Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.9.2011, 17:22   #1621
Loglog1973
Novi član
 
Član od: 1.9.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Picard kaže: Pregled poruke
Nisu oni baš toliko darežljivi.
Ma to da, i sad placmo mesečno održavanje, ali je jeftinije nego kad ide posebno net za 1.520,00 + digitalna TV 1.000,00 prikljucna taksa + mesecna renta 200,00din.

Nego ja pitam zato sto kazu da od 04.04.2012. Srbija uklucuje digitalnu tv, e sad citao sam da je u Evropi signal DVB-T, a da cemo mi da uvedemo DVB-T2, a takvi LCD-ovi i prijemnici su mnogo skuplji (novija tehnologija), a nigde ne pise koji su njihovi prijemnici sto sada nude, DVB-T ili DVB-T2.
Loglog1973 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2011, 17:30   #1622
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Loglog1973 kaže: Pregled poruke
E hvala vam puno, pitam posto znam da je pre bilo u telekomu da kad potpises ugovor i on istekne brzina ti ostaje ista. Hvala vam.
Kod telekoma je obavezan ugovor tako da je to samo logično
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2011, 9:56   #1623
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

@Loglog1973:

Danas je u Evropi signal DVB-T. Mada u budućnosti oni planiraju da uvedu i sami DVB-T2. Mi samo preskačemo jednu stepenicu pa odmah prelazimo na najnoviji sistem. U prinicipu nije loše ali .... Ali je vezano za pomenute televizore. Kod nas, ja mislim da bi na prste jedne ruke mogli da nabrojimo modele koji imaju oznaku T2 i rade po tom standardu. Da ne govorimo, neći neotvoren model. dakle, u kutiji, da nije radio u prodavnici, ko ga nađe.... . Inače, nisu oni neka wow nova tehnologija, već su se pojavili kasnije na tržištu. Naši uvoznici po pravilu odu na neki lager i kupuju na kilo modele od prethodne (ili prethodnih) godina koji su na rasprodaji (poznato čišćenje lagera) i zatim nama to prodaju ko najnovije, te modele danas ne mogu da nađu na lagerima pa po pravilu uvezu nekoliko komada, i na njih nalepe etikete kakve jesu, da ne pominjemo da sve lepo rasporede po prodavnicama da rade i da se lepo vide (to je ono ko nađe neotorenu kutiju...). Tako daostaje da se vidi šta će biti sledećé godine, mada nešto sumnjam da će biti neke prevelike promene. Prvo, računaće na to da će biti potražnje za tim televizorima jer je novi standard pa to lako može biti glavni uzrok da cene ne padaju, bar u prvom periodu. Drugo, dobro otvoriti oči jer ćé najverovatnije biti muljanja tipa ne davanja informacija da li TV radi sa novim standardom ili ne, biće verovatno popusta za one "starije" uz ubeđivanje da će sve to lepo da radi sa boksovima ....

Sad, što se tiče kablovskih operatera, oni nisu u obavezi da emituju preko kabla po T2 standardu, i koliko znam i danas oni ono što emitutu je DVB-T standard. Tako da lako može da se desi da SBB bude emitovao signal na standardu DVB-T iako u vazduhu bude DVB-T2 signal. A ti bi značilo da bi "stari" televizori mogli normalno da se koriste. Problem je što za sada SBB ne daje nikakve ionformacije da li će ili neće menjati standard emitovanja, dakle, da li će ostati "stari" ili će i oni preći na novi standard. Iskreno, nisam se raspitivao oko toga danas nešto, možda je najbolje da neko zvanično pita njihovu podršku, da li imaju neke informacije ili ne.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2011, 19:52   #1624
Loglog1973
Novi član
 
Član od: 1.9.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
@Loglog1973:

Danas je u Evropi signal DVB-T. Mada u budućnosti oni planiraju da uvedu i sami DVB-T2. Mi samo preskačemo jednu stepenicu pa odmah prelazimo na najnoviji sistem. U prinicipu nije loše ali .... Ali je vezano za pomenute televizore. Kod nas, ja mislim da bi na prste jedne ruke mogli da nabrojimo modele koji imaju oznaku T2 i rade po tom standardu. Da ne govorimo, neći neotvoren model. dakle, u kutiji, da nije radio u prodavnici, ko ga nađe.... . Inače, nisu oni neka wow nova tehnologija, već su se pojavili kasnije na tržištu. Naši uvoznici po pravilu odu na neki lager i kupuju na kilo modele od prethodne (ili prethodnih) godina koji su na rasprodaji (poznato čišćenje lagera) i zatim nama to prodaju ko najnovije, te modele danas ne mogu da nađu na lagerima pa po pravilu uvezu nekoliko komada, i na njih nalepe etikete kakve jesu, da ne pominjemo da sve lepo rasporede po prodavnicama da rade i da se lepo vide (to je ono ko nađe neotorenu kutiju...). Tako daostaje da se vidi šta će biti sledećé godine, mada nešto sumnjam da će biti neke prevelike promene. Prvo, računaće na to da će biti potražnje za tim televizorima jer je novi standard pa to lako može biti glavni uzrok da cene ne padaju, bar u prvom periodu. Drugo, dobro otvoriti oči jer ćé najverovatnije biti muljanja tipa ne davanja informacija da li TV radi sa novim standardom ili ne, biće verovatno popusta za one "starije" uz ubeđivanje da će sve to lepo da radi sa boksovima ....

Sad, što se tiče kablovskih operatera, oni nisu u obavezi da emituju preko kabla po T2 standardu, i koliko znam i danas oni ono što emitutu je DVB-T standard. Tako da lako može da se desi da SBB bude emitovao signal na standardu DVB-T iako u vazduhu bude DVB-T2 signal. A ti bi značilo da bi "stari" televizori mogli normalno da se koriste. Problem je što za sada SBB ne daje nikakve ionformacije da li će ili neće menjati standard emitovanja, dakle, da li će ostati "stari" ili će i oni preći na novi standard. Iskreno, nisam se raspitivao oko toga danas nešto, možda je najbolje da neko zvanično pita njihovu podršku, da li imaju neke informacije ili ne.

Pa bas zato i pitam da li je bolje uzeti mix ponudu ili samo internet i koliko je sigurno da ce digitalna tv biti biti bas do 04.04.2012. jer sam cuo da je rok do 2015.
Loglog1973 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2011, 23:24   #1625
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Razmišljao sam dok sam se brijao šta uopšte da ti odgovorim. Ne na deo oko roka, jer je rok 2015ao se ne varam vezan za ukidanje analognog signala kao takvog. Dakle, do 2015 će tog analognog signala koji imamo danas biti, posle će biti istorija i njegov opseg će biti iskorišćen za nešto drugo. Digitalni signal će doći mnogo ranije.

Problem je šta da odgovorim uopšte za pitanje vezano za ugovor. Jer to je nešto lično i pitanje ličnog izbora. I lične procene šta će se dešavati na tržištu u sledećih godinu dana ili dve godine. Pitanje da li ćé neko drugi ponuditi mnogo povoljnije rešenje od SBBA, ili neće. Ima u novom broju SK jedan opis stanja i namera nekih igrača. Pa i Telekoma, i sve to vezano za optiku do korisnika i promene cena usluga. Tako da je pitanje lične procene. Ono šta mogu da kažem ti da je cena raskida ugovora za Mix paket 10.000 dinara. Ne malo. To dođe nekih 3-4 meseca nekih normalnih paketa. Ne malo danas. Da lli i danas ima boljih ili približnih ponuda danas? Ima, navedeno ovde,jedino je pitanje dostupnosti. Takođe, treba razmisliti i raspitati se koliko košta dodatni set box za digitalnu TV kod SBBa, da li i danas naplaćuju ko ranije ko novi paket za TV ili je tu nešto izmenjeno. Jer jedna od svari koja često ljudima zatreba je dodatni set box, jednosatvno, imam 2 televizora, da se ne svađamo po kući, koliko košta mir u kući? Da ne pominjem neki ekstreni slučaj za SBB, da imam i komp, na kome TV kartica, pa bi i tu jedan. MIslim, preterujem ba[, ja bi 3 komada. Mada kad pogledam kod mog brata, ima kod kuće 3 televizora, pa i komp ssa TV karticom ... Koji je tek on ekstrem, svako u kući da ima svoj TV, šta onmisli, da je ovo 21vi vek? .

Iskreno rečeno, danas ne mogu da kažem bezrezervno uzmi SBB. Takva je situacija. Nekada je to bilo jasno, imao si dosta bolje ponude za iste ili manje pare, sa lokalom, pa su mnogi prežalili plaćanje kablovskog TVa, ajde, možda i bude neka korist od toga. Danas, a pogotovu u budućnosti, nije baš sve tako jasno.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vasiljevic na korisnoj poruci:
Loglog1973 (6.9.2011)
Stara 6.9.2011, 23:36   #1626
Loglog1973
Novi član
 
Član od: 1.9.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Razmišljao sam dok sam se brijao šta uopšte da ti odgovorim. Ne na deo oko roka, jer je rok 2015ao se ne varam vezan za ukidanje analognog signala kao takvog. Dakle, do 2015 će tog analognog signala koji imamo danas biti, posle će biti istorija i njegov opseg će biti iskorišćen za nešto drugo. Digitalni signal će doći mnogo ranije.

Problem je šta da odgovorim uopšte za pitanje vezano za ugovor. Jer to je nešto lično i pitanje ličnog izbora. I lične procene šta će se dešavati na tržištu u sledećih godinu dana ili dve godine. Pitanje da li ćé neko drugi ponuditi mnogo povoljnije rešenje od SBBA, ili neće. Ima u novom broju SK jedan opis stanja i namera nekih igrača. Pa i Telekoma, i sve to vezano za optiku do korisnika i promene cena usluga. Tako da je pitanje lične procene. Ono šta mogu da kažem ti da je cena raskida ugovora za Mix paket 10.000 dinara. Ne malo. To dođe nekih 3-4 meseca nekih normalnih paketa. Ne malo danas. Da lli i danas ima boljih ili približnih ponuda danas? Ima, navedeno ovde,jedino je pitanje dostupnosti. Takođe, treba razmisliti i raspitati se koliko košta dodatni set box za digitalnu TV kod SBBa, da li i danas naplaćuju ko ranije ko novi paket za TV ili je tu nešto izmenjeno. Jer jedna od svari koja često ljudima zatreba je dodatni set box, jednosatvno, imam 2 televizora, da se ne svađamo po kući, koliko košta mir u kući? Da ne pominjem neki ekstreni slučaj za SBB, da imam i komp, na kome TV kartica, pa bi i tu jedan. MIslim, preterujem ba[, ja bi 3 komada. Mada kad pogledam kod mog brata, ima kod kuće 3 televizora, pa i komp ssa TV karticom ... Koji je tek on ekstrem, svako u kući da ima svoj TV, šta onmisli, da je ovo 21vi vek? .

Iskreno rečeno, danas ne mogu da kažem bezrezervno uzmi SBB. Takva je situacija. Nekada je to bilo jasno, imao si dosta bolje ponude za iste ili manje pare, sa lokalom, pa su mnogi prežalili plaćanje kablovskog TVa, ajde, možda i bude neka korist od toga. Danas, a pogotovu u budućnosti, nije baš sve tako jasno.

Hvala ti na ovako bogatom odgovoru Ne znam ni ja, razmislicu ni meni se potpisuje ugovor na 2 godine.
Sto se tice tv-a imam i ja 2 u kuci i za njih bi mi valjda bilo potrebno 2 resivera, ali za nove LCD valjda ne treba eksterni uredjaj ako imaju mogucnost primanja digitalnog signala (DVB-T/DVB-T2), a sto se tice kompa, razmisljao sam da kupim TV karticu ali onu analogno/digitalnu tako da i tu nebi trebalo biti potrebe za trebati eksternim uredjajem. Ali kao sto kazes nista se ne zna za u buducnost.
Loglog1973 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2011, 14:54   #1627
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Mene samo zanima kako će naplaćivati TV posle ukidanja analognog signala. Meni je u kući nakačeno bar 6-7 televizora na jednu liniju i to plaćam 1000 kinti mesečnu pretplatu, ali ako ću posle morati da dajem 1000 kinti plus 6-7 digitalnih TV paketa tj risivera (niko nema nov TV) onda bi to bilo malo skupo.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2011, 15:40   #1628
Loglog1973
Novi član
 
Član od: 1.9.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Mene samo zanima kako će naplaćivati TV posle ukidanja analognog signala. Meni je u kući nakačeno bar 6-7 televizora na jednu liniju i to plaćam 1000 kinti mesečnu pretplatu, ali ako ću posle morati da dajem 1000 kinti plus 6-7 digitalnih TV paketa tj risivera (niko nema nov TV) onda bi to bilo malo skupo.
Pa ili ces morati da kupis nove LCD televizore ili ako uzimas resivere ne znam na njima ima po 2 ili vise SCART izlaza, ne znam za sta sluze, mada sigurno postoji i neki spliter za vise TV-a. Smislice pirati nesto, mi smo Srbi.
Loglog1973 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2011, 16:03   #1629
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

pa pazi, za skart postoji odavno ovako nesto


a sad za lcd televizore ne znam da li nesto slicno postoji ali predpostavljam da postoji... no problem je samo sto ce biti da ces na svakom tv-u moci da bude samo jedan program, tj posto to ide iz risivera, onda sto na njemu menjas ice na svim televizorima...
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2011, 16:18   #1630
Loglog1973
Novi član
 
Član od: 1.9.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Banko kaže: Pregled poruke
pa pazi, za skart postoji odavno ovako nesto


a sad za lcd televizore ne znam da li nesto slicno postoji ali predpostavljam da postoji... no problem je samo sto ce biti da ces na svakom tv-u moci da bude samo jedan program, tj posto to ide iz risivera, onda sto na njemu menjas ice na svim televizorima...
Pa to je problem. Znaci ili vise recivera ili novi LCD tv-i ili kombinacija. Ili resiver koji moze da podrzi dva TV-a, ali to je skuplja varijanta mislim.
Loglog1973 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2011, 22:30   #1631
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ma ne vredi mi to jer su televizori rastrkani po stanovima i spratovima. mada vidim da je sd risiver dz, samo ne znam dal ce mi dati sest komada
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2011, 22:33   #1632
Loglog1973
Novi član
 
Član od: 1.9.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ma ne vredi mi to jer su televizori rastrkani po stanovima i spratovima. mada vidim da je sd risiver dz, samo ne znam dal ce mi dati sest komada
Ne znam stvarno kako ce to da smlisle za vise televizora. Mi smo Srbi, nama trebaju televizori
Loglog1973 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2011, 23:16   #1633
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Obaveza digitalizacije je za emitere u etru, a ne za kablovske distributere.


Oni ce da cuvaju analogni koliko im odgovara. Mada se vec sad vidi proces sa postepenim smanjenjem analognih kanala i povecavanjem broja digitalnih .
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2011, 6:27   #1634
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

@Loglog1973
Pa malo razmisli sta tebi treba, i ako se uvede digitlno emitovanje sledece godine, opet ce se emitovati isti program koji gledas i sada. Naravno, otvara se mogucnost za nove kanale, ali cisto nesto sumljam da ce Discovey, History ili bilo koji drugi kanal koji sada gledas na kablovskoj da trazi nacionalnu frekvenciju u Srbiji Tako da, ukoliko cekas DVT-T standard samo zbog bolje slike a sam sadrzaj ti nije bitan, onda ne potpisuj MIX. Ako su ti ipak bitni kanali koje SBB nudi onda nema sta da razmisljas.
Cisto da se ne mesaju pojmovi, SBB kao i svaki drugi kablovski operater emituje program po DVB-C standardu sa naravno DRM zastitom od nedozvoljenog koriscenja tako da je nebitno da li se kupi DVB-T ili DVB-T2 televizor.
Moraces dva risivera ukoliko imas dva televizora, ili da se podelis, na jednom stavis SBB mix, a za drugi se nadas da ce poceti digitalno emitovanje i gledas signal sa antene
Kroz kablovsku ces i dalje imati analogni TV signal, pa ukoliko drugi tv gleda neko od starijih ukucana, ne verujem da ce mu smetati, tako da time ubijas dve muve, ti dobijas digitalnu televiziju i brz internet, a njima slika nece biti nista losija nego sto je sada.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2011, 17:40   #1635
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

A, super, dakle nema šta da se brinem jer mi digitalna televizija stvarno ne treba u životu
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2011, 15:01   #1636
Loglog1973
Novi član
 
Član od: 1.9.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
@Loglog1973
Pa malo razmisli sta tebi treba, i ako se uvede digitlno emitovanje sledece godine, opet ce se emitovati isti program koji gledas i sada. Naravno, otvara se mogucnost za nove kanale, ali cisto nesto sumljam da ce Discovey, History ili bilo koji drugi kanal koji sada gledas na kablovskoj da trazi nacionalnu frekvenciju u Srbiji Tako da, ukoliko cekas DVT-T standard samo zbog bolje slike a sam sadrzaj ti nije bitan, onda ne potpisuj MIX. Ako su ti ipak bitni kanali koje SBB nudi onda nema sta da razmisljas.
Cisto da se ne mesaju pojmovi, SBB kao i svaki drugi kablovski operater emituje program po DVB-C standardu sa naravno DRM zastitom od nedozvoljenog koriscenja tako da je nebitno da li se kupi DVB-T ili DVB-T2 televizor.
Moraces dva risivera ukoliko imas dva televizora, ili da se podelis, na jednom stavis SBB mix, a za drugi se nadas da ce poceti digitalno emitovanje i gledas signal sa antene
Kroz kablovsku ces i dalje imati analogni TV signal, pa ukoliko drugi tv gleda neko od starijih ukucana, ne verujem da ce mu smetati, tako da time ubijas dve muve, ti dobijas digitalnu televiziju i brz internet, a njima slika nece biti nista losija nego sto je sada.
Ma pazi meni digitalna televizija ne treba, ja i ne gledam TV nego moji gledaju, ali sam se zapitao sta da radim: ako stvarno ukinu analognu TV sledece godine onda mi je bolje da potpisem MIX, ali kao nece da je ukidaju onda ok, nek tera kolko moze, i ovako nemam LCD tako da mi i ne treba.
E sad ako stvarno nece da ukidaju analognu onda sam miran, ali ne znam kolko je to tacno.
Loglog1973 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2011, 17:56   #1637
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

SBB je obicna slina...ja ne mogu da verujem koliko sam puta do sad morao da restartujem modem, zato sto nestane signala...bez preterivanja, preko 500 puta...i sad vi meni kazite jel to normalno?
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2011, 17:58   #1638
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Nije. Kontaktiraj ih za popravku. Ja evo godinu dana nisam okretao njihov broj.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2011, 17:58   #1639
Loglog1973
Novi član
 
Član od: 1.9.2011.
Lokacija: Nis
Poruke: 17
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
SBB je obicna slina...ja ne mogu da verujem koliko sam puta do sad morao da restartujem modem, zato sto nestane signala...bez preterivanja, preko 500 puta...i sad vi meni kazite jel to normalno?
Kako kod koga. Ne znam odakle si ti, ali kod mene u Nisu uvek ima slignala i modem ako restarujem jedanom u 2 meseca. Kod mene je veza OK.
Loglog1973 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2011, 19:02   #1640
asteriks254
Član
 
Član od: 3.3.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 377
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 101 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
SBB je obicna slina...ja ne mogu da verujem koliko sam puta do sad morao da restartujem modem, zato sto nestane signala...bez preterivanja, preko 500 puta...i sad vi meni kazite jel to normalno?
Ja sam pre dve nedelje imao problem sa internerom,usporio je jako,nisu mogle da se ucitaju stranice,prijavio sam kvar SBBu u subotu u ponedeljak je dosla ekipa i zamenila neki razdelnik koji je bio skoro crkao.Problem je resen brzo i efikasno,a njihovi serviseri su uvek usluzni i ljubazni.Tako savetujem i tebi da nazoves ljude i da im normano kazes u cemu je problem i sacekas i vidis kako ce da ga rese.Mozda treba da se zameni modem.
asteriks254 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slike sa digitalnih fotoaparata - razno Iluminator Fotografija 1074 11.10.2007 1:14
Intel dizajnira čipove sa osamdeset jezgara Maverick78 Overklok 10 6.3.2007 14:14
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36
sporo startanje windowsa sa wirelessom Paladin Internet usluge 9 19.7.2006 20:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com