Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.5.2012, 22:25   #11
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Nebojsa111 kaže: Pregled poruke
Apostrofe, koj mod koristis za rezoluciju? Samo patchovanu verziju igre koja radi na 800x600 ili neki mod? I jel koristis jos neki mod sa strane?
. Gore sam napisao da mi radi 1024x768 sa 1.13c, ali zeznuo sam se. Kad udjem u inventory pomerena mi je slika, ali na glavnom ekranu igre izgleda normlano.
Znaci vecinu modova mogu i kasnijem stadijumu da snimim, necu imati neke bagove,zbog sejva i tako to?
Taj 1024x768 nije bannable, jer je autor tako napravio da ne možeš na BNet, možeš da igraš samo SP. I meni je sa njim ponekad malo pomerena slika u main screenu, ali je dovo5no da izađem i opet uđem u igru, i sve je ok...

Citat:
Ja poceo ponovo sa assassinkom, ovaj put punim dragon claw i nosim dual claw naravno, bas me zanima kako ce da se pokaze.
Dragon Claw je tzv. finisher, njime aktiviraš charge-up skillove...njihov izbor ti je bitniji. Obično dual-claw Assassini idu na Tiger Strike (ako ćeš physical dmg) ili Phoenix Strike ili Claws of Thunder (elemental dmg)... u svakom slučaju, uzmi bar 1 poen u Cobra strike za HP/Mana leech i stavi nešto i na Weapon Block...

I zašto niko ne igra TrapSine...tako su zabavni (i bezbedni)...bo5i izbor za novog igrača no Martial Arts Assassin.

Citat:
Treba mi preporuka za startnu klasu i build posto bas dugo nisam igrao, krecem SP, bez bneta i trejda, koristicu GoMule da prebacujem iteme izmedju likova i mozda instaliram mod za ladder rune words, nisam jos odlucio. Razmisljam izmedju meteorb sorc, pure blizzard sorc, necromancera sa CE, AmpDmg i mnogo kostura ili neku necro varijantu sa iron golemom napravljenim od itema sa crushing blow i CE/BS kao bekapom. Sta je trenutno najbolje za MF lika, i koje su zone dobre za mf sada u 1.13? ili nista bitno nije promenjeno u zadnje dve verzije?
Summon Necro (Fishymancer) je opšte smatran kao najlakši i najbo5i početnički/no twink build...ne treba ti Bog zna kakva oprema da bi radio posao. Ako počinješ od nule, možda je najbo5a opcija...

MF je ostao isti kao i ranije...jedino u čemu je Sorc bo5a od Fishymancera za MF je Teleport koji Sorc ima kao skill, a Necro mora da nađe na opremi. Jesi li probao Blizzball Sorsericu (Blizzard/Fireball)? Dobra je...

Još 1 izbor je Javazon. Razva5uje skoro sve sa minimumom opreme...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Blizzard Confirms Unannounced Fourth Game, Next-Gen MMO Not Diablo 3 donator99 Mrežne igre 7 25.11.2008 16:28
Diablo umesto Diabla Nash Knight Role-Play 23 6.10.2008 18:48
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com