Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.1.2007, 19:04   #21
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
DeCoy kaže:
Pa pre svega zbog preglednosti,da ne bi postojali kilometarski postovi...Uostalom sta ti smeta da podelis poruku u dve ili vise?
pa preglednost je ista da li napisao kilometarski post u jednom ili u 5 postova zar ne
illidan je offline  
Stara 16.1.2007, 19:04   #22
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
illidan kaže:
i sta ako mi mod opsuje porodicu... moze mu se on je mod a ja treba da cutim jer sam "obican clan".

valjda stoji u pravilima da je to zabranjeno, kako da ja njemu da opsujem, tako i on meni da opsuje.

ili pravila ne vaze?
Ili mozda ti previshe lupetash?!?!
Odakle ti bre snaga????
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.p...91&postcount=2
Bojan je offline  
Stara 16.1.2007, 19:05   #23
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
bobi kaže:
Ako ti mod opsuje nesto (a to ce otprilike nikad da se desi), obratis se drugom modu ili adminu na forumu.
i sta ce da bude?

da nece mozda biti banovan?
illidan je offline  
Stara 16.1.2007, 19:06   #24
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

@illidan

Zato što koristim taj nick. Ako su avatari dozvoljeni, ubacim i ja, ako nisu, onda ništa. Ne patim od toga da moram da nabodem neku sliku gde stignem.
Ocelot je offline  
Stara 16.1.2007, 19:09   #25
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Bojan kaže:
Ili mozda ti previshe lupetash?!?!
reci to svom kolegi!
znaci nije dovoljno sto je nick napisan italic fontom i sto ispod pise titula moderator, administrator nego jos treba i avatar da korisnicima bude lakse, daj nemojte da se igrate...

imate kao 5 miliona usera.
illidan je offline  
Stara 16.1.2007, 19:14   #26
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
illidan kaže:
reci to svom kolegi!
Primer, zamolio bih.
Vidim da izigravash zrtveno jagnje, bash bi voleo da chujem o chemu se radi i ko je to tebi "psovao majku".

Elem shto se avatara tiche Chivan vam je lepo objasnio u temi o avatarima. Postavljeni su chisto radi raspoznavanja medju chlanovima foruma. Dakle da chlanovi foruma znaju chija rech je "ozbiljnija" nishta drugo. Kao shto vidite svi smo dobili iste avatare.
Bojan je offline  
Stara 16.1.2007, 19:17   #27
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

pa tako pricaj sa neki kolegom modom, mene ne poznajes, i nemoj govoriti da lupetam i to povisenim tonom.

ja nisam tebi rekao da lupetas ili pricas gluposti

procitaj sta sam napisao za prepoznavanje "posebnih" clanova na forumu, ako to nije dovoljno ok fine by me
illidan je offline  
Stara 16.1.2007, 19:20   #28
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Moja tema " Ko ce prvi?" je izbrisana. OK. Znao sam da ce se to desiti .
Ali zashto je morala biti izbrisana kad sam vec zamolio da se zakljucha a ne brishe! "Zamolio" ne "naredio". Nervira me inat moderatora jer shta god da ih zamolish oni urade suprotno...
Uz to su izbrisani i svi reputacioni poeni koje sam da chlanovima koji su odgovorili i sad ispada da sam slagao...
rudar je offline  
Stara 16.1.2007, 19:22   #29
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
illidan kaže:
pa tako pricaj sa neki kolegom modom, mene ne poznajes, i nemoj govoriti da lupetam i to povisenim tonom.

ja nisam tebi rekao da lupetas ili pricas gluposti

procitaj sta sam napisao za prepoznavanje "posebnih" clanova na forumu, ako to nije dovoljno ok fine by me
Ma bre choveche, plaches ovde bez razloga. Kako mislish da odreagujem? Imate li bre vi pametnija posla od lupetanja po forumu? Prichas o nekom psovanju majke, i kako moderator moze nekom da psuje majku. Gde i kada si ti to video na ovom forumu?


@Rudar
Ja sam ti obrisao temu. A ti razmisli da li je inat moderatora shto radi svoju duznost (brishe nedozvoljene teme) ili je inat to shto si ti postavio temu uprkos jasno naznachenim pravilima. Vidish ja sam ti samo kulturno obrisao temu, a na nekom drugom forumu bi ti popio ban zato shto svesno ne poshtujesh pravila. Pa ti vidi ko se ovde inati.
Bojan je offline  
Stara 16.1.2007, 19:28   #30
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Bojan kaže:
@Rudar
Ja sam ti obrisao temu. A ti razmisli da li je inat moderatora shto radi svoju duznost (poshtuje pravila foruma) ili je inat to shto si ti postavio temu uprkos jasno naznachenim pravilima. Vidish ja sam ti samo kulturno obrisao temu, a na nekom drugom forumu bi ti popio ban zato shto svesno ne poshtujesh pravila. Pa ti vidi ko se ovde inati.
nisam svjesno krshio pravila...Shtavishe praviila za postovanje tema u Brbljaonici su veoma neodredjena. Nisam prochitao stavku:
-Ne smijete dijeliti svoju radost sa drugima preko nove teme
Ponavljam: zashto je morala biti fizichki uklonjena a ne zakljuchana?
rudar je offline  
Stara 16.1.2007, 19:36   #31
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Zabranjeno je postavljanje poruka tipa Zašto mi je obrisana...
Jbt, ovo pravilo znam napamet...
Koliko ja znam u Brbljaonici sve teme trebaju da imaju neke veze sa kompovima i IT. Mislim da tvoja nije iako je imala dobru nameru
Željko je offline  
Stara 16.1.2007, 19:43   #32
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Željko kaže:
Zabranjeno je postavljanje poruka tipa Zašto mi je obrisana...
Jbt, ovo pravilo znam napamet...
Koliko ja znam u Brbljaonici sve teme trebaju da imaju neke veze sa kompovima i IT. Mislim da tvoja nije iako je imala dobru nameru
Grijeshish...u brbljaonici se nalaze teme "Pushite li?" , "Koju muziku slushate" , "Koliko imate godina?" , itd.Pitanje je bilo : zashto je teme obrisana a ne zakljuchana? Znam da tema nije imala nikakve veze sa nichim sem samnom ali zar nije mogla samo da se zakljucha?
btw Bojan upravo gleda pravila za postavljanje tema u brbljaonici da vidi moze li naci neshto chime ja krshim pravila...
Procheshljao sam ga vishe puta i nema nichega...
rudar je offline  
Stara 16.1.2007, 19:47   #33
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
rudar kaže:
nisam svjesno krshio pravila...Shtavishe praviila za postovanje tema u Brbljaonici su veoma neodredjena. Nisam prochitao stavku:
-Ne smijete dijeliti svoju radost sa drugima preko nove teme
Ponavljam: zashto je morala biti fizichki uklonjena a ne zakljuchana?
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=1435

Uklonjena je jer je tako trebalo. Nema svrhe ostavljati je zakljuchanu jer je jasno navedeno da takvim temam nije mesto tu. Jasno je u pravililma zamoljeno da se koriste lichne poruke za primedbe o brisanju tema, a ti opet javno. Dakle opet krshish pravila i opet ti ja ne zameram na tome. Dakle malo si se prevario.

Nisam ti ja obrisao temu iz zlonamere. Lepo sam ti rekao zashto je obrisana i ko se inatio. Kada bi tebi odobrili temu javio bi se sutra neki pera koji bi rekao: "zashto ste obrisali moju temu vezanu za to da sam osvoji zlatnu medalju u ispijanju piva". Pa bi se javio zika: "ako moze da postoji tema o prvenstu u ispijanju piva zahsto ne moze i moja gde sam pobedio u pljuvanju u dalj"... itd itd. Izniklo bi ovde jedno 90 glupih tema i ovaj forum preobratile u neshto devedeseto. Eto ti dovoljno razloga za brisanje tvoje teme (iako nisam morao da ti ih navodim). Dakle, nemash apsolutno nikakvog razloga da se ljutish na mene ili nekog drugog moda/admina. Mi smo ovde samo da odrzimo red na forumu i da, pored toga, u njemu uchestvujemo kao svi ostali chlanovi.
Bojan je offline  
Stara 16.1.2007, 19:54   #34
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Bojan kaže:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=1435

Uklonjena je jer je tako trebalo. Nema svrhe ostavljati je zakljuchanu jer je jasno navedeno da takvim temam nije mesto tu. Jasno je u pravililma zamoljeno da se koriste lichne poruke za primedbe o brisanju tema, a ti opet javno. Dakle opet krshish pravila i opet ti ja ne zameram na tome. Dakle malo si se prevario.

Nisam ti ja obrisao temu iz zlonamere. Lepo sam ti rekao zashto je obrisana i ko se inatio. Kada bi tebi odobrili temu javio bi se sutra neki pera koji bi rekao: "zashto ste obrisali moju temu vezanu za to da sam osvoji zlatnu medalju u ispijanju piva". Pa bi se javio zika: "ako moze da postoji tema o prvenstu u ispijanju piva zahsto ne moze i moja gde sam pobedio u pljuvanju u dalj"... itd itd. Izniklo bi ovde jedno 90 glupih tema i ovaj forum preobratile u neshto devedeseto. Eto ti dovoljno razloga za brisanje tvoje teme (iako nisam morao da ti ih navodim). Dakle, nemash apsolutno nikakvog razloga da se ljutish na mene ili nekog drugog moda/admina. Mi smo ovde samo da odrzimo red na forumu i da, pored toga, u njemu uchestvujemo kao svi ostali chlanovi.
povlachim se , u pravu si
i...http://www.sk.co.yu/forum/attachment...1&d=1168969992
Priložene slike
 

Poslednja ispravka: Bojan (16.1.2007 u 19:58) Razlog: Necemo se svadjamo, sve je ok. no hard feelings with anyone :)
rudar je offline  
Stara 16.1.2007, 19:58   #35
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

BIlo je reči o tome... Nisam siguran da li u ovoj temi ali ako te interesuje potraži malo...
Željko je offline  
Stara 16.1.2007, 20:00   #36
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Chivan kaže:
Razlog tome je što se često dešavalo da članovi ne znaju da razlikuju ove korisnike od običnih korisnika, pa samim tim i ne shvataju "težinu" njihovih reči.
Pa ispod svakog username-a stoji titula?! Ako OBIČNI korisnici nisu u stanju da to primete, what makes you think da će primetiti Avatare? Jesu veći, ali iskreno, ja ih nisam primetio na prvi pogled.

Citat:
Chivan kaže:
Takođe, dešavalo se da neki članovi foruma mišljenje i stavove moderatora shvataju kao zvanične stavove redakcije "Sveta kompjutera
To je već problem krajnjeg korisnika. Može on da ga shvata kako hoće. Članovi redakcije su, ako se ne varam, obeleženi ovako?

Ajmo bre ljudi malo demokratije! Isto svima!
Deusdies je offline  
Stara 16.1.2007, 20:30   #37
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
Deusdies kaže:
Pa ispod svakog username-a stoji titula?! Ako OBIČNI korisnici nisu u stanju da to primete, what makes you think da će primetiti Avatare? Jesu veći, ali iskreno, ja ih nisam primetio na prvi pogled.
To je već problem krajnjeg korisnika. Može on da ga shvata kako hoće. Članovi redakcije su, ako se ne varam, obeleženi ovako?
Ajmo bre ljudi malo demokratije! Isto svima!
1. Demokratija je za politicare i ostale mudrijase. Ovde nema demokratije jer prosto je nemoguce da vecina vlada na jednom forumu. Manjina odredjuje pravila i ostali se pridrzavaju ili ne ucestvuju. Jednostavno.
2. Mozda, ponavljam, mozda cemo u buducnosti nagradjivati pojedine clanove koji budu najvise pomagali drugima sa avatarima.
3. Svadjajuci se necete nista postici.
oluja je offline  
Stara 16.1.2007, 20:42   #38
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
oluja kaže:
1. Demokratija je za politicare i ostale mudrijase. Ovde nema demokratije jer prosto je nemoguce da vecina vlada na jednom forumu. Manjina odredjuje pravila i ostali se pridrzavaju ili ne ucestvuju. Jednostavno.
2. Mozda, ponavljam, mozda cemo u buducnosti nagradjivati pojedine clanove koji budu najvise pomagali drugima sa avatarima.
3. Svadjajuci se necete nista postici.
1.Slazem se sa tim
2.Lepo, nadam se da ce biti tako
3.A odakle ti vidis da se mi svadjamo.Ja nevidim
PeTkO je offline  
Stara 16.1.2007, 20:55   #39
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Wink Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Citat:
oluja kaže:
1. Demokratija je za politicare i ostale mudrijase. Ovde nema demokratije jer prosto je nemoguce da vecina vlada na jednom forumu. Manjina odredjuje pravila i ostali se pridrzavaju ili ne ucestvuju. Jednostavno.
2. Mozda, ponavljam, mozda cemo u buducnosti nagradjivati pojedine clanove koji budu najvise pomagali drugima sa avatarima.
3. Svadjajuci se necete nista postici.
2.Nadam se da nece biti mnogo tih likova zbog brzine otvaranja foruma
Telepatic je offline  
Stara 16.1.2007, 21:00   #40
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Forum: Predlozi & Sugestije

Ne mislim da nista prigovaram nekome, ali mi bez avatara ovaj forum izgleda nekako elegantno i lepo. To je to od mene...
mmn2911 je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avatari na forumu Sasa Forum o forumu 1 16.1.2007 18:29
Mogu li se stavljati avatari?????????? Fat_guy Forum o forumu 2 26.12.2006 20:50
Avatari ? oklagija Forum o forumu 1 25.12.2005 14:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com