Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.1.2013, 23:33   #121
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Path of Exile

Open Beta je al da moze se skine i igra.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2013, 23:38   #122
Djordje Nedic
Član
 
Član od: 2.11.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 434
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 34 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Znaci igra izasla? Moze da se skine i da se igra? Reigstorvah se i turih da se skida
Trenutno je u open beti, to znaci mozes da skines i da igras i lik ti nece biti izbrisan na final release-u, ali igra je jos u fazi doradjivanja i ima bagova i problema. Moj savet je da krenes da igras, neces se pokajati
Djordje Nedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djordje Nedic na korisnoj poruci:
Sakiboj (26.1.2013)
Stara 26.1.2013, 23:51   #123
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

I nema toliko bagova. Najveci je da se mape stalno resetuju, pa ako se vracas na lokaciju koju si vec istrazio eto ti lutanja. (mada mozda je to zamisao kreatora) Eventualno pukne jednom u sat vremena pri prelasku s lokacije na lokaciju, tako da nista strasno. A osecaj je kao da igras D2.

Kada bi trebalo da izadje konacna verzija i dokle ce trajati ovo beta igranje?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2013, 23:56   #124
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Path of Exile

Ja sam se isto malo razocarao u d3 pa mi ovo dobro dodje jos ako je bolje ih ima da budem vrlo hepi
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 0:11   #125
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

jel zna neko da li uopste moze da se resetuju skilovi ili se pravi novi lik kao u d2 xD?
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 1:20   #126
Djordje Nedic
Član
 
Član od: 2.11.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 434
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 34 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
drow kaže: Pregled poruke
jel zna neko da li uopste moze da se resetuju skilovi ili se pravi novi lik kao u d2 xD?
Imas one regret orbove koji daju po jedan skill refund, za kompletan respec ne znam
Djordje Nedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 1:30   #127
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Apsolutno nemam razloga da ti ne verujem jer ako se dobro secam ti si hard die fan Ddvojke.

Nego je l postoji neka opcija da se razbije skill lanac i da izaberes skill koji ti nije u vidokrugu? Ja npr budzim dvorucna oruzja, ali istrosio sam sve potencijalne skillove, a da bih dosao do naredne karike u lancu koja mi treba morao bih da isklikcem deset nebitnih karika minimum
Da, D2 mi je možda najomi5enija igra ever. Blizzard mi je slomio srce sa D3...

Moraš da pratiš čvorove, nažalost, ne možeš da preskačeš. Ti čvorovi, mahom oni za statove, nisu nebitni...videćeš ako ti ponestane Dex ili Int ili Str za neko parče opreme koje želiš. Ako zagledaš bo5e, videćeš da se neki veći čvorovi i gomilica manjih ponav5a na više mesta u skill drvetu, kako bi mogao da im pristupiš bez ograničenja koje ti nameće klasa (mahom defanzivni ili life čvorovi)...ipak, neki veći passivi su bliže klasama kod kojih imaju više smisla - npr. Elemental Damage, Mana i Energy Shield čvorovi su bliži Templaru i Veštici, jer ih to definiše, u neku ruku, Life i weapon dmg. su bliži Marauderu, Duelist i Ranger imaju najviše Crit čvorova, etc.

Imaš Skill Tree planer na sajtu igre s kojim možeš da isplaniraš build, a u dnu strane imaš opciju Highlight Shortest Paths opciju, koja će da ti iscrta najkraći put do že5enog čvora...samo, ne preteruj s brojem poena, teško ćeš doći do svih 111 poena...budi realan i planiraj sa nekih 80-85 poena. Sve preko toga neka bude bonus, da popuniš rupe u buildu...

Ne zapostav5aj defanzivne čvorove, Life, Armor/Energy Shield/Evasion i sl., jer na Cruel i Merciless težinama ima da te pojedu ako ideš kao glass cannon...što se aktivnih skillova tiče, gledaj da imaš neki single target skill i neki AoE...i za sada, ranged buildovima ide lakše...takođe, Support gemovi su zakon.

Citat:
drow kaže: Pregled poruke
jel zna neko da li uopste moze da se resetuju skilovi ili se pravi novi lik kao u d2 xD?
Što kaže Đorđe, nema totalnog respeca, možeš samo da vratiš neki pojedinačni poen. Te respec poene dobijaš rešavanjem questova i preko Regret orbova...znači, pazi šta radiš jer ih nema mnogo.

Poslednja ispravka: Morca (27.1.2013 u 1:38)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 2:37   #128
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Morca hvala tebi, ali toliko sam svesno bice da necu da zapostavljam armory kao i dexterity i inteligence (koji mi nacelnjo ne trebaju ali zapravo jos na pocetku vidis da ti trebaju pa ih podignes prilicno vec do desetog levela).

Ne znam za vas, ali moj barbarian (jbt, ne znam kako mi se tacno zove klasa), gotovo sve ubija iz jednog udarca od prvog do evo 16. levela. Jedino za likove kao Barbos mi treba oko 3 udarca, ne vise. Pretpostavljam da ce mi igrivost u jednom daljem trenutku biti ili ja njih pomlatim za 3 sekunde ili oni mene.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 3:55   #129
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Path of Exile

Skinuh i uzeh rendzera jer u d3 imam demon hunter, lepo ovo izgleda, interesantno. Jos nisam sve pohvatao ali mi se hebeno svidja do sada
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 10:20   #130
Djordje Nedic
Član
 
Član od: 2.11.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 434
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 34 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Morca hvala tebi, ali toliko sam svesno bice da necu da zapostavljam armory kao i dexterity i inteligence (koji mi nacelnjo ne trebaju ali zapravo jos na pocetku vidis da ti trebaju pa ih podignes prilicno vec do desetog levela).

Ne znam za vas, ali moj barbarian (jbt, ne znam kako mi se tacno zove klasa), gotovo sve ubija iz jednog udarca od prvog do evo 16. levela. Jedino za likove kao Barbos mi treba oko 3 udarca, ne vise. Pretpostavljam da ce mi igrivost u jednom daljem trenutku biti ili ja njih pomlatim za 3 sekunde ili oni mene.
Ako je crnac koji malo vise izgleda kao mongol, onda je marauder, ja ga isto koristim i budzim ga za tenka. Ja msm da se brutus zove, ako mislis na onog Pudge-olikog bosa sa kukom
Djordje Nedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 12:40   #131
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Da, da, sam bog zna sta pricam..
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 13:55   #132
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Igram sa rangerom. Da li rangeru treba samo evasion, ne treba mi ni armor ni energy shield?

Našao sam 2 prstena i ogrlicu za rarity of item found, ako stavim sva 3 imam 38%. Da li se više isplati da nosim ovo ili dex i hp? Takođe kako ovaj rarity radi kada igram sa drugom. Da li nam se sabiraju?

Što se tiče open beta, to je kod f2p igara gotovo zvaničan izlazak. Mnoge igre budu i po 2-3 godine u open beti pre kao izlaska.

U vezi resetovanja mape kada zaginete. Da li se ja tripujem ili se mapa samo rotira? Znači nije u pitanju random mapa nego se mapa prosto zarotira i to je to.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 16:16   #133
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

@0gold

Sto se tice 'rendzera' u nacelu to ima smisla ali ne bih bas banalizova tako,zavisi kako planirash da razvijesh lika,a za kasnije nivoe ces morati imati armora 'dovoljno' hteo ne hteo.

Koliko ja znam nema otimacine predmeta tj. samo vidis svoje 'zaradjene' item-e, ne mozes da vidis one koje je izbacio tvom prijatelju.(nisam 100% siguran u ovo)

Rarity se odnosi samo na tebe i nema sabiranja sa prijateljevim,lepo ti pise na predmetu,ako se odnosi i na 'kompanjona' onda to pise na samom item-u.


I mapa se ne rotira,ja sam pomislio isto u jednom trenutku ali kad sam malo bolje obratio paznju shavtio sam da se ne rotira.Jer to bude samo slican random dungeon kao prosli,dok u nekim slucajevima su 2 kompletno razlicite mape,ono totalno,tri izlaza na razlicitim staranama u odnosu na proslu mapu.

Mape su random 100%,nema rotiranja,samo nekad moze da lici na prethodnu (kao da je zarotirana).
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 16:51   #134
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Path of Exile

Nikako da nadjem neki dobar build za rangera
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 17:37   #135
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

meni igra vec dosadila xD. ima zanimljivih stvari ali nekako mi je prazna kopija d2. ruzna grafika i nezanimljivi protivnici mi skroz unizili pocetno odusevljenje^^(narocito bezvezni protivnici).

kad bi se spojile 3 igre d3(detalji, umiranje protivnika), tl2(muzika), poe(mrak u tamnicama i sistem pasivnih vestina) dobili bi po mom misljenju pravi nastavak diabla xD.
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 17:50   #136
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Meni je ovo najbolji aRPG jos od Diablo 2-ke... (uslovno receno,veci nivo tezine treba jos da se vidi)

Diablo 3 jos nisam posteno probao(odigrao demo do 10lvl),deluje mi sasvim ok,ali tek na Hell-u donosim konacnu ocenu jelte

PoE 'gadja' najvise na samu mehaniku igre,ono sto inace cini srz svakog aRPG-a,grafika je sasvim ok,protivnici nisu 'kvalitetni' kao u Diablo 1-2

Veliki plus je naravno to sto je IGRA DZABA!!! (nek se ugledaju malo mutli-milionerski studiji)

Torchlight 2 sam deinstalirao posle dva sata,mator sam je za onoliko sharenisha/cartoon-isha/child-isha... + ne podnosim barut u aRPG (svetogrdje lol)

Diablo2>Diablo3>PoE>TitanQuest>Torchlight 2>Sacred 1-2 - moje mishljenje na osnovu mog aRPG ukusa jelte


Diablo 1 je svetinja to nema potrebe pominjati

Poslednja ispravka: Markonije (27.1.2013 u 17:57)
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 19:43   #137
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Ne kapiram zamerku na protivnike. Laki, uvek isti, what?

Ne bih smeo da se zakunem da je D2 imao mnogo raznovrsnije neprijatelje, a ova igra je ipak u beta fazi. Ali iako jos nije na pocetku definitivno mogu da kazem da je i takva bolja od Titan Questa.

I da, meni grafika bas super. Mozda je razocaranje za one koji su igrali D3, sta kazu oni koji su probali obe igre?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 21:08   #138
Djordje Nedic
Član
 
Član od: 2.11.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 434
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 34 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Dolazim ja danas sa treninga, palim komp, ulazim u poe kad ono kju od 3000 ljudi. Valjda ce sutra biti manje ljudi
Djordje Nedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 21:11   #139
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Path of Exile

Da se ne lazemo Diablo 1 i NoX pa sve ostalo. Inace puko server -.-
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2013, 21:23   #140
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Djordje Nedic kaže: Pregled poruke
Dolazim ja danas sa treninga, palim komp, ulazim u poe kad ono kju od 3000 ljudi. Valjda ce sutra biti manje ljudi
Nista strasno. Sinoc sam bio 9000. koji ceka. Pustio sam de ceka i upao posle 10ak minuta.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Path of Exile Bascelik otpaTci 22 26.4.2015 14:25
Red Alert: A Path Beyond Ghost Akcione igre 4 11.4.2011 18:50
Windows cannot access specified device path or file EpicG Kvarovi 8 3.11.2010 19:28
The Path darthmajor Avanturističke igre 14 25.9.2009 17:29
The Matrix The Path of Neo glisa Akcione igre 38 7.2.2007 23:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com