Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Zvuk na računaru

ŠDK - Zvuk na računaru Saveti u vezi sa kupovinom zvučnih karti, zvučnika, slušalica...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.4.2017, 14:18   #1
Weasel
Član
 
Član od: 14.10.2014.
Poruke: 51
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Slušalice sa mikrofonom

Mene interesuje da li neko zna dobre kvalitetne gejmerske(ne klasične)slušalice sa mikrofonom, cena do 7 hiljada, jedino da sami zvučnici na slušalicama ne idu previše preko mojih ušiju ako je to opcija
Weasel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2017, 1:52   #2
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Slušalice sa mikrofonom

Svim srcem bih ti preporucio HyperX Cloud, fantasticne slusalice. Problem je sto su cirkumauralne (oko usiju, leze na glavi), sto je udobno ali nije sta ti trazis. Uz to, Cloud 2 kostaju oko 15 hiljada, a Cloud Core (bez USB) su negde oko 9, premda mislim da mogu oba modela da se nadju jeftinije. Cisto da znas za opciju, posto stvarno mislim da nema bolje sto se tice headsetova sve do 200-tak evra.

U tvom cenovnom rangu imas ASUS Cerberus, koji po ljudima ima dosta dubok ton, sto dalje vodi do mutnog zvuka (licno ne podnosim), a vidim da se dosta hvali Logitech G serija, ima jednog modela koji je oko 6-7 hiljada mislim, ako mozes da prezivis estetiku, one bi trebalo da ti legnu.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2017, 3:32   #3
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Slušalice sa mikrofonom

Još jedna glas zа hyperx cloud. Ne znam zašto izbegavaš cirkumaurikularne slušalice, ja sam imao pre ovih obične koje leže samo na ušima, uši hoće da mi otpadnu posle 40 minuta. Kada sam pazario pre mesečak dana imale su da se nađu Cloud Core verzija za oko 8000, mislim da hiljadarku preko bi mogao da nagrebeš ali stvarno mislim da u tom rangu nema bolje.

(Ja sam uzeo Cloud II koji stiže sa svojom USB zvučnom kartom, ali ne verujem da je Cloud Core nešto lošijeg kvaliteta zvuka).
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2017, 18:49   #4
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Slušalice sa mikrofonom

Cloud Core je potpuno ista slusalica kao C2, sem sto mu fali digitalna korekcija inputa (mikrofona), i znam da neke dolaze sa starijom verzijom mikrofona, koja je nesto losija.

Stvarno, ne verujem da imas bolje slusalice u tom rangu, ako ikako imas priliku da ih nadjes stavi ih na usi, svi kazu da su jedne od najudobnijih ispod 200 e, iako idu oko usiju, sto ti se ne svidja.

U suprotnom, rekao sam ti, Logitech G serija, ne secam se broja, ali ih ima u domacim radnjama, uklapaju ti se u budzet, i nisu lose.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slusalice sa mikrofonom do 3000-4000 eXeCut0r ŠDK - Zvuk na računaru 14 22.11.2012 15:59
Problem sa mikrofonom i snimanjem zvuka Vule76 Zvuk na računaru 12 24.7.2012 21:10
Problem sa mikrofonom talenat Kvarovi 1 28.5.2012 22:24
Problem sa mikrofonom zakzizu Zvuk na računaru 5 24.5.2010 23:01
Slušalice sa mikrofonom! Lord_Mimex Zvuk na računaru 2 30.6.2009 16:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com