Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.10.2009, 14:41   #8481
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
A koja je to greska? Sto BT nije poslednji? Pa BT nema veze sa zivotom, cak je i Hyjal zanimljiviji, tezi i ima veze sa lore-om sto BT nema uopste. Nabacali su bosseve koji nemaju veze sa zivotom, prvih pet su freeloot, onda dolazi RoS gear check, pa MS rez gear check, pa 2 bossa koja su iole teska (iako je Archimonde 5 puta tezi).

Sunwell je bio bas ono sto su i trebali da ubace posle BT&MHa, samo su za*****i mesto gde su ga stavili, inace pravi Core HC raid za bolesnike koji upotpunjava celu BC pricu, sa veoma veoma originalnim bossevima koji imaju pricu za sebe, a ipak svako pripada tu. Ne kapiram sto je Illidan trebao da bude poslednji kad je fight samo positioning i nista vise. Illidari Council i Archimonde je vec nesto drugo. Realnije bi bilo da su swapovali Illidana i Bloodboila u BTu posto su im mesta i tezina obrnuto proporcionalne.


Problem je u tome sto je ceo BC koncipiran oko Ilidana (Na isti nacin kao sto je Wotlk koncipiran oko Lich Kinga). Borba sa glavnim negativcem uvek treba da bude i poslednja borba. Oni su to u BCu narusili tako sto su iz ****** izvukli Kil'Jaedana i obesmislili logican tok price...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2009, 22:33   #8482
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

@ Supreme

nisam to mislio, nego ovo shto je High Life rekao... znachi LK ce biti poslednji boss expanzije, a ne neki random lik iz lorea koji ce da iskochi tek tako niotkuda
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2009, 23:15   #8483
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa Kil'Jaeden nikako nije random lik iz lore-a, ko je igrao WC3:FT i citao knjige zna da je on bio Illidanov boss xD A i najvece pretnje dolaze iznenada

Da ne pominjem da BC nije uopste koncipiran oko njega, niti je on trebao da bude poslednji (barem ne po meni). Pored titana, old-god-ova, eradara i pit lordova, dosao fagelf koji je vec 2 puta vaskrsao da bude glavni . Puno igraca se pale na njega ali on mene bas nervira.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2009, 23:38   #8484
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

gief bossove kao shto su c'thun i yogg, i ostale old godove... oni su jedan od boljih delova lore... pa onda ostali
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2009, 23:39   #8485
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Pa Kil'Jaeden nikako nije random lik iz lore-a, ko je igrao WC3:FT i citao knjige zna da je on bio Illidanov boss xD A i najvece pretnje dolaze iznenada

Da ne pominjem da BC nije uopste koncipiran oko njega, niti je on trebao da bude poslednji (barem ne po meni). Pored titana, old-god-ova, eradara i pit lordova, dosao fagelf koji je vec 2 puta vaskrsao da bude glavni . Puno igraca se pale na njega ali on mene bas nervira.
Mislim da pocetni cinematic BCa govori sve. Uostalom prati malo quest chainove po Outlandu pa ces videti da smo u pravu...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 0:04   #8486
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

A ko je glavni u vanilli? Dwarf i njegov medved? Kapiram da je vama logicno sto je bio illidan na wallpaperu i u filmu pa samim tim mora da bude glavni ali nije tako. Ja znam da je on jedan od glavnijih likova i jedan oko koga se vrti cela wow prica, ne samo tbc, ali nije prvi i jedini.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 2:16   #8487
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
A ko je glavni u vanilli? Dwarf i njegov medved? Kapiram da je vama logicno sto je bio illidan na wallpaperu i u filmu pa samim tim mora da bude glavni ali nije tako. Ja znam da je on jedan od glavnijih likova i jedan oko koga se vrti cela wow prica, ne samo tbc, ali nije prvi i jedini.
WoW cinematici nisu pravljeni na isti kalup. Svaki ima specficnu radnju i svrhu, i ne mogu se tek tako povlaciti paralele izmedju njih.
Blizzard je sam potencirao Illidana kao glavnog negativca i centralnu licnost cele ekspanzije. Problem je izbio kada su shvatili da su Black Temple izbacili prerano. Da bi popunili prostor do Wotlka morali su da ubace tezi raid. A tezi raid su jedino mogli da objasne vecim igracem - Kil Jaedenom. KJ je tu silom prilika i ko je pratio story progresion kroz TBC to moze jasno da vidi...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 2:23   #8488
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Poenta je bila da se KJ nije pominjao kad su izbacivali TBC tako da kao sto rekose sve je bilo svedeno na Illidana a to sto su oni kao sto vec rekoste izbacili BT prerano pa ugurali posle SWP je bila greska pa su rekli da se to nece ponoviti.Tako da smo sigurni da ce raid sa Arthasom biti (ako ne poslenji onda najtezi raid) a i da ce u cataclysm Deathwing biti poslednji boss....u Vanila wowu?Pa Fire lord Ragnaros je trebao da bude glavni,ali tu nije ni najavljivan glavni negativac,naravno posle je izasao naxx i sve ostalne instance su bile manje zanimljive
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 15:39   #8489
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa nije on uopste glavni, to i pokusavam da vam kazem. On je samo Kil'Jaedenov pawn. I na kapiram sta su to oni "pogresili" kod ubacivanja SWPa? BT je bio ez mode za idiote, sa klasicnim free loot bossevima, dok je SWP bio prava hc instanca samo za pro ljude. Takodje je i oprema odradjena bolje (izuzev onih fail helmova). Obe instance su natrpane bossevima koji nemaju veze jedan sa drugim, samo sto su u SWPu povezani lore-om, dok su u BTu natrpani kao u Karazhanu. Glista u kanalizaciji (HWN), pa plavi infernal, pa unutra DK (Teron), random glave (RoS), orc (BB), pa akama fight (necu da komentarisem) itd...

-Da rezimiramo: SWP je originalnije odradjena instanca, shto po lootovima, shto po bossevima, dizajnu itd.
-Teza je i odradjena bas protiv "free loot" sindroma protiv koga se svi bore, dok je BT teski free loot izuzev RoS i poslednja dva bossa.
-Ima mnogo mnogo vise veze sa lore-om.
-Nema 8-part setova koji su toliko retardirani da nemam reci. (ne izgled nego sistem).

I vi tvrdite da su pogresili sto su ubacili SWP zato sto je Illidan trebao da bude poslednji? Pogresili su sto su fokus stavili na njega, trebali su na Kil'Jaeden-a, posto mi malo nelogicno da se lik ne pojavi u BCu (odnosno da se pojavi u WotLKu gde mu itekako nije mesto), a sa druge strane mi je isto nelogicno da bude pre Illidana posto je ovaj radio za njega. To je ko da su stavili BT i Illidana za prvu instancu, pa tek onda da idu SSC i TK (Kael i Vash koji su radili za Illidana). Da ste igrali kampanju, videli biste da Illidan uopste nije neki baja, odnosno da ga je Arthas "ranio" (iako ne verujem da bi ga lik ranio i otisao da se penje ali ajde) u Icecrown-u. Tako da on totalno ni ne pripada tBCu, prostom logikom, posto se portal zatvorio sa Illidanom u Icecrownu.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 16:28   #8490
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Pa nije on uopste glavni, to i pokusavam da vam kazem. On je samo Kil'Jaedenov pawn. I na kapiram sta su to oni "pogresili" kod ubacivanja SWPa? BT je bio ez mode za idiote, sa klasicnim free loot bossevima, dok je SWP bio prava hc instanca samo za pro ljude. Takodje je i oprema odradjena bolje (izuzev onih fail helmova). Obe instance su natrpane bossevima koji nemaju veze jedan sa drugim, samo sto su u SWPu povezani lore-om, dok su u BTu natrpani kao u Karazhanu. Glista u kanalizaciji (HWN), pa plavi infernal, pa unutra DK (Teron), random glave (RoS), orc (BB), pa akama fight (necu da komentarisem) itd...

-Da rezimiramo: SWP je originalnije odradjena instanca, shto po lootovima, shto po bossevima, dizajnu itd.
-Teza je i odradjena bas protiv "free loot" sindroma protiv koga se svi bore, dok je BT teski free loot izuzev RoS i poslednja dva bossa.
-Ima mnogo mnogo vise veze sa lore-om.
-Nema 8-part setova koji su toliko retardirani da nemam reci. (ne izgled nego sistem).

I vi tvrdite da su pogresili sto su ubacili SWP zato sto je Illidan trebao da bude poslednji? Pogresili su sto su fokus stavili na njega, trebali su na Kil'Jaeden-a, posto mi malo nelogicno da se lik ne pojavi u BCu (odnosno da se pojavi u WotLKu gde mu itekako nije mesto), a sa druge strane mi je isto nelogicno da bude pre Illidana posto je ovaj radio za njega. To je ko da su stavili BT i Illidana za prvu instancu, pa tek onda da idu SSC i TK (Kael i Vash koji su radili za Illidana). Da ste igrali kampanju, videli biste da Illidan uopste nije neki baja, odnosno da ga je Arthas "ranio" (iako ne verujem da bi ga lik ranio i otisao da se penje ali ajde) u Icecrown-u. Tako da on totalno ni ne pripada tBCu, prostom logikom, posto se portal zatvorio sa Illidanom u Icecrownu.
Lol otkud ti znas da mi nismo igrali kampanju Warcrafta 3?

Covece, Blizzard je priznao da je SWP nuznost na koju su bili prisiljeni zato sto su prerano zavrsili sa Illidanom...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 18:47   #8491
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Illidan je, po kampanjama Warcrafta, sluga Kil'Jaedena koji je i sam stvorio prvog Lich Kinga (pre nego sto je njegovo mesto zauzeo Arthas).
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 19:21   #8492
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
A ko je glavni u vanilli? Dwarf i njegov medved? Kapiram da je vama logicno sto je bio illidan na wallpaperu i u filmu pa samim tim mora da bude glavni ali nije tako. Ja znam da je on jedan od glavnijih likova i jedan oko koga se vrti cela wow prica, ne samo tbc, ali nije prvi i jedini.
pa Vanila je pratila razna deshavanja... od pustinja silithiusa preko blackrock mountain do Naxxramasa... dok su expanzije fokusirane na jedan... "zhanr"... Isto kao shto ce finale wotlka biti LK, a finale Cata ( trebalo bi biti) deathwing- u TBC cinematicu, na kutijici, na sajtu... na svemu shto je "tbc-themed" se donekle pojavljuje Illidan.

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Pa nije on uopste glavni, to i pokusavam da vam kazem. On je samo Kil'Jaedenov pawn. I na kapiram sta su to oni "pogresili" kod ubacivanja SWPa? BT je bio ez mode za idiote, sa klasicnim free loot bossevima, dok je SWP bio prava hc instanca samo za pro ljude. Takodje je i oprema odradjena bolje (izuzev onih fail helmova). Obe instance su natrpane bossevima koji nemaju veze jedan sa drugim, samo sto su u SWPu povezani lore-om, dok su u BTu natrpani kao u Karazhanu. Glista u kanalizaciji (HWN), pa plavi infernal, pa unutra DK (Teron), random glave (RoS), orc (BB), pa akama fight (necu da komentarisem) itd...

-Da rezimiramo: SWP je originalnije odradjena instanca, shto po lootovima, shto po bossevima, dizajnu itd.
-Teza je i odradjena bas protiv "free loot" sindroma protiv koga se svi bore, dok je BT teski free loot izuzev RoS i poslednja dva bossa.
-Ima mnogo mnogo vise veze sa lore-om.
-Nema 8-part setova koji su toliko retardirani da nemam reci. (ne izgled nego sistem).

I vi tvrdite da su pogresili sto su ubacili SWP zato sto je Illidan trebao da bude poslednji? Pogresili su sto su fokus stavili na njega, trebali su na Kil'Jaeden-a, posto mi malo nelogicno da se lik ne pojavi u BCu (odnosno da se pojavi u WotLKu gde mu itekako nije mesto), a sa druge strane mi je isto nelogicno da bude pre Illidana posto je ovaj radio za njega. To je ko da su stavili BT i Illidana za prvu instancu, pa tek onda da idu SSC i TK (Kael i Vash koji su radili za Illidana). Da ste igrali kampanju, videli biste da Illidan uopste nije neki baja, odnosno da ga je Arthas "ranio" (iako ne verujem da bi ga lik ranio i otisao da se penje ali ajde) u Icecrown-u. Tako da on totalno ni ne pripada tBCu, prostom logikom, posto se portal zatvorio sa Illidanom u Icecrownu.
to je sada nije toliko bitno za ovu raspravu- KJ je ubachen bez ikakve najave, chisto sumnjam da je iko slutio da ce on biti zadnji boss, nigde se nije spominjao niti prikazivao... isto tako su rekli da im je bilo krivo shto vishe nisu forsirali Illidana- kroz levelovanje, kao npr shto na kraju svakog drugog q-chaina u NRu se pojavi LK na kraju i daje neki govor -.-. A btw, on jeste bio kao ranjen ali su ga Vash i Kael odveli nazad u Outland da se krije od Kil'Jaedena. A shto je SWP bio bolji od BTa za to su se isto pokajali shto je tako ispalo- nekako se da zakljuchiti iz izjave da im je krivo shto Illidan nije bio boss expanzije. Uostalom nismo ni ubijali KJa nego neki njegov Avatar- a nije ni ubijen nego odvuchen nazad... odakle god je doshao.

EDIT:

Sve u svemu LK ce biti finale WotLKa, i Cataclysm nije toliko daleko k'o shto nam se chini
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku strajo na korisnoj poruci:
RUSuper (27.10.2009)
Stara 27.10.2009, 20:12   #8493
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Poenta je da SWP nije nikakva greska sto je ubacen, nego je greska sto su napravili BT kakav su napravili i sto su SWP uopste morali da ga ubacuju. Sto su ga ubacili samo je plus, a to sto nisu planirali je nesto drugo.

Kakav avatar? Ono je pravi Kil'Jaeden, e sad odakle je dosao i gde se vratio ne znam, valjda u sunwell xD
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 21:33   #8494
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Znate kako.Kazes da Illidan nije neka baja u war 3?Hmm ok pogledajmo ovako.Nije baja zato sto ga je Arthas ranio?Pa brate sad se samo seti koga je sve Arthas izmasakrirao.Svog cala,svog ucitelja(ujedno njegovog ujaka),najqlj magea Dalarana,najjaceg zmaja u northrendu,high elf(da kazemo kraljicu) i istrebio im rasu,Roknuo Kela(koga je posle i vratio bla bla) itd.Njegova dostignuca su ubedljivo najveca od svih ovih bosseva do sada.I ispadne sada da kada te posece neko ko je toliko mocan ti nisi nikakav baja?Pa nisi u odnosu na njega.A sada se seti sta je Illidan uradio(isto mnogo velikih cuda u war 3 loreu) i shvatices da je on i te kako veliki baja tamo.Da je radio za KJa to je sasvim ok i verovatno KJ treba da bude jaci od Illidana(Ma da opet uzimo u obzir tamo neke leve kerefeke,Illidan nikad nije testirao skull of gul'dan da bi roknuo KJa niti je imao hrabrosti i opet bla bla).E u jednom si u pravu ako su vec izbacili za zadnjeg bossa KJa trebali su da stave fokus na njega,ali posto nisu onda ga nisu trebali ni stavljati za sami kraj.Opet po meni ti bossevi ne zasluzuju da umiru(Illidan je primer) mogli su im smisliti veoma originalan kraj kao KJu(Opet i tu ima greska sa onom zenskom sto se zrtvuje,i kad ga sledeci put bijes ona ziva i zdrava)Kao prvo to je ne logicno i glupo da neko koga si roknuo bude opet tu ziv i zdrav,a kao drugo ti bossevi su prevelike face u war loreu da bi umirali.Arthas jednostavno mora biti zadnji boss wotlka(sem ako ne naprave istu glupu gresku i ne ubace Sargerasa ili tamo nekog petog ne ocekivanog baju),a cataclysm nas vec vraca u war 2 i te daleke bosseve za koje verovatno mnogi nisu ni znali pre nego sto su videli trailer za cataclysm pa procitali sve moguce o war 2 i prici pre war 3 sto su nasli(kao ja recimo )
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 22:29   #8495
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Poenta je da SWP nije nikakva greska sto je ubacen, nego je greska sto su napravili BT kakav su napravili i sto su SWP uopste morali da ga ubacuju. Sto su ga ubacili samo je plus, a to sto nisu planirali je nesto drugo.

Kakav avatar? Ono je pravi Kil'Jaeden, e sad odakle je dosao i gde se vratio ne znam, valjda u sunwell xD
eto razumeli smo se konachno

Citat:
Players face off against this twisted avatar of Kil'jaeden, which is still being summoned into Azeroth through the Sunwell itself by his new lieutenant, Kael'thas Sunstrider. Anveena, the embodiment of the Sunwell's energies, is held in an arcane barrier, her powers being drained to feed the portal.
evo... avatar :P
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 23:17   #8496
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma jeste baja ali je i ckapi . Ima milion svojih trenutaka kad je to pokazao. I nisam mislio da je bas dno dna ali kazem da nije toliki baja da je trebao on da bude kraj tBCa nego je bas KJ i trebao, nego sau ovi stavili Illidana zato sto se ljudi loze na njega, da je sve ovo knjiga ne bi se on vracao 20 puta nego kad jednom umres mrtav si, ali ovo je komercijalni MMO. Kao sto je Strajo napisao, konacno smo se slozili, samo da rezimiram: Necu da ulazim u to jel Illidan uopste trebao da se pojavi u tBCu, posto je, kao sto sam rekao, vec trebao da umre (ja sam mislio a verujem i 99% ostale blizz igracke populacije da ga je Arthas ubio, sto je logicno, a ne da ga rani i ostavi?! wtf to ne lici na njega, odnosno oni su planirali da je umro ali su skapirali da mogu jos para da nalepe na kontu njega pa je ponovo oziveo. Nadam se da vise nece.), ali i igra bi bila nekako prazna bez njega tako da je i dobra stvar sto su ga vratili, ali nisu trebali da ga racunaju od pocetka kao poslednjeg bossa, zato sto se zna hijerarhija. Ponavljam, KJu je mesto u tBC ekspanziji zato sto se on vrti oko toga NAJVISE, da je mogao da bude pre Illidana - nije, znaci odma su trebali ga upakuju posle.

Samo cekam da vidim gde ce Sindragosu da upakuju i koliko ce biti teska...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2009, 23:27   #8497
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Muradin. Mal'Ganis, Illidan, Balnazzar... Ko li je sledeci na Blizzovoj listi za nekromantisanje? Uther perhaps?
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2009, 1:30   #8498
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma i ja kazem isto sto i ti ali ako su vec napravili na pocetku tu gresku da oko njega sfokusiraju onda su tako trebali i da zavrse a KJa da ubace negde na pocetku wotlka.A nije ga ubio Arthas i oni nisu tako mislili pa su kao shvatili da mogu jos kesa.Jer je Arthas njemu rekao da napusti Azeroth i da se ne vraca :S Btw kazes da je SWP bio samo za pro ljude,ae neka bude delimicno tacno jer na pocetku je bila neka konkurencija ko ce prvi roknuti KJa i bilo je katastrofalno tesko i bla bla ali posle je izbacivanjem taktika sve 50 puta olaksano.Ali nije to poenta,nego smo ranije pominjali da su wotlk instance kao teske.......sve mi je jasno kada sam cuo da je Ensidia nakon 3 dana i izlevelovala i sve ocistila.Toliko o njihovoj tezini :S
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2009, 17:17   #8499
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Paladin
Holy
YES! Konacno nerf za paladine!
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2009, 17:55   #8500
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Nisam mislio na 1% najboljih gildi nego oko 10%. A i nisu bas ni SK i Nihilum ubili murua tako brzo. Svaki boss je prepreka tu. I nije felmyst nista laksi ako znas taktiku, ako nema gilda mozak i timski duh, moze imati taktika koliko hoce...pa sad da ode 25 ljudi u SWP, se kladimo da nece preci felmysta, a ako predje, nema sanse da ubije twinsice. Ne mora da bude pug, mogu i gilde koje su bile na kalecu/bruttalusu kad je izasao onaj glupi supernerf. Taktike nisu pomogle nikome zato sto su u SWP usli samo ljudi koji su ocistili BT i MH 3 meseca pre SWPa, i cistili sve vreme pa nagivorali ljude da to nije normalno. Oni koji su ocistili bt/mh 3 meseca pre SWPa, pa mislili da je gotovo i prestali sa raidovanjem, nisu mogli ni kaleca da ubiju ma koliko bili dobri. A oni koji su ocistili BT nedelju dana pre SWPa, morali su da ga farmuju jos najmanje mesec dana da bi pomislili da ociste thrash mobove do kaleca a da im se oni prvi ne respawnuju. E tek kad su izbacili one free epice za bedzeve i smanjili svima HP u instancama, ljudi su cistili (opet one malo bolje gilde).
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com