Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.8.2007, 18:56   #61
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Citat:
ForceWare kaže: Pregled poruke
Jel smeju igre za symbian?
Što da ne
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2007, 22:49   #62
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Naziv: FIFA 07
Verzija (testirana): 1.2.1
Izdavač: Electronic Arts
Razvojni tim: Gamelion Inc
Platforma: Symbian 9.1 3rd

Junski topao dan ne tako daleke 2004-te godine (ne, nije pismeni sastav, keep reading). Ja kod druga, pijemo hladna osvežavajuća pića i dosađujemo se. Dolazi njegov pajtos donosi CD labeled FIFA2005. Ubacujemo igru, pikamo je sledeća 3-4 meseca i tako sve dok ja ne pazarim kod uličnih dilera PES4. Onda se prebacujemo na to i od tada smo obojica zagriženi Pesoholichari™. Sa izlaskom svakog sledećeg EA fudbala rutina je ovakva: 1. Instaliraj; 2. Pokreni; 3. Razočaraj se; 4. Deinstaliraj. Bili smo skroz u fazonu "Go PES". Sad se vi pitate kakve to veze ima sa novom FIFA-om za Symbian? Pa ima sve veze ako vam ovaj okoreli PES-ovac kaže da trenutno na mobilnom telefonu nema boljeg fudbala od FIFA 07! Nisam nikad mislio da ću izgovoriti / napisati ovu rečenicu, makar i sa prefiksom "na mobilnom telefonu" ali ipak, evo je.
Šta reći za ovo novo ostvarenje osim da je perfektno uradjeno i da je, pre svega, zabavno. Ono što za svaku igru treba da bude u prvom planu, a posle sve ostalo. Najnoviji fudbal ne predstavlja kao njegovi prethodnici rvanje sa kontrolama, na ionako zaguljenoj tastaturi mobilnog telefona, nego je baš pravo igranje fudbala. Dodavanje je lako, driblinzi nisu preterano teški, postoji nekoliko zanimljivih finti, ali to ne znači da je igra too easy i da je bušenje protivnika sa što više golova razlike imperativ. Naprotiv, svaka akcija se mora pažljivo graditi od svog gola (kao i u pravom fudbalu), i pametnim pasovima dopreti do šesnaesterca i prilike za šut. Grafika je dobra koliko to može biti na nejakom smartphone-u ali nijednom nisam iskusio trzanje ili bilo kakav vid kočenja igre.
Kao i uvek ima nekoliko modova igre: Quick Match, standardni mač Vi protiv CPU, ali postoji i daleko više zanimljiviji Challenges u kojima morate ispuniti neki zadatak npr. da pobedite sa 3:0 desetak minuta pred kraj meča. Tu su čak i igranje sezone sa jednim timom ali i osvajanje svakojakih kupova od engleskog do portugalskog.
Licence. Sve. Po defaultu su FIFA-ini fanovi navikli na ovo na svom PC-ju pa je tako i ovde, nema šanse videti igrača imena Mulajah Bazgićini. Licencirane su sve veće reprezentacije (ima i Srbije) i evropske lige uz dodatak američkog, meksičkog i korejskog šampionata i "ostatka sveta".
Sve opcije pred početak utakmice moguće je nameštati "u sitna crevca" i u to potpadaju vreme utakmice, formacija, stadion, da li će igrači trčati automatski, mogući scenariji itd.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2007, 22:53   #63
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Igra kao i svaka druga ima svoje nedostatke. Odsustvo komentatora, malo sumorni navijači koji se probude usled šanse za gol i nepotpuni gostujući dresovi. Ali možda najveći nedostatak je i onaj zbog kojeg svi igrači virtuelnog fudbala i igraju to što igraju. To je naravno multiplayer komponenta.
But, what the hell, nothing's perfect. Startujte PC ili PlayStation 2/3 pa se kidajte sa drugarima. Ako vam je do međusobnog okršaja toliko stalo, onda i ovo nije igra za vas. Ovo je za one koji hoće da još jednom zatresu mrežu dok su van domašaja svoje gaming konzole.





ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2007, 22:58   #64
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Naziv: Tangram Super Shapes
Verzija (testirana): 1.1.2
Izdavač: THQ Wireless
Razvojni tim: Soco Software
Platforma: Symbian 9.1 3rd

Svako od vas je verovatno ponekad igrao ili pak, čuo za Tangram. Za one koji ne znaju to je stara kineska slagalica koja se sastoji od sedam delova - 5 trouglova različitih veličina, jednog kvadrata i paralelograma. Cilj ove slagalice je složiti neki specifičan stilizovani oblik uz korišćenje svih delova pod uslovom da se oni ne preklapaju.
Upravo ovom drevnom slagalicom bavi se i igra Tangram Super Shapes. Razvojni tim je uspeo da na ekrane pametnih telefona koje pogoni najnoviji Symbian 9, verno prenese i dočara drevni ali i danas opšte popularni Tangram. Igrač na telefonu ima isti osećaj kao dok slaže, na primer, kartonske ili plastične deliće na svom stolu pokušavajući da ih uklopi u celinu i napravi "tog prokletog mačka".
Igra se sastoji od četiri moda. Prvi, ali i najzanimljiviji je naravno Arcade mod koji obiluje mnoštvom nivoa i podnivoa. Postoji deset većih nivoa, a da bi ste prešli u sledeći morate kompletirati svih deset sličica iz prethodnog. Ukupno 100 sličica za slaganje (malo li je!), predstavlja lepu razonodu koja može dugo da potraje. Uvek neizbežni je i Time Trial gde za određeno vreme morate složiti deset nasumično izabranih puzzle-ova tangrama. Pretposlednji mod je Random u kome do besvesti rešavate neki od onih 100 tangrama koje vam igra automatski izabere. I na kraju za sve one kreativnog duha tu je mod igre, gde na praznim poljima mreže možete sami kreirati svoje Tangram slagalice, ali ih nažalost ne možete sačuvati. Postoji čak i Tutorial koji i nije potreban pošto se sve obavlja uz pomoć numeričke tastature a i komande se mogu savladati on the fly. Prelepa grafika i zvuk koji je prati su samo šlag na torti i ne treba ih preterano ni komentarisati. Sjajni su.
Jedine zamerke igri su previše tromi meniji i mali offset donjeg dela figure nad mrežom (donji deo figure ne stoji na liniji mreže nego pola piksela iznad), i nemogućnost snimanja sopstvene kreacije, ali one ni za procenat ne umanjuju igrivost ovog odličnog ostvarenja.
Sve u svemu, Tangram Super Shapes predstavlja lepo uobličenu ideju verno prenesenu na mobilni telefon koja će dobro doći ponekad na dugačkom putu, kad nestane struje ili kad jednostavno imate malo slobodnog vremena, samo za sebe.




ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 22:09   #65
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

S obzirom na to da su Symbian igre (pa taman to bio i 9.1) daleko nezahvalnije za neke jezgrovitije opise, ovo nije loše. Uopšte nije loše. Ima malo stilskog gađanja, tu i tamo, ali nećemo u to da zalazimo.

Krš ti fontel : )


Pohvala za grafičku obradu igromera.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Magneto na korisnoj poruci:
ForceWare (17.8.2007)
Stara 17.8.2007, 22:16   #66
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Citat:
Magneto kaže: Pregled poruke
S obzirom na to da su Symbian igre (pa taman to bio i 9.1) daleko nezahvalnije za neke jezgrovitije opise, ovo nije loše. Uopšte nije loše. Ima malo stilskog gađanja, tu i tamo, ali nećemo u to da zalazimo.
Pohvala za grafičku obradu igromera.
Hvala, ali trebao si i negativne utiske, čisto da se popravim.
Igromer? 30min u photoshopu 6.0 - znam da je stari .

Citat:
Magneto kaže: Pregled poruke
Krš ti fontel : )
I saw that!
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 22:29   #67
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Stilsko gađanje (s)pada pod kategoriju negativnog.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2007, 8:18   #68
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Citat:
Magneto kaže: Pregled poruke
Stilsko gađanje (s)pada pod kategoriju negativnog.
Da znam, ali sam mislio pojedinačne primere pošto sam ja oba teksta pregledao i meni sve izgleda dobro.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2007, 23:42   #69
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Sorry, malo više odudara od pravila ove teme, ali igra nije imala svoj topic na SK Forumu, pa sam otvorio temu i tamo postavio review...

Playboy: The Mansion
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 10:42   #70
severijan
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 69
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku severijan
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Naziv:Call of Duty 4
Razvojni tim: Infinity Ward
Izdavač: Activision



Za nekog ko je igrao i cod i ekspanziju i cod 2 i cod 3 veliki je sok bilo saznanje da ce nova igra cod 4, biti u novijem vremenu.Pa,velim ja sebi,kakva ce to igra biti bez napucavanja Nemaca po sirokim ravnicama Francuske,unistavanja tenkova kod Kurska ili mlacenja sa Italijanima po ulicama Tunisa?Kakva je to igra bez povika "granaten!!!" svaki put kad im zabiberim jednu kragujevacku?Pa koga cu sad da ubijam,Bin Ladena?Bas sam se razocarao.
Ali,ne lezi vraze(lezi Dusane,lezi (dusan-moj kolega,koji sedi pored mene prim.aut.)




Kupim ja igru instaliram je.Prvo nije htela da se pokrene pa sam to nekako sredio.Onda je usled igranja pocela da zeza sa zvukom i iskace u windows.pa sta je ovo,majku mu,rekoh ja sam sebi.ajde,reinstaliram ja nju,mozda ce biti bolje.kad ono,jok.opet ista prica.
Tu ja ne budem lenj,pa odem na google i tu pronadjem resenje.(upustvo za sve:kada instalirate igru odite u folder gde je igra instalirana,nadjite fajl msimp3.asf i promenite ovo asf u .bik)Kad sam to resio konacno sam mogao slobodno da igram.


A onda....Nevidjeno ludilo!!Napad na neki brod usled uzburkanog mora.Kisa pada,vetar ljulja brod,meci fijucu oko mene i prave rupe u zidovima i vodoskoke u baricama oko mene,svuda vika,dreka,naredjenja,pucam,sklanjam se,bacam bombe,bacam se na pod da izbegnem hice,desetine terorista koji pucaju na mene,kriju se,gadjaju me iza zaklona....nadjosmo to smo trazili..a onda spektakularan napad MIG-va na brod,brod tone,more ulazi unutra,bezim,spasavam glavu,oko mene voda.elektrika koja varnici,stepenice i mostici koji se krive,brod koji se naginje i tone...stizem nekako do helikoptera.dok se penjem gledam brod koji tone usred morske oluje.Spektakularno!Ovako nesto nikad nisam video..

Posle..rat u Rusiji,Bliski istok,nuklearne eksplozije,spasavanja...sve fenomenalno,uzbudljivo,nevidjeno.
Moram da priznam momci su prevazisli sebe.Ovako dobru igru nisam ocekivao.Ovako nesto dobro jos nije napravljeno..
a sto je najvaznije nije nesto posebno ni zahtevna.Igrao sam je na athlon xp 2600+,1gb rama i fx 7300gt agp grafickoj u rezoluciji 1024x768 i sa podesavanjima namedium i sve je klizilo kao podmazano.
Ne bih da ulazim dublje u pricu jer necu da vam pokvarim uzivanje.Igra ipak ima snaznu pricu.Reci cu samo da su svi elementi odlicno reseni.Sve komande su na dohvat ruke i jasno su oznacene.Oruzja su precizna i mocna,nema health packova nego kad ste ranjeni malo se sklonite u zaklon i iskulirajte,health ce se vratiti.
U svakom slucaju,ako do sada niste,obavezno je odigrajte!!!!





Ocena:95
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	cod4.jpg
Viđeno:	63 puta
Veličina:	20,4 KB
ID:	18142  

Poslednja ispravka: DeCoy (16.2.2008 u 12:06)
severijan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 9:01   #71
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Naziv:Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
Razvojni tim:KCEJ
Izdavac:Konami
Datum Izlaska:12 Novembar 2001
Platforma:Sony Playstation 2

Secam se da sam do ove igre veoma tesko dosao,zato sto nije mogla nigde da se kupi kod nas,jer se prodavala samo u originalu.Platio sam punu cenu originala,koji mi je drug doneo iz Madjarske nisam se pokajao.U originalnom pakovanju igre sam dobio igru i kako se pravila igra.
Prica ove igre se nadovezuje na prvi deo.Filmske sekvence u ovoj igri su po kvalitetu ravne onima u Hollywood-u.Veliki deo price mozete saznati u Codec komunikaciji,gde vas poziva odredjeni lik koji vam daje savete kako da predjete odredjeni deo,i pojasnjava vam samu pricu.
Gameplay je posebna prica u bazi ste gde ste jedan na prema 100 u stilu Ramba,ali za razliku od Ramba morate ostati sto tisi,jer najmanji sum moze aktivirati strazare koji ce vas loviti po celoj mapi,kada vreme za odbrojavanje opasnosti dodje na nulu slobodni ste.
Igra pocinje sa pistoljem koji koristi uspavljujucu municu,a nisanjenje je iz 1.lica sto je razlika u odnosu na prvi deo igre.Razlika izmedju 1. i 2. dela je takodje da mozete pucati u staklo,namestaj koji se lomi,a moze biti veoma korisno pucanje u brasno koje odaje infracrvene zrake,u prvom delu se za otkrivanje koristile cigare.
Grafika je u to vreme bila nesto neprevazidjeno,na nivou igranog filma
Ova igra nije bas za svakoga ona je za poklonike zanra,jer se prica dosta tesko prati,preplice se jako mnogo likova,gde vam svaki prica svoju pricu.


Ocena:100
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mgs2_screen004.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	37,6 KB
ID:	21611   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mgs2_screen007.jpg
Viđeno:	34 puta
Veličina:	15,8 KB
ID:	21612   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mgs2_screen014.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	27,4 KB
ID:	21613  

Poslednja ispravka: DeCoy (1.6.2008 u 10:32)
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 15:05   #72
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Ni kraće recenzije ni veće ocene.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
mmn2911 (10.11.2009), zoran845 (20.7.2008)
Stara 2.6.2008, 16:00   #73
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Ni kraće recenzije ni veće ocene.
Imas nesto protiv ocene?za ovakvu igru
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 16:55   #74
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Nisam je igrao, ali ni jedna igra ne zaslužuje ocenu 100.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 17:08   #75
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Nisam je igrao, ali ni jedna igra ne zaslužuje ocenu 100.
Posto je moja recenzija,ja ocenjujem koliko igra vredi,ja bih ovoj igri dao i vise od 100,ali je gornja ocena ogranicena na 100
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 20:00   #76
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Naziv:Syphon Filter
Razvojni tim:Eidetic
Izdavac:989 Studios
Datum izlaska:31 Januar 1999
Platforma:Sony Playstation 1


Malo ljudi je upoznato sa ovim biserom od igrice.Napravljena sa samo jednim ciljem,a to je da se stvori konkurentna igra neprevazidjenom Metal Gear Solid-u.To je bila prvobitna zamisao,ali developeri nisu uspeli da stvore igru koja je zanrovski blizu MGS-u.Stvorili su igru koja poseduje mnogo akcije,a malo sunjanja,sto je suprotnost MGS-u.Ubrzo je ova igra nasla svoje obozavaoce.

U ulozi ste specijalnog agenta Gabriela Logana,koji traga,zajedno sa svojom koleginicom Lian Xing za teroristom Erichom Rhoemerom.

Grafika igre za to vreme je bila nevidjena,vec pri izlasku PS1 je prikazana njegova hardverska moc,upravo ovom igrom,koja je prikazala,krajnje graficke domete ove konzole.

Ovu igru takodje krase mnogi potezi koje glavni lik moze da izvede.On moze da napravi kolut u napred,stranu,da cucne,da sporije hoda,da se penje na zid i silazi sa istog.Inace jedna mana je da Gabriel konstantno trci,osim kad se udje u mod za nisanenje.Ovo ce malo zasmetati,jer nekad ce vam se desiti da bukvalno protrcite pored neprijatelja ili da trckarate oko njega.Takodje je mana da u igrici ne postoji skok.Postoji izbor prvog lica(doduse samo kad se nisani)pritiskom tastera L1.

U gornjem desnom uglu se nalazi danger meter,vam moze detaljno dati uvid u kakvoj se opasnosti nalazite.Sto je crveniji vece su sanse da ce te biti pogodjeni.Takodje se nalazi i target meter koji sto je puniji to su vam vece sanse da pogodite metu.Inace on se pojavljuje samo kada imate automatsko nisanjenje.

Automatsko nisanjenje se poziva pritiskom na taster R1.Ovde se javlja i druga mana,nekad u blizini neprijatelja ce vam se desavati da promasite iako je target meter pun.

Izbor oruzja je veoma raznovrstan.Na pocetku posedujete M16,9mm pistolj sa prigusivacem i taser.Ne tako korisno oruzje koliko izgleda dobro kada nekog uhvatite sa strujom.Kada jadnika uvatite,kamera se prebacuje iza njega i ako ste strpljivi nekih 5 sekundi ce taj nesretnik da izgori.

Misija u igri ima jako puno i ne mogu da dosade.Nekad ce od vas se zahtevati da ubijete pojedinca,da pratite pojedinca,da cuvate pripadnika tima za demontiranje bombi.Meni najdraza misija je kada jedna teroristkinja uzme za taoca VIP-a.Misija nalaze da spasite taoca,ali da ne ubijete teroristu.Ovde na scenu stupa taser,sa kojim morate da je pogodite u ruku,kako bi joj ispalo oruzje.

Ova igra nudi mnogo stvari,zbog koje se isplati svaki dinar koji date.Replay value je jako velik,uvek ce te zeleti da obrnete koji misiju jos jednom.Velika stvar je sto je napravljena lista misija koje predjete tako da ne morate da rucno snimate svaku misiju.Grafika igre je ispod danasnjih standarda,ali igra nudi jako mnogo i moja je topla preporuka,ako ste u mogucnosti,da je nabavite,necete se pokajati


OCENA:95
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	syphon_screen025.jpg
Viđeno:	35 puta
Veličina:	20,7 KB
ID:	23067   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	syphon_screen026.jpg
Viđeno:	34 puta
Veličina:	22,9 KB
ID:	23068   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	syphon_screen045.jpg
Viđeno:	31 puta
Veličina:	24,5 KB
ID:	23069  

Poslednja ispravka: HaveBreak (20.7.2008 u 16:26) Razlog: pasusi
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 20:05   #77
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Stavljaj razmake posle tacke, lakse je za citanje. I ako vec pises review, pravilan termin je 'igra', ne 'igrica'. Koliko vidim, tekst bi trebalo da bude napisan u sivom fontu (pogledaj ranije radove).
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dio37 na korisnoj poruci:
zoran845 (20.7.2008)
Stara 19.7.2008, 20:15   #78
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

@Have Break
Posto vidim da radis reviewove igara za PS2 i PS1, jel bi mogao da uradis review FF-a 7?
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 20:56   #79
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Nazalost nisam fan RPG-a,tako da nisam igrao.
@Dio37 hvala na savetima,a za sivi font tu je DeCoy
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 23:44   #80
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

A lebe, šta toliko ne valja njegovom tekstu?
Dečko se potrudio da napiše, a vi potcenjujete njegov trud
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
opisi igara, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Direct x test - restart ? miksajlo Kvarovi 2 27.1.2007 18:59
Test mašina 1 & Test mašina 2 Anak1n Tekstovi u SK 29 14.5.2006 10:48
online internet test, i neki otvoreni portovi bebeys Internet tehnologije 0 28.4.2006 14:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com