Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.12.2010, 19:29   #101
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
pa tih 500 din mogu da uložim u nešto korisnije, npr. Brži internet paket. Uglavnom ne želim da poklanjam nekome novčanicu od 500 din. Svakog meseca
А хоћеш да те неко извештава о нпр. земљотресу у Краљеву, када је РТС, истина, каснио, али си бар за сат-два времена имао слике са лица места, док то остале телевизије нису имале ни после 12 сати, јер немају те дежурне екипе и дописништва или шта већ.
Нећу ни ја да плаћам саобраћајно предузеће из свог џепа и ако га скоро ни не користим, па га опет плаћам јер је на буџету града.
РТС мора да побољша програм, али није само у самом програму ствар, ситуација око Краљева је један пример.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 19:34   #102
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Nijedan časopis neće da sarađuje?

Izvini, ali ne sećam se da nam se RTS... a uostalom ni bilo koja druga televizija, obratila sa molbom za saradnju.

A što se tiče uređivačke politike naših televizija, po mom iskustvu, za takve emisije one traže da autor plati TV-u troškove realizacije i da sve poslove oko uređivanja i traženje sponzora uradi sam samcit, a ni u kom slučaju nisu zainteresovane da same nešto pokrenu.
Војо, не желим да испадне да браним тв бастиљу... али, да ли сте их (или неку другу тв) понудили? Пази ово: Рецимо недеља увече, назив емисије "СК на РТС", плаћени водитељи или неко од вас или сарадника, неко са форума што да не... Пола сата је доста док не заживи, а тема има колико хоћеш. Па неће моћи да прође репортажа о Алиси а да не дође "контрамитинг" па побије све то са чињеницама. Не реци ми само да је то неисплативо кад сам убеђен да би било доста заинтересованих за рекламирање. Реци ми колико си пута видео неку рекламу на тв о рачунарским компонентама, програмима или не дај Боже играма? На Виви је нови Кол оф Дјути био икс пута.

Бар би се десило и то чудо да неки од нас погледају програм на РТС.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 20:12   #103
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.850 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Војо, не желим да испадне да браним тв бастиљу... али, да ли сте их (или неку другу тв) понудили? Пази ово: Рецимо недеља увече, назив емисије "СК на РТС", плаћени водитељи или неко од вас или сарадника, неко са форума што да не... Пола сата је доста док не заживи, а тема има колико хоћеш. Па неће моћи да прође репортажа о Алиси а да не дође "контрамитинг" па побије све то са чињеницама. Не реци ми само да је то неисплативо кад сам убеђен да би било доста заинтересованих за рекламирање. Реци ми колико си пута видео неку рекламу на тв о рачунарским компонентама, програмима или не дај Боже играма? На Виви је нови Кол оф Дјути био икс пута.

Бар би се десило и то чудо да неки од нас погледају програм на РТС.
A zar ne mislis da bi sam RTS trebalo da producira i plati sopstveni naucno obrazovni program, pa i o racunarima? Zar to ne bi trebalo, na neki nacin, da bude i obaveza javnog servisa?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 20:14   #104
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Miki1987 kaže: Pregled poruke
А хоћеш да те неко извештава о нпр. земљотресу у Краљеву, када је РТС, истина, каснио, али си бар за сат-два времена имао слике са лица места, док то остале телевизије нису имале ни после 12 сати, јер немају те дежурне екипе и дописништва или шта већ.
Jel zbog toga što prvi izveštavaju o svemu i svačemu moram da im plaćam pretplatu? E pa neće da može
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 20:20   #105
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
A zar ne mislis da bi sam RTS trebalo da producira i plati sopstveni naucno obrazovni program, pa i o racunarima? Zar to ne bi trebalo, na neki nacin, da bude i obaveza javnog servisa?
... i da zive od reklama, a piplmetrima bi izmerili sigurno veliku gledanost takve enekakve emisije.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 20:31   #106
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

@Олуја
Па кад неће брег Муји...
А у чему је проблем да иницијатива крене од СК? Ако би сарадња била на обострано задовољство... да, мислим на новац.

Некако ми је нелогичан став да ако се може створити прилика, не створи се зато јер онај други није први питао. А што би РТС морао да покрене иницијативу? Па није већи од СК? РТС се гледа по инерцији а СК не.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 20:39   #107
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
@Олуја
Па кад неће брег Муји...
А у чему је проблем да иницијатива крене од СК? Ако би сарадња била на обострано задовољство... да, мислим на новац.

Некако ми је нелогичан став да ако се може створити прилика, не створи се зато јер онај други није први питао. А што би РТС морао да покрене иницијативу? Па није већи од СК? РТС се гледа по инерцији а СК не.
Dalje morate da podnesete projekat i da se nadate da moze i da se ostvari. U prilog vam ide bas nepostojanje ozbiljnih IT emisija.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 20:52   #108
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

А као човека за first contact ја предлажем Кузму. Он има дугу историју колумнашког стажа у вези РТС-а.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 21:09   #109
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 927
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Miki1987 kaže: Pregled poruke
РТС мора да побољша програм, али није само у самом програму ствар, ситуација око Краљева је један пример.
Nisam baš ispratio situaciju koja je televizija prva javila vest o zemljotresu u Kraljevu, (znam da je prvo bilo na twiteru), ali opet se spinuje o kvalitetu programa...

Nema tog kvaliteta JEDNOG (u stvari dva) programa koji opravdava NASILNIČKU NAPLATU...možda neki pojedinačni program i vredi 500 din, ali AKO hoću da platim i gledam.

a 50 dinara po strujomeru je više nego dosta za po 5 dopisnika iz svakog grada i sela u Srbiji, + supština + bolji život + trezor + vremenska prognoza i fala.

Ispašće do kraja - daj da calujemo ipak, 1000 dinara, samo da se "poboljša program"...pa ne treba da se poboljša, treba da košta 50 dinara.
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 21:28   #110
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Miki1987 kaže: Pregled poruke
А хоћеш да те неко извештава о нпр. земљотресу у Краљеву, када је РТС, истина, каснио, али си бар за сат-два времена имао слике са лица места, док то остале телевизије нису имале ни после 12 сати
Na internetu si mogao da čuješ za zemljotres posle par minuta+tačnu lokaciju+besplatno
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
3LANCER (11.12.2010)
Stara 10.12.2010, 21:28   #111
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.850 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
@Олуја
Па кад неће брег Муји...
А у чему је проблем да иницијатива крене од СК? Ако би сарадња била на обострано задовољство... да, мислим на новац...
Nije to poenta. Mi smo mala redakcija, nemamo mi resurse da pokrenemo tako velik i ozbiljan projekat. To bi sigurno bilo na stetu casopisa na kraju dana...
Poenta je da u ovoj zemlji ima dosta strucnjaka koje bi RTS mogao honorarno da plati da se pokrene bar jedna takva emisija. To bi bile pametno potrosene pare od pretplate.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 22:16   #112
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

RTS je kao neodlucna mlada. Naime RTS je davno prestao da bude objektivan sto se tice nekih pitanja, negde na nivou sa B92. Drugo, za to sto oni pruzaju to su prevelike pare koje moramo da im damo svaki mesec. Nesto ne videh da se taj novac ulaze u nesto pametno a ne da se placa necija sekretarica koja je upala preko veze. Iako nemam HBO, pre bih njega uzeo da placam nego RTS. Naravno u narod se odomacilo da je RTS skracenica od: Repriza Te Serije.
A sto se tice gaming emisije, to bi moglo da se odradi ali bi oduzelo previse vremena i otislo bi na stetu casopisa ako bi samo SK ekipa bila posvecena. However, ako bi tu doslo nekoliko razlicitih grupa zainteresovanih za produkciju emisije, vrlo lako bi mogao da se napravi dogovor da se ubaci i deo za SK u emisiju. SK bi pruzao teme za razgovor itd dok bi drugi realizirali to. Tako bi SK pomagao a ne bi morao da ulozi previse i da se to oseti na kvalitet casopisa. Cenim da Voja kao veliki strucnjak koji se dosta dugo bavi novinarstvo zna o cemu pricam. Jedna grupa za casopis druga za predlaganje tema u emisiji.
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 22:49   #113
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
nije to poenta. Mi smo mala redakcija, nemamo mi resurse da pokrenemo tako velik i ozbiljan projekat. To bi sigurno bilo na stetu casopisa na kraju dana...
Poenta je da u ovoj zemlji ima dosta strucnjaka koje bi rts mogao honorarno da plati da se pokrene bar jedna takva emisija. To bi bile pametno potrosene pare od pretplate.
Можда би то за вас био превелик залогај, али да би ишло на штету часописа, то не. На крају, ви већ спремате неку тему за часопис, обрадите је мало боље и ето...
Знам да није то тако просто.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 23:38   #114
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.850 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Можда би то за вас био превелик залогај, али да би ишло на штету часописа, то не. На крају, ви већ спремате неку тему за часопис, обрадите је мало боље и ето...
Знам да није то тако просто.
Znam ja da biste vi voleli jos jednu verziju SK i na malim ekranima ali to nije tema o kojoj pricamo... Mene zanima sta vi mislite da bi trebalo da bude na RTS-u da bi vredeo placanja pretplate... bolje o tome da pricamo nego da ponavljamo, u nedogled, njihove nedostatke...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2010, 23:51   #115
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Znam ja da biste vi voleli jos jednu verziju SK i na malim ekranima ali to nije tema o kojoj pricamo... Mene zanima sta vi mislite da bi trebalo da bude na RTS-u da bi vredeo placanja pretplate... bolje o tome da pricamo nego da ponavljamo, u nedogled, njihove nedostatke...
Na to pitanje ces dobiti milion razlicitih odgovora, i na kraju dana, uvek ce neko kukati kako je program los i da nece da placa.

Da se razumemo, programi sigurno nije dovoljno kvalitetan (msm kad vidim na RTS2 onaj Trezor...), al ovih zapomagaca ce uvek biti.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 12:00   #116
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Pa, za pocetak, mozda bi mogli da prikazu i neki film ili seriju da nisu stariji od milion godina. RTS2 dodje kao neki "fun" kanal, zar ne? Nek tu naprave zanimljiv program - Slagalica, muzika, serije, filmovi pa i sport. Muzika pre svega, primetio sam da je na domacim televizijama gotovo nema, a i te snimke sa Exita bolje da prikazuju u neko normalnije doba kada ima poente da odvrnes volume do panja. Ovako je to samo jos jedan kanal koji preskacem i pitam se zasto pored pretplate za kablovsku dajem jos skoro toliko za jedno veliko - nista.
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 13:36   #117
Dimitrije94
Novi član
 
Član od: 11.12.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Ako mi je tv ukljucen jedini program je History.
Sve ostalo je statika, ili bi mogla biti s obzirom na sadrzaj.
Kuzmo,as usual, potpuno si upravu
Kuzma za predsednika
PS. Tolika zbrka oko male Alise s nozem u ruci, gde je bio RTS kad sam sa 10 godina odlucio da igram Rockstarov Manhunt
Dimitrije94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 14:11   #118
Flavio
Starosedelac
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: 012
Poruke: 2.195
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 357 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Flavio Slanje poruke preko Skypea korisniku Flavio
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Full support to Qzma !
Flavio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 14:26   #119
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Ne znam zasto bi na stetu SK bio opis hardvera?! Moze da se naglasi da nista iz aktuelnog broja nece da ide kroz emisiju, ali moze iz proslog broja ili nekog ranije, ali opet i ne mora. Takodje toliko ima hardvera da ni SK ne moze ni deo da proprati, ali drugi deo moze tako neka emisija bar da dotakne. Dalje u emisiji bi bilo bas aktuelno da se dokace problemi, ne oni koji bi uzdrmali drzavu ili rts ali problemi koji se ticu svih nas i koji ne bi prolazili kroz casopis. Ma varijacija na istu temu ima mnogo samo je u pitanju volja jedne i znanje druge strane.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 16:25   #120
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 927
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Ma varijacija na istu temu ima mnogo samo je u pitanju volja jedne i znanje druge strane.
Spinovanje je verovatno u prvih 5 stvari koje me nerviraju.

Ne nije u pitanju ništa.
Glupavi gramzivi diktatorski RTS treba da umre i tačka.

A emisija SK je nešto pedesetpeto i može da sa napravi (ili ne može) na bilo kojoj televiziji..

Ma ja ne znam ko je ovde lud...pa za 700 dinara imam programa da se pokidam od gledanja, a onda neko pita "kakvu bi ste emisiju voleli na RTS-u, da vam se isplati 500 dinara koje MORAŠ da plaćaš"...hvala, neću ni jednu..
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku real022 na korisnoj poruci:
Lich_king2 (11.12.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HTC servis? Dyca Aparati i oprema 15 19.2.2011 21:24
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Servis Minolta fotoaparata chris Foto i audio/video 0 3.9.2009 22:33
Servis PS2 lose iskustvo u Beosoftu pop1 Konzole 9 19.4.2007 1:49
Dobar servis racunara absonic Kvarovi 12 10.1.2007 1:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com