Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.12.2020, 4:08   #2501
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Bez uvrede ali ako ovo nije bila šala, mislim da je red da posetiš optičara.

DLSS poređenja sa čistokrvnim RT(X)-om možeš da nađeš bukvalno bilo gde i ne postoji ni jedan jedini primer u kojem je DLSS čistiji ili vizuelno impresivniji od originalnog RT-a.

Naravno pod uslovom da se DLSS verzija ne služi nekim dodatnim podmuklim trikovima kao što je manipulacija kontrasta itd. koji služe da stvore optičku iluziju kod osoba koje ne mogu da provale trik da je slika u DLSS varijanti bolja.
Liče, da li ti realno porediš DLSS i Ray tracing?

Jel ti kapiraš da oni mogu da funkcionišu i odvojeno?
Ja ovde govorim o funkcionalnosti DLSS-a po sebi.
Death stranding nema Ray tracing, ima DLSS koji je odlično implementiran i koji omogućava karticama da izguraju 4k koje bez njega ne mogu, u stabilnom fps-u.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 4:30   #2502
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Liče, da li ti realno porediš DLSS i Ray tracing?
Naravno da ih poredim zato što je jedno (DLSS) nastalo kao posledica drugog (RT) i zbog tvoje tvrdnje da, citiram, "varka ili ne, izgleda podjednako dobro kao i full rezolucija, a nekad čak i bolje" ne može da bude tačna ni u najvećem ludilu zbog mehanizma po kom DLSS radi.

Plus, ovde se rasprava i vodi o tome kako se DLSS i RT međusobno porede u Cyberpunku, jer logično, bez uključenog RT-a, većina ovde sigurno može da komotno tera igru na kantama od pre par godina.

Još uvek ne veruješ da DLSS ne može da bude bolji od originala?

Baci pogled na screenshotove sa nativnim RT-om i DLSS-om.

https://www.dsogaming.com/pc-perform...-0-benchmarks/

Ako te čak i to mrzi, evo ti uporednog prikaza samo jedne scene sa te stranice (obrati pažnju na baricu gde se najbolje vidi RT efekat).

Upoređivanje bi se najbolje videlo slika ispod slike ali GIF ne mogu da uploadujem jer je on samo 8-bita a video bi izgubio na oštrini.

Nativan RT


DLSS


I sad ti meni reci da je i dalje DLSS bolji od nativnog RT-a
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 4:33   #2503
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ne poredi Ray Tracing i DLSS, to su skroz odvojene stvari, to znamo sva trojica, right?
(igrom slučaja DLSS samo pomaže RT da može radi na jeftinije hardwareu)

U igri Control DLSS izgleda dobro jer kad pogledaš kakvi je tamo level design, tj. kolko malo objekata i broj textura sve je jasno zašto nema razlike, manje više efekti će izgledati isto jer su šum u grafici, nije precizni model.
Death Stranding nisam igrao, ali sigurno neki modeli i same animacije izgledaju kao da idu kroz neku mutnu vodu, statička slika nije problem tolki.

Slučaj kod CP2077 je što sa DLSS se primećuje da slika nije skroz oštra, možda je do engine-a, do kompleksnosti scena tj. previše objekata i ivica, neke implementacije, ko zna.

DLSS radi tako što ne umekšava sve ivice na isti način ono što je udaljeno treba da ima zamučenije ivice od onoga što je bliže,
zato najbolji DLSS ispadne tolko dobar, ali vidi se razlika.

Nisam završio moj post, AMD će vrlo teško uspeti da implementira neki DLSS na način kao to što radi Nvidia. Moraće nešto drugo da izmisle ili da samo pumpaju hardware sa jačim spec.

Da se ne lažemo, DLSS je super stvar ako tipa imaš RTX 3060ti i hoćeš da igraš recimo Death Stranding iz fotelje na 4K TV-u, na većoj udaljenosti sigurno nećeš primetiti bilo kakve razlike, verujem čak i u CP2077.
A ako igraš na npr. monitoru 3440x1440 sa 3080/3090 i vidiš oštrinu izbliza a onda upališ DLSS tu sigurno vidiš razliku.

A iskreno da se ne lažemo, DLSS je "varanje" tj. Nvidia je to izmislila da hvata prečice, jer kao što smo videli RT implementacija je bila ***** na 2000 seriji, prodavali su je kao fensi hardware zato je 2000 serija tolko bila skupa nerealno.

Tek sad sa 3000 serijom se stvar malo popravlja, ali sama tech. mora još da napreduje, jer RT je ipak mnogo zahtevan što se tiče kalkulacija, drago mi je što i AMD je uspeo da uhvati priključak i da ubaci potrebne RT jedinice u GPU, pa ko zna za 1,2 ili 3 generacije ćemo pričati o RT na 4K kao da je samo neki fensi efekat u grafičkim podešavanjima a ne kako je ultra zhtevan i treba da se rizikuje zamuljana slika sa DLSS.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 4:40   #2504
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Poenta i dalje ostaje ista. DLSS ne može da bude istog kvaliteta kao nativno renderovana slika, sa ili bez RT-a, zbog kojeg je DLSS inače i nastao.

Inače, Control zapravo i nema nešto preterano dobru grafiku već je većina nedostataka maskirana slabim osvetljenjem koje maskira nedostatke. Trik star kao i sam Univerzum.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 4:41   #2505
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

@Neutrino, @Cracked But Whole

Ne da se vidi da je lošije sa DLSS. Nikad neće ni moći da urade sa nekim DL da izgleda isto,
iskoristili su foru da grafika u igrama nije savršena i da tu AI može da opanaša nativnu rezoluciju, dovoljno blizo da ljudsko oko ne primeti toliko razliku, ali razlika naravno ima.

Onaj tepih desno izgleda kao da je neka losija texutura, ivice su ok ale textura izgleda losije.
Kutija iza izgleda dosta zamucenije.
Levo ona klupa isto tako.

A najvise se vidi kako ivice na lampi gore nisu lepe mekane, neko kao da su bile extremno iskrzane na tipa 720p pa onda ih skaliralo na 2k a tu odradili neki polu MSAA (klasicni AA).

Tako da DLSS je samo "hack" i marketinški trik da se kaže da RT može da radi na 2060 SUPER, e pa ne može bato, to je samo bajka, preslaba je šaka tih RT jezgara na 2060, mora nešto modernije i jače od hardwera.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 4:44   #2506
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ne može ni moja RTX2070 (originalna, ne Super) da se izbori sa RT-om.

A ne možemo ni u firmu da odemo da pokupimo 5950X i 3090 koje čekaju već par nedelja zbog Korone...
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 4:53   #2507
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

RTX 2060 SUPER je jako blizu običnoj 2070.

2070 ima samo +2 RT cores, dok 2070 SUPER ima +4 (u odnosu na 2070), dosta veci Boost clock.

Tako da su im performanse skoro identične, 2070 SUPER već jača ali nedovoljna za RT Ultra.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 5:04   #2508
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
RTX 2060 SUPER je jako blizu običnoj 2070.

2070 ima samo +2 RT cores, dok 2070 SUPER ima +4 (u odnosu na 2070), dosta veci Boost clock.

Tako da su im performanse skoro identične, 2070 SUPER već jača ali nedovoljna za RT Ultra.
Ma nije loše baš toliko ni na RTX2070. Na mešavini Medium/High podešavanja, 1440p i uključenim RTX refleksijama framerate je zapravo veoma prihvatljiv 55-60FPS. Meni dovoljno. Težu hardversku artiljeriju i onako koristim za posao. Greota, znam

Mada me iskreno svrbi da vidim kako će 5950X/3090 combo da radi.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 10:57   #2509
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

DLSS je fensi upscaler, nista vise.

Nevezano za RT, moze da pomogne onima sa slabijim RTX karticama da igra na vecom rezoluciji ekrana, a da igra rendereuje manju rezoluciju i to je to.

Za ostalu raju bez RTX karatica, imaju dva druga upscaler-a i igri, interesantno oba AMD tehnologije (staticki i dinamicki).

Staticki mi sasvim lepo radi na 85%, bez preteranog gubitka detalja, dok sam sa dinamickim imao problema da kad radi downscale da igra u stvari vise stuca nego sto se vidi u frame rate-u.

Inace, osecam se kao 2015, kada sam na tadasnjem GTX 960M igrao Witchera na 1600x900 i medium/high detaljima. Igra je mogla tehnicki da radi i na 1920x1080, ali to je bilo previse blizu proseka od 30fps, slicno kao danas sa GTX 1060.

Poslednja ispravka: player1 (12.12.2020 u 11:51)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 11:50   #2510
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Inace taj screenshot koji poredite, jos cropped in je u DLSS performance. Jos ima DLSS balanced pa DLSS quality setting zar ne? Ako je DLSS performance toliko dobar, kakav je quality?

DLSS je barem po mnogima koji su to dosta testirala apsolutno fenomenalna stvar dodatno zbog toga sto 2.0 "varka" u pokretu ne stvare dodatne artefakte kao mnogo druge varke...

Ne znam sta lupate stvarno.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 11:57   #2511
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Po n-ti put

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 12:16   #2512
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Lepa gomila fensi akronima i rasprave oko istih, ali meni je ova igra posle 8 sati igranna suvi prosek. Human Revolution mi je za klasu bolje iskustvo za sada.

EDIT: A Kijanuv performans, uh, kao da je neko stavio pistolj na glavu random strancu i rekao "izgovori ove recenice na engleskom bez greske or else".
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
doctor (12.12.2020), Lex987 (12.12.2020)
Stara 12.12.2020, 12:27   #2513
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ja mislim da su se mnogi razočarali jer su očekivali veliki kvantni skok kao što je bio Witcher 3.
Da CP2077 ima:
  • imerzivnost RDR2 i sve sitne animacije i side aktivnosti
  • Napucavanje kao u BF ili CoD
  • Bolja vožnja i fizika kola nego u GTA
  • Mali milion prilaza misijama kao u Deus Ex igrama
  • I ne znam kakvo hackovanje

Očigledno je da su neke stvari morali da iseku, jer onda bi čekali još igru 2-3 godine.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 12:31   #2514
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 dethrones World of Warcraft: Shadowlands as fastest-selling PC game ever.
https://www.vg247.com/2020/12/11/cyb...r-shadowlands/

Ma daj! Ne moze biti jer piraterija...!
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 12:36   #2515
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Lepa gomila fensi akronima i rasprave oko istih, ali meni je ova igra posle 8 sati igranna suvi prosek. Human Revolution mi je za klasu bolje iskustvo za sada.

EDIT: A Kijanuv performans, uh, kao da je neko stavio pistolj na glavu random strancu i rekao "izgovori ove recenice na engleskom bez greske or else".
HR je ipak hub-world igra. A različiti su tipovi igre iako dele parče genetike, ne možeš da ih porediš. Iako ja svakako jesam više za hub-world nego open world. CP2077 nije Immersive sim (NAŽALOST).
Iskreno, nadam se da će čitav hajp oko sajberpanka da utiče na to da dobijemo još jedan Deus Ex. Meni je i Mankind Divided bio odličan, imao je neverovatnu atmosferu i super sporedni sadržaj, samo šteta što je bio presečen na najzanimljivijem delu (iako ne smatram da je igra nedovršena, ima tu mesa dovoljno).

Što se Kijanua tiče... yeah slažem se al pošto sam oduvek i kapirao da će tako biti jer se on baš i nije pokazao kao vrstan glumac, nekako sam samo prihvatio to.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 12:58   #2516
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Cyberpunk 2077 dethrones World of Warcraft: Shadowlands as fastest-selling PC game ever.
https://www.vg247.com/2020/12/11/cyb...r-shadowlands/

Ma daj! Ne moze biti jer piraterija...!
Skida s trona igru koja je MMO, to je za pohvalu, jer tak izvikani WOW igrači su morali da kupe (i ako radi probe).
Kontam da još bar 50 miliona igrača igra je piratski.

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Što se Kijanua tiče... yeah slažem se al pošto sam oduvek i kapirao da će tako biti jer se on baš i nije pokazao kao vrstan glumac, nekako sam samo prihvatio to.
Kijanu nije voice actor, tj. ne bavi se takvom glumom primarno, više su oni njega angažovali zbog samog lika i malo motion capture-a, ali prevashodno jer im je bio potreban prepoznatljivi živ model za Johnny Silverhanda, inače nikome taj lik ne bi ostao u šećanu ako bi bio neki generički lik.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 13:06   #2517
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Zasto svi moramo da budemo pod hajpom i ocekujeme alfu i (detspel) omegu? Sve je to lepo ali ja vala bas nista nisam ocekivao od ove igre. Zapravo lazem, potajno sam se nadao da ce biti fejl da bih citao Dovketove antiteze, al' starac filpan od tisucu leta ga je oterao i uskratio mi to zadovoljstvo.

Ne znam sto ne bih poredio DX:HR i CP, dva RPG-a iz prvog lica svaki sa svojim prednostima i manama. Ne znam odakle ova immersive sim karta, u zivotu ni od jedne igre nisam ocekivao to. Msm okej pravis "open world" i neke stvari ce biti razvodnjenije, al' npr meni su u Elder Scrolls Online questovi i prica bili dosta veci gas nego u Skyrimu, iako je ES:O mmo i mehanike su na nivou Dacije Sandero.

Sto se open worlda tice, meni ovo nije pravi open world, kao ni witcher 3, iz prostog razloga sto postoje limiti (ne mozes u Act 1 da odes u Japantown jeri "alo ovo je act 1 sta ces ti ovde aj nazad") i iskreno vise bih voleo da je pravi HUB centric ali to mu je sto mu je. Gomila RNG NPC-ova koji se spawnuju i despawnuju iza coska i "interaktivni" su a zapravo nisu i slicno su mi na ignore listi kada kada kazem da mi je igra prosek, dakle resavam main quest i side misije, i zevzecim se tu i tamo, osnovne mehanike. Mnjeh.

Citat:
Kijanu nije voice actor, tj. ne bavi se takvom glumom primarno, više su oni njega angažovali zbog samog lika i malo motion capture-a, ali prevashodno jer im je bio potreban prepoznatljivi živ model za Johnny Silverhanda, inače nikome taj lik ne bi ostao u šećanu ako bi bio neki generički lik.
Meni ovo vise deluje kao sindrom Johna Wicka, jer apsolutno istu glasovnu mimiku ima tamo.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
doctor (12.12.2020), Lex987 (12.12.2020), nameless1 (12.12.2020)
Stara 12.12.2020, 13:30   #2518
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Sto se open worlda tice, meni ovo nije pravi open world, kao ni witcher 3, iz prostog razloga sto postoje limiti (ne mozes u Act 1 da odes u Japantown jeri "alo ovo je act 1 sta ces ti ovde aj nazad")

Ja nisam ni primetio da postoje barijere, jer sam znatiželjno gurao dalje glavnu priču.
Nisam očekivao besprekornu slobodu kod ove igre jer znam na koji način se svet otvarao u Witcheru, i da je usko vezan za priču, tkd meni to ne smeta.
Svakako, da bi se igra zaista otvorila, potrebna je progresija. I meni je to kul, uklapa se uz razvitak glavnog lika, i zaista postoji osećaj napretka kako odmiče, postajete jači, imate više skillova i mogućnosti.
Tek sad sam otključao neke kul stvari koje su znatno olakšale combat (igram na hard), i donele par zanimljivih opcija pri okršajima.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 13:51   #2519
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
meni je ova igra posle 8 sati igranna suvi prosek. Human Revolution mi je za klasu bolje iskustvo za sada.
Nisam "cepidlaka" kao filpan, nameless1, doctor.. i ostala "hardcore old school" ekipa, ali ovo za sada ne moze da pridje HR-u. Ne smem ni da zamislim njihovu reakciju kad budu poceli da igraju ovo i uporede sa deceniju starijim Human Revolution-om
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2020, 13:55   #2520
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Kijanu definitivno nije na nivou ostalih glumaca u igri....ali iskreno i nije bas toliko los koliko sam mislio.

Ja iskreno ne znam sta ste vi ocekivali od ove igre. Igra je po meni odlicna za sada, ima problema i neke stvari su morale biti bolje (stealth) ali za dve dodatne godine rada na igri ovo ne bi magicno postala neka igra generacije....Bolje ispolirana svakako, ali nista se preterano ne bi promenilo u egzekuciji, garantujem

Mislim da bi ljudi trebali da prestanu da hajpuju igre do imbecilnosti i ocekuju neku revoluciju svaki put kada ih najave.


Sada igra ispada nikakva, hocemo neko vrhunsko napucavanje iz klasicnih pucacina (koje apsolutno ne bi funkcionisale u igri ovog tipa a i iskreno ne znam sta fali napucavanju), neke imerzije hde moramo da jedemo i spavamo, fiziku Forza igara i sta sve ne.
Da je igra u kuhinji 20 godina mi to ne bi dobili...

Nije lose ocekivati bolje i udariti kritiku....Ali ne treba ici iz krajnosti u krajnost....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
djuras (12.12.2020), dushke (14.12.2020), zokocx (12.12.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com