Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.10.2007, 18:32   #1
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Problem sa pingom na wireless-u...

Imam bezicni net, konekciju 256/64. Problem je sto mi je od juce ping nonstop preko 300. Bilo sta da pingujem, google, igre, forumi, ma svugde je 300+. Zvao sam tehnicku podrsku, kazu odlican signal, internet kao lepo radi, ali meni ping i dalje nenormalno velik, nista od igara ne mogu da igram. Oni mi prosuli pricu, kao za igranje treba jaka konekcija za net, ja reko, pa kako sam onda 6 meseci sa istom konekcijom igrao sasvim normalno, a sad odjednom treba jaca konekcija? i onda on tu, pa kao ne znam, bla blabla, uglavnom nista mi nisu namestili. Ne znam sta da radim. A najgore je sto mi net radi, i download brzina skoro max, jedino mi je ping ogroman... Strasno... Sta moze da bude? Signal je stvarno dobar, jer mi je AP na koji se kacim, preko puta zgrade, znaci 50m od mene...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa igrama "Forsaken" i "Soul Reaver 1 i 2" na WinXP SP2 Sharpshooter O igrama uopšte 2 14.10.2006 22:49
Problem sa particijama na Mandrivi 2006 Night_Wolf Slobodni softver 4 5.9.2006 4:17
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36
problem sa konektovanjem na net! tool.keenan Kvarovi 7 29.8.2006 23:18
Problem sa smedjim linijama koje se na ekranu pojavljuju sa desne na lijevu... Jann Grafika 4 15.12.2005 12:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com