Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.8.2007, 16:59   #1
marcos
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Poruke: 176
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Hteo bih da u Telenoru uzmem postpaid paket sa nekim od telefona i troumim se izmedju tri modela sa slicnom cenom pa mi treba vasa pomoc.
Kod telefona mi nisu toliko bitne dodatne opcije (samo Razgovor i SMS) koliko mi je bitan kvalitet izrade,baterija i pouzdanost.

U pitanju su sledeci modeli:
Nokia 6070
SE K320i
Sasmung X540
marcos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 17:11   #2
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Citat:
marcos kaže: Pregled poruke
Hteo bih da u Telenoru uzmem postpaid paket sa nekim od telefona i troumim se izmedju tri modela sa slicnom cenom pa mi treba vasa pomoc.
Kod telefona mi nisu toliko bitne dodatne opcije (samo Razgovor i SMS) koliko mi je bitan kvalitet izrade,baterija i pouzdanost.

U pitanju su sledeci modeli:
Nokia 6070
SE K320i
Sasmung X540
Cale je bas pre 3 dana u Telenoru uzeo sebi k810 i K320i, mogu ti reci da je telefon sasvim solidan. Ima i VGA kameru, tastatura mu je odlicna, krupna, i odlicno sija, cak i po danu. Baterija pretpostavljam da je solidna, jer nema na sta da se trosi toliko. Podrzava i Mp3 ali nema veliku memoriju. Imas moje preporuke za ovaj telefon. Mada ne bih ti savetovao da ga uzimas, ne samo u Telenoru, vec uopste da se ne zaduzujes za takve stvari, jer na kraju ispadne da placas duplo sve...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 19:54   #3
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Ako ti treba samo za razgovor i SMS, onda ti preporučujem onu Nokia-u 1600, platiš 5000 dinara, i u narednih godinu i po dana dobiješ 4999 dinara kredita, vrh ponuda.
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 22:24   #4
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Moj predlog ti je da uzmes Nokiu 5200. Sada je na nekoj akciji koja traje do 31. avgusta. \
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1225/Nokia/5200

Ne znam koji paket uzimas, ali ako uzimas Prenesi125, uz doneti matori telefon cena je oko 1700 dinara, sto je stvarno smesno, sa obzirom da dolazi u full opremi i da je garancija godinu dana. Po radnjam je od 115 pa na dalje, a u dosta njih ne dolazi sa svom opremom i nema garanciju godinu dana.
Ako ti treba ok telefon kome baterija dugo drzi, a nije ti bitna kamera, muzika i takve stvari, uzmi k320i, neces se razocarati. Mada mu je ekran losiji. Ali je stvarno pouzdan, nema greske. Plus ima i BT, a u pakovanju ti daju i usb kabl.
Apostol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 22:44   #5
Sasa90
Veteran
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Subotica Reputacija:■■■■■□□□□
Poruke: 994
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Jos jedan glas za 5200. Jedan moj drug je uzeo isti telefon u Telenoru i imao sam prilike da ga procackam malo. Ima jako jak zvucnik i to toliko jak da ako odvrnes na desetku telefon se bukvalno trese. Inace ni memorijska kartica nije skupa u njega a ni sa kamerom neces imati problema. Ne znam koliko kosta ali verovatno nije puno veca mesecna pretplata nego za one koje si ti naveo.
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 22:51   #6
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Ma najjače je ovo za "jedan dinar" nokia. Jest' da je uboga, ali opet je prepadid u pitanju.


Izašla baš danas u Blicu gigantska poster-reklama sa celokupnom Telenor žasU ponudom.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2007, 23:46   #7
marcos
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Poruke: 176
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Pa fora je u tome da svakako uzimam jedan od ova tri telefona koje sam naveo posto za bolje nemam para a ta nokia 1600 izgleda nekako neozbiljno pa sam nju otpisao u startu...
marcos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2007, 4:44   #8
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Je*iga, ta Nokia košta 1 dinar, a sam si rekao da ti treba samo za poziv i poruke.
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2007, 15:03   #9
marcos
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Poruke: 176
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Danas sam malo bolje pogledao sta se sve i koliko naplaceju u Telenorovim postpaid paketima i shvatio sam da za recimo paket "prenesi 125" koji sam hteo da uzmem fiksna nadoknada za svaki zapoceti razgovor iznosi oko 3.5 dinara a sobzirom da ja prosecno po pozivu razgovaram oko 2 minuta to znaci da bih za ovih 125 besplatnih minuta koliko se nudi morao da platim jos oko 220 dinara sto sa osnovnih 590 iznosi oko 810 dinara mesecno.Slicna fora je bila i sa paketima "vise price" gde nigde nije bilo navedeno da se svaka poslata poruka dodatno naplacuje,tj, da se ne skida od sume mesecnog odrzavanja kao sto je bio slucaj sa pozivima.

Naravno sada sam odustao od postpaida i mozda je ovo offtopic ali bih hteo da skrenem paznju svim potencijalnim korisnicima da otvore cetvore oci pre nego sto se upuste u neku Telenorovu "specijalnu ponudu"...
marcos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2007, 1:56   #10
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

U okviru besplatnih minuta u paketu Prenesi nema naplate uspostavljanja veze, dok ne potrosis besplatne minute, ta informacija je proverena u Telenoru ( preko jednog ortaka ), a i na prodajnom mestu u Kosovskoj ( zamolio sam devojku koja je radila tamo da ode da proveri kod sefa ). Cak pise i na forumu Telenora, kao zvanicno saopstenje. Plus su tako rekli i u Call centru. A oni u Knez Mihajlovoj veze nemaju...
A i ovde se povela debela rasprava o tome:

http://www.benchmark.co.yu/forum/sho...d.php?t=135707

A evo i sa Telenorovog foruma:

http://forum.telenor.co.yu/viewtopic...er=asc&start=0

Iz istog razloga i ja umalo nisam digao ruke, ali posle temeljnih provera, saznao sam da tako stoje stvari.

Poslednja ispravka: Apostol (10.8.2007 u 2:15)
Apostol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2007, 2:27   #11
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Citat:
marcos kaže: Pregled poruke
.....

Naravno sada sam odustao od postpaida i mozda je ovo offtopic ali bih hteo da skrenem paznju svim potencijalnim korisnicima da otvore cetvore oci pre nego sto se upuste u neku Telenorovu "specijalnu ponudu"...
Ne samo telenorovu, svi su takvi, nadmecu se u tome.
Cista logika = ne bi postojale te akcije da im se ne isplati.

Ja idem logikom koriscenja prepaida i odabira paketa koji mi odgovara pa i promene istog preko call servisa kad mi se cefne.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 22:37   #12
marcos
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Poruke: 176
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Pa ako je stvarno tako tj. ako ne naplacuju uspostavljanje veze za besplatne minute onda imaju vise nego povoljnu ponudu.Nadam se da nece da se pojavi neka nova zackoljica...
marcos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2007, 23:02   #13
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Izbor jeftinijeg telefona iz Telenora

Citat:
marcos kaže: Pregled poruke
Pa ako je stvarno tako tj. ako ne naplacuju uspostavljanje veze za besplatne minute onda imaju vise nego povoljnu ponudu.Nadam se da nece da se pojavi neka nova zackoljica...
Ako te stvarno zanima taj paket, nemoj da te mrzi, idi u Telenor u Kosovsku, i pitaj sve zivo sto te zanima u vezi paketa. Ako ne znaju, ili nisu sigurni, odu pa se raspitaju ili pozovu nekog drugog.
Apostol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Lik iz igre koji vas je najvise uplašio Daredevil 2 O igrama uopšte 288 23.11.2011 16:27
Pustanje klipova iz mobilnog Benedikt Foto i audio/video 7 1.8.2007 13:51
Vadjenje brojeva iz ostecenog SE K700i Benedikt Aparati i oprema 9 6.4.2007 16:20
Iseci dio iz filma tipa MPEG2 GakunGak Video/TV softver 6 18.7.2006 23:14
Vatra - Plamen iz kamina, divx ili slicno, za PS2/PC Eni Aplikativni softver 0 13.5.2006 16:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com