Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.11.2009, 14:17   #201
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
nikako da dobijem odgovor
da li da kupim iPhone 3G za $99 i onda prosto dam jos 15evra da se uradi unlockovanje u Servisu za mobilne telefone ili sta? please, ne pitam da li je iPhone krs i da li je Nokia N97 bolja, samo hocu da znam da li cu moci da koristim sve opcije u Srbiji koje iPhone donosi?
Paz sad 'vako! Kad kupis telefon za 99$ i potpises ugovor na tri godine ili mozda maanje ( ne znam kako ide, samo sam citao) tog istog dana ponistis ugovor da nebi placao nekih dodatnih 30$ za prvi mesec koriscenja. Ali zato placas porez za nesto 150$ i porez za jos nesto od 75$ sto te na kraju izadje oko 400-450$ sto je ipak 100-150$ manje nego da ga odma kupis bez ugovora. Sad cu da probam da nadjem post od jednog lika sa drugog foruma koji se time bakcao!

p.s.
Posto ne mogu sad da nadjem taj post od pre pola godine evo ti forum na kome sam ga ja nasao. To ti je Iphone zajednica u srbiji, i ako tamo likovi ne znaju, ne znam ko zna!
http://www.isrbija.net

Poslednja ispravka: DonCorleone91 (7.11.2009 u 14:26)
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DonCorleone91 na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (7.11.2009)
Stara 7.11.2009, 14:32   #202
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

koji sex, i sve to da bi na kraju dobio telefon ko i svaki drugi..
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 10:00   #203
LDV20
Član
 
Član od: 13.11.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 140
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 20 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

to se lepo ode na ebay i kupi se nov telefon bez ugovora.

inace pogledajte ovo: Link
Ova cena je za zatvor majke mi.
LDV20 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 12:35   #204
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Mislim da je on mislio na jailbreak
Žalosno i jeste. Poredim, jer dva telefona treba porediti. I jedan i drugi mi služe da zovem, šaljem poruke, uključim GPS kada nešta jurim povNovom Beogradu, slušam muziku i odgledam po koji film kada putujem kući da prekratim tih 7 sati vožnje, a i bogami da idem na WLAN svaki dan... A s vremena na vrijeme i kameru uključim. I još čatujem sa ljudima preko facea. Znači da sam malo zahtjevniji korisnik. I ozbiljno sam razmišljao da kupim iPhone.

I N97 je za klasu bolji. Sad svima je jasno da je IPhonov sistem bolji od symbiana mnogo, ali pusti ti tu priču

NA prvom mjestu ekran koji mu je mnogo lošiji od N97mice.
Drugo - tastatura - surfovanje je mnoooogo bolje, jer ima d pad kojim je prelako kretanje...
Kameru neću ni da upoređujem.
U ostalim segmentima su tu negdje, ali meni su ove tri stavke presudile.

Uostalom, vidi se da je za amerikance, smartphone koji ima samo jedno dugm, da izaćeš iz nečega kad pogriješiš
Ti decko nisi uopste svestan sta pricas, Iphone ima definitivno najbolji ekran, definitivno bolji od n97 (imao sam i n97 na testu). Tastarura je fenomenalna za kucanje, a za kameru se slazem. I daj ne pricaj svasta molim te. Iphonov ekran je potpisala najjaca firma za izradu Touch ekrana, ne znam kako se zvase da ne lupam sada.
optimus_prime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 23:14   #205
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
optimus_prime kaže: Pregled poruke
Ti decko nisi uopste svestan sta pricas, Iphone ima definitivno najbolji ekran, definitivno bolji od n97 (imao sam i n97 na testu). Tastarura je fenomenalna za kucanje, a za kameru se slazem. I daj ne pricaj svasta molim te. Iphonov ekran je potpisala najjaca firma za izradu Touch ekrana, ne znam kako se zvase da ne lupam sada.
Touch nisam pominjao, ali je slika na njemu definitivno zrnastija od N97mice, pa da ga je potpisao sam Isus Hrist lično.

Ne znam što se i raspravljam, iPhone više NIJE najbolji telefon koji postoji i adio... Ekran, i tastatura meni više znače nego te razne gluposti koje postoje. Igrice, pa postoji valjda PSP, a mogu da uzmem 2 ili 3 pspa za tu razliku u cijeni :P

Ma koliko vama Applovcima to teško padalo. Čak i ja koji volim apple kao firmu.

Jer, mjesec dana sam razmišljao da kupim ili iPhone ili N97.

Prvo: n97 mi je koštao duplo jeftinije.
Drugo, dosta bliskog društva ga ima, svih mogućih verzija.
Treće, to znači da sam satima i danima držao i jedan i drugi telefon u rukama, jer nemam ja novca na bacanje da se prevarim pri izboru.
Četvrto, moj drug, vjerni iPhonovac, koji se kleo u njega, zamijenio je svoj za N97

Jednostavno, iPhone je višemkao neka zezancija, u odnosu na više ozbiljni N97...

Sad, neko voli to što je navikao - meni se ne sviđa.

I vidim na svakom forumu iPhone vs Nokia temu. I svak se drži do smrti pri svome...

Citat:
LDV20 kaže: Pregled poruke
to se lepo ode na ebay i kupi se nov telefon bez ugovora.

inace pogledajte ovo: Link
Ova cena je za zatvor majke mi.
97 000 dinara? ha ha ha ha, da plačem od smijeha...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
Miki-Car (9.11.2009)
Stara 9.11.2009, 11:16   #206
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Apple iPhone

Nemojte da pravite VS temu... drzite se onoga sto pise u naslovu

LOL... za cenu
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 3:34   #207
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Nemojte da pravite VS temu... drzite se onoga sto pise u naslovu

LOL... za cenu
Dobro bar je počeo da se legalno prodaje =)

Nego, zanima me, čisto informativno, iPod touch ima sve funkcije osim telefona kao kod iPhonea?
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 3:41   #208
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Dobro bar je počeo da se legalno prodaje =)

Nego, zanima me, čisto informativno, iPod touch ima sve funkcije osim telefona kao kod iPhonea?
Da!
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2009, 18:09   #209
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Apple iPhone

+ nema kameru, i nema GPS. Ali u principu su isti.
iPod touch je brzi malo od iPhonea. Znaci ova najnovija generacija iPod toucha je nesto brza od iPhone 3gs, a 2nd gen iPod touch je malo brza od 3g.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 23:34   #210
jova1996
Član
 
Član od: 23.4.2009.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Evo, ja sam nekad obozavao nokiu. SE, SAMSUNG i ostalo nisam mogao da smislim, a sad kad sam ponosni vlasnik iPhone-a ne mogu da smislim Nokiu... Ali sta cu kad obozavam Apple...
Ps. ova cena u ovlascenim radnjama... no comment... DeBiLi
jova1996 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 5:53   #211
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
jova1996 kaže: Pregled poruke
Evo, ja sam nekad obozavao nokiu. SE, SAMSUNG i ostalo nisam mogao da smislim, a sad kad sam ponosni vlasnik iPhone-a ne mogu da smislim Nokiu... Ali sta cu kad obozavam Apple...
Ps. ova cena u ovlascenim radnjama... no comment... DeBiLi
Jbg =) Čim dodaju qwerty, malko bolji ekran, i mnogo bolju kameru, prodajem N97micu pošto zašto i prelazim na iPhone =)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 9:42   #212
jova1996
Član
 
Član od: 23.4.2009.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

pa imas qwerty, ali virtualan ali naviknes se vremenom i na njega
Ekran... Po meni je iPhone-ov ekran jedan od najboljih na svetu... ako volis qwerty, onda ok uzmi 97cu ili ovaj novi sa Maemo sistemom
jova1996 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 10:16   #213
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
jova1996 kaže: Pregled poruke
pa imas qwerty, ali virtualan ali naviknes se vremenom i na njega
Ekran... Po meni je iPhone-ov ekran jedan od najboljih na svetu... ako volis qwerty, onda ok uzmi 97cu ili ovaj novi sa Maemo sistemom
Imam N97 već Najbolji touch jeste, ali je vjeruj mi prema kvalitetu prikaza primjetno lošiji od Nokije. Jbg, ne može ništa rezoluciju da nadoknadi. Gledanje filmova na 16:9 je super Jeste da sma vjerni fan symbijana, ali je ovaj novi maltene isti kao i onaj prije 4 godine što sam prvi put uzeo :P Ništa novo nema... A qwertz na ekranu mrzim iz dna duše.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 11:06   #214
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Ali kako ne kapiras da sve vreme pricas LICNI dozivljaj telefona... sto znaci to sve sto ti pricas je samo TEBI relevantno...

I... nije problem jer jesi u pravu za neke stvari ali je bespotrebno da kroz 100 postova pricas jedno te isto jer vise zvucis kao da branis svoju investiciju nego sto realno govoris nesto znacajno...

Ima ljudi koji vise vole iPhone jer im se svidja taj operativni sistem iz mnogo razloga, ima ljudi koji vise vole nokiu n97 zbog fizicke tastature i vece rezolucije ekrana i svako ce da uzme sta mu se vise svidja... nije jedno bolje od drugog, nego je MENI i TEBI bolje ovo ili ono...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 11:33   #215
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Ali kako ne kapiras da sve vreme pricas LICNI dozivljaj telefona... sto znaci to sve sto ti pricas je samo TEBI relevantno...

I... nije problem jer jesi u pravu za neke stvari ali je bespotrebno da kroz 100 postova pricas jedno te isto jer vise zvucis kao da branis svoju investiciju nego sto realno govoris nesto znacajno...

Ima ljudi koji vise vole iPhone jer im se svidja taj operativni sistem iz mnogo razloga, ima ljudi koji vise vole nokiu n97 zbog fizicke tastature i vece rezolucije ekrana i svako ce da uzme sta mu se vise svidja... nije jedno bolje od drugog, nego je MENI i TEBI bolje ovo ili ono...
Ne branim investiciju nego planiram novu u vidu iPoda touch =)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2009, 0:16   #216
jova1996
Član
 
Član od: 23.4.2009.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

E, Vasa Visosti, u pravu si, ako ti iPhone ne odgovara kao telefon, a hoces nesto slicno, iTouch je pravi izbor!
E da, na nokii sam probao kako radi TS(5800 je u pitanju) i ocajan je bar po meni, treba da se stiska da bi radilo, a ako neces da stiskas onda olovku, ali je glupo uzimati TS ako ces olovku da koristis
jova1996 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 0:49   #217
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

mozete vi da diskutujete godinu dana ako hocete,ali je cinjenica jedna jedina:iphone uopste ne moze da se poredi sa bilo kojim drugim telefonom.on je jednostavno klasa za sebe.ova poredjenja sa 5800 su stvarno zalosna...
izmenjao sam stvarno dosta telefona do sada.u pocetku bio fan ericssona,posle sonyericssona,u zadnje vreme koristio nekoliko razlicitih htc telefona,i nijedan od njih mi nije zadrzao paznju duze od nedelju dana.
multimedija,zvuk,igrice,savrsen ekran,neogranicene mogucnosti hackovanja(retardirano dete moze da ga otkljuca) i jos puno,puno toga!
svako ko je imao iphone duze od dva dana u ruci ce govoriti isto ovo sto i ja govorim!stojim iza toga!
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 0:56   #218
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
zuleee kaže: Pregled poruke
mozete vi da diskutujete godinu dana ako hocete,ali je cinjenica jedna jedina:iphone uopste ne moze da se poredi sa bilo kojim drugim telefonom.on je jednostavno klasa za sebe.ova poredjenja sa 5800 su stvarno zalosna...
izmenjao sam stvarno dosta telefona do sada.u pocetku bio fan ericssona,posle sonyericssona,u zadnje vreme koristio nekoliko razlicitih htc telefona,i nijedan od njih mi nije zadrzao paznju duze od nedelju dana.
multimedija,zvuk,igrice,savrsen ekran,neogranicene mogucnosti hackovanja(retardirano dete moze da ga otkljuca) i jos puno,puno toga!
svako ko je imao iphone duze od dva dana u ruci ce govoriti isto ovo sto i ja govorim!stojim iza toga!
Ko poredi 5800 sa iPhonom Ovaj 200e, a ovaj 600 Moja drugarica prodala svoj 3g i uzela N97

Nisi ti prave HTCove telefone gledao. Porediti iPhoneov ekran sa ekranima nekih najnovijih HTC telefona (svi znamo na koji mislim ) i sa čak par samsungovih (prijatno sam se iznenadio) je glupo.

Jedino, za igrice mu skidam kapu...

Koristio sam i sam iPhone jedno nedelju dana (pozajmio mi drug, da vidim da li mogu da se uhodam prije nego što ga kupim) i strašno me nerviralo kucanje poruka... Glupost nevidjena. Osim toga, imam utisak da je prvi iPhone fizički dosta bolji (valjda zbog metalnog poklopca) te mi nije jasan applov potez izbacivanja metalnog poklopca...
Ne, mislio sam touch da uzmem, ali je preskup za ono što nudi - imam bukvalno sve osim igrica što ima iPhone/iPod, tako da ću neki polovan PSP da kupim...

I još jedna stvar. Nije mi jasna ta tvrdoglavost dobrog dijela iPhone vlasnika koji se kunu u njega. Jbt, i ja sam Apple fan, ali brateeee... Ako nešta kažem protiv njega, hoće svi da me zadave....

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (20.1.2010 u 1:05)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 1:11   #219
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ko poredi 5800 sa iPhonom Ovaj 200e, a ovaj 600 Moja drugarica prodala svoj 3g i uzela N97

Nisi ti prave HTCove telefone gledao. Porediti iPhoneov ekran sa ekranima nekih najnovijih HTC telefona (svi znamo na koji mislim ) i sa čak par samsungovih (prijatno sam se iznenadio) je glupo.

Jedino, za igrice mu skidam kapu...

Koristio sam i sam iPhone jedno nedelju dana (pozajmio mi drug, da vidim da li mogu da se uhodam prije nego što ga kupim) i strašno me nerviralo kucanje poruka... Glupost nevidjena. Osim toga, imam utisak da je prvi iPhone fizički dosta bolji (valjda zbog metalnog poklopca) te mi nije jasan applov potez izbacivanja metalnog poklopca...
Ne, mislio sam touch da uzmem, ali je preskup za ono što nudi - imam bukvalno sve osim igrica što ima iPhone/iPod, tako da ću neki polovan PSP da kupim...

I još jedna stvar. Nije mi jasna ta tvrdoglavost dobrog dijela iPhone vlasnika koji se kunu u njega. Jbt, i ja sam Apple fan, ali brateeee... Ako nešta kažem protiv njega, hoće svi da me zadave....
pa masa ljudi ga je dole poredila sa 5800.i nisam ja u fazonu da davim bilo koga ko ne voli iphone!to je samo moje licno misljenje!jednostavno sam odusevljen samim uredjajem i ne bih ga menjao ni za sta na svetu.a i mrzi me da vukljam i psp sa sobom kad ga vec imam ovde!
: )
btw ja imam taj stari model(2g)i u pravu si sto se filinga tice...
sto se mene tice neka koristi ko sta hoce,a ja samo dajem tople preporuke onima koji se mozda dvoume ili interesuju za isti...
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 2:08   #220
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
zuleee kaže: Pregled poruke
pa masa ljudi ga je dole poredila sa 5800
5800 je jedan od najgorih telefona koje sam uzimao u poslednje vrijeme :/ Moj cimar ga ima i jedino za šta je dobar je gledanje filmova (16:9 ekran, veoma dobar).

Katastrofalan interfejs i neodazivost ekrana, kucanje poruka neizdržljivo... Ne znam u čemu je fora, ekran u odnosu na N97 je dosta sličan, ali je vidljivo manje svijetao i slabijeg odaziva pritiska...

Sad, mnogi se neće složiti sa mnom, ali po meni je promašaj stavljati rezistivni ekran bez mnogo fizičkih tastera...
Osim toga, to je najjeftiniji telefon sa GPSom... Koji može značiti jedino u Beogradu =)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ipod Nano 2 gen alesandro Foto i audio/video 69 19.2.2008 16:18
Apple Safari 3 Public Beta for Windows WU TANG CLAN Aplikativni softver 24 29.6.2007 16:51
Apple iPod Nano Sale2322 Foto i audio/video 3 22.5.2007 14:35
Apple рекламе Miloš Zanimljive Web lokacije 0 4.7.2006 9:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com