Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.11.2009, 22:29   #8561
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
I shta sad? To je dokaz skilla? To shto imash 3 sata da bukvalno bacish za odlazak u instancu... gear je neshto drugo, ali ova izmena je extra, ko god misli drugachije nek pogleda dalje od svog nosa
Ma bre gde sam skill pomenuo?Covece neka se muce malo eto sta hocu da kazem ako ne mozes da razumes moju poenu.Neka se muce bre a ne da dobijaju na tacnici.Evo upravo sam pogledao dalje od svog nosa i vidim kompjuter ali i dalje mislim da je izmena zivo Sr*nje.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 22:48   #8562
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ma bre gde sam skill pomenuo?
shta tachno onda spominjesh? bacheno vreme..?
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 1:01   #8563
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Brate epeen je kad imas 9487294 dana played SAGLEDAJ STVARI MALO SIRE!
Salim se naravno... u pravu si delimicno da nema skilla u nalazenju grupe i summonovanju posto je tu najvise i trebalo skilla - da nadjes normalne ljude a ne neku decu koja ne znaju sta je summoning stone ili neke arogantne debile koje boli uvo da se dovuku do tamo. To, kao i mnogo ostalih stvari koje su sklonili, su bili na neki nacin retard filter da ukloni idiote koji to ne mogu da predju. Samo kad se setim vremena kad ni summoning stone nije postojao nego su svi morali da dodju ili lock da summonuje sa jos dvojicom a ne jednom osobom kao kod kamena. A sada fazon 25 ljudi ide na raid i samo kliknu 2 puta, prijave se u lfg, ono ih teleportuje, oni ako su upali u tudju grupu izadju i njihov raidleader ih inv. Trebalo je skilla pre za koordinaciju da das svima healthstone, da das svima hranu, da pijes flask za koji si morao da se drkas na 5 strana 2 kontinenta, a prethodno da propisas krv da uzmes recept za pravljenje istog. Sad je sve to ukinuto i od MMO-a koji sluzi za divljenje i istrazivanje, napravili su tesku komercijalu po principu heroes of might and magic - click to move.

Citat:
I tih drugih 50% ima deo njih koji su odustali od wowa a 100% bi imali t9(primer Supreme.50)
Nisam upoznat sa sadasnjom situacijom instanci i loota ali da sam ostao imao bih sva hocu, ako sam mogao u old naxxu da imam pola loota sto mi je trebalo, valjda bi i u ovim instancama imao nesto iole high-end. Eno gledam onu moju old gildu koja se raspada vec nekoliko meseci i puni su loota ne znaju sta ce da rade. Lik iz gilde se zali kako mu dosadno posto raiduju manje nego sto su raidovali kad sam ja igrao. A kad sam ja igrao cistili smo Ulduar za jedan dan a Naxx/Sartharion 3D/Malygosa drugi dan. Da ne pricam sto su me zvali iz Last Resorta.. Ja sam prestao da igram 90% zbog kopiranja old contenta (sta me bre zabole sto ga neko nije video, eno mu ga pa neka ga cisti, sto ja moram da ga gledam dva puta) i zbog tih supernerf olaksica gde je sve postalo kao X²/X³ gde stavis autopilota i citas svet kompova. Cekam ToR ali ne mogu da izdrzim bez mmo-a, nekako ne mogu nista drugo da igram. Izgleda da cu poceti ponovo kad zavrsim ovaj semestar ali moram da kupujem novi acc zato sto su mi stari banovali moji "I am fuckin' full of knowledge" drugari ...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 1:16   #8564
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
tacno sve sto vidim je QQ, QQ, QQ nista vise, gear problem "Sve je lako" je rofl ok, mogao si u 3.2 da uzmes relativno lako 226 iteme ali ae ko je sa foruma ovde sa 272 cloakom? ko ima full 258 t9? sve je lakse i lakse, kako da ne. I sad sa novom promenom da u heroicima padaju triumph, isto kao i do sad, imaces lako da uzmes 232 i 239 ali imaj bato 258+. Mnogo kukaju likovi ali bash mnogo a nemaju nikakvih osnova za to.
sad malo lupash gluposti... prvo, world first togc25 clear je bio pre tek kolko...2 meseca? tachno i da je neko sa ovoh foruma clerovao od tada svaki put, shanse da ima full t9.258 su veoma male, jer u raidu ima 25 ljudi, a ne i 25 tokena... tribute to inanity... ima ~ 150 guildova na svetu... to je jedan mizerni procenat... ali to su ekstremi, takav loot... to ti dodje ko svojevremeno u vanili da imash t3 ring...
a full 245 oprema uopshte nije losha, a do nje moze doci svako ko ima iole normalan guild...
moj guild npr, koji je prosechan (~4800 world rank), je clearovao prva 2 bossa u togc25... znachi pocheli su vec 258 itemi... a mi imamo jbna 3 raida nedeljno... tako da da!! Gear je i dalje izuzetno lako nabaviti... i tu nema mnogo diskusije...

a za teleportovanje do instance... to je chist konformizam (da ne kazem debilizam), upravo za lenje ljude (koji se vade da nemaju vremena... da da...u proseku ti treba 3-5 minuta da dodjesh do instance) kojima je sve teshko...pa i da odu i summonuju... s obzirom na tezinu heroic instanci (ako izuzmemo oculus npr, koja je da kazemo instanca za primer, kakva treba da bude tezinski, na tom gear lvlu) i sad josh teleport... pa maltene je sledeci korak da se odmah da loot i emblemi i cao zdravo...
Ova igra i nije namenjena (bar je tako bilo u pochetku) da bude idiot friendly... da neko ko igra sat-dva dnevno ima mogucnost da ima end game loot...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 1:28   #8565
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Slazem se sa drugim pasusom, u prvi necu da zalazim zato sto nisam bas upoznat, samo bih dodao - heroici su trebali da podrazumevaju radjenje onoga sto je uvrsteno u heroic achievemente. Tada ne bi bilo moguce uraditi pug heroic sto je veoma logicno, a ne da radis normal 1 dan ko idiot da bi sutra imao opremu za heroic... stupidno.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 2:19   #8566
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

cela ova stvar vezana za loot i item lvl je poje*ana kada su ubacili 10man raidove kao podopciju 25ica, mozda cak i to ne bi bilo lose da su tier iteme stavili samo u 25man verzije, jer kao sto ste sami rekli imati t3 ring(ili bilo koji tier u vanili) je bila retkost, i sam se slazem sa tim, jer po mom misljenju set geara treba da bude nesto na sta ces reci "vau ovaj ima set". Set bonusi treba da budu eskluziva a ne nesto sto svako moze uz malo truda da ima.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 2:56   #8567
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Epic sam po sebi treba da bude ekskluziva, a po meni set bonusi bi trebalo da koriste u nekim fight encounterima (Da se bez nekih bonusa ne moze u nekim encounterima).
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 10:25   #8568
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pazi molim te primer od juce


Odem ja u UP hc kao resto druid i na prvom bossu resim da malo radim DPS na bossu dok je gore..

Rezultat, imao sam veci DPS od blood DK!!! Eto kakvih sve nubova ima
(istina nije bio veliki, moj 550 a njegov 500, al nije to poenta)
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 12:37   #8569
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

da se vezem na saletov primer. isto juce, isto UP hc, isto ja kao resto druid. Lecim grupu gde je najveci dps 1.3k. Trebalo nam je vise od sat i po vremena da dodjemo do Ymirona. Skadija jedva ubismo. Ymiron nas opere 3 puta oni se cude sta se desava i planiraju da rade Totc hc. samo sam se odjavio pod standardnim izgovorm "guild me zove".
grupa je bila warr kao tank, 2 DK i spriest.
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 12:47   #8570
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
(Da se bez nekih bonusa ne moze u nekim encounterima).
Bring the player, not the class, po tom principu se vode i kad bi uradili tako neshto pljunuli bi sami sebe u lice.


Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Brate epeen je kad imas 9487294 dana played SAGLEDAJ STVARI MALO SIRE!
Salim se naravno... u pravu si delimicno da nema skilla u nalazenju grupe i summonovanju posto je tu najvise i trebalo skilla - da nadjes normalne ljude a ne neku decu koja ne znaju sta je summoning stone ili neke arogantne debile koje boli uvo da se dovuku do tamo. To, kao i mnogo ostalih stvari koje su sklonili, su bili na neki nacin retard filter da ukloni idiote koji to ne mogu da predju. Samo kad se setim vremena kad ni summoning stone nije postojao nego su svi morali da dodju ili lock da summonuje sa jos dvojicom a ne jednom osobom kao kod kamena. A sada fazon 25 ljudi ide na raid i samo kliknu 2 puta, prijave se u lfg, ono ih teleportuje, oni ako su upali u tudju grupu izadju i njihov raidleader ih inv. Trebalo je skilla pre za koordinaciju da das svima healthstone, da das svima hranu, da pijes flask za koji si morao da se drkas na 5 strana 2 kontinenta, a prethodno da propisas krv da uzmes recept za pravljenje istog. Sad je sve to ukinuto i od MMO-a koji sluzi za divljenje i istrazivanje, napravili su tesku komercijalu po principu heroes of might and magic - click to move.
Da... ali chemu to? Ti si ushao to veche da se malo opustish od posla/uchenja, chemu sad pripreme od sat vremena kad si ti ushao da se zabavish a ne da bacash vreme putujuci pa da chekash da tvoj Warlock nafarma 25 shardova, pa napravi 25 HSova pa razdeli 24oro ljudi- zar nije neracionalno? Jednostavno sve vishe lichi na igricu u kojoj mozhesh da udjesh i da igrash i da nisi hendikepiran u odnosu na onog lika shto igra 10h dnevno.
Ochigledno je da ima daleko vishe ovih shto ne igraju 10h dnevno, a Blizzard dobija podjednako para i od nekog ko igra 3h/d i ko igra 10h/d. WoW postaje nekako... kao televizija ili neshto... ne znam. :P
Ali opet taj lik shto igra 10h dnevno ce imati neshto bolje od tebe, veci broj achievmenta, neku titulu ( Ako ti je dosadno idi farmaj The Insane)... ima mesta za svakoga.

Eh sad shto vecina slusha Pusiketdols/ Acu Pauna pa morash prema tome da balansirash potrebnu kolichinu skilla je vec druga pricha...


EDIT:

@sale&vizard

Pa eto, to ce biti mana ovog novog sistema, ne mozhesh izbaciti nekog "Arthasdkdkd"a, "Paladinxx"a, "Sephiroth"a, "Illidin"a, "Llegolass"a i tako dalje... Ja sam zadnjih dana igrao Destro Warlocka u full t8.5 tako da mi ti likovi nisu predstavljali probleme sve dok ne bleje i nisu bezobrazni, jer lik u t8 (svaki) mozhe sam da izvuche potreban dps za heroik (mozhda ne bash toc- jer je on kao, jelte, tezhi...)- uostalom to jeste napravljeno za likove sa plavom opremom koji pumpaju 1.5k dpsa, samo nek bace buffove i preko 4.5k vrlo lako... tako da je poenta ako ocesh heroike- re spec/roll dps
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 13:46   #8571
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Pazi molim te primer od juce


Odem ja u UP hc kao resto druid i na prvom bossu resim da malo radim DPS na bossu dok je gore..

Rezultat, imao sam veci DPS od blood DK!!! Eto kakvih sve nubova ima
(istina nije bio veliki, moj 550 a njegov 500, al nije to poenta)
Er dps 500? Lol cime je udarao, fishing pole-om?
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 14:12   #8572
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Blizzard dobija vise para od casual igraca (jer elem, ne trose sistemske resurse).. Anyway, evo armory linka od ovog DK sto je uradio manji dps nego ja s resto
http://eu.wowarmory.com/character-sh...us&n=Thugalive
Cisto ako naletite na njega, da ga ne inv , kako je on uspeo s ovom opremom da uradi samo 500dps meni ni najmanje nije jasno al dobro..

Ja licno bih voleo da postoje 5 man instance koje mogu trajati satima i koje su jako teske... Iz prostog razloga jer volim sa par ortaka da igram i ne zanima me preterano jurnjava za opremom i slicno.. Ne znam kako ce se ova nova instanca pokazati, ali jedva cekam da je probam.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 14:22   #8573
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Strajo moras da razumes da MMO nije pravljen da dodjes sa posla i da se opustis radeci jedan HC za 45 minuta. I treba da bude hendikepiran onaj ko igra 1 sat posle posla naspram onoga ko igra 10 sati.

Citat:
Bring the player, not the class, po tom principu se vode i kad bi uradili tako neshto pljunuli bi sami sebe u lice.
U kom to fightu treba skill a da ne treba nikakva oprema/setup? A i pljunuli su sebi u lice stotinak puta, mogu jednom zarad nekog poboljsanja.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 15:30   #8574
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

A za novu instancu sam gledao neke snimke po youtube i bla bla.Svi kazu da je mnogo dobra i da nisu videli bolje vec od vanila wowa.Valjda ce taj patch skoro pa da vidimo i to.Nego zna li se kad tacno dolazi ovaj patch?
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 16:31   #8575
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
A za novu instancu sam gledao neke snimke po youtube i bla bla.Svi kazu da je mnogo dobra i da nisu videli bolje vec od vanila wowa.Valjda ce taj patch skoro pa da vidimo i to.Nego zna li se kad tacno dolazi ovaj patch?
pa ja sam sad na ptru i isao sam par runova novih instanci(Halls of reflection nije jos otvorena i ne moze se uci) ok su uradjene heroic verzije su teze od svih do sada, zadnji boss u Pit of Saron ima 3m hp :P mada ne predstavlja neki problem jer je taktika "nuke nuke nuke", inace novi quest line za ovaj Quel' something mac je mnogo zanimljiv (barem je meni bio) jer nije tipa "ubij 20x, nadji y, idi z" uradjen je bas kako bi jedan RPG quest trebao da izgleda. Zadnji deo chaina se radi u gorepomenutoj neotvorenoj instanci pa ne mogu da vam kazem nista o macu jos uvek, inace HoR su LK's private chambers i tamo cemo moci da vidimo Frostmourne i suocimo se sa LKom.
Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Blizzard dobija vise para od casual igraca (jer elem, ne trose sistemske resurse).. Anyway, evo armory linka od ovog DK sto je uradio manji dps nego ja s resto
http://eu.wowarmory.com/character-sh...us&n=Thugalive
Cisto ako naletite na njega, da ga ne inv , kako je on uspeo s ovom opremom da uradi samo 500dps meni ni najmanje nije jasno al dobro..
lik ima i tank i dps gear, a socketi su mu "WHOAH", ima ap koliko smo imali na 70tom- tipican dk player.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2009, 1:14   #8576
gangsta
Novi član
 
Član od: 12.6.2008.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ima li neko da igra wow na piratskim serverima i moze li da mi objasni sta sve trebam uraditi kada instaliram igricu da ju mogu igrati na piratskim serverima?
gangsta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2009, 1:26   #8577
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
gangsta kaže: Pregled poruke
Ima li neko da igra wow na piratskim serverima i moze li da mi objasni sta sve trebam uraditi kada instaliram igricu da ju mogu igrati na piratskim serverima?
ne verujem da ce ti iko ovde pomoci oko toga ..
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2009, 1:32   #8578
milosmilostivi
Član
 
Član od: 14.7.2009.
Poruke: 170
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Blizzard dobija vise para od casual igraca (jer elem, ne trose sistemske resurse).. Anyway, evo armory linka od ovog DK sto je uradio manji dps nego ja s resto
http://eu.wowarmory.com/character-sh...us&n=Thugalive
Cisto ako naletite na njega, da ga ne inv , kako je on uspeo s ovom opremom da uradi samo 500dps meni ni najmanje nije jasno al dobro..

Ja licno bih voleo da postoje 5 man instance koje mogu trajati satima i koje su jako teske... Iz prostog razloga jer volim sa par ortaka da igram i ne zanima me preterano jurnjava za opremom i slicno.. Ne znam kako ce se ova nova instanca pokazati, ali jedva cekam da je probam.
Jao bre Sale sto si naporan, ne opravdavam ga ali mozda je covek bio AFK i stavio autoattack, mozda ima bebu pa dete zaplakalo i zatrazilo cuclu i nije mogo da igra u momentima kada je bio boss fight, ima mali milion razloga zbog kojih moze da mu bude mali DPS, a ti odmah brze bolje da nekome nalepis na celo da je "noob" pa jos nam i link dajes, ofuca ga Sale do zla boga i nazad, pa nemoj Sale, imaj razumevanja malo

Poslednja ispravka: milosmilostivi (12.11.2009 u 1:47)
milosmilostivi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2009, 1:58   #8579
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

trenutno sam u Chicagu i vracam se kuci za 10 dana tako da cu svratiti u BG i kupiti WotLK i jedno 2 ili 3 game Cards i poceti da igram intezivno...oh yeah!

koji shop u BG-u da posetim?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2009, 2:28   #8580
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
trenutno sam u Chicagu i vracam se kuci za 10 dana tako da cu svratiti u BG i kupiti WotLK i jedno 2 ili 3 game Cards i poceti da igram intezivno...oh yeah!

koji shop u BG-u da posetim?
koj si ti lik pavle get a life man
i jel nekog ovde briga za to ??
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com