Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.8.2011, 11:30   #61
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Da nisi ti skinuo neku matoru beta verziju?

http://ageofempiresonline.com/

Idi tu i stisni braon dugme na sredini.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2011, 12:28   #62
Neshi
Član
 
Član od: 24.1.2011.
Poruke: 51
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Citat:
Ivan452 kaže: Pregled poruke
imam vec. a i probao sam sa novokreiranim. ali odmah posle toga mi trazi neki cdkey -.-
Trazio je i meni. Jesi li verifikovao email adresu kad si otvarao nalog?
Neshi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2011, 20:57   #63
U Jogurtu Nema Kostiju
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 175
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko MSN-a korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko Yahooa korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko Skypea korisniku U Jogurtu Nema Kostiju
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Ja sam bez problema otvorio nalog i aktivirao igricu, nažalost besplatno je samo prvih 40 sati igranja koliko sam skapirao, ili je po njima toliko potrebno da se predje ono sto je free. Posle toga se treba platiti za premium, a koliko sam skapirao, ako hoćeš da kupiš sve što će izbacivati u narednih nekoliko meseci, moras platiti 99$.

Inače ja otvaram sutra community site za srbiju, pa ako je neko zainteresovan neka mi piše na pp, da ne ispadne da reklamiram ovde.
U Jogurtu Nema Kostiju je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku U Jogurtu Nema Kostiju na korisnoj poruci:
Stefan 5 (19.8.2011)
Stara 19.8.2011, 1:46   #64
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Probao igru fenomenalna je 4 sata bez prestanka...Sviđa mi se što ima i atmosfere i nekih elemenata iz AoM.Sada ne znam to za plaćanje ali opet mislim da možeš da učestvuješ u bitkama ali ako platiš imaš bolje jedinice,naoružanja i još jednu naciju.Jbg ne može sve za dž.Sve u svemu kada dodjem do 40 levela sumiraću utiske.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 1:48   #65
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Citat:
U Jogurtu Nema Kostiju kaže: Pregled poruke
Ja sam bez problema otvorio nalog i aktivirao igricu, nažalost besplatno je samo prvih 40 sati igranja koliko sam skapirao, ili je po njima toliko potrebno da se predje ono sto je free. Posle toga se treba platiti za premium, a koliko sam skapirao, ako hoćeš da kupiš sve što će izbacivati u narednih nekoliko meseci, moras platiti 99$.

Inače ja otvaram sutra community site za srbiju, pa ako je neko zainteresovan neka mi piše na pp, da ne ispadne da reklamiram ovde.
Napiši slobodno čemu forum služi...Nema tu nikakvog reklamiranja...
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 5:45   #66
U Jogurtu Nema Kostiju
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 175
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko MSN-a korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko Yahooa korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko Skypea korisniku U Jogurtu Nema Kostiju
Određen forumom Re: Age of Empires Online

E pa ovako, danas, pre tačno 40 minuta sam otvorio Age of Empires Srbija community website. Pošto kod nas u Srbiji nisam nigde našao community za Age, a kako ga igram od prvog dela, rešio sam da to uradim sam, kao što sam uradio i za counterstrike.

Websajt je na adresi www.ageofempires.me, uskoro će biti preusmerena i www.ageofempires.rs, pa izvolite da se družimo.

Na sajtu će biti pružana pomoć svima kojima bude potrebna, postoji mogućnost da se diskutuje o samoj igrici, kao i o ostalim ranijim delovima. Kad mogu ostali, a što ne možemo i mi. Evo slike foruma, cisto da vidite kako sam ga uradio. Tema je bila zone99 premium koja je plaćena i koju sam editovao u velikoj meri.

Trenutno radim originalnu temu za websajt, pa se nadam da će biti završena uskoro. Na websajtu će inače biti kompletno uputstvo za igru na srpskom.
U Jogurtu Nema Kostiju je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku U Jogurtu Nema Kostiju na korisnoj poruci:
Stefan 5 (19.8.2011)
Stara 19.8.2011, 12:36   #67
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Odlično.Sada bilo bi dobro da ovo postaviš na što više gaming sitova.BTW ako neko hoće coop moj nick je Mrsevic.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 12:51   #68
Anson
Član
 
Član od: 10.3.2009.
Poruke: 118
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Da li je ova igra besplatna? Ili samo odredjeno vreme mozes da igras, a onda si obavezan da apgrejdujes akaunt?
Anson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 16:59   #69
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Kao Free korisnik nije moguce lutovati Rare i Epic ajteme, a tako ne vredi igrati. I mislim da ima niz drugih prednosti Premium igraca, ovo je samo jedna koju sam naveo. Igra nije jedna od onih koje se mogu igrati bez otvaranja novcanika. Inovativan koncept, podseca me na Company of Heroes Online koji je kratko ziveo ali ipak ne vredi platiti sumu koju traze, tako da u mom slucaju ide Uninstall.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2011, 18:02   #70
thunder x
Član
 
Član od: 24.1.2010.
Poruke: 122
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 21 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Vecu glupost od igre nisu mogli da naprave. Pored toga sto ce gikovi sa dubokim novcanicima imati ogromnu prednost u odnosu na ove free usere koji nece da potrose silne pare za igru koja zahvaljujuci profesionalizmu Microsofta ogromnom broju ljudi nece ni da startuje.

Posle 40 sati igranja mozete da birate da unistalirate igru ili da otvorite novcanik.
Recimo za samo 40 $ mozete da kupite specijalnu ponudu velicine 1.89 MB.

Citat:
Double your power, triple your fun! For a limited time, get the Defense of Crete Booster Pack when you purchase both Premium Greek and Premium Egyptian Civilization Packs online. Items will automatically appear in your game. Be sure to not repurchase items included in the Special Launch Offer. *Broadband Internet required; service fees may apply.
Citat:
The greater your power, the greater your empire! Take your free-to-play Greek Civilization to the next level by unlocking Rare and Epic gear, Advisors, and Ranked PVP; increasing your Capital City warehouse storage; adding more Workshops; and receiving Coin when other players buy from your stores. For an unrivalled Age of Empires Online experience, get the Premium Greek Civilization Pack today!
I to samo za 40$.

Naravno uvek postoji mogucnost da vam uzmu novac za kupovinu expansion packova i da vam isti gle cuda ne rade. Ako pogledate njihov forum videcete da je to samo jedan od mnogobrojnih bugova koji prate ovu igru od izlaska iste. Ako imate celicne zivce i volite da se nervirate onda je ovo igra za vas.

Navalte narode jos malo pa nestalo:
http://marketplace.xbox.com/en-US/Pr...Addon#LiveZone
thunder x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku thunder x na korisnoj poruci:
Mordecai (31.7.2012)
Stara 19.8.2011, 21:26   #71
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Age of Empires Online

A znači posle 40h igranja moram da platim? -> Uninstall AOE
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2011, 0:26   #72
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Nije uopšte tačno.Ako si dobar igrač i ne trebaju ti sve te džidža bidže.Nije sve u parama nešto je u umecu.I da posle 40 lvla imate PvP arene pa igrajte koliko hoćete...
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2011, 18:29   #73
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Stigao sam do sedmog levela i ''glavni'' postavljac questova mi je odredio da izgradim advisor hall u gradu. Da bih to uradio treba mi premium.

Zanima me zasto ne mogu da uradim abandon tog zadatka i da dobijem neki od sledecih. Da li je taj quest poslednji (bar sto se tog postavljaca tice) u nizu koje mozemo igrati bez premiuma?

Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2011, 18:44   #74
thunder x
Član
 
Član od: 24.1.2010.
Poruke: 122
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 21 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Mozda si ispuni svojih 40 sati igranja ?
thunder x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2011, 19:42   #75
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Citat:
Red Wing kaže: Pregled poruke
Stigao sam do sedmog levela i ''glavni'' postavljac questova mi je odredio da izgradim advisor hall u gradu. Da bih to uradio treba mi premium.

Zanima me zasto ne mogu da uradim abandon tog zadatka i da dobijem neki od sledecih. Da li je taj quest poslednji (bar sto se tog postavljaca tice) u nizu koje mozemo igrati bez premiuma?

To je irelevantan postavljač.Kasnije dobijaš mnogo važnije questove.Inače igra je toliko dobra da vredi platiti premium.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2011, 20:13   #76
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Nije uopšte tačno.Ako si dobar igrač i ne trebaju ti sve te džidža bidže.Nije sve u parama nešto je u umecu.I da posle 40 lvla imate PvP arene pa igrajte koliko hoćete...
Da li vidis da ljudi pisu kako je moguce igrati 40 sati kao Free korisnik?

Da li se moze igrati do 40 lvl ili 40 sati igranja?
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2011, 22:04   #77
Anson
Član
 
Član od: 10.3.2009.
Poruke: 118
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Hoce li neko direktno odgovoriti posto do sada to nije jasno; da li posle odredjenog vremena (40 nivo ili koliko vec sati) mora da se plati ili moze da se nastavi igrati besplatno samo bez dodatnih opcija? Kakva je igra? Bolji igraci AoM i Aot kazu da je to razvodnjena verzija Age igara.
Anson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2011, 23:10   #78
thunder x
Član
 
Član od: 24.1.2010.
Poruke: 122
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 21 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

40-ti nivo je maksimalan level cap, a tebi se nudi vise od 40 sati besplatnog igranja,a posle toga ne znam nisam igrao vise od 40 sati. Verovatno posle toga ako hoces da otkljucas nove questove, novu opremu, nove modove ,nove civilizacije moras da im platis. Mada ono sto je glupo je da svi ti premium paketi imaju odredjen rok koliko traju, pa ja ne kapiram kada prodje taj limited time ti gubis to sto si kupio ili sta?

Age of Empires Online
is the next chapter in the best-selling Age of Empires PC game franchise.The game features two of the greatest ancient civilizations–the Greeks and Egyptians–and offers more than 40 hours of gameplay for free!


What is premium content?

Premium content packs offer dozens of hours of new gameplay, entirely new features, and an enhanced multiplayer experience. You’ll be able to buy whichever packs you like and mix and match your purchases so you pay for the features and content you like. Premium civilization packs offer an enhanced experience for your favorite civilization, including new gear, advisors, workshops, and PVP features. Booster packs offer specific new features or storylines. Empire Extras offer new items and historically themed architectural pieces for players interested in the ultimate level of customization for their Capital City.
thunder x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2011, 12:10   #79
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Zbog ograničenog igranja ova igra se juče našla na putu za kantu za smeće. Očekivao sam da će igra biti free poput brauzer igara i da igrači koji ne uplaćaju premium neće biti uskraćeni daljeg igranja posle 40 nivao ( ili 40 sati).
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2011, 23:13   #80
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires Online

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Daj Bože da se bude plaćala. Ako ne bude, onda će biti loša, kao War Rock gdje svi za (pravi) novac kupuju oružje ili Battlefield Heroes (još gore) pa bi onda nerealna bila.

BTW treba da izađe i Stronghold Online =)
Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Kakva konstrukcija

Bilo bi lepo da bude besplatna.
Moram da citiram samog sebe i citat miša topole, koji je dobio niz zahvalnica. Eto vam sad. Bolje bi bilo dati 30$ pa imati sve otključano nego praviti neigrivo smeće. Nema besplatnog ručka. Nema besplatne složenije igre, to morate svi da utuvite u glavu.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
online anti virus scan wog326 Zaštita 11 4.9.2010 18:33
King's Bounty Online DylaN MMORPG igre 2 9.7.2010 16:18
online virus scan Harmon23 Zaštita 3 15.4.2008 23:14
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com