Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2007, 12:27   #21
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

nisam pratio temu ali mislim da ce zavrsit kao i Formula 1..cak sto vise, bez uvrede, ali o fudbalu se ima manje raspravljat osim navijanja, jos.. sad je stanka i nema utakmica tako da..
jonathan je offline  
Stara 22.6.2007, 12:31   #22
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
nisam pratio temu ali mislim da ce zavrsit kao i Formula 1..cak sto vise, bez uvrede, ali o fudbalu se ima manje raspravljat osim navijanja, jos.. sad je stanka i nema utakmica tako da..
Tacno, nema utakmica (sem evropskog prvenstva za mlade), al' zato ima transfera igraca/trenera... Ja mislim da ima o cemu da se raspravlja... Mada bi jedna tema o fudbalu sigurno bila mnogo popularnija u toku sezone.
caine je offline  
Stara 22.6.2007, 13:58   #23
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Pa ako bi dozvolili kreiranje teme o fudbalu sto naravno da nece i normalno je sto nece, onda bi po defaultu morali da dozvole otvaranje teme o drugim sportovima, jer recimo i o kosarci ima da se debatuje isto toliko kao i o fudbalu.Rezultat svih tih tema bi bio opsti haos u brbljaonici.
TheProphecy je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku TheProphecy na korisnoj poruci:
Bojan (22.6.2007), Chivan (23.6.2007), oluja (23.6.2007)
Stara 22.6.2007, 13:59   #24
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Citat:
TheProphecy kaže: Pregled poruke
Pa ako bi dozvolili kreiranje teme o fudbalu sto naravno da nece i normalno je sto nece, onda bi po defaultu morali da dozvole otvaranje teme o drugim sportovima, jer recimo i o kosarci ima da se debatuje isto toliko kao i o fudbalu.Rezultat svih tih tema bi bio opsti haos u brbljaonici.
Tačno tako
Bojan je offline  
Stara 22.6.2007, 14:19   #25
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Ne znam, kod nas se prati fudbal, kosarka, u zadnje vreme tenis, vaterpolo... Ne verujem da bi nastao opsti haos kad bi se otvorile npr. 4 teme o ovim pomenutim sportovima... Koliko tema ima o muzici, pa nema zbrke...

I ne znam sto je toliko nenormalno da se otvori tema o sportu, kad vec na forumu postoje teme kao sto su vasi omiljeni citati, vicevi, tema o nickovima...

Ja sam svoje argumente vec ispucao, postajem i bogu dosadan sa ovim: vec ima toliko tema koje su nevezane za kompjutere, sto ne bi bilo 2-3 teme o sportu (a verovatno su me vec zamrzeli svi ljubitelji muzike ) ... Vidim da od mog predloga nema nista
caine je offline  
Stara 22.6.2007, 14:33   #26
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

mozda ljudima treba dokaz da su ovakve teme zaista potrebne, dokaz trazenosti...
zato, evo, i ja se potpisujem. ako moze prica o muzici; zasto da ne moze i o sportu. uostalom, i sport je vezan za komp- ja ga gledam preko tv kartice
evo, ako osvojimo prvenstvo evrope za mlade, mislim da bi bilo lepo u to ime; u tu cast poceti polako sa realizacijom
polarnimeda je offline  
Stara 22.6.2007, 14:41   #27
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Meni se cini da ste vi u ovoj temi o "fudbalu" vise raspravljali o tome da li ce se tema zakljucati ili ne.
Niko recimo nije spomenuo uspeh nase mlade reprezentacije koja se plasirala u finale evropskog prvenstva za mlade u Holandiji.
Mislim sta ce vam tema o fudbalu ako necete da raspravljate o njemu...
donator99 je offline  
Stara 22.6.2007, 14:53   #28
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Meni se cini da ste vi u ovoj temi o "fudbalu" vise raspravljali o tome da li ce se tema zakljucati ili ne.
Ja sam pokrenuo ovu temu sa ciljem da dobijem dozvolu od modova/admina za otvaranje teme o fudbalu koju bi ovako verovatno odmah obrisali...

Dakle, prakticno ovo nije tema o fudbalu.
caine je offline  
Stara 22.6.2007, 15:10   #29
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Bacite malo pogled na sportsku stranu foruma B92, ili konkretno na temu koja se bavi finalnom serijom playoff-a izmedju Zvezde i Partizana. Tamo su moderatori potpuno odustali od bilo kakvog pokusaja da temu iskontrolisu. Nivo kulture i pristojnosti koji za sada postoji na ovom formu zahtevao bi da moderatori danonocno prate nekoliko tema.Da me neko pogresno ne razume reci cu da ja pomno pratim svali popularniji sport, ali svejedno mislim da ovde nije mesto da se polemise o tome, pogotovu sto bi to pokrenulo otvaranje gomile novih tema koje nemaju veze sa kompjuterima, ali su nekome jednako zanimljive kao sto je nama zanimljiv sport.
TheProphecy je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TheProphecy na korisnoj poruci:
Chivan (23.6.2007)
Stara 22.6.2007, 15:19   #30
JohnnyB
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 213
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Na b92 forumu je opšte poznato da možeš pisati šra hoćeš tako da se skupljaju razni, hm, dripci. Zamisli nekog dežurnog pljuvača kako hoće da piše neke svoje bljuvotine i pročita: "Forum Sveta Kompjutera". Kroz glavu bi mu samo prošlo: Fuj, geekovi... Ipak smatram da smo ovde malo civilizovaniji...
JohnnyB je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyB na korisnoj poruci:
masteri (22.6.2007)
Stara 22.6.2007, 15:30   #31
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Pola foruma bi bilo banovano, da se dopusti takva tema, jer bi neko rekao Zvezda je zakon (npr ja), onda bi neko rekao Partizan, i poceli bi da se svadjamo i pljujemo u nedogled... Salim se naravno. Vecina ljudi na ovom forumu se ne bi spustala na taj nivo.
Srlandand je offline  
Stara 22.6.2007, 16:10   #32
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Lightbulb Re: Tema o fudbalu

ja glasam za temu, jos bolje sobu o sportu (pa ljudi prosirite malo vidike), ako je SK IT casopis forum nemora da bude takav, jedna mala soba o sportu ne bi bila losa (sto se tice frke i spama, moderatori na ovom forumu su blago receno odlicni i mislim da ne bi imali vecih problema),osim toga bila bi dobra i jedna tema o muzici jer je brbljaonica prilicno pretrpana!
PS ovo je demokratska zemlja, stavite glasanje pa cemo videti!!!
Belfegor je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Belfegor na korisnoj poruci:
MONTENEGRO (22.6.2007)
Stara 22.6.2007, 16:14   #33
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Dobra bi to stvar bila. Ako bi bilo kvalitetnih clanaka, posecenost bi garant skocila. Sto se tice "dripaca", pa ima ih i ovako, ne verujem da bi bilo drasticno vise ispada. Sem toga, postoji "Pravilnik". Sve po slovu zakona!
glitch je offline  
Stara 22.6.2007, 16:22   #34
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
PS ovo je demokratska zemlja, stavite glasanje pa cemo videti!!!
Naravno da ce vecina biti za otvaranje teme ili podforuma o sportu, ali ovaj forum je specijalizovan za kompjutere. To je vec vise puta receno, zasto se stalno vracamo na istu temu?
Dio37 je offline  
Stara 22.6.2007, 16:36   #35
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Naravno da ce vecina biti za otvaranje teme ili podforuma o sportu, ali ovaj forum je specijalizovan za kompjutere. To je vec vise puta receno, zasto se stalno vracamo na istu temu?
zato shto te rachunari, koliki god zaljubljenik bio, posle nekog vremena smore..jednostavno...
mad_skillz je offline  
Stara 22.6.2007, 16:39   #36
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Naravno da ce vecina biti za otvaranje teme ili podforuma o sportu, ali ovaj forum je specijalizovan za kompjutere. To je vec vise puta receno, zasto se stalno vracamo na istu temu?
Zato sto dozvoljavaju neke druge stvari, pa ne vidim sto ne bi mogli i fudbal/sport...

Citat:
TheProphecy kaže: Pregled poruke
Bacite malo pogled na sportsku stranu foruma B92, ili konkretno na temu koja se bavi finalnom serijom playoff-a izmedju Zvezde i Partizana. Tamo su moderatori potpuno odustali od bilo kakvog pokusaja da temu iskontrolisu. Nivo kulture i pristojnosti koji za sada postoji na ovom formu zahtevao bi da moderatori danonocno prate nekoliko tema.Da me neko pogresno ne razume reci cu da ja pomno pratim svali popularniji sport, ali svejedno mislim da ovde nije mesto da se polemise o tome, pogotovu sto bi to pokrenulo otvaranje gomile novih tema koje nemaju veze sa kompjuterima, ali su nekome jednako zanimljive kao sto je nama zanimljiv sport.
Evo nek dozvole jednu temu o fudbalu (ili nekom drugom sportu) pa ako bude bilo previse spama/svadjanje nek je obrisu... Nismo mi ovde bas toliko necivilizovani, valjda cemo moci da se uzdrzimo od svadja.
caine je offline  
Stara 22.6.2007, 16:45   #37
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Podforum o sportu, za svaki sport jedna temica i da budemo extremly happy.
Fudbal nesto ne pratim ali lepo bi legla neka temica o kosarci, malo da dokacimo ove nase ludake, nba, pa neki automoto sport itd.

Naravno ovo sve ovo bi bilo moguce samo ukoliko biste postavili rigorozna pravila namenjena njima i ukoliko bi modovi bili stroziji nego inace. Bar u pocetku.
Nicolas je offline  
Stara 22.6.2007, 19:58   #38
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Tema o sportu je dobra ideja (ja bih licno voleo da pricam o formuli1), ali je pitanje da li bi se svako suzdrzao da ne psuje, pljuje, ne vredja, spamuje. Vecina clanova su pristojni (nisu banovani) ali je sport podlozna tema za gore navedene ne dozvoljene stvari koje nisu primerene za ovaj forum. Pitanje ko ce prihvatiti da bude moderator u toj temi.
Game fever je offline  
Stara 22.6.2007, 20:02   #39
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Citat:
Game fever kaže: Pregled poruke
Pitanje ko ce prihvatiti da bude moderator u toj temi.
Sigurno bi se neko nasao ko bi prihvatio da moduje tu temu... Uostalom zar to nije duznost modova brbljaonice?

Edit: Kako li sam imao hrabrosti da kazem ovo? Ne smem vise da postujem u brbljaonici, lincovace me
caine je offline  
Stara 22.6.2007, 21:00   #40
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Tema o fudbalu

Nije loša ideja, samo meni se čini da tu ima jedan poveliki problem. Iako svi znamo da je Barselona najbolji klub na svetu, kladim se da će da se javi neko ko će to pokušati da ospori, nekim Juventusom ili (ne d'o Bog!) Čelzijem!
Drugo, ako se otvori tema o fudbalu, onda i Formula 1 mora da dobije svoju sobu, pa košarka, pa odbojka, pa borilačke veštine (obavezno!), pa plivanje, pa klizanje...
Ulmawen je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Parčence duše - prateća tema uz: http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858 Simke Brbljaonica 392 1.6.2008 23:55
Uputstvo za otvaranje tema! voodoo_ Konzole 0 24.4.2007 23:45
Promene u sobi "Kvarovi" i uputstvo za postavljanje tema Rocker Kvarovi 0 11.2.2007 17:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com