Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.6.2011, 18:54   #21
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

Ostajem ipak pri Leadtek-ovom softveru koji sam dobio uz karticu.

Nego me sad interesuje drugo, dal je moguce da su zapostavili i GOM Player, koliko vidim jos od 2010 godine nista nije izaslo, ni jedna novija verzija?
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2011, 19:44   #22
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

Zadnja verzija je izašla negde novembra 2010. godine. GOM player nikad nije imao neki naročito brz razvoj, a i podrška na zvaničnom forumu je nepostojeća. Ako baš hoćeš neki player koji zaista ima brz razvoj onda je to PotPlayer. Stabilne verzije se objavljuju svakih mesec-dva, a bete bukvalno na nedeljnoj bazi. Inače on je delo istog programera koji je napravio KMPlayer, a potom isti prodao Pandora TV-u i tako ga praktično ubio.

PS. zaista ne znam zašto bi menjao Leadtekov PVR2 , po meni je on trenutno jedan od najboljih programa za tv karticu.
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 0:34   #23
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

Citat:
SlobaL kaže: Pregled poruke
Zadnja verzija je izašla negde novembra 2010. godine. GOM player nikad nije imao neki naročito brz razvoj, a i podrška na zvaničnom forumu je nepostojeća. Ako baš hoćeš neki player koji zaista ima brz razvoj onda je to PotPlayer. Stabilne verzije se objavljuju svakih mesec-dva, a bete bukvalno na nedeljnoj bazi. Inače on je delo istog programera koji je napravio KMPlayer, a potom isti prodao Pandora TV-u i tako ga praktično ubio.

PS. zaista ne znam zašto bi menjao Leadtekov PVR2 , po meni je on trenutno jedan od najboljih programa za tv karticu.
Odlican je ovaj PotPlayer. Nisam pre ni cuo za njega. Ja sam odustao od KM-a kad bas kad ga je kupila Pandora. Totalno su ga unakazili. Presao na GOM. Danas isprobao Pot i odusevio se. Radi i analogna kartica u njemu. Super je sto mozes podesiti format 4:3 crop-ovan na monitoru 16:10, što je nemoguće na softveru Leadtekove kartice. A i video render za windows 7 je odlican. Mnogo bolji nego kod GOM-a.
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 1:22   #24
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

^Ako mislis na PVR2 program, kod mene (Global kartica) radi i u 4:3 i razvuceno na 16:10. Po meni je bolji od bilo kog drugog programa za TV kartu, a probao sam ih sve (radi i na KM-u).
Za filmove koristim KM za sada, nisam imao problema. Naravno, i MPC je odlican.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 1:40   #25
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
^Ako mislis na PVR2 program, kod mene (Global kartica) radi i u 4:3 i razvuceno na 16:10. Po meni je bolji od bilo kog drugog programa za TV kartu, a probao sam ih sve (radi i na KM-u).
Za filmove koristim KM za sada, nisam imao problema. Naravno, i MPC je odlican.
Necu da bude razvuceno. Nego da kropujem malo od gore i od dole sliku, odnosno "izrežem", a sa strana malo suzim, ali ne preterano kao kod formata 4:3. To se radi u plejeru u opciji "custom presets". Takvo nesto PVR2 nema. Kad se razduzi slika, deluje deformisano i "debeljuskasto". Tako gledam i filmove koji su u formatu 4:3.
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 19:07   #26
Black Adder
Banned
 
Član od: 21.2.2010.
Lokacija: somewhere in deep southern Serbia
Poruke: 336
Zahvalnice: 254
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

Ljudi, hvala vam na ogromnim informacijama i podeljenom iskustvu. Vec sa prvim odgovorima na moje pitanje, instalirao sam Gom plazer i zadovoljan sam. Bio mi je potreban player koji ce pustati divx formate i ucitavati subtitlove. Km playeru nije to bas bilo jasno, jer je blokirao sliku dok zvuk ide, kad god bih stavio normalan avi format na full screen. Ponavljam da imam integrisanu grafiku na ploci M4-A89 GTD.
Jos jednom vam hvala.
Black Adder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 11:56   #27
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

Evo još jedne zanimljivosti u vezi sa Leadtek PVR. Kao da nas slušaju ovde Izašao je novi update PVR2 i automatski, kada razvučeš 4:3 sliku na 16:9 ili 16:10 monitoru, on razvuče samo 20% s leve i desne strane ekrana, dok sredina ostaje netaknuta i nedeformisana. To se primeti kada ide neka traka sa obaveštenjima i vestima sa donje strane ekrana koju emituju TV stanice, tipa B92 info. Slova kao da idu "u dubinu" Inače, ne deluje loše.
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 14:00   #28
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

Meni KMPlayer radi savršeno i na XPu i na W7.

Ne nameravam da ga menjam u skorije vreme ("bekap" plejer mi je MPC-HC).
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 14:57   #29
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: Dobar DivX Player za Win7?

Citat:
Packypfc kaže: Pregled poruke
Slova kao da idu "u dubinu" Inače, ne deluje loše.
Vidim da je update sa datumom 14.06.2011. Možeš li staviti screenshot od slovo koja idu "u dubinu"? Meni liči da nisu popravili deformaciju slike koja se javlja po horizontali, tako da mogu da se pozdravim od tog update.
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
divx, player, video, win7


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Boot manager za Win7 i XP (iz Win7 u XP jednim klikom) Crnac_Pripravnik Aplikativni softver 7 23.12.2010 1:28
DivX Player for Symbian v9.2 Predrag Stankovic Programi za mobilne telefone 13 28.1.2009 23:27
DVD film i DivX na istom disku?? carloss Video/TV softver 15 21.8.2008 23:42
Divx player - koji izabrati? Poper ŠDK - Foto i audio/video 6 19.1.2008 23:56
Koji player koristite za divx xvid mkv, gledanje filmova... Salito Slobodni softver 8 26.12.2007 0:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com