Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.10.2011, 1:48   #2261
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Da, upravo to (@bobiv). Plus sto su ruski tenkovi coravi.

No sa druge strane t29 ima drugaciju poziciju kupole naspram rusa, i to je nesto na sta se pomalo tesko navikavam na urbanim mapama. Ali prilagodicu se.

EDIT: Sto se stekanja tice, ljudi moraju razumeti da je potrebno kretati se zajedno, a ne ici jedan po jedan.
Pa treba ali ja recimo padam sa 7-8 tierom tankova nekad i sta ja sa Stugom da im uradim
Scenario je sledeci,roknem ga jednom ili bude crit ili nisam probio armor i onda dovidjenja padam iz hita

Sa KV-om je vec druga prica sa onim 152mm topom je smesno koliko je ono jako
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 1:49   #2262
bobiv
V.I.P. Zvuk na računaru
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 906
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 146 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa nisu svi ćoravi kv i kv3 jesu baš..
Posle toga is i is 3 nisu..
Ja sam izgrindao sve ruse sad se zezam malo sa amerima stigo sam do t29
i ok mi je igra sa njima..Videću dalje mada sam imao sve u beti do t 30..
Znam fazon amera i kako da koristim obaranje cevi koje ostali tenkovi nemaju
sem amera..I prejaku kupolu koju svi dinguju..Mada je frka kod amera dok ne dođeš do t 29 sve je posle mnogo lakše..
bobiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 1:49   #2263
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ја сам прилично опрезан што се тиче људи који играју себично, непромишљено итд. пошто просто контам да су шансе фифти фифти да је лик или сељак који се штека, или једноставно не конта своју улогу/затупавио се нешто/има неку тактику коју ја не контам итд.

Тако да сам ту прилично резервисан и допуштам да заправо не знам о чему се тачно ради. Нпр. ти ликови кад их други испрозивају, обично крену у фајт, што ме наводи на помисао да једноставно нису контали да то што раде не ваља.

А и некако, ако изгубиш, а преживео си, не исплати ти се, тако да сам склон да мислим да ти ликови просто не знају да играју или су нешто истриповали.


Генерално не волим израз нуб, али ајде, користи се, не могу ја ту ништа иако је заправо тај пежоративни призвук оно што даје ту неку непријатну ноту целом концепту. Међутим, ''нуб тим'' људи обично кажу на самом крају и то је сасвим очигледно да су чекали све време да виде шта ће да буде. Да је тим добио са истом таквом игром, не би написали нуб тим, а што, кад смо лоше играли? Зато што је поента бити арогантан, пребацивати лопту и понизити друге, па макар на тренутак у онлајн игри. А кад добијемо онда фрустрација нема па их ликови неће ни излити на друге иако можда има материјала за критику. И у томе је ствар, или јеси или ниси, ако играмо лоше и добијамо, реци ''баш нас је ус*ало'' ако већ имаш потребу да коментаришеш, ако губимо а добро играмо, кажеш ''гг момци, ал били су бољи''. Ако неко ради неку глупост, кажеш му да ради глупост, а не омг нооб лол. На све стране комплекси и титрање егу.

Не знам, нисам довољно ''нова генерација'' да бих комуникацију на нету доживљавао другачије од било које друге, интернет контам као алат, не као засебан универзум, зато никад нисам ни могао да развијем претерано дебелу кожу за овакве ствари. Јуче ми је лик рекао да сам идиот зато што сам говорио исток и запад уместо леви бок, десни бок, па мислим еботе, ајде што је и једно и друго валидно (чак ће неки и да се збуне са лево десно ако су горе пошто је на мапи онда другачије), него еботе, не знаш ме, не знаш ни колико година имам ни ко сам ни шта сам, а судећи по вероватноћи, ради се о неком клинцу тинејџеру или адолесценту у најбољем случају који не би смео ништа да ми каже уживо. То је безобазлук који не капирам и никад нећу капирати и који ме јако брзо баци у неки емо рејџ.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 1:51   #2264
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@Kidja Ne razumem tvoju poruku najbolje, inace ne volim bas da igram sa KV152. Posto neretko ostanem sam u ofanzivi.
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 1:56   #2265
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
@Kidja Ne razumem tvoju poruku najbolje, inace ne volim bas da igram sa KV152. Posto neretko ostanem sam u ofanzivi.
Pa pricam za to stekanje ja drugacije ne znam da igram kad mi padaju po 3 tira bolji tankovi od mene.
Juce sam igrao protiv Mausa (5 tira iznad mene)...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 1:57   #2266
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sa kojim tenkom, i eventualno na kojoj mapi? Jel sa KV?

Sa njim hoce da te bace u te high tier bitke, ali opet mozes da napadas iz druge ili trece linije s HE granatama.
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:00   #2267
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Sa kojim tenkom, i eventualno na kojoj mapi? Jel sa KV?
Trenutno imam STuG III a mapa Himmelsdorf je bila.Imam i KV ali mi se desilo ovo sa STuG-om
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:04   #2268
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Колко сам скапирао, са штугом, ено горе је написао. Па не, не верујем да ће те ико смарати за штекање ако се штекаш са ловцем на тенкове под један, а под два са штугом у партији са Маусом.

Што се тиче КВа, да, 152 је потпуно шашава утока, нешто најспорије, најнепрецизније и највише лобује на свету, али кад кркнеш неку свињу за 400 дође ти да се кикоћеш ко девојчица. Једино се смориш ко змај кад си топ тиер, мада има и то својих момената (ако добро поткачиш противничког колегу у КВу, гине из једног).
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:08   #2269
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Iskreno nisam igrao sa stugom na 100% i zadnjim topom, ali verovatno te vrlo, vrlo retko baci u igru sa misem, so buckle up!





Mada bih voleo da nastavim (kao i sa SU-85), posto je brz i lako se zauzme pozicija ali nemam dovoljno slotova.
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:09   #2270
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Колко сам скапирао, са штугом, ено горе је написао. Па не, не верујем да ће те ико смарати за штекање ако се штекаш са ловцем на тенкове под један, а под два са штугом у партији са Маусом.

Што се тиче КВа, да, 152 је потпуно шашава утока, нешто најспорије, најнепрецизније и највише лобује на свету, али кад кркнеш неку свињу за 400 дође ти да се кикоћеш ко девојчица. Једино се смориш ко змај кад си топ тиер, мада има и то својих момената (ако добро поткачиш противничког колегу у КВу, гине из једног).
Pa ne znam taj matchmaking mi je nekako los od 10 partija ja sam u recimo 8 u dnu sto se tice tira i tako mi je od kad sam poceo...
Ispalim po 5 granata u nekog i nista i ako probije armor nanese ekstremno mali dmg.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:16   #2271
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Koliko sam skapirao, od ponedeljka uvode nov sistem?
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:18   #2272
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da, ali zar nisu rekli da ce biti znacajne razlike samo za pocetnike?

@Trenutna tema, i ja imam osecaj da low tier TD gube na znacajnosti. Osim, mozda, ako nisu u coporu?!

Opet mozda imam pogresan osecaj zbog random partija gde cesto ljudi ne znaju svoju ulogu?!
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:31   #2273
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Iskreno nisam igrao sa stugom na 100% i zadnjim topom, ali verovatno te vrlo, vrlo retko baci u igru sa misem, so buckle up!





Mada bih voleo da nastavim (kao i sa SU-85), posto je brz i lako se zauzme pozicija ali nemam dovoljno slotova.
Retko sa misom ali Lowe,type59,Tiger II, IS,IS-3 i IS-4 readovno da ne nabrajam ostale.
Jos malo do sledeceg tiera pa cemo da vidimo.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:36   #2274
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kako sam nacuo tek sa sledecim tierom neces biti zadovoljan. No, svakako napisi utiske.
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 2:38   #2275
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Примећујем и ја спорадичне Штугове по партијама са ИС четворком, али можда сам се само истриповао јер причамо о томе.
Проблем је што нешто а ла штуг нема шта да тражи у таквој партији, док друге стварчице истог тиера могу фино да се зезају - лаки тенкови могу да скаутују, средњи исто, тешки могу да га дувају (осим ако нису КВ са бунаром, онда се проводе никад луђе), артиљерија петог тиера сеје смрт како оће, а тдови стварно могу само да седну и да плачу са својих триста хелта.

Али пази, то је тужна прича петих тиера, просто јер обухватају целу гаму тиера осим оних најнижих (неће играти са кецом), тако да заправо, статистички, у доњем су делу табеле. У сваком случају, само пичи и скупљај експ и паре за следећи тиер, па за следећи и тако
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 9:25   #2276
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ljudi se najviše štekaju sa nemačkim tenkovima jer generalno imaju najpreciznije topove i zato su idealni za snajpovanje.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 10:52   #2277
Sablast
Član
 
Član od: 3.11.2009.
Lokacija: Kuzmin
Poruke: 44
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

I ja bih da spomenem ta noob prozivanja et.
Slazem se u najvecem delu sa Dooliom ali bih dodao da najvise prozivanja ima od strane artiljerije koja ponekad nesrecno gine kad protivnici fino odskautuju, tada pocinje nevidjeno prozivanje i pljuvanje kao da je igra samo njihova i doduse stalno se tako i ponasaju(vecina) i kad ne ginu. Jer recimo onaj tamo na prvoj liniji ne ide napred da osvetli da bi se gospodin nakupio jos kilova iako taj napred ima svojih razloga zasto stoji. U stanju su da granatiraju medj svoje nebi li dodali jos jedno ubistvo na listu. Artiljerija je najveci parazit u igri a vole da komanduju i salju sve u smrt a strasno je kad oni zaginu, kakav je to profil igraca koji to rade zaista ne znam. Nisam neki posebno dobar igrac i uspavam se nekad posle zilionite partije i prozivaju me ponekad(cesto bez razloga) ali kad me artiljerija opominje, psuje i vredja njubovanjem to me iznervira da moram nekad i da ugasim igru.
Pre desetak dana sam se vratio skoro od neprijateljske zastavice na sam pocetak da ubijem naseg artiljerca. Vozio se preko minute i poceo da se ladim ali sam opalio ipak i promasio sa 10m jer se tenk kretao, sudario se sa njim i onda odustao, bilo mi tad zao i glupavo da ga ubijem bzv.
Nadam se da nekoga ne vredjam ovom porukom ali tu su naravno nase oci da procene validnost.
Sablast je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 11:55   #2278
bobiv
V.I.P. Zvuk na računaru
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 906
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 146 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sablast Nije tačno što se arty tiče..Arty će u puno slučajeva da reši partiju pogotovo ako ostane protivnički jak tenk koji ne može niko da probije a kamoli
da ga ubije..Arty će to da učini iz 2 hitca nekad iz jednog zavisi od cevi..
Ajd kaži zar nije bruka za tim kad mali lajt tenk osvetli arty i ona zagine na početku partije pored brdo tenkova koji mogu da taj tenk onšatuju..
E to ja zovem nub tim a to i jeste..
Pogledaj malo u cw koje se grdosije od arty koriste i šta je presudno za partiju..Ko će da ubije npr 4 mausa ili 4 e 100 arty only..
bobiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2011, 12:00   #2279
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Izvini, ali jasno se vidi da nisi odigrao nijednu partiju sa artiljerijom čim toliko lupetaš. Jedan tip koji postoji u igri glasi: Protect your artillery from light tanks and it will protect you from enemy heavy tanks! Nemaš pojma koliko istine ima u ovoj rečenici i naravno da je idiotski tim koji dopusti da mu laki tenk u prvom minutu partije odskautuje artiljeriju, a da se pritom čak ni ne potrude da stanu ili se, ne daj Bože, vrate nazad nego samo pucaju onako iz trka na skauta, pa ako ga pogode - pogode, nema veze ako prođe...

Kad imaš preostalih 4-5 artiljerija u timu i 2-3 tenka, normalno je da ću da im komandujem da idu napred i osvetle neki tenk, a ne da se štekaju kao p**** poslednje. Da neće možda KT da reši Mausa 1 na 1, pa ga čeka u zasedi? Što se tiče pucanja u svoje, kad ima mojih tenkova oko mete, označim ga da ću da ga gađam i uvek imaju 5-6 sekundi vremena da se sklone dok ja završim punjenje i zeroing na protivnika. Ali, šta im ja mogu kad se nabiju u protivnički tenk k`o slepci.

BTW evo izašli su podaci za El Alamein specijal, i opet nema slotova na popustu

Citat:
- Double credits income earned from the following vehicles:

* PzKpfw III
* PzKpfw IV
* Marder II
* Sturmpanzer II
* M3 Lee
* M3 Stuart
* M4 Sherman
* M7 Priest
* Valentine
* Churchill

- Double rates for crew training
- Premium Consumables half-price reduction
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (20.10.2011)
Stara 20.10.2011, 12:29   #2280
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Isplatice se da kupim sermana i vozam ga za vikend

EDIT: Jesam li ja poludeo ili je sa americkog stabla nestao M4A3E2?

Edit2: Nesto su pobrljavela stabla kod mene, nema ni jednog novog tenka iz poslednjeg patcha.

Poslednja ispravka: Nikola16789 (20.10.2011 u 13:05)
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com