Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Igre za mobilne telefone
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Igre za mobilne telefone Igre za obične i pametne mobilne telefone

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.12.2013, 1:11   #9
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom AW: Re: Одг: Re: Android igre, nove i stare!

Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
O ukusima se netreba nikada raspravljati svako ima nesto sto voli i ceni
sve je individualno po meni


Sobzirom eo da iznosimo misljenja o tako veikoj firmi a, sobzirom da ih iz duse mrzim iz vise stavki rekao bih sledece kratko misljenje:
Iphon nista nije uradio svoje jedinstveno do krao patente od drugih sirom planete!
Naprimer touch screen poznat jos i pradavnih vremena Nokia 9000 Communicator medju najstarijima cinimi se jos is proslog veka a tu je i fenomenalni
Sony Ericsson P900 neznam tacno al 2004godine i jos dosta modela bih mogao nabrojati pre nego dodjemo do 2007g kad je izasao prvi iphon, koji je njihov Stevica sklepao od pokradenih ideja drugih firmi koje dal nesrecom il pukim slucajem nisu imale toliko srece i slave kao Iphon al ideja je bitna ono sto Steva nikako nije sam izmislio tipa touch screen pa neki kazu veliki displej pa wifi(sve u jednom uredjaju naravno) ljudi moji sve je to postojalo pre Iphona ohohoooo davno!
I jos jedna od vaznijih stvari kazu imaju najbrzi svoj(hmmmm) procesor hahaha smesno mi jer iphon koristi samsungove procesore tacnije samsung ih snabdeva procesorima(godinama) ukratko smesni su do bola po meni jer neznaju na koju stranu vise sta da ukradu!
Android ih jede i dusu im vadi a i, to potplacivanje gejmerskih kuca(nazove boss iz iphona Rockstar i kaze daj molim te ajd eo ti milionce pa pusti GTA S.A na Ios nedelju dana ranije nego na Android!!! mrzim to decidno!!) ce polako stati nicija vreca nije bez dna samo opusteno!

Po meni svi telefoni su cool od kompanija popularnih i, po meni 50% ih je istih ako ne i boljih(slobodno mogu reci bolji) od iphona!
A ako cemo tako kao Iphone pravi super telefon pa zasto se onda boji npr konkurencije Samsung koji pored telefona pravi i televizore , frizidere , fenove i kucice za kerove maltene pa iphon koji pravi "samo telefon(tipa savrsen naravno nije videlo savrsenstva)" drhti od samsunga a , od ove godine mu za ima i Sony, HTC, pa rekao bih i Nokiu!
Tako da je Iphon sasvim obican high ili midle range telefon sve zajedno sa ostalim kompanijama i nista vise(nikakvo cudo prirode ili neznam ti ni ja cega vec)!
To bi bilo moje skromno misljenje


U medjuvremenu dok cekamo GTA S.A
evo jedne razbibrige


Rail Racing Limited Edition:





Gplay Link:
https://play.google.com/store/apps/d...larbit.slotcar
Da bi nesto osudjivao/dio pre toga moras mnogo o tome znati. Inace da potvrdim ono sto si rekao i skrenem paznju ( za ukuse), a kao sto bi Vitgenstajn rekao- uz moju sitnu adaptaciju: O cemu se NE ZNA(!!!) givoriti - mora se cutati. Da pripomognem samo jos malo, veruj mi da svaki uspeh zahteva vestinu ma kakav bio i ma kakva bila.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
android, android igra, besplatna igrica, besplatne igrice, dress up igrice, game development, gameplay, games, igre, igre odjevanja, igrica za android, igrice odjevanja, igrice za djecu, lgoptimusg, xperia


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Arch linux - za stare i nove korisnike GoranSTX Slobodni softver 1646 6.1.2022 22:17
Memorija (uparivanje stare i nove...) MESIJA Osnovne komponente 3 15.7.2010 1:44
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09
Stare i nove igre BEAST Stare igre 42 30.3.2006 20:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com