Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.3.2007, 19:16   #1
genius
Deo inventara foruma

Član od: 28.11.2005.
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom ArchLord BESPLATAN!

Archlord je od skoro postao besplatan za igru. Doduse jos uvek mora da se pazari sama igra da bi mogao da se koristi ali vise nema pretplate (kao GuildWars), a nije ni mnogo skupa (oko 2.000 dinara).

Ko nije probao igru moze da skine 7-day trial sa

Kod:
http://www.fileplanet.com/promotions/archlordevents/
gde takodje dobija i serijski broj...

Postoji opcija da se igra kupi direktno preko Codemasters sajta (17.99 funti) tako da ne bi trebalo da bude problema i oko nabavljanja pune verzije.

Poslacu vise informacija o samoj igri kada stignem da je procackam, a bilo bi lepo ako je neko igrao da napise svoje utiske...

Inace sajt ArchLorda je
Kod:
http://www.archlordgame.com/
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2007, 21:10   #2
6am3 Fana71c
Veteran

Član od: 13.1.2006.
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: ArchLord BESPLATAN!!!

Kasno su se setili... GW + Sve expanzije za njega iovako vec ownuje nad svim drugim igrama bez mesecne pretplate, a WoW ownuje igre sa pretplatom, tako da tu za Archlord nema mesta pod suncem
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2007, 10:45   #3
genius
Deo inventara foruma

Član od: 28.11.2005.
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: ArchLord BESPLATAN!!!

Jeste, u pravu si

Evo upravo sam je probao, uradio dva-tri questa i BAM - deinstalacija. Igra bi bila super da je 100% besplatna ali ovako - nista.

Doduse lici pomalo na Lineage II i grafika nije toliko losa, ali ne verujem da ce da zavlada neka veca pomama za njom.

Ali, ko voli da se krece tako sto klikce po mapi i voli koreanski mmorpg, neka proba, mozda mu se i svidi.

Idem sad da cackam Lord of the Rings ONLINE. Nadam se da ce bar on da bde dobar posto me je WoW pomalo smorio......
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 22:17   #4
Inuyasha
Starosedelac

Član od: 2.12.2005.
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha

Upravo je postao skroz naskroz besplatan, imate da skinete ceo klijent na vishe sajtova, nazalost sada trenutno je sever down, ali radi 100%, ja sam juce sebi kreirao nalog, i bash sada instalirao sve...pih kake sam srece da im je bash sada puko server. Ocu da probam igru, izgleda zanimljivo
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 22:35   #5
donator99
Deo inventara foruma

Član od: 10.3.2007.
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka

Skroz besplatan kao npr. 9Dragons ili SilkRoad?
Lepo je FameFanatik rekao da GW vldada medju igrama bez pretplate, a WoW igrama sa pretplatom...Codemasters je nazalost to malo prekasno shvatio...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 10:26   #6
Inuyasha
Starosedelac

Član od: 2.12.2005.
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha

Da skroz je besplatan, juce sam igrao, i igra je sasfim ok, nije farm, neshto kao wow...
Citat:
http://www.gamershell.com/download_20584.shtml <---- Download klijenta 1.4 giga, no ressume supported...na zalost.
http://www.archlordgame.com/ <----- Oficijalni sat, ovde napravite nalog i sl...
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2008, 14:02   #7
Maksimus
Novi član

Član od: 4.12.2007.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka

Pozdrav drugari,

Ja već dugo igram Archlord međutim neznam da li je moguce kupiti chantra kredite preko provajdera u Beogradu. I ne znam gde zapravo da tražim jer na internetu nisam našao gotovo ništa o tome. Poznato mi je da se može kupiti bez problema preko racuna u banci, međutim ja to nemam i kupio bi za keš.

Ako neko zna mesto gde se moze kupiti šifra za chatra kredite u Beogradu molim ga da mi odgovori

Hvala
Maksimus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2008, 21:21   #8
goodlikesweeper
Veteran

Član od: 18.12.2007.
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka

Ovo bi bila fina igra da se isprave neki idiotski propusti.A ovako,nit smrdi nit mirise!U isto vreme neke stvari mi ne daju da prestanem da igram a neke me prosto teraju da je uninstaliram,i to momentalno!hahaha skroz cudna situacija...

Moj savet:Pustite Lord of the Rings soudtrack u pozadini i igra ce vam delovati 50% bolje!To je kao ona fora sa kesom i ruznom devojkom(znate vi na sta mislim)....

goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2009, 12:46   #9
Phoneix
Novi član

Član od: 22.12.2007.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: ArchLord BESPLATAN!

Daj da dodam svoj coment, posto su svi jako matori !!

Archlord je POTPUNO besplatan, ni dinar vam netreba samo download . Cak netrazi ni jaku mashinu:
Pentium 4 1.4GHz or CPU Pentium 3 800MHz
512M above PC memory 256M
GeForceFx5700 or Radeon 9600
DirectX 9.0C DirectX 9.0C
4GB hard disk space

Ono sto se meni najvishe svidja jeste da je Chantra Credit (kupuje se za prave pare i omogucuje kupovinu dodatnih itema) dostupan za game gold. Mozete ga kupiti u vecim gradovima od drugih igraca. Meni licno je bio dostupan posle nedelju ipo dana igranja (tj tada sam skupio dovoljno para )
Posle Mesec dana igranja vise uopste nije problem, kupim sve od tih RealMoney itema sto mi treba za pare koje skupim igrajuci. To nisam video ni u jednoj drugoj FreeToPlay igri.

Igra je jako zarazna i interesantna i treba ipak neko vreme da se povataju sve cake, tako da zadrzava po meni dosta dugo coveka za kompom.

Inace igram sa Mage 44 lvl, na serveru Evengarda u guildu SerbianForce. Za nove igrace postoji akademija SFacademy gde ce vam nas guild master rado pomoci i odgovoriti na sva pitanja.
Pridruzite se

p.s e da , posle downloada obavezno skinite login Patch sa :

http://www.codemasters.co.uk/downloa...tory=EnglishUK
Phoneix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Treba mi dobar i besplatan komercijalni game engine S3ph1ROth Pravljenje igara 8 15.2.2008 0:55
Besplatan Database Webhoster Jenkiduduldu Web razvoj 2 25.12.2007 2:23
Najbolji besplatan program za programiranje? Haker Programiranje 37 7.5.2007 14:15
Besplatan Latinski Recnik latinskirecnik Zanimljive Web lokacije 5 16.2.2007 17:03
Besplatan Anti-Spyware? Andross Zaštita 14 31.12.2006 10:28

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:58.