Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.6.2010, 20:55   #9481
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: WOW kutak

Neću da kažem da warr nije jak, nasuprot, jeste veoma jak, ali kada ga podržava healer iza leđa. U 1v1 warr ima velike probleme sa svim range klasama.
Ako ćemo da pričamo o klasama koje deru pogledom mogli bi što šta da kažemo o frost magovima i DK-ovima. Tako da, kada se podvuče crta, sve klase mogu biti imba ako se igra kako treba, samo je pitanje koliko su imba kada se uporede jedna sa drugom.
Ali, kako stvari trentno stoje te velike razlike među klasama bi trebale da se ispeglaju.... Lično ne verujem puno u ovo ali hajde, videćemo šta će blizzard da uradi ovim peglanjem healova i HP pool-a kao i sređivanjem mehanike svih klasa.
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2010, 1:22   #9482
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
O da idemo,napravimo jos jace warrove nek deru pogledom,i onako mi je muka kakvi su prot warrovi i warrovi uopste a jos ce ih i pojacaju,ustvari muka mi od PvPa uopste.Dosao patch 3.3.3 reko,hajde da se vratim wowu(bolje reci 3.3.0) da probam pred cataclysm se uvezbam PvP malo.Kad ono,koji balance omfg.A PvE je jedino sto i valja sad u WoWu,mada i to sakate sa svakim mogucim patchom.Igrao sam alpha test cataclysma i mogu reci samo da te mesec dana moze drzati istrazivanje promenjenih teretorija,na to im svaka cast radjeno je vidi se....
Koja si ti klasa, ako ti je warrior problem? Rogue?

EDIT: Ima neko ideju koji bi deo Tiera mogao da zamenim boljim itemom (maximum Icecrown Citadel 25 normal). http://eu.wowarmory.com/character-sh...pine&cn=Xeasra
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Lukyas na korisnoj poruci:
Serbiansword (9.6.2010)
Stara 9.6.2010, 5:15   #9483
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Koja si ti klasa, ako ti je warrior problem? Rogue?
E ova ti je bila dobra
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2010, 20:55   #9484
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Koja si ti klasa, ako ti je warrior problem? Rogue?

EDIT: Ima neko ideju koji bi deo Tiera mogao da zamenim boljim itemom (maximum Icecrown Citadel 25 normal). http://eu.wowarmory.com/character-sh...pine&cn=Xeasra
Nisam rekao da je warr problem,jednostavno skilled warr prot me natera ubijem sam sebe spell reflectom.A da ne pricam da prot warrovi imaju mnogo jaci dmg nego sto bi trebali da imaju sa tim talentima.Jednostavno mi ide na zivce sto svako kuka kako je njihova klasa underpower a ustvari niko ne vidi to sa strane da bi sudio o tome.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2010, 23:16   #9485
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Nisam rekao da je warr problem,jednostavno skilled warr prot me natera ubijem sam sebe spell reflectom.A da ne pricam da prot warrovi imaju mnogo jaci dmg nego sto bi trebali da imaju sa tim talentima.Jednostavno mi ide na zivce sto svako kuka kako je njihova klasa underpower a ustvari niko ne vidi to sa strane da bi sudio o tome.
I dalje me interesuje koja si klasa >:O posto si spomenuo spell reflect, Warlock? Mage sigurno nisi, onda se ne bi bunio oko PvPa. Mozda Shadow Priest? Moonkin?
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2010, 23:46   #9486
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
I dalje me interesuje koja si klasa >:O posto si spomenuo spell reflect, Warlock? Mage sigurno nisi, onda se ne bi bunio oko PvPa. Mozda Shadow Priest? Moonkin?
hah, warr je do skoro pwnovao mageove (i dalje pwnuje sve shto nije frost), kao i warlocke, sve preistove (jedna od retkih klasa koja moze da soluje disci priesta), rogueove, shamane (osim restoa)... warr ti je trenutno jedna od najjachih klasa, i ima neverovatno dobru sinergiju sa vecinom klasa (slichno kao i mage).
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 0:02   #9487
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
hah, warr je do skoro pwnovao mageove (i dalje pwnuje sve shto nije frost), kao i warlocke, sve preistove (jedna od retkih klasa koja moze da soluje disci priesta), rogueove, shamane (osim restoa)... warr ti je trenutno jedna od najjachih klasa, i ima neverovatno dobru sinergiju sa vecinom klasa (slichno kao i mage).
Ja kao Unholy DK, uopste nemam problem sa disc priestom 1v1. Samo treba da mu potrosim manu i gotovo. A ako pokusa da me damaguje, jednostavno 6k heal Death Strike.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 3:07   #9488
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
hah, warr je do skoro pwnovao mageove (i dalje pwnuje sve shto nije frost), kao i warlocke, sve preistove (jedna od retkih klasa koja moze da soluje disci priesta), rogueove, shamane (osim restoa)... warr ti je trenutno jedna od najjachih klasa, i ima neverovatno dobru sinergiju sa vecinom klasa (slichno kao i mage).
U warr vs dest. lock borbi je to igra na sreću, sve zavisi da li će locka da ******* neki crit od 10+k ili ne. Ako ga ne ******* onda je samo pitanje trenutka kada mu je teleport na cd-u pa ga savataš sa svime što imaš.

Što se magova tiče tu neću da komentarišem. Tu se zaista vidi koliko je neko skillovan ako kao warr uspe da dobije f. maga u duelu.

Za priesteve iskreno ne znam kakva je trenutna situacija, ali nije se tu nešto radikalno menjalo još od TBC-a pa sve do februara ove godine kada sam poslednji put igrao, disci vs warr je oduvek bila jedna od najtežih borbi za warriore.

Ali dobro, ne možemo da posmatramo klasu kroz duele jer wow nije orijentisan ka 1v1 borbama. U 1v1 warr ima gadne probleme, međutim u grupnim borbama ja iskreno mislim da je warr najsurovija klasa. Sa dobrim healerom iza sebe apsolutno ništa ne može da ga spreči da pokolje bilo koju drugu kombinaciju i zbog toga je potpuno surov u battlegroundu. Jedino ko može da mu parira jeste retri pala i možda DK.

O areni neću da komentarišem jer koliko god bolesnu kombinaciju da napraviš od warriora i neke druge klase uvek će se naći neka bolesnija.
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 8:26   #9489
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

znash kako, problem veliki sa warrior i spell reflect vs caster, je za'eban, jer dosta zavisi od latencije i svega...
kolko puta mi se desilo da 0.1 sec pre kraja on pop spell reflect, a da njegov buff zakasni josh 0.05 sec, i ja jednostavno nemam vremena fizichki da prekinem cast... i shta, crituje fb 8k, i pap, sam sebi skinem shield, i em upropastim shield, em upropastim novu... i tada krece problem... zato ja smatram da je to veoma glupo...i da ili treba dici cd na 15-20 sec, ili dati 1 sec cast ili tako neshto, to bi donekle izbalansiralo stvar...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 18:40   #9490
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Serbiansword kaže: Pregled poruke
U warr vs dest. lock borbi je to igra na sreću, sve zavisi da li će locka da ******* neki crit od 10+k ili ne. Ako ga ne ******* onda je samo pitanje trenutka kada mu je teleport na cd-u pa ga savataš sa svime što imaš.
lol destro lock sa succy-jem nema problema sa warriorima, i ne znam gde to destro lock crituje 10k u pvp
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 18:44   #9491
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Serbiansword kaže: Pregled poruke
U warr vs dest. lock borbi je to igra na sreću, sve zavisi da li će locka da ******* neki crit od 10+k ili ne. Ako ga ne ******* onda je samo pitanje trenutka kada mu je teleport na cd-u pa ga savataš sa svime što imaš.

Što se magova tiče tu neću da komentarišem. Tu se zaista vidi koliko je neko skillovan ako kao warr uspe da dobije f. maga u duelu.

Za priesteve iskreno ne znam kakva je trenutna situacija, ali nije se tu nešto radikalno menjalo još od TBC-a pa sve do februara ove godine kada sam poslednji put igrao, disci vs warr je oduvek bila jedna od najtežih borbi za warriore.

Ali dobro, ne možemo da posmatramo klasu kroz duele jer wow nije orijentisan ka 1v1 borbama. U 1v1 warr ima gadne probleme, međutim u grupnim borbama ja iskreno mislim da je warr najsurovija klasa. Sa dobrim healerom iza sebe apsolutno ništa ne može da ga spreči da pokolje bilo koju drugu kombinaciju i zbog toga je potpuno surov u battlegroundu. Jedino ko može da mu parira jeste retri pala i možda DK.

O areni neću da komentarišem jer koliko god bolesnu kombinaciju da napraviš od warriora i neke druge klase uvek će se naći neka bolesnija.
Warrior je piece of cake za DKa. Samo ga kajtujem okolo sa Chains of Ice i ostavim da bolesti urade svoje uz poneki Death Coil ili Scourge Strike.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 18:47   #9492
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Meni se desava cesto da critujem sa destro lockom u PvP-u preko 10k ali samo uz Curse of the Elements.
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 19:20   #9493
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
I dalje me interesuje koja si klasa >:O posto si spomenuo spell reflect, Warlock? Mage sigurno nisi, onda se ne bi bunio oko PvPa. Mozda Shadow Priest? Moonkin?
Ja vidim da si ti meni vec odlucio koja sam klasa.Ja sam Mage btw.Sad trenutno uzeo novi spec cisto da vidim kako ce da radi i warrovi sa ovim specom idu ok.Ali na full arcane recimo sa jednim spellom koji se reflect meni ode 1/3 hpa.Nisam rekao da je warr neki problem,meni iskreno lock pravi najveci problem iako lik koji extra igra magea meni non-stop tvrdi da je lock lak za magea.Ja sam u TBCu samo PvP tukao,sad ne znam kako da igram PvP kad to vise nema balansa ni u jednom delu.Btw moram da dodam nesto sto verovatno svi na prvu uzimaju u obzir a to je da nemam PvP gear.Mada realno sad ne znam ni da li PvP gear znaci toliko kao u TBCu gde samo nisam shoulderse dobio od s4.....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 21:07   #9494
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Warrior je piece of cake za DKa. Samo ga kajtujem okolo sa Chains of Ice i ostavim da bolesti urade svoje uz poneki Death Coil ili Scourge Strike.
Kad kažem da DK možda može da mu parira mislim na BG i timsku borbu i total dmg na kraju. A što se tiče 1v1 borbe tu warr nema šta da traži protiv DK.


Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
lol destro lock sa succy-jem nema problema sa warriorima, i ne znam gde to destro lock crituje 10k u pvp
Veruj mi Strajo ne lupam gluposti, meni se desilo sigurno desetak puta u duelima i isto toliko puta u areni da me lock crituje sa 10K pa čak i više ponekad iako imam full pvp gear. Evo čistog primera, ja (warr) i pala u areni vs roga i locka. Stiso sam locka al mi se rog žestoko zakačio na leđima, ali već kad je lock na manje od 10% HP nisam hteo da ga pustim. Ja sam bio negde na 17-18K kad se lock teleportovao, ostalo mu je još 50-60HP-a al nisam uspeo da mu lupim bleed pre nego što se teleportovao jer me je rog usporio. I tako lepo ja usporen, moj pala atm pod stunom, lock sa 50 HP-a (znači ne procenti već stvarno 50 HP) na deset metara od mene castuje.....BOOOM, nešto preko 10K, dok se moj pala osvestio rog i lock su me već dokrajčili. I šta da kažem, celu arenu smo ih držali pod pritiskom al na kraju jedan žestoki crit preokrenuo je sve.

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ja vidim da si ti meni vec odlucio koja sam klasa.Ja sam Mage btw.Sad trenutno uzeo novi spec cisto da vidim kako ce da radi i warrovi sa ovim specom idu ok.Ali na full arcane recimo sa jednim spellom koji se reflect meni ode 1/3 hpa.Nisam rekao da je warr neki problem,meni iskreno lock pravi najveci problem iako lik koji extra igra magea meni non-stop tvrdi da je lock lak za magea.Ja sam u TBCu samo PvP tukao,sad ne znam kako da igram PvP kad to vise nema balansa ni u jednom delu.Btw moram da dodam nesto sto verovatno svi na prvu uzimaju u obzir a to je da nemam PvP gear.Mada realno sad ne znam ni da li PvP gear znaci toliko kao u TBCu gde samo nisam shoulderse dobio od s4.....
Pa pazi, sam si kriv što si odabrao da igraš PVP kao arcane, bio si i sam svestan da to nosi određene posledice. Jeste, možeš da otreseš žestoki crit na nekome, al nemoj mi reći da unapred nisi pomislio: A šta ako mi warr reflectuje taj bolestan crit?
To bi bilo isto kao kad bi ja igrao pvp kao fury i onda počeo da kukam zašto nemam tako dobru mobilnost kakvu arms warrior ima.

Poslednja ispravka: Serbiansword (10.6.2010 u 21:16)
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 21:09   #9495
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

@RUSuper
Brate, nisi igrao WoW godinu dana, mage-a mozda jos duzi period, sjeo si da poigras zadnjih 10-20-30-ak dana, nemas nista od pvp geara, radis duele 1v1 koji su pokazatelj nicega i jos uzimas sebi za pravo da pored ovih stvari koje sam napomenuo whinujes o balansu igre.
Ajde budimo malo realni a?
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joximovic na korisnoj poruci:
Serbiansword (10.6.2010)
Stara 10.6.2010, 21:29   #9496
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
znash kako, problem veliki sa warrior i spell reflect vs caster, je za'eban, jer dosta zavisi od latencije i svega...
kolko puta mi se desilo da 0.1 sec pre kraja on pop spell reflect, a da njegov buff zakasni josh 0.05 sec, i ja jednostavno nemam vremena fizichki da prekinem cast... i shta, crituje fb 8k, i pap, sam sebi skinem shield, i em upropastim shield, em upropastim novu... i tada krece problem... zato ja smatram da je to veoma glupo...i da ili treba dici cd na 15-20 sec, ili dati 1 sec cast ili tako neshto, to bi donekle izbalansiralo stvar...
A evo kako to izgleda iz warrior perspektive. U borbama protiv f maga sve se svodi na muženje mane i kurvinsku igru. Znači ja čekam tebe ti čekaš mene, ti mene CC kad god možeš a ja gledam da ugrabim svaku priliku da ti odradim reflect i još uz to moram da vodim računa o tvom CD za block i blink, jer ne vredi mi ništa da ti reflectujem bilo koju magiju i chargujem se na tebe ako ćeš ti da se blinkuješ ili blokuješ. Dakle ti imaš više fazona da izvučeš svoje greške i imaš određenu širinu, dok je meni jedna greška automatski izgubljena borba.

A to što on baci reflect 0.1 sec pre kraja tvog cast-a (ako sam te dobro shvatio) je samo odličan potez sa njegove strane. Isto tako ti mene možeš da *****eš sa fake castom ili bacanjem neke slabije magije ukoliko ja ne obratim pažnju na to šta bacaš pa bacim reflect ili u prazno ili zbog neke low lvl magije.

A još uz to više od polovine jedne borbe se odvija na razdaljini koju ti diktiraš sve dok imaš dovoljno mane. I sad ti kažeš da bi cd za reflect trebao da se poveća? Neki warr bi ti rekao da bi trebao da se smanji, ali ja ću biti objektivan pa ću reći da je 10 sec sasvim ok ako se koristi kako treba u kombinaciji sa charge/intercept i vođenjem računa o tvojim CD. Jedino što bih menjao jeste moj nedostatak kontrole tvog bežanja unaokolo. Upravo tu na scenu bi trebao da stupi gushing wounds u kataklizmi...
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 23:52   #9497
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
@RUSuper
Brate, nisi igrao WoW godinu dana, mage-a mozda jos duzi period, sjeo si da poigras zadnjih 10-20-30-ak dana, nemas nista od pvp geara, radis duele 1v1 koji su pokazatelj nicega i jos uzimas sebi za pravo da pored ovih stvari koje sam napomenuo whinujes o balansu igre.
Ajde budimo malo realni a?
Ae budimo realni,oces da kazes da ja veci balans nego u TBCu xD
Iskreno za mesec dana mogu da shvatim ako ne po svojoj igri par po igri oko mene kako stvari stoje.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 13:51   #9498
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Da li neko zna neki dobar sajt ili forum gde mogu da nadjem dobre macro-e za shadow prista ??? Poceo sam da igram na jedno PvP serveru, a retail je daleko iza mene .... Zao mi je samo sto je ovaj moj heroj prodan za sitne pare a sad bi mozda i dupo vise kostao
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 14:27   #9499
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ae budimo realni,oces da kazes da ja veci balans nego u TBCu xD
Iskreno za mesec dana mogu da shvatim ako ne po svojoj igri par po igri oko mene kako stvari stoje.
Mjesec - dva igranja posle duge pauze je nista, dovoljno je samo da se upoznas sa promenjenim spellovima svoje klase, i eventualno da naucis sta su sve druge klase dobile, nista drugo.
Kompletan balans u igri nikada nije ni postojao, i sama ta ideja je utopija, pogotovo kada se govori o nekom balansu u 1v1 duelima. Uvjek ce postojati neki kombo koji je u prednosti nad nekim drugim kombom i ja ne znam zasto to ljudi ne mogu da shvate? :S
Igrao ko dotu od vas? Ili bilo sta slicno gdje se igra taj tip kombinacija razlicitih heroja/spellova u borbi, 2v2, 3v3, ili sl? Jednostavno neki kombo ce uvjek biti u blagoj prednosti nad nekim drugim, i ne razumem nikakav whine povodom toga.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 15:18   #9500
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Mjesec - dva igranja posle duge pauze je nista, dovoljno je samo da se upoznas sa promenjenim spellovima svoje klase, i eventualno da naucis sta su sve druge klase dobile, nista drugo.
Kompletan balans u igri nikada nije ni postojao, i sama ta ideja je utopija, pogotovo kada se govori o nekom balansu u 1v1 duelima. Uvjek ce postojati neki kombo koji je u prednosti nad nekim drugim kombom i ja ne znam zasto to ljudi ne mogu da shvate? :S
Igrao ko dotu od vas? Ili bilo sta slicno gdje se igra taj tip kombinacija razlicitih heroja/spellova u borbi, 2v2, 3v3, ili sl? Jednostavno neki kombo ce uvjek biti u blagoj prednosti nad nekim drugim, i ne razumem nikakav whine povodom toga.
Apsolutno si u pravu za utopiju u vezi balansa, i ja potpuno prihvatam činjenicu da će wow uvek biti neizbalansiran. ALI, to ne znači da neka klasa treba da bude bolesno van balansa, to bar može da se spreči i da se svede na neku prihvatljivu meru.
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com