Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.2.2012, 17:43   #1
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Hunting Unlimited

Da li se iko sjeća ove simulacije lova iz 2001.e godine? Sadržala je pet vrsta životinja i veliki broj misija (ukupno 233!). Od zemalja na kojima ste mogli loviti bile su na raspolaganju: Teksas, Arizona, Kolorado, Britanska Kolumbija i Aljaska. Kasnije je izašlo nekoliko manje više uspiješnih nastavaka. Zadnji HU2011. je totalni promašaj...

Ali da ne dužim i kažem zašto sam otvorio temu. Ostale su mi samo četiri "Master Campaign" misije. Nikako ne mogu da ih pređem, pa sam prinuđen da pomoć potražim po netu. Kako ne postoji walkthrough, jedina šansa su mi forumi. Od misija koje nisam prešao tu su tri Whitetail Master Campaign, i jedna Mule Deer. Evo koje su to, pa možda naleti neko ko je igrao ili čak kompletirao ovu, za svoje vrijeme sasvim solidnu simulaciju:


Tick Tock

As if whitetails aren't elusive enough, hunting them in the high desert is ever tougher. The best strategy is to catch them right at dusk as they leave they beds to feed. There are a good number of whitetails and mule bucks in the area, but you only get credit for largest whitetail. A monster 6x6. Time is ticking, so you better find him fast!

You only get credit for the big 12 point whitetail.






High Coutry Drought

Colorado is best known for its trophy mule deer and elk, but you're hearing reports for a massive non-typical white tail in the area. However, due to drought condition, the brown bears in the area have become much more aggressive. Find the monster whitetail, but be on the watch for the bears. You do not have a bear tag, so you cannot shoot a bear, even in self-defense.

Be on the watch for bears as you stalk the monster non-typical whitetail.






Blue Norther'

Its late in the season and the heavy cold front has blown in, brnging with it severe storms. Its not the best hunting weather, but after several warm days, it should get the deer moving a little more. You're after a big buck with a typical rack on one side and deformed non-typical on the other. He's a monster, but he's also smart, so finding him won't be easy. Good luck!

You're looking for a big buck with a non-typical rack on one side. Good luck!






Master Tree Stand Hunt

You must kill a mule deer buck from a treestand. Some nice muleys have been spotted in the rocks, but the rock shots are tough. Find the stand and try to get a good bead on the best buck. You are in Grizz coutry, so beware of ground hunting.

Find the stand and get in it. Only shoot a trophy mule buck. Sounds easy, but it isn't. Good luck.


Poslednja ispravka: Zuti Bar (17.2.2012 u 18:11)
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zuti Bar na korisnoj poruci:
Stranger2 (11.4.2012)
Stara 11.4.2012, 10:08   #2
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Hunting Unlimited

Citat:
Da li se iko sjeća ove simulacije lova iz 2001.e godine? Sadržala je pet vrsta životinja i veliki broj misija (ukupno 233!). Od zemalja na kojima ste mogli loviti bile su na raspolaganju: Teksas, Arizona, Kolorado, Britanska Kolumbija i Aljaska.
Ja se sećam I imam je u svojoj kolekciji.

Citat:
Kasnije je izašlo nekoliko manje više uspiješnih nastavaka.
HU2 je najbolje i vidi se da je visokobudžetna. A ostale su samo nove mape i pokoji novi detalji.

Citat:
Zadnji HU2011. je totalni promašaj...
To je igra za iPhone a samo su je portovali na PC bez ikakvih izmena. Zato je tako užasno jednostavna.


---
A misije ću pogledati. Sad mi nije instalirana pa ne znam ništa na pamet.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
hunting unlimited 2010 problem! Bujosh Sportske simulacije 8 12.9.2012 11:19
Hunting Unlimited 2011 Zuti Bar Sportske simulacije 6 5.5.2011 22:02
hunting unlimited 2009 Engineer Akcione igre 1 13.6.2009 19:53
Hunting Unlimited 4 zoran petric Akcione igre 6 15.9.2007 22:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com