosnovnije komande sa oblivionom i kako se izmedju ostalog koristi luk (na onoj cuvenoj kofi) i pogodio je skoro svaki put, a ja kada sam uzeo da probam, imao sam mnogo manje pogodaka. To ne sme da se desi u pravom rpg-u. Obzirom da je u pitanju isti lik, trebalo bi da bude podjednako pogodaka bez obzira ko kontrolise. Zato ja oblivion smatram za arkadu. Dozvoljavam da je morrowind drugaciji. Nisam igrao, ne mogu da kazem...
Sarmatian je offline  
Stara 23.12.2006, 16:26   #210
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
Garson kaže:
Evo, primera, Slobodan Macedonic je sve te igre koje ovde pominjemo (sem Diabla) digao u nebesa shto ce reci da ih je on verovatno osetio.Ili je bio pod dejstvom opojnih sredstava kad je i Morrowindu dao onako visoku ocenu, u shta licno ne verujem.
Ne znam šta ga je opilo, ali mu je prilično udarilo u glavu kad je jednu takvu praznu, bezličnu i šuplju igru uzdigao u nebesa. Kao da nikad pre toga nije odigrao nijedan RPG, e tako mi deluje njegov opis u SK.
Jim Bravura je offline  
Stara 23.12.2006, 16:31   #211
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
Jim Bravura kaže:
Ne znam šta ga je opilo, ali mu je prilično udarilo u glavu kad je jednu takvu praznu, bezličnu i šuplju igru uzdigao u nebesa. Kao da nikad pre toga nije odigrao nijedan RPG, e tako mi deluje njegov opis te igre u SK.
Moze biti to, a moze biti i da tvoje subjektivno mishljenje ne odgovara objektivnoj realnosti.
Garson je offline  
Stara 24.12.2006, 2:05   #212
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Ovaj, mislim, sto reci...
Dok se vi tako u nedogled raspravljate ja imam jedno pitanje.Dakle meni je grafika VEOMA bitna, a posto imam svoj comp tek godinu dana nisam znaci bio u mogucnosti da igram igre Planescape Torment, Fallout serijal i Kotor I i II.
Posto vidim da su to sve genijalne igre pitam vas da mi ih "preporucite" ili "ne" s obzirom da su to stariji naslovi, a kao sto sam rekao ako je engine zaosto ja to ne mogu da igram.
Cuo sam za BG i citao sam kad je izasao mislim u SK-u, ali nikad nisam bio u prilici da to probam.Jednom skoro slucajno nadjoh BG II kod nekog druga i uzeh ga odma'.U medjuvremenu presao sam i I i II dio BG Dark Alliance na konzoli i bio sam odusevljen.Kad sam instaliro i vidio koliko je ta grafika zastarjela uradio sam odmah "uninstall".Ne znam koliko da je prica dobra ja to nisam mogo igrati.Vjerovtno sam mnogo propustio, ali tako je.Zato vas pitam da li da probam da nabavim neku od ove tri navedene igre.
LunaticRS je offline  
Stara 24.12.2006, 3:16   #213
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
LunaticRS kaže:
Zato vas pitam da li da probam da nabavim neku od ove tri navedene igre.
Kotor ce ti se sigurno svideti, jer je to novija igra i ima odlicnu grafiku i za danasnje pojmove. Od ostalog sto si pomenuo, steta je da ne odigras Planescape: Tormet. Na pocetku igre (startujes u mrtvacnici) grafika je ruznjikava (sto jes jes), ali je zato kasnije (kad izadjes na otvoreno) znatno lepsa i sa mnogo vise kolorita. Svaki NPC lik koga susretnes u igri je prikazan u okviru posebnog menija sa kratkim opisom i tu su stvarno animirani fantasticno. Isto tako, in-game filmske scene su takodje sjajne, a lepi su i efekti bacanja magija. Ako volis brz i tecan gameplay, zaobidji Fallout 2, jer je na momente uzasno frustrirajuci (premda ima podnosljivu grafiku, malo slabiju od Tormenta). Keca ni ne pokusavaj instalirati, jer ima grafiku otprilike kao igre na C-64 .

Poslednja ispravka: Jim Bravura (24.12.2006 u 17:24)
Jim Bravura je offline  
Stara 24.12.2006, 4:21   #214
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Pa ja mislim da fallout ima goru grafiku od tormenta. Ali ako ti se BG nije dopao zbog grafike, nece ni torment ni fallout sigurno. Slazem se sa Dzimom, Kotor ce ti se verovatno svideti...

Ali ne odigrati BG zbog grafike??? E to je svetogrdje
Sarmatian je offline  
Stara 24.12.2006, 4:36   #215
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Nije nego neznanje. Da zna čovjek šta propušta i koliko su sve te igre zarazne čim se prevaziđe prvi korak i navikne oko na grafiku... a to se inače dešava posle par sati; više je uopšte ne primjećuješ. Ja bih na tvom mjestu počeo sa Fallout 2, kad iskuliraš njegovu grafiku i usput vidiš šta su ti ludaci sve ubacili u igru jedva ćeš čekati da počneš ove druge dvije. KOTOR je OK, natprosječna igra svakako, ali nemoj da preskačeš stepenice. Pogotove ne tako zabavne kao ove tri.
@Garson
Svaka čast Slobodanu Macedoniću, ali ko je umro pa su njega proglasili za autoritet? Čovjek lijepo piše, ali svako ko ima isti ili sličan igrački staž ima pravo na mišljenje koje teško da će biti manje vrijedno od njegovog. Ja mogu da razumijem da se Morrowind svidio nekome. Ono što ne mogu da razumijem je da ga upoređuju sa ovim "Svetim trojstvom". I ono što ne mogu da razumijem je glasanje po kojem on dobija najviše glasova za najbolji RPG (mada sam siguran da je u pravu onaj ko je napisao da ovi koji su tako glasali nijesu ni upalili većinu igara koje su ponuđene).
Corwin je offline  
Stara 24.12.2006, 5:08   #216
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Najbolji RPG???

Citat:
LunaticRS kaže:
Kad sam instaliro i vidio koliko je ta grafika zastarjela uradio sam odmah "uninstall"
Hm, a u cemu je problem? Pa BG2 moze da se igra i u 1600x1200 rezoluciji koliko sam cuo, sta fali tome... kad sam ja mogao sa velikim zadovoljstvom da obrnem Torment u 640x480, mozes i ti u duplo vecoj rezoluciji i sa engine-om koji pruza vise detalja
6am3 Fana71c je offline  
Stara 24.12.2006, 5:32   #217
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

A i grafika u bg izgleda kao crtana rukom, pa i nekako ne moze da zastari. Ali ako mu se ta grafika nije svidela, koja je bez obzira na sve vrlo prijatna i ne "para" oci, torment i fallout mu se sigurno nece svideti...
Sarmatian je offline  
Stara 24.12.2006, 8:10   #218
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

hehehe...Znam da sam mnogo propustio.Vidim to po vasoj prici.Prica mi je takodje veoma bitna, ali rekoh ako me grafika ubija u pojam onda jbg...Medjutim mene je opasno tesko nagovoriti na nesto pa cu zato pokusati nabaviti sve sto se bude moglo.
LunaticRS je offline  
Stara 24.12.2006, 13:31   #219
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
Corwin kaže:
@Garson
Svaka čast Slobodanu Macedoniću, ali ko je umro pa su njega proglasili za autoritet? Čovjek lijepo piše, ali svako ko ima isti ili sličan igrački staž ima pravo na mišljenje koje teško da će biti manje vrijedno od njegovog. Ja mogu da razumijem da se Morrowind svidio nekome. Ono što ne mogu da razumijem je da ga upoređuju sa ovim "Svetim trojstvom". I ono što ne mogu da razumijem je glasanje po kojem on dobija najviše glasova za najbolji RPG (mada sam siguran da je u pravu onaj ko je napisao da ovi koji su tako glasali nijesu ni upalili većinu igara koje su ponuđene).
Ko je rekao da je on autoritet? Dao sam ti primer coveka koji je igrao sve igre, osetio ih, i svima dao visoke ocene.
On ima svoje mishljenje, ja imam svoje mishljenje, ti imash svoje.Zato sam rekao da ne mozesh da kazesh da neko nije osetio BG ako mu se Morrowind podjednako (ili vishe) svidja.
Eto, ti ne razumesh da neko poredi Morrowind sa "Svetim trojstvom", pa opet smatrash da si autoritet.
Garson je offline  
Stara 24.12.2006, 17:28   #220
Jim Bravura
Banned
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: N45°56" E19°06"
Poruke: 801
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 87 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Najbolji RPG???

Citat:
Sarmatian kaže:
Pa ja mislim da fallout ima goru grafiku od tormenta. Ali ako ti se BG nije dopao zbog grafike, nece ni torment ni fallout sigurno. Slazem se sa Dzimom, Kotor ce ti se verovatno svideti...

Ali ne odigrati BG zbog grafike??? E to je svetogrdje
Definitivno, nisam ni rekao da nema. Eno pojasnio sam predhodnu poruku, cisto da ne bude nesporazuma.
Jim Bravura je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji The BOSS u igrama! Wolverine O igrama uopšte 164 9.12.2009 19:36
Najgori i najbolji filmovi po igrama Marko_L Kompjuteri i film 136 20.11.2009 22:15
Najbolji GTA je... The Dark Gamer Akcione igre 188 2.2.2009 8:58
Najbolji Fps Svih Vremena... The Dark Gamer Akcione igre 205 27.5.2008 21:24
Najbolji sajt Iris Zanimljive Web lokacije 27 19.2.2006 23:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com