Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.4.2014, 22:54   #1661
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa ti onda preskoči naše postove - easy as that. Ako su ti postali smešni oni koji si čitali knjige, onda dodatni komentar nije potreban - znaš ljudi čitaju knjige zbog sebe a ne zbog drugih, a koliko je tvoje pravo da kažeš da je epizoda odlična upravo toliko je i naše da kažemo da je ovaj Dario očajno dočarao svoj lik - kao da Roberto Benini na svoj način odglumi Kazanovu, otprilike isto toliko dobro je ovaj dočarao lika na kog lepa i pametna Deneris treba da padne.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2014, 23:30   #1662
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.193
Zahvalnice: 623
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa zar niste imali posebnu temu o tim knjigama, nego konstantno morate da filozofirate u ovoj temi?? I naravno da spojlujete na sve strane
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2014, 23:39   #1663
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

A šta smo ti to spojlovali - da je novi Dario krš? To je otprilike spoil isto kao i da postoji scena sa Arjom i Psom i da je ona poslednja...

Btw. pošto si već pomenuo tu temu o knjigama, ista je iz nekog razloga zaključana tako da...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2014, 23:51   #1664
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.193
Zahvalnice: 623
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Evo recimo ovo je spojler
Citat:
lika na kog lepa i pametna Deneris treba da padne
Vama koji ste čitali knjige možda ne deluje da jeste, al nama koji nemamo pojma kako će se radnja odvijati, zaista jeste spojler. Ovakvih stvari ima koliko hoćeš u temi, baš zato što se konstantno diskutuje o knjigama
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku malo blesav na korisnoj poruci:
Zemunelo (13.4.2014)
Stara 11.4.2014, 1:34   #1665
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.201
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Čitam i ja knjige, ove nažalost nisam. Treba čitati knjige, više nego gledati filmove, serije, igrati igre,... Mislim da se pre postaje pametniji i načitaniji kada se čitaju kvalitetne knjige nego kada se rade druge stvari.

Ali vaše hvatanje za najmanje detalje koje nisu u skladu sa knjigom, ocenivanje kvaliteta glume i glumaca zbog godina i izgleda, a sada na osnovu 2 min, jer već znate sve o tom liku, su obične hipsterske gluposti.

Ni meni lik nije ostavio opasan utisak, ali nije ni imao mnogo vremena, ima prokletstvo koje prati svakog glumca koji zameni drugog glumca u istoj ulozi. Po vama svaki glumac u seriji treba da glumi za oskara i najvažnije je da u potpunosti fizički izgleda kao što je opisan u knjizi...

I uhvatite se za tako neku glupost i 99% postova o ovoj epizodi je o tome. A to su bila samo 2min u epizodi a i ta scena je bila moćna zbog one fore sa cvećem, a cela epizoda prepuna zanimljivih dijaloga i sa fenomenalnim krajem.

Ne volim da vređam druge, izvinjavam se što sam malo grub, ali stvarno ne vidim koja je svrha većine postova vas koji ste čitali knjige u ovoj temi osim da drugima i/ili sebi pokažete koliko ste pametni i načitani.

I istina je da spoilujete često.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 8:55   #1666
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Ja kad bih u gradu video nekog sa plavom, ali baš pravom plavom kosom, trokrakom bradom u više boja ili nalakiranih noktiju sigurno bih imao neko drugačije mišljenje o njemu kao osobi i njegovom karakteru u odnosu na ostale koje stalno srećemo
Ne znam..Kad vidim takvoga odmah se setim vica:

Zasto grbavac pusta brkove?
Da bi ga zvali Brka.

Ili bih pomislio na neki (verovatno hronicni) oblik sizofrenije

A da takvi ostavljaju utisak na zene, po sistemu "jeste ,izgleda cudno, ali je ziv i svoj i takav kakav je, sigurno nesto vredi kada tako razlicit prezivljava". I obicno zato padaju na takve (cesto i psihoticne inteligentne manipulatore) pa se jos i vezu za njih i "usrece" se.

Nisam jos pogledao epizodu, nesto mi je serija izasla iz volje a bogami i knjige. Citao bih ih jos samo zbog male Arije i Tyriona. Deneris jednostavno smara i nekako je najdosadniji lik postala.

Poslednja ispravka: Laskaris (11.4.2014 u 9:02)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 9:40   #1667
jozef
Novi član
 
Član od: 22.4.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 29
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Sta ja znam, ne mora sve u seriji da bude BAS kao u knjigama. Stari lik Daria mi se vise svidjao, i koliko sam uspeo da ukapiram od ovoga sto ste rekli kakav je u knjizi, dobro je bio i predstavljen. Delovao je kao da bas vodi racuna o svom izgledu. Pretpostavljam da autori serije moraju da vode racuna da to bude gledljivo. Tako je i u knjizi onaj Grejdzojev kapetan ili sta li je, sto je isao sa Teonom da osvoji Winterfell bio opisan kao zesce unakazen, sa nekim oziljcima na licu, a u seriji je bio relativno normalnog izgleda.
Inace, sto se tice Oberina i njegovog 'kaubojskog' ulaska u grad, verujem da je usao inkognito, a i toliko mi deluje zeznuto, da bi verovatno par drugih glava letelo pre njegove
jozef je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 10:15   #1668
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
malo blesav kaže: Pregled poruke
Pa zar niste imali posebnu temu o tim knjigama, nego konstantno spojlujete na sve strane
Citat:
malo blesav kaže: Pregled poruke
Vama koji ste čitali knjige možda ne deluje da jeste, al nama koji nemamo pojma kako će se radnja odvijati, zaista jeste spojler. Ovakvih stvari ima koliko hoćeš u temi, baš zato što se konstantno diskutuje o knjigama
Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
I istina je da spoilujete često.
U pravu su. A odavno je rečeno da svi postovi i svaka diskusija treba da sadrže spojlere, ukoliko poredite seriju i knjige. Ako ste lenji da ih stavljate, nemojte postovati i kvariti užitak drugima, diskutujte u temi o knjigama.

Ubuduće, ukoliko ne koristite spojlere, postovi će jednostavno biti brisani, jer niko neće da ide za vama i da ih ispravlja.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Zemunelo (13.4.2014)
Stara 11.4.2014, 11:05   #1669
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
U pravu su. A odavno je rečeno da svi postovi i svaka diskusija treba da sadrže spojlere, ukoliko poredite seriju i knjige. Ako ste lenji da ih stavljate, nemojte postovati i kvariti užitak drugima, diskutujte u temi o knjigama.

Ubuduće, ukoliko ne koristite spojlere, postovi će jednostavno biti brisani, jer niko neće da ide za vama i da ih ispravlja.
Kako je u pravu? Da bude spojler diskusija? Samo još fali da se ušeta neki koji uopšte ne prati seriju i da krene da kuka kako je čitajući spoilere spojlovan. A ako pričamo o nečem izokola, onda je "get back to the topic".

Citat:
jer niko neće da ide za vama i da ih ispravlja
- 'oćeš, 'oćeš... čim nalakiram nokte... nemaš šanse. Kad pade Deneris(majka zmajova) koje su ti šanse sa tim patetičnim "here be dragons"?
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 15:35   #1670
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Re: Game of Thrones

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
U pravu su. A odavno je rečeno da svi postovi i svaka diskusija treba da sadrže spojlere, ukoliko poredite seriju i knjige. Ako ste lenji da ih stavljate, nemojte postovati i kvariti užitak drugima, diskutujte u temi o knjigama.
A da recimo otključaš tu temu vezanu za ASOIAF knjige? Smeta vam što se diskutuje ovde o knjigama (s pravom) ali ste zato zaključali temu bez i jedne reči zbog čega a tražite da diskutujemo tamo...

Btw. pošto se pominju spojleri, pitanje je šta da rade oni koji posećuju forum preko tapatalka - njima svakako ni ti spojleri ništa ne znače.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Asmodeus (11.4.2014)
Stara 11.4.2014, 16:18   #1671
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

U potpunosti se slazem sa Martijem. Dakle, Iris, zasto je tema zakljucana?
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 17:16   #1672
Crytek
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 222 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Glupo je što se teme zaključavaju bez obrazloženja i što se postovi brišu takodje bez ikakvog obrazloženja.
Mislim da ima dovoljno moderatora da kada se takve stvari rade da se ostavi obrazloženje na temi bar neko vreme, a i članovi su poprilično disciplinovani.
Danas su ovde pobrisani neki postovi. Kada sam ušao u temu osećao sam se kao u zoni sumraka, pojma nisam imao šta sam pročitao a šta nisam. Nije nešto bitno brisano ali osećaj je krajnje glup.
Crytek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Crytek na korisnoj poruci:
Marti Misterija (11.4.2014)
Stara 11.4.2014, 17:56   #1673
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
A da recimo otključaš tu temu vezanu za ASOIAF knjige? Smeta vam što se diskutuje ovde o knjigama (s pravom) ali ste zato zaključali temu bez i jedne reči zbog čega a tražite da diskutujemo tamo...

Btw. pošto se pominju spojleri, pitanje je šta da rade oni koji posećuju forum preko tapatalka - njima svakako ni ti spojleri ništa ne znače.
Ja tražim da postavljate spojlere. U tapatalk se ne razumem, stoga ne mogu da komentarišem. I još molim da preskočite diskusiju o stvarima koje se dešavaju u budućnosti, dakle, koje nemaju veze sa tekućim dešavanjima u seriji, kako ne bi kvarili priču drugima. Zar moramo jedno te isto da ponavljamo svaki put kada počne nova sezona?

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Dakle, Iris, zasto je tema zakljucana?
Pitaj administraciju.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 18:22   #1674
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Pitaj administraciju.
Hahaha, sta ti znaci ovaj odgovor, koju bre administraciju? Ozbiljno sam te pitao, obzirom da si moderator.
Kao da sam dosao na salter u opstini.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Equilibrium (11.4.2014), Game fever (11.4.2014), jaomile (11.4.2014), Marti Misterija (11.4.2014), Mr.Eco (12.4.2014)
Stara 11.4.2014, 21:23   #1675
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Da sto mora glumac da lici na lika koga treba da predstavlja. Ljudi ovo je serija direktno snimana po knjizi, znaci mora da bude po knjizi, nije reimaginacija Sekspira u kojoj se kroz Hamleta prica o navlacenju na pajdo ili all black Kralj Lir smesten u Mogadis.

Mozda nekom to ne smeta jer nije citao knjigu i ne zna kako ti ljudi iz knjige izgledaju, kako bi ti bilo da je Gandalf Filipino midzet, ajde kazi da bi LotR bio isti.

Come on, ljudi nije da je Martin u knjige turio antropometrijske mere i biometrijski scan, opisi su po recenicu dugi i uglavnom je kosa, oci, gradja i slicno sto moze prostetikom i efektima da se sredi, sto ne bi mogli da nadju glumca koji je jako slican, mogli bi ali ih zabole, za Planinu uzese strongmena koji nikad nije glumio pa eto, mogli su sve likove da ubodu ali ih mrzelo.

Sto se Daria tice, ako nema plavu bradu, i ovaj prvi i ovaj drugi glumac nista ne znace, moze biti i Azijat bez obe noge i obe ruke, meni je efekat isti, Xaro je bio debeli crnac umesto mrsavi nostai like neverovatno bled, ali opet je svejedno bio debeli crnac ili mrsavi bledi lik koji nije nosat jer to nije Xaro i kraj.

Sto ne nose sociva? Sto Dzejmi nije plav? Sto Tivin nema zulufe i celu? Sto Ketrin, Rob, Bren i Rikon nemaju kosu boje ko Sansa a trebali bi? Sto je Dzon crn? Sto je Edard mator? Sto je Robert nizak i nejak? Sto je Stenis nikakav? Sto Melisandra izgleda kao da treba Ketrin da glumi? Verujte mi do sutra mogu bez da pominjem neke komplikovanije stvari tipa sto Tirion nije odvratniji i sto Planina nije veci. Ne ali njih boli uvo da ofarbaju par glumaca i meni to treba da bude u redu?

Sto se spojlera tice niko nista nije spoilovao bar ovo sto sam ja citao, ljudi treba da se iskuliraju sa tim spoilerima, kad neko kaze da ce Divljani napasti Zid, to ne treba da bude spoiler, to je jedino logicno i bitka za Zid se prikazuje u trejleru, nismo retardirani internet Amerikanci, sta ti smeta sto znas nesto pogotovo ako je nebitno da bi uzivao u seriji?

Tema o knjigama treba da se otkljuca i novo uredjenje forum sa selektivno zakljucavanim temama je najveca greska ikad i zahteva reviziju.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
Asmodeus (11.4.2014), Lich_king2 (11.4.2014), Marti Misterija (11.4.2014)
Stara 11.4.2014, 21:42   #1676
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Game of Thrones

Tema za knjigu = prica se o knjizi i spojlerima
Tema za seriju = serija i sve o seriji. Ako se nesto komentarise sto je preview u trailer-u to nije spojler. Takodje nema potrebe za dodatnom moderacijom jer ako neko ne prati osnovnu semu sa njim se zavrsava vrlo lako. Elem nikako mi nece biti jasno zasto se desavanja oko Deneris nekako sporije odvijaju u odnosu na ostale dogadjaje u samoj seriji.
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 21:50   #1677
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Re: Game of Thrones

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Ja tražim da postavljate spojlere. U tapatalk se ne razumem, stoga ne mogu da komentarišem. I još molim da preskočite diskusiju o stvarima koje se dešavaju u budućnosti, dakle, koje nemaju veze sa tekućim dešavanjima u seriji, kako ne bi kvarili priču drugima. Zar moramo jedno te isto da ponavljamo svaki put kada počne nova sezona?
Ne znate, ali bi valjda trebalo da znate, bar na ovakvom - tehničkom forumu. Eto da ti kažem, stavljali mi spoilere ili ne, svako ko bar povremeno koristi Tapatalk jednostavno moze da vidi sadržaj istih jer se oni ne mogu sakriti i otvoriti po želji.

Ispade da je najbolje da ne pišemo ništa sem "serija je super", "odlična epizoda" i slično pošto vidim da pojedinci ovde imaju izražen kritički stav isključivo prema onima koji imaju kritički stav prema određenim elementima serije!

A ja ne kritikujem ništa što se neznatno razlikuje već ono što više nego bitno odstupa, čak toliko da menja i samu priču.

Na kraju krajeva, sama serija spojluje čitaocima određena dešavanja koja su možda čak i manje nego blago nagoveštena ali definitivno nepotvrđena i ostavljena za razmisljanje (vidi pod "sta se desilo sa Teonovim najboljim prijateljem), a mi ovde govorimo o spoilu... Ali dobro, valjda je to u redu.

Rešenje - otključati temu o knjizi i tamo pričati o svemu vezano za nju (dešavanja, teorije, razlike u odnosu na seriju koje su dobre/loše etc.) i svi sretni svi zadovoljni. Ali ja da jurim administraciju a ne znam ni ko je zaključao temu, niti zbog čega... ne pada mi na pamet.

Poslednja ispravka: Marti Misterija (11.4.2014 u 22:46)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Asmodeus (11.4.2014), Eddie (13.4.2014), Lich_king2 (12.4.2014)
Stara 11.4.2014, 22:18   #1678
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Procitao sam prve dve knjige (kupio sam celu kolekciju), nakon odgledane sve tri sezone, neke stvari je nemoguce pogoditi 100% po seriji, jer tesko je naci glumce da odgovaraju 100% likovima u knjizi a da pritom odlicno glume, ali podrzavam svakog ko kritikuje prekrajanje nekih dogadjaja, osobina likova ili klanova, menjanje scenarija i forsiranje golotinje, seksualnih opredeljenja i slicnih stvari koje ocigledno neko forsira u HBO-ovim serijama.
Pa izguglajte samo video kompilaciju "all tits and asses from Game of Thrones" i bicete zapanjeni.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Eddie (13.4.2014), Marti Misterija (11.4.2014)
Stara 12.4.2014, 1:07   #1679
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.201
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
Da sto mora glumac da lici na lika koga treba da predstavlja. Ljudi ovo je serija direktno snimana po knjizi, znaci mora da bude po knjizi, nije reimaginacija Sekspira u kojoj se kroz Hamleta prica o navlacenju na pajdo ili all black Kralj Lir smesten u Mogadis.

Mozda nekom to ne smeta jer nije citao knjigu i ne zna kako ti ljudi iz knjige izgledaju, kako bi ti bilo da je Gandalf Filipino midzet, ajde kazi da bi LotR bio isti.

Come on, ljudi nije da je Martin u knjige turio antropometrijske mere i biometrijski scan, opisi su po recenicu dugi i uglavnom je kosa, oci, gradja i slicno sto moze prostetikom i efektima da se sredi, sto ne bi mogli da nadju glumca koji je jako slican, mogli bi ali ih zabole, za Planinu uzese strongmena koji nikad nije glumio pa eto, mogli su sve likove da ubodu ali ih mrzelo.

Sto se Daria tice, ako nema plavu bradu, i ovaj prvi i ovaj drugi glumac nista ne znace, moze biti i Azijat bez obe noge i obe ruke, meni je efekat isti, Xaro je bio debeli crnac umesto mrsavi nostai like neverovatno bled, ali opet je svejedno bio debeli crnac ili mrsavi bledi lik koji nije nosat jer to nije Xaro i kraj.

Sto ne nose sociva? Sto Dzejmi nije plav? Sto Tivin nema zulufe i celu? Sto Ketrin, Rob, Bren i Rikon nemaju kosu boje ko Sansa a trebali bi? Sto je Dzon crn? Sto je Edard mator? Sto je Robert nizak i nejak? Sto je Stenis nikakav? Sto Melisandra izgleda kao da treba Ketrin da glumi? Verujte mi do sutra mogu bez da pominjem neke komplikovanije stvari tipa sto Tirion nije odvratniji i sto Planina nije veci. Ne ali njih boli uvo da ofarbaju par glumaca i meni to treba da bude u redu?
Prva dva pasusa su neki ekstremni nepostojeci primeri koji nikako ne mogu da se porede sa razlikama izmedju likova iz knjiga i serije Game of Thrones. Ne vidim zbog cega je gotovo i jedna stvar od ovih sto si naveo toliko vazna za pricu i karaktere ali OK. Posto je serija zapravo objektivno u svim segmentima fenomenalno odradjena morate da nadjete i isticete kako su najvaznije ovako trivijalne stvari da bi ste ukazivali kako su knjige mnogo bolje od serije a da ste ih vi citali.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2014, 2:47   #1680
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

^Možda je to zato što svi koji volimo žanr očekujemo nekog novog Gospodara Prstenova a dobijamo nešto drugo i, eto frustracije.

Na stranu sve ovo, najviše me u najnovijoj epizodi razočaralo što sam poslednjih 15 min. opet prespavao. Tako mi je bilo skoro celu 2 i 3 sezonu pa, ako se po jutru i dan poznaje...

Ako i odstupa od knjige, čini mi se, HBO nema potencijal ili dovoljno ozbiljnu nameru da je iznese barem na atraktivan način. Otud, valjda, sexa i golotinja u toj meri - otrcani marketinški trik da se skrene i održi pažnja linijom najmanjeg napora.

Poslednja ispravka: ColdBoot (12.4.2014 u 2:54)
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com