![]() |
![]() |
|
|||||||
| O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.) |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 322
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 131 puta na 37 poruka
|
Pisite kako zamisljate evropsku gaming scenu za 8 godina.Ja mislim da ce imati boli glava grafiku,ali radnja ce im biti ocajna tj.da ce im najbolje biti da prave sportske igre,mada i od njih se moze dobro obogatiti.Koliko li je evra uzeo KONAMI sa PES-om?Otvaranje novih firmi ce verovatno biti i pocetak karijere nasih najboljih programera i 3D modelera.Bas po forumima gledam teme i vidim da ima MNOGO dobrih 3D modelera i programera sa prostora ex-YU.Za navedene firme najbolje bi bilo da naprave internet takmicenja u 3D-u i programiranju i da imaju ljude koji tako traze talente po internetu i van njega.
|
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|