Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.12.2016, 19:39   #341
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm



Zul'jin

http://us.battle.net/heroes/en/heroes/zuljin/

[Trait]
Activate to increase Basic Attack damage by 25% but consume 2% maximum Health per attack. Passive: Zul'jin attacks 1% faster for every 1% of maximum Health missing.

A evo i nekih talenata:

http://www.gosugamers.net/heroesofth...begin-and-more

[Passive] Headhunter
[!] Quest: Kill all unique enemy Heroes. Reward: Activate to reveal all enemy Heroes for 4 seconds.

Definitivno nije najbolji izbor na tom levelu, ali je svakako jedna od boljih fora u celoj igri.

[R1] Taz'dingo!
For the next 4 seconds, Zul'jin is Unkillable, and cannot be reduced to less than 1 Health. Taz'dingo!

[Active] Ensnare
Throw a net forward, rooting the first enemy hit.
--------------------------------------------------------------------------

Welcome to Heroes of the Storm

http://heroesdefy.com/
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2016, 9:35   #342
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ukoliko si resio da probas Heroes of the Storm, pogledaj kako da otkljucas neke heroje potpuno besplatno (bez trosenja golda)



Ukoliko si spreman da se ukljucis u borbe sirom Nexusa, poklanjam 2 heroja, plus 5-to dnevni Stimpack (da 2,5 puta brze zaradjujes gold i duplo brze levelujes).
Instaliraj igru a zatim aktiviraj besplatne heroje i Stimpack preko sledeceg linka:

https://battle.net/recruit/SQ5RMWDFTR

U pitanju je Blizzardov Recruit A Friend program.

Dakle, aktiviranjem linka potpuno besplatno dobijas 2 heroja, Raynora i Sylvanu (da ne trosis zaradjen gold na njih), kao i 5 dana Stimpacka za vise nego duplo brze dobijanje golda i duplo brze levelovanje (koje opet donosi gold, ali i otkljucava 10 slotova u besplatnoj nedeljnoj rotaciji heroja, umesto pocetnih 6. Takodje svaki heroj koji dostigne 5 lvl donosi zlato, a sa Stimpackom se do njega stize jako brzo).

A ja sam za uzvrat dobio Vulture Hover Bike Mount, cela zvrcka

http://eu.battle.net/heroes/en/game/recruit-a-friend/

------------------------------------------------------------

Ako zelis da dobijes pauka (MECHANOSPIDER MOUNT), takodje potupno besplatno, procitaj uputstvo ovde:

http://us.battle.net/heroes/en/blog/19529829



------------------------------------------------------------

I za kraj (ili pocetak?), u chatu same igre mozes se pridruziti domacoj HotS zajednici i igrati sa nasim ljudima. Kanalu se pristupa tako sto se u chat ukuca:

Kod:
/join HOTSSrbija
See you in the Nexus

Poslednja ispravka: Echo (24.12.2016 u 9:48)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2016, 17:54   #343
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
Echo kaže: Pregled poruke
poklanjam 2 heroja, plus 5-to dnevni Stimpack
Citat:
Echo kaže: Pregled poruke
U pitanju je Blizzardov Recruit A Friend program.
Poklanjaš ili poklanjaju?
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2016, 22:59   #344
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Moj account poklanja. U postu sam objasnio do najsitnijeg detalja o cemu se tacno radi (i bez odlaska na link), nema nikakvih dodatnih zvrcki. S tim sto sam ja taj mount dobio jos pocetkom godine, licno nemam vise nikakve koristi od tog linka.
Okacio sam linkove zbog novih igraca jer znam da im na pocetku svaki besplatni heroj i mount znace. A mislim da ce im ovo dobro doci za start, pogotovu stimpack, jer ce duplo brze levelovati account i dobijati gold koji se dobija levelovanjem accounta - mnogi heroji su sada dosta jeftiniji nego pre godinu dana, tako da je sada mnogo lakse uci u igru. Plus ce stimpack pomoci da brze otkljucaju svih 10 slotova u besplatnoj hero rotaciji.

Meni je okej.

Poslednja ispravka: Echo (24.12.2016 u 23:18)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2016, 11:20   #345
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Sve promene i novine koje su doneli patchevi tokom 2016, ako ste nesto propustili:

In Case You Missed It: 2016 Heroes of the Storm Year in Review


Meni je highlight 24 hero reworka, a ovo su sve promene i novine u HotS-u tokom 2016-te:


- 16 novih heroja (Greymane, Li-Ming, Xul...)
- 24 hero reworka
- 49 novih skinova
- 4 legendary skina
- 26 novih mountova
- 2 nove mape (Braxis Holdout i Warhead Junction)
- 1 reworkovana mapa (Haunted Mines)
- 1 ARAM mapa (Lost Cavern)

- Kompletno redizajniran izgled draft screena
- Brojna unapredjenja drafta (banovi, sortiranje heroja, omiljeni heroji, kucanje imena heroja u chatu postaje link kao sugestija za vase saigrace)

- Krenula je prva sezona Hero League i Team League (sezone traju oko 3 meseca)
- Novi sistem, Bronze - Grandmaster (top 200 players in region are GM, leaderboard se updatuje jednom dnevno)
- Nagrade u obliku golda, sezonskog mounta i portreta na kraju svake sezone.
- Potrebno 14 heroja, lvl 5 i vise, racunaju se i heroji u besplatnoj rotaciji
- Silenced igraci su banovani iz HL do isteka silence
- Od trece sezone HL je moguce igrati jedino solo, dok je TL party od 2/3/5 igraca (ovo je trenutno samo u eksperimentalnoj fazi).

- Unranked Draft
- Matchmaking u QM vodi racuna o klasama pa ako jedna ekipa nema healera ili warriora, nece ga imati ni druga. Takodje sada je mala sansa da se dobije vise od 2 warriora i 2 healera u jednoj ekipi, kao i da ekipa sastavljena od solo q i duo q bude spojena sa full 5 premade ekipom.
- Random Hero select, mozete birati odredjenu klasu ili random heroja iz favorites liste.

- Arena/Brawl mode
- Quest talenti
- Quick cast, per every Hero
- Vector targeting abilitiji
- Death Recap
- MVP i voting screen, chat sa saigracima posle partije
- Personalizovana statistika posle meca ("good job you did X damage while average...")
- Razna vizuelna doterivanja (core je dobilo stitove koji kruze oko njega kao prikaz da je "protected")
- Improved Visual Damage Numbers (crveni, ljubicasti, zeleni, critical...)
- Sve ikonice su updateovane (nema vise starih warcraft 3 ikonica koje ne odgovaraju abilitijima)
- Muting Pings
- Ubaceni dodatni observer slotovi
- Komande /dance i /taunt se sada aktiviraju preko hotkey-a "num 1" i "num 2"
- Ubacen sat

- Unapredjen gameplay
- Veliki broj novih mehanika u igri kroz abilitije i talente (protected, taunt, parry, mind control, resurrect, fear...)
- Mount speed smanjen
- Damage miniona prema strukturama znacajno povecan
- Katapulti uvek gadjaju jezgro i stvaraju pritisak kada stignu do njega (ignorisu novi talas miniona koje jezgro spawnuje ispred njih)
- Fontane su dobile shield koji se obnavlja
- Unapredjen try mode (ubacen boss, moguce je umesto Arthasa ubaciti nekog drugog heroja)

Poslednja ispravka: Echo (29.12.2016 u 11:51)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2017, 19:42   #346
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Pozdrav svima ,poceo sam i ja malo da igram ovo.
Ovo mi je prvi put da se surecem sa ovakom igrom pa imam par pitanja.
Interesuje me koliko je bitno da igram Quick mach ,a koliko Brawl?Skapirao sam da na Quich mach razvijas svog heroja i levelujes dok na brawl levelujes svoj acc ,pa me sad malo interesuje sta je tu jos bitno?
I sta mozete jos da me posavetujete i ukratko objasnijet za mene kao pocetnika.

hvala....
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2017, 18:26   #347
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Pa brawl bi trebalo da igras zbog 1000 golda koje dobijas svake nedelje. To je mod za relaksaciju, nije "pravi" mod. Igras ga s vremena na vreme, u pauzama izmedju QM/Unranked/HL. Pravo HotS iskustvo ti je QM/unranked/HL/TL.

Najbolje bi bilo da prvo igras QM, jer tu mozes da igras heroja koji ti se igra. Za unranked/HL mora da imas izlevelovan odredjeni broj heroja, da znas da igras na svim pozicijama (tenk, assassin, support), da znas da draftujes (koji je heroj jak protiv koga, sinergije i combos u tvojoj ekipi i slicno. Ali najvaznije je da ne mozes uvek da igras "ono sto ti dodje da igras". Dok u QM igras sa herojem koji ti se igra u tom trenutku, ili sa kojim dobro znas da igras pa mozes da se fokisiras na gameplay, taktike, ideje... QM je dobar je mozes da levelujes heroje (i dobijas gold za to), ucis da igras sa herojima i slicno.

Unranked i HL/TL su ozbiljniji modovi.

Sto se tice igranja protiv AI, ne bih ti preporucio jer tu nista ne mozes da naucis. Ono sto prolazi protiv AI ne prolazi ni protiv najpijanijih rusa. Takodje, cak i da igras protiv jako slabih protivnika u QM, kao pocetnik, naucis kako ljudi razmisljaju, a to je u ovoj igri jako vazno.

Kada isprobavas nove heroje, slobodno ih igraj odmah u QM jer ono sto bi sa njima izveo protiv AI kasnije samo moze da ti daje lazne procene sta taj heroj moze protiv zivih ljudi. Neke taktike jednostavno prolaze samo protiv AI i ako igras previse protiv AI naucices mnoge stvari pogresno.

Ako si pocetnik, igra ce te spajati sa ostalim pocetnicima, tako da nemoj da se opterecujes sto nisi dovoljno dobar sa herojima. Vazno je da ti vremenom krenes da shvaras igru, a heroji se uce. Naravno, prvo isprobaj heroja u TRY mode, prouci mu builde, zbog sebe... Bice ti igra zanimljivija. Nemoj samo da upadnes sa novim herojem u qm.

To bi bilo sto se tice game modova, ako imas jos neko pitanje, pitaj. Jer i ovako je post ispao kilometarski

Poslednja ispravka: Echo (16.1.2017 u 19:16)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Echo na korisnoj poruci:
kuureee (16.1.2017)
Stara 16.1.2017, 20:00   #348
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Da ,da skapirao sam da igram vise ,skoro i igram poslednja dva dana samo QM.
Uglavnom igram sa Raynor i Nova.Super mi ide za sada.sa Nova sam se malo mucio ali skapirao sam poentu nacina igre.
vec sam kupio za gold raynera i planiram da mi on bude glavni fokus ,za ostale jos istrazujem.
Ubi se danas da dobijem tri pobede i uzmem bonus gold ,uzasne timove dobijam ,kao muve samo idu.
hvala na odgovoru ,pitacu opet kad budem imao neke dileme.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2017, 20:02   #349
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Exclamation Re: Heroes of the Storm

Korisni sajtovi:

1. http://www.icy-veins.com/heroes/

Na ovom sajtu mozes videti preporucene buildove za heroje. Naravno, nemoj se pridrzavati sajta kao pijan plota, verovatno se neces sloziti sa svime sto tu pise, ali ti dobro moze doci kao odskocna daska. Vazno je da citas obrazlozenja zasto oni misle da se taj talenat uzima ili ne uzima, i tako naucis da razmisljas u tom pravcu. Pa kasnije i da se ne slozis sa njihovim izborom.

2. https://www.hotslogs.com/Default

Ovde mozes videti winrate za heroje, kao i tvoj trenutni MMR, win% za heroje sa kojima si igrao, sa kojim herojima si najefikasniji i ostalu statistiku i grafike vezane za tvoj profil. Sajt funkcionise tako sto igraci uploaduju replaye i onda se svi podaci i statistike vade iz njih. Tacnost sajta zavisi od broja uploadovanih replaya, tako da ako ti sam ne resis da redovno uploadujes sve svoje ripleje, nemoj se opterecivati tvojom statistikom na sajtu jer verovatno nije previse tacna.

Jos jedna korisna stvar na ovom sajtu je sto klikom na heroja na pocetnoj strani vidis win% za sve njegove talente, tako da ti to moze pomoci da napravis build za svog heroja. Neki kazu da hotslogs moze da te ****e u tome, medjutim stvar je u tome da ne smes da gledas samo win%. Obavezno gledas i koliko su ga puta ljudi uzimali, jer recimo talenat koji je biran 400 puta i ima 58% winrate mozda samo znaci da je uzorak previse mali. Takodje, mnogi talenti se ndogradjuju jedni na druge, tako da, ako Nazeebo na lvl 16 ima pauke sa visokim win% to je verovatno jer su i na lvl 1 i 7 takodje razvijani pauci i talenat na lvl 16 je samo kruna svega toga. Dakle ne mozes samo nabadati talente sa najvecim winrateom, vec potrebno je da shvatis u kakvoj su sinergiji. Ako recimo vidis neki bas jak talenat (ili bi bio koristan u tvojoj tim kompoziciji), a nema veze sa tvojim glavnim buildom (pauci), obavezno razmisli da li time preskaces neki vazan deo tvog glavnog builda. Isto tako, nemoj da se hvatas za procente kao pijan plota, mozda taj tvoj talenat ima 1% manje, ali jednostavno uz tvoj tim, protivnike ili jednostavno tvoj playstyle, taj talenat je mnogo mnogo bolji, daleko vise od tog prosecnog procenta tu.

3. https://www.heroescounters.com/tierlist

Jos jedan interesantan sajt gde mozes stvoriti jos bolju sliku o svim herojima.
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Echo na korisnoj poruci:
kuureee (16.1.2017)
Stara 17.1.2017, 11:24   #350
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ova tierlista je glupa. Inace, svaki poznatiji igrac ima svoju tier listu. To koliko je neki heroj dobar zavisi najvise od protivnickog tima i mape na kojoj se igra. Svakako, Illidan je daleko iznad tier 3 u svakoj mogucoj kombinaciji (recimo da ga najbolji svetski timovi skoro uvek prvog biraju ili prvog banuju). Slicno vazi i za Abathura, Vikinge (koji omogucavaju tvom timu da uvek ide u grupi od 4 i uvek bude brojniji kad dodje do bitke), ili Medivh-a koji je jedan od najtezih, ali i najboljih heroja u igri, sto se takodje vise puta do sad pokazalo na profesionalnoj sceni. Zuljin-a su stavili u tier 2, a heroj trenutno ne vredi nicemu, niti ga iko ozbiljan igra, ocekujem neki buff za njega jako brzo.

I za sve ostale heroje moze da se diskutuje da li zasluzuju mesto koje su dobili. Chogall na malim mapama i u pravom timu je neunistiv takodje.

U svakom slucaju, trudite se da igrate sa svim herojima, a vremenom cete sami shvatiti koji vam najvise odgovaraju i sa kim ste najbolji. Takodje, znacete u svakom trenutku za sta je sposoban vas protivnik, jer poznajete sve ostale heroje.

Meni su svi heroji izmedju lvl 6 i 12, uz nekih 2500 odigranih partija u poslednjih 2-3 godine, tako da znam o cemu pricam.
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rajko92 na korisnoj poruci:
kuureee (17.1.2017)
Stara 17.1.2017, 14:28   #351
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Kao sto sam rekao, ne treba se drzati ovih sajtova kao pijan plota, ali kao neko ko prvi put igra ovakve igre, lepo je krenuti od bilo cega. Susretnes se sa 60 heroja, dobro je imati tier listu od koje mozes da krenes, ona ti moze dati ideju na koje heroje bi mogao da obratis paznju, a takodje da razvijas vijuge ako se sa necim odatle ne slazes.

U ovoj igri sve zavisi od mape, tvoje tim kompozicije i protivnicke tim kompozicije, ali opet, neki heroji se uklapaju u mnogo vise slucajeva dok su drugi situational, kako za specificne mape, tako i sto su hard counteri za odredjene heroje.

U mnogim tier listama, tier 3 (pa i tier 4) obicno ne znaci da je heroj losiji, samo postaje vise situational ili zahtevaju da se team comp vise gradi oko njega. To je recimo prica za Illidana i Medivha koji postaju "tier 1" tek u odgovarajucim uslovima. Ili recimo Cho'gall (na ovoj listi tier 4), koji moze biti veoma jak ako nije hard counterovan (Leoric, Tychus). Do sada nisam naisao da neki kreator liste tier 3 opisuje kao krs, vec joj daje opis "situational" sa pojasnjenjem da mogu biti veoma jaki u kombinaciji sa nekim herojem ili ako se team comp gradi oko njega.

Inace, imam ortaka koji je od silver 3 do diamond 3 stigao igrajuci samo gazlova, tako da nema losih heroja, samo se neki heroji lakse uklapaju dok za druge treba malo vise da razmislis da li da ih izaberes (da li imas koga da ubijes ili nahvatas njime, da li imas direktnog countera, da li tvoj tim moze da peeluje za tebe, ko je frontline i slicno).


Evo jos jedne tier liste: http://www.tentonhammer.com/articles...torm-tier-list

Poslednja ispravka: Echo (17.1.2017 u 15:22)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2017, 17:06   #352
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Valeera
role: carry disabler


Valeera spotlight


In Development: Valeera, New Skins and More!
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2017, 21:40   #353
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Lucio iz Overwatcha



http://us.battle.net/heroes/en/heroes/lucio/

Nema mount, predobro su preneli osecaj klizaljki, po meni jedan od najzanimljivijih heroja u igri.
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Echo na korisnoj poruci:
Lazar95 (25.2.2017)
Stara 24.2.2017, 21:50   #354
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ja sam ga bas danas probao ,super mi je.
Imam oko 18k golda i razmislajm da ga kupim,
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2017, 7:48   #355
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ako ga do sada nisi kupio, sacekaj jos 3-4 dana (verovatno sreda) da padne na 10k golda.
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2017, 16:33   #356
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Probius, protos radilica



http://us.battle.net/heroes/en/heroes/probius/


Probius Trailer – Heroes of the Storm
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Echo na korisnoj poruci:
kuureee (6.3.2017)
Stara 15.3.2017, 8:42   #357
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Zbog porasta broja heroja, blizzard povecava broj besplatnih heroja u rotaciji sa 10 na 14!

To prakticno znaci da ce igraci moci da ispune uslove za HL i TL cak iako nemaju ni jednog heroja kupljenog. Ili bar da im olaksa, posto idalje vaze minimalni zahtevi da heroji moraju biti lvl 5 i vise za pick u HL.

Inace, ovo je drugi put da blizzard povecava broj besplatnih heroja. Prvi put je bilo sa 7 na 10.

Od kada je igra izasla, broj besplatnih heroja u rotaciji se duplirao (sa 7 na 14), cene velikog broja heroja su pale sa 10k golda na 4k i 7k, a tu u je i nedeljni hero brawl kojim igra svakog meseca pokloni 4k golda. Danas su cak i najnoviji heroji mnogo dostupniji jer taj mesecni bonus znacajno smanjuje kolicinu golda koju je potrebno skupiti za njihovu kupovinu.

------------------------------------------
Igra dobija novi in-game UI

Novi patch donosi i novi in-game UI. Pored stilizovanja vec postojecih elemenata, novi UI donosi party frames, killstreak plamen i kill feed.

http://us.battle.net/heroes/en/blog/...-fame-3-3-2017
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Echo na korisnoj poruci:
kuureee (15.3.2017)
Stara 29.3.2017, 21:06   #358
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Stize najveci update do sada. Heroes 2.0, vec se moze igrati beta, preko blizzard app.

Developer Update: Heroes of the Storm 2.0


Heroes of the Storm – Progression 2.0 Preview


I prvi od 3 nova heroja koji ce se pojaviti u aprilu:

Heroes of the Storm – Cassia Spotlight
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rajko92 na korisnoj poruci:
Echo (30.3.2017), Lazar95 (29.3.2017)
Stara 13.4.2017, 16:42   #359
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Heroes of the Storm timeline: Kratka istorija HotS-a

http://us.battle.net/heroes/en/heroes20/timeline/
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2017, 22:54   #360
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Danas su na beta server stigli novi heroj Genji i nova mapa Hanamura.



http://us.battle.net/heroes/en/heroes/genji/

Heroes of the Storm: Hanamura Overview
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Heroes of the Storm Obtainer otpaTci 4 12.11.2013 8:22
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com