Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.1.2015, 13:48   #741
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Ja sam potpuno odustao od ove igre. Ko ih j**e, treba da cekam vecnost da prodje da bi odigrao njihovu igru, a usput treba da gatam kako ce sta da izgleda.

Samim tim sto im je trebalo ovoliko vremena da izbace igru za PC pokazuju da su nesposobni i da ih bas briga. Zato, niti ocekujem da ce ovo izaci kada je planirano, niti se nadam nekom dobrom portu i optimizaciji.

U 99% slucajeva svaka igra koja se odlaze po 100 puta ispadne krs od optimizacije. Zato se i odlaze...
Znaci neces igrati na PC?
Game fever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 15:05   #742
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pa dobro, pravi se neka atmosfera kao da igra mora da se odigra, a u sustini igra ko i svaka druga. Ja je ocekujem, ali necu umreti bez nje sigurno, niti sam uvredjen sto je jos nema na PC, ali razumem mladje clanove. Verovatno smo svi takvi bili u nekom periodu, dok ne dodju vaznije stvari u zivotu.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 15:17   #743
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ma sta je vaznije od video igara , dok je Dote i slicnih igara ne treba se bojati za nedostatak sadrzaja, GTA ce doci ubrnucemo ga par puta i to je to, a neke igre igras godinama i nikad ne dosade Dota forever.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 15:33   #744
bobi98
Veteran
 
Član od: 4.4.2008.
Lokacija: Srbobran-Novi Sad
Poruke: 813
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 143 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Prepostavicemo da si moje godiste ili tu negde, pa si napaljen kao vecina mog razreda na Dotu?

Ova igra se iscekuje i bice igrana, pogotovo online. Ima odlican multiplayer za razliku od IV-ke..
bobi98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 16:45   #745
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ajd malo milosti za padobrance, na koju foru je multi? Je l vredi na primer dati pare samo za multi jer cudnim spletom okolnosti imas free single verziju?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 16:54   #746
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Vredi ,samo zbog online komponente vredi kupiti igru.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
zvjer (6.1.2015)
Stara 6.1.2015, 16:55   #747
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Ajd malo milosti za padobrance, na koju foru je multi? Je l vredi na primer dati pare samo za multi jer cudnim spletom okolnosti imas free single verziju?
Tu marketing pricu R* su mnogi progutali GTA V nije nista drugaciji od bilo kojeg drugog SP+MP naslova. Kupis igru i imas oba moda. MP se svodi na izvrsavanje kojekakvih zadataka to je kao Story MP mod, postoje jos i mini igre koje se mogu igrati u MP-u kao i standardni modovi poput trka i deathmatch-a.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
zvjer (6.1.2015)
Stara 6.1.2015, 17:02   #748
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

To ne zvuci lose jer zvuci kao da umesto xx dobijes xx*x sati igre. Meni se cini da sam jos u davnim najavama video kako ce multi konstantno dobijati nove misije, to kao ideja izvuci sjajno toliko da sam je odavno otpisao kao nesto realno.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 17:04   #749
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ne zaboravi Heists mod gde ce samo on ponuditi dovoljno sati da bi MP bio isplatljiv a tu su jos community napravljene staze,mape i MP modovi koji ce verovatno na PCu sa private serverima biti mnogo slozeniji kako vreme bude prolazilo.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 18:18   #750
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Game fever kaže: Pregled poruke
Znaci neces igrati na PC?
Ne.

Inace, ne volim igre ovakvog tipa, ali ne radi se o tome. Bilo koja druga igra da je u pitanju, ne bi mislio drugacije. Treba da cekam da se tamo neko smiluje pa napravi igru za PC posle dve godine, kao da od njih sve zavisi. Iz inata im ne bi sada kupio igru, pa makar bila poslednja i makar mi bila omiljena.

Ne volim kada se neko ponasa na takav nacin, tipa "konzolasima" dajemo sve, a "PC-ijevce" ko sisa, neka cekaju i neka se nadaju.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 18:29   #751
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Ne.

Inace, ne volim igre ovakvog tipa, ali ne radi se o tome. Bilo koja druga igra da je u pitanju, ne bi mislio drugacije. Treba da cekam da se tamo neko smiluje pa napravi igru za PC posle dve godine, kao da od njih sve zavisi. Iz inata im ne bi sada kupio igru, pa makar bila poslednja i makar mi bila omiljena.

Ne volim kada se neko ponasa na takav nacin, tipa "konzolasima" dajemo sve, a "PC-ijevce" ko sisa, neka cekaju i neka se nadaju.
Tipican predstavnik PC master rase.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
goranmax (6.1.2015)
Stara 6.1.2015, 18:40   #752
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Treba da cekam da se tamo neko smiluje pa napravi igru za PC posle dve godine
Ne moraš da čekaš.
Radi nešto korisno u međuvremenu.
Nemaš šta da iščekuješ.
Nije tvoje razmišljanje bitno Rockstaru.
Kad izađe - dobro došla.
Ja sam odavno prestao pratiti informacije o GTA V, ali kad vidim da je izašla - odigraću je.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Prief Lirator na korisnoj poruci:
JzmA (7.1.2015)
Stara 6.1.2015, 18:54   #753
Red Marquis
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 267
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 98 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Meni je GTA serijal najbolji serijal u svetu igara ikada. Nemam konzolu i neću je nikad ni imati.
Tako da iako verovatno spadam u pc master rasu, i iako je GTA V jedina preostala igra kojoj se izistinski radujem (nakon što su me druga dva serijala koja sam najviše voleo uz ovaj, Total War i A.Creed svojim poslednjim nastavcima potpuno razočarala), potpuno sam smiren i nemam sumnje da ću uživati kad izađe. I sa slabim kompom koji je jedva vukao GTA IV sam se više zabavio nego sa svim ostalim igrama zajedno u poslednjih 5 godina. O pređašnjim nastavcima da ne pričam. Politika Rockstara se nije menjala, ne znam čemu revoltiranost i iznenađenje odnosa prema pc igračima.
Mnogo ste svi razmaženi. Isprali vam Ubisoftovi i slični mozak, verovatno treba svaki dan barem jedan novi gameplay da izađe, jer ne dao Bog da vas nešto iznenadi kad se igra zaista pojavi. Navikli svi da im se podilazi, da se sve "navodno" zna 6 meseci unapred, a onda van onog što smo videli po trejlerima ne ostane ništa a i navodni system requirements možemo okačiti mačku o rep (kao Rome Total War 2 i AC Unity recimo).
Samo nek izađe, kad kod izađe.
Red Marquis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Marquis na korisnoj poruci:
Game fever (7.1.2015), Leonida (6.1.2015)
Stara 6.1.2015, 19:34   #754
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Ne.

Inace, ne volim igre ovakvog tipa, ali ne radi se o tome. Bilo koja druga igra da je u pitanju, ne bi mislio drugacije. Treba da cekam da se tamo neko smiluje pa napravi igru za PC posle dve godine, kao da od njih sve zavisi. Iz inata im ne bi sada kupio igru, pa makar bila poslednja i makar mi bila omiljena.

Ne volim kada se neko ponasa na takav nacin, tipa "konzolasima" dajemo sve, a "PC-ijevce" ko sisa, neka cekaju i neka se nadaju.
Šta reći onda za Gran Turismo, treba li da mrzim sve vezano za nju ili RDR? Čim bi se pojavile na PC to bi za mene bilo veoma prijatno iznenađenje. Mogu samo reći da mi je žao što ih nema na PC, al da ih hejtujem nema šanse. Ljudi rade ono što misle da je najbolje za njih i to treba ispoštovati.
Porsche je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 21:15   #755
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nisam ja predstavnik ni jedne ni druge strane, samo mi smeta kada se neko ponasa na nacin "ja sam najbolji, od mene sve zavisi, a ostale ko sisa, neka cekaju, mozda bude, mozda ne".

Bas zato sto njima nije bitno moje razmisljanje, kao ni razmisljanje stotina miliona ljudi koji igraju igre na PC-u, nemam nameru da ih postujem. Kako oni prema meni, tako ja prema njima, nista vise, nista manje.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 21:31   #756
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Nisam ja predstavnik ni jedne ni druge strane, samo mi smeta kada se neko ponasa na nacin "ja sam najbolji, od mene sve zavisi, a ostale ko sisa, neka cekaju, mozda bude, mozda ne".

Bas zato sto njima nije bitno moje razmisljanje, kao ni razmisljanje stotina miliona ljudi koji igraju igre na PC-u, nemam nameru da ih postujem. Kako oni prema meni, tako ja prema njima, nista vise, nista manje.
Sad pricas kao neka uvredjena mlada. R* je ozbiljna kompanija, svoj posao rade veoma detaljno i postavljaju standarde za sta treba vremena. Ako mislis da se ovakvi projekti vuku zato sto oni to namerno rade, gresis - to zahteva i ljudstvo i vreme a sve to veoma kosta i njima je najisplativije da sto pre zavrse sa izbacivanjem igre i krenu dalje, eventualno na DLC-jeve, peglanje online komponente, GTA 6: Vice City , RDR 2, ...

Nema tu nikakve zavere prema PC igracima ili odugovlacenja, to sto smo svi mi nestrpljivi samo je dokaz njihovog pristupa.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 21:37   #757
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

R* je kompanija koja ima itekako dovoljan broj radne snage. Njihova odluka da izbacuju PC verzije mjesecima kasnije je cisto poslovna jer ej to platforma sa najvecom stopom piiratstva, a najmanjom zaradom. I to bi bilo sasvim ok misljenje da nije rijec o jednoj od najpopularnijoh igara na konzolama gdje i ostvaruju profit. IZbacivanje PC verzije kada i verzije za konzole mozda ali mozda bi nastetilo prodaji konzolaske verzije 1% ako i toliko.

Druga stvar GTA V ce po izlasku na PC biti vec godinu i 4 mjeseca stara igra i sad treba da budemo sretni i da se radujemo izlasku.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 21:50   #758
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

I dalje ne vidim sta dobijam(o) "bojkotom" GTA V?
I sto da ne budem sretan, bas se radujem izlasku.
Samo da vidim sistemske zahteve, zveknem preorder i veselje moze da pocne.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 21:52   #759
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Zato sto su mnoge druge kompanije bojkotovane zbog manjih odgoda za PC. Od mene kao sto sam rekao mogu dobiti 10$ day 1
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 22:15   #760
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ako ima za oko 4-5e i ja bi uzeo...
Ne zasluzuju vise.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com