Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.3.2008, 13:31   #1
Bojan Jeremic
Novi član
 
Član od: 13.12.2005.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Kings Bounty - The Legend

Zna li neko da li se pojavila igra kod nas? I ako nije kada će?
Bojan Jeremic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2008, 14:05   #2
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Release date...May 20th po GameSpot-u

a na sajtu izdavača piše samo drugi kvartal 2008.

Poslednja ispravka: DeCoy (7.7.2008 u 0:10)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2008, 22:25   #3
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Kroz neke svoje "kanale" nabavih KB.. mogu reći da je igra urađena fenomenalno - živih i bajkovitih boja, dosta interakcije sa okruženjem, dobro optimizovana. Ko voli HoMaM, voleće i KB. Još jedna jako dobra stvar je što kretanje avatara kroz gameworld nije uslovljeno brojem koraka kao u Herojima, već se odvija real-time - jedino su bitke potezne. Na početku kampanje možete birati između tri klase za svog avatara - vojnika (može da vodi najveću vojsku), paladina (nešto između vojnika i čarobnjaka, dobija veliki bonus u bitkama protiv nemrtvih) i čarobnjaka (vodi najmanju vojsku, ali zato raspolaže najdestruktivnijim magijama).

E sad, jedino što je verzija koju imam na ruskom, tako da 50% priče jednostavno ne razumem Ali čim se pojavi engleska verzija, ovo će biti must play za svakog ko voli Heroje.

Evo i jedne sličice gde me spopada zmaj u nekoj riznici


Evo i mog avatara u gameworldu


A evo i character screena


Muzika je takođe dobro urađena i doprinosi atmosferi.
Ako se uskoro ne pojavi verzija na engleskom, pod hitno kupujem rečnik ruskog jezika

Poslednja ispravka: shrafko (6.7.2008 u 22:37) Razlog: još screenova
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2008, 23:18   #4
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

http://www.gamingexcellence.com/pc/g...20080702.shtml

Postoji beta engleska verzija, ali je zvaničan datum izlaska te verzije još uvek TBA.

Neka sačekaju još malo i porade na igri, pošto na gornjem linku kažu da je prevod na engleski užasan...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
shrafko (6.7.2008)
Stara 6.7.2008, 23:45   #5
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Hm, pitam se hoce li biti sjajnih Bossova kao iz orginala? Izgleda da je ovom Katauri Interactivu ovo debi.
Sve u svemu - I can't wait!
Lokigodofirendlies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 22:59   #6
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Izašla, 2.4 GB.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
shrafko (25.9.2008), zone2403 (27.9.2008)
Stara 26.9.2008, 10:23   #7
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

System requirements:
* MS Windows 2000/XP
* DirectX 9.0c
* Processor with a frequency of 2.6 GHz
* 1Gb RAM
* Video class nVidia GeForce 6600 with 128 Mb video
* DirectX-compatible sound card
* DVD-ROM Drive
* 5,5 GB hard disk space
* The keyboard, mouse
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
zone2403 (27.9.2008)
Stara 27.9.2008, 1:47   #8
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Nabavio sam igru, proveo uz nju dobar deo večeri i sad ovako pun utisaka mogu da kažem: Katauri Interactive je dobro odradio posao

U temi već vidite da sam ranije probao verziju za rusko tržište, međutim pošto nisam u potpunosti mogao da provalim mehaniku igre i sva pravila, čekao sam (i dočekao) razumljiviju verziju.

Nesumnjivo je da će se kroz ovaj mini-opis provlačiti dosta "ovo je na fazon Heroja" , što zapravo nije tačno, s obzirom da je King's Bounty serijal stariji od HoMaM pa bi bilo logičnije "ovo u Herojima na fazon KB-a". Ali nema veze, znaćete šta hoću da kažem.

Pre svega, igra dosta podseća na Heroje, ali ima i segmenata koji su potpuno različiti. S jedne strane vodite željenog avatara (ratnik, paladin, čarobnjak) kroz gameworld, šibate se u turn-based maniru, regrutujete trupe koje će vam pomagati i unapređujete svog protagonistu. Međutim, ono što KB razlikuje od HoMaM je što je kretanje kroz svet u realnom vremenu - jako zabavno kad vas pojure neke spodobe (samo su borbe potezne), što ovde nemate zamak, što je napredovanje kompleksnije i potrebno je obratiti pažnju na više stvari nego u Herojima, što je mogućnost kombinovanja različitih klasa mnogo veća (hoćete ratnika/čarobnjaka ili čarobnjaka koji će pola neprijateljske vojske privoleti na svoju stranu pre nego što i sama bitka počne - nema problema) i što su mogućnosti kombinovanja raznoraznih skillova karakondžula koje vodite mnogo veće nego u Herojima.

Kao što rekoh, na samom početku nudi vam se izbor tri klase - ratnik (može da vodi najveću vojsku, najjači napad i odbrana i najslabije magije), paladin (mešavina ratnika, diplomate i healera, zlatna sredina) i čarobnjak (najjače ofanzivne magije, jako dobri buffovi za malobrojne jedinice koje vodi). E sad, na broj jedinica koje možete voditi (btw, moguće je voditi samo 5 različitih "vrsta" jedinica u bilo kom trenutku) utiče tzv. "leadership". Što vam je leadership veći, to je veći i unit cap koji imate. Naravno, leadership najbrže raste ratniku a najsporije čarobnjaku (isto kao što i čarobnjaku najbrže raste inteligencija i mana a najsporije ratniku).

Pošto odaberete base-klasu, videćete da svaka klasa ima svoje specijalne "škole" napredovanja u kojima je moguće kupovati poboljšanja i koje je moguće kombinovati bez obzira na primarnu klasu avatara (might za ratnika, mind za paladina, magic za čarobnjaka). E sad, kvaka je što se napredovanje ne odvija kada se levelujete, nego kada sakupite dovoljno runa (might rune za ratnika, mind rune za paladina, itd). Svaku veštinu moguće je unaprediti po tri puta, svaki od ta tri nivoa donosi sve više bonusa i naravno - sve je skuplje. Npr. 1 nivo veštine "trening" (nemojte me držati za reč da se baš tako zove) u might školi košta 1 might runu i daje mogućnost vašim strelcima da jednom u borbi opale ledene strele koje zamrzavaju onog koga pogode (strelci po defaultu startuju sa 1 x vatrena strela koja svakog turna nanosi štetu spaljujući nesrećnika koga pogodi). Ako sledeći put uložite još 3 might rune u trening, pored bonusa koji su dobili vaši strelci, vaši swordsmeni će dobiti mogućnost da jednom u toku borbe nanesu max štetu+critical hit. Ako uložite još 5 runa u treći i poslednji upgrade, vaši vitezovi dobijaju mogućnost da odrade svojevrsni epic-fantasy-ala-chuck-norris-roundhouse-stab, nanoseći dobru štetu svim neprijateljima u blizini. U magic školi princip je sličan - npr. prvi nivo (1 magic runa) daje +10% na regeneraciju mane u toku borbe, drugi nivo + 20% (ili 30%, ne znam ni sam ) i treći i poslednji +50%. Naravno ovakvih opcija ima dosta (oko 15-20 u svakoj od 3 škole).

Dalje, ovde i pure-ratnik može da baca magije! Naravno, slabije nego pure-wizard (zbog niskog intelligence skora) ali opet, nije ni to za bacanje. Princip memorisanja spellova funkcioniše slično kao u Baldur's Gate - tj. prvo dobijete scroll koji ako upotrebite da bacite neki spell nepovratno nestaje iz vašeg inventara. S druge strane, možete ga memorisati u spellbook (za to opet treba potrošiti neko magično kamenje koje skupljate usput) i spell vam doveka ostaje na raspolaganju (pod uslovom da imate dovoljno mane da ga bacite i da ste prethodno "otključali" odgovarajuću školu magije u "magic" grani).

Poslednja ispravka: shrafko (27.9.2008 u 1:57)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
player1 (27.9.2008), zone2403 (27.9.2008)
Stara 27.9.2008, 1:47   #9
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Pri levelovanju protagoniste, birate samo vrstu bonusa koju dobijate (npr. ratnik može da odabere + leadership kako bi vodio više trupa ili + na attack), veštine možete kupovati čim sakupite dovoljno runa. Naravno, atribute (attack, def, mana, itd) je moguće uvećavati posećivanjem raznoraznih hramova ili opremanjem magičnih itema (baš kao u Herojima).

Još jedna zanimljiva stvar je rage. Rage se generiše tokom borbe (slično kao blood rage kod Orkova u Herojima) i što se više mlatite, nanosite sve više i više štete i povećava se šansa da vaše jedinice nanesu critical. Nažalost, rage-meter vrlo brzo opada čim izađete iz fajta.

Ono što sam pročitao u game-manualu ali ne mogu da potvrdim (tek sam lvl. 3) je da posle tamo nekog nivoa vaš heroj može da prizove nekog epic-monstera da se pridruži njegovim "regularnim" trupama i da mu pomaže u fajtu. Čini mi se da postoje 4 vrste - stone, swamp, ice, death.

Vrlo lep detalj predstavlja i mogućnost iskopavanja zakopanog blaga (slično kao u Hand of God). Čim vidite da nešto zasvetli iz zemlje, odmah lopatu u šake i možete izbunariti pokoju kintu (koju ćete koristiti za kupovinu trupa ili opreme), runu ili neki dobar item. Zapravo, vas Kralj na početku igre i angažuje kao "kraljevskog lovca na blago"

Dobra stvar je da ako zalutate negde gde ne treba pa vas spopadne mnogostruko jača armija, uvek možete (junački) pobeći sa bojnog polja i vratiti se kralju ostavljajući sve svoje trupe za sobom, ali pošto je vaš vladar neki cool i darežljiv lik, odmah će vam donirati malo zlata kako bi ubrzo ponovo stali na noge I još nešto, ako vas umlate / zbrišete, gubite samo vojsku, dok su sve rune, zlato i itemi koje ste naštekali još uvek kod vas.

Borba je potezna i veoma podseća na Heroje, iako moram da zamerim što se ne može videti koja je jedinica sledeća na potezu.. ili bar ja još uvek to nisam provalio. Protagonista ne učestvuje direktno u fajtu (možda kasnije, spominju se neke specijalne Arene), već daje bonus na statistike trupa i baca magije. Još jedna zanimljiva stvar je da ćete često dolaziti u priliku da vidite kako se između vas i neprijatelja nalaze košnice pune pčela (ili neki epic-fantasy tesla coilovi) koje će sa zadovoljstvom izbosti najbližeg nesrećnika koji im se približi. Košnice možete uništiti ili ih okrenuti u svoju korist, tako što ćete mirno čekati da vam se ovi približe kroz rojeve nadrndanih insekata. Još jedan zabavan detalj je da ponekad na bojištu možete nabasati i na kovčeg sa blagom - ako u toku fajta pomerite jedinicu na hex sa kovčegom, automatski ga prisvajate. Ako to ne obavite dok traje fajt ostadoste bez dodatnog izvora prihoda.

Sa tehničke strane, grafika je nešto slabija nego kod Heroja što posebno dolazi do izražaja u bitkama (manjak poligona i lošije teksture trupa), ali je zato u samom game-worldu sasvim prijatna za oko, sa dosta živih boja. Nije se težilo realizmu već više nekom strip-crtać okruženju što se sasvim lepo uklapa u priču. Muzika je jako lepo odrađena, ni posle 5 sati me nije smorila
Ono što će obradovati dobar deo igrača je smešno mala hardverska zahtevnost za današnje prilike (granted.. ovo nije Crysis), da je optimizacija odlično odrađena i da su učitavanja maltene trenutna. Očigledno je da budžet namenjen developmentu nije kao kod EA (npr, nedostatak FMV introa, većina questova se čita u textboxovima bez voiceovera) ali to mi nije ni bilo bitno s obzirom da mi je bilo zabavno da se igram Ali da ne grešim dušu, tamo gde postoji voiceover, odrađen je sasvim korektno. Questovi su lepo osmišljeni (opet moram da ponovim - ovo ipak nije zaplet kao u Witcheru), razgovor sa biljkom mesožderkom taman daje wacky crtu igri (i komentari tipa "da bi položio ovaj test i diplomirao na akademiji za heroje moraš da spaseš princezu od zmaja.. mi mentori na akademiji ne bi smislili tako glup ispit ali šta da se radi kad one protuve bardovi po krčamama samo o tome pevaju") itd. Kao što ranije već rekoh - ko je voleo Heroje voleće i KB.
Preporuka

P.S: Igru je za američko tržište objavio Atari.. a oni baš i nemaju običaj da budu publisheri za bilo kakav krš
P.P.S: Sad sam provalio da je moguće oženiti se i imati decu ! Ako se u bilo kom trenutku "razvedete", žena odlazi od vas, pokupi svu decu i još petinu vašeg zlata pride !

Poslednja ispravka: shrafko (27.9.2008 u 2:21)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
choi (27.9.2008), Nash Knight (27.9.2008), player1 (27.9.2008)
Stara 27.9.2008, 11:49   #10
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Genijalno. Ova ekipa je radila Space Rangerse, tako da mi sada izgledaju kao nekada u zlatnim igrackim danima Interplay i Bioware
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 15:40   #11
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Društvo, igrao sam KB celu noć sinoć i moram reći da nije fer porediti KB sa herojima.
Ova igra je mnogo bolja od Heroja!
Questova ima na TONE (za razliku od Heroja, gde bi uvek bio jedan glavni i svega par sporednih), gotovo svaki je različit i zabavan na svoj način. Otključao sam one "epic monstere" (tj. spirits of rage) tako da, iako sam warrior, svakog turna mogu da bacam magije (pošto sam nabudžio magijske škole distortion i order) i naređujem spiritima da seckaju neprijatelje.

Još jedna jako dobra fora je da se trupe u "kasarnama" ne obnavljaju svake nedelje kao u Herojima, tako da vam se može desiti da na izvesno vreme iscrpite unit pool monstera koje regrutujete (što se meni sinoć desilo sa Royal Snakes) pa onda morate mozgati koji će monsteri biti najbolja zamena - jako dobar sistem da vas igra natera da probate maltene svaku rasu.

Inače juče sam prešao i prvi epic-boss-fight i boss je zauzimao pola ekrana! (bukvalno).

Nema se šta više reći - obavezno nabavljajte! (ili me PM za tehničku podršku oko nabavke ).

P.S: Gamespy je KB: L ocenio sa 90. Further reviews pending.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 17:13   #12
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Daj bre, shrafko, mnogo nas ugnjavi sa svojim postovima....sad zbog njih moram da nabavim igru, iako nemam vremena!
Ako su tvoji postovi i upola tacni, uopste ne izgleda kao los naslov. I onako je vreme da nesto zameni Heroje?
A izgleda da bi sljakalo na mojoj masini, sto joj je odma' plus!
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 17:28   #13
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Ybg Red, nisam ja kriv što sam se primio
Btw, naravno da su moji postovi tačni
Probaj, možda radi kod tebe, lepo je optimizovana.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 1:01   #14
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Procitao prve utiske u SKu i izgleda da igra ima smeka.

Mada ne mogu da verujem za Kuzma nije igrao originalni King's Bounty.

I jos naziva ovu igru klonom Heroja, iako je originalni King's Bounty bio inspiracija za prvi deo Heoroja.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 13:42   #15
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Koja je razlika izmedju verzije od 1,2gb i 2,5gb? Sem u velicini naravno.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2008, 16:15   #16
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Pojma nemam, al s obzirom da je i full igra mala, skidaj nju
Mada na disku oko 480 MB odlazi na DirectX, Adobe Reader i drajvere za grafiku.

Citat:
I jos naziva ovu igru klonom Heroja, iako je originalni King's Bounty bio inspiracija za prvi deo Heoroja.
Sve to stoji, al s obzirom da je originalni KB igra iz '90 godine (18 godina!), reference ka istoj više nikome ništa ne znače. 18 godina je starost prosečnog igrača danas.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
Red Dragon (2.10.2008)
Stara 2.10.2008, 18:03   #17
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Ipak, ne bi trebao da je naziva klonom ako nije. Kuzma ima vise od 18 godina iskustva sa video igrama.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 7:03   #18
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Ovo je neverovatno dobra igra.
Toliko humora ima u dijalozima (vidi se i odmah na početku u tutorijalu, koji preporučujem ako ništa drugo zbog toga da se pređe).
Zaista lepa grafika i odlično odrađene borbre.
Dobro ukombinovano sa RPG elementima
Stvarno nemam tih reči hvake za ovo ostvarenje.
Meni je igra bolja i zaraznija od HoMaM.

Evo linka
http://www.kings-bounty.com

http://www.gamespot.com/pc/strategy/...result;title;0

Poslednja ispravka: draske73 (3.10.2008 u 7:59)
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 8:45   #19
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Odlična igra. Neminovno je poređenje sa hommom, pa bih naveo samo da mislim da su mogli ipak malo više da razrade borbu, da je malo zakomplikuju. Npr. igram sa magom, 9. sam lvl i svaka borba do sada mi je apsolutno ista, tj. šta god protivnik da odigra, ja reagujem uvek na isti način - jer je taj jedan način najbolji. Imam 50 spellova, a koristim jedan . Mislim, možda sam ja mrmot koji samo jednu stvar zna da uradi, ali opet... To je otprilike jedino što ja imam da "zamerim" ovoj igri koja mi se mnogo dopada u svakom drugom smislu.
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2008, 14:58   #20
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Kad stiže Kings Bounty - The Legend

Hm, ne znam, ja igram kao ratnik (lvl 12 trenutno) i koristim raznorazne spellove - uglavnom slow, haste, weakness (ili tako nešto), poleaxe (ono sečivo), magic shackles, plague, cure (sjajan da se koristi protiv undeadova ), berserk.. ma sve redom

I obavezno vučem one Evil Beholdere (one crvene) svuda sa sobom. Super im je onaj mind control
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Legend of Zelda DeCoy Stare igre 14 14.12.2019 19:07
Legend Hand of God bojanh Role-Play 20 5.5.2009 10:21
Legend of Dragoon duschan Konzole 12 5.6.2007 22:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com