Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.3.2022, 19:48   #281
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

@nasty
nemoj 2 puta da kazes. igram se od ranih 90-ih i souls spada u apsolutnu najbrutalniju kategoriju. ako nemas sta da se dokazujes, nemoj da trosis zivce
ovo dolazi od nekog kome je RDR2 npr top 5 igara ikada.

ALI sa druge strane, mozes da pridjes igri malo otvornijeg shvatanja i da razumes da ti nista nece biti dato na tacni i da ces SVE morati da zasluzis i da to prihvatis kao stanje stvari.

Osecaj koji igra nudi posle pobede, ma koliko male (a kamoli neke vece) - nisi doziveo u mnogo igara. sigurno ne na tako ucestalom nivou barem.

moj savet, ako ti se vec dopada ono sto si video - probaj npr Dark Souls 3 sad. probaj da "resis" prvog bossa i otvoris svet. cinjenica je da nije "open world", ali to neces osetiti - jer taj "explore" momenat je ogroman.

DS1 ima ustvari najbolju arhitekturu i dizajn levela u istoriji video igara, i relativno je laksi od svega. Jedino sto je graficki inferioran.

that being said, Elden Ring uz sve svoje mane (koje apsolutno ima) je jedna brutalno teska i neverovatno zabavna igra. mozda i najtezi souls koji sam odigrao.

i btw 115 sati i nebrojano smrti kasnije - GG. Verovatno GOTY. sad samo imam problem sto mi se igra jos
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 19:56   #282
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Kao neko ko nikad nije igrao Dark Souls igre, probao sam ovo i ugasio nakon 30-ak minuta.
Iskreno ni ne znam koja je svrha ovih igara (kombat, istrazivanje open world sveta, budzenje lika i trazenje sto boljih itema, kombinacija svega), ali meni je ovo pretesko i nimalo zanimljivo kad gines i na samom pocetku igre.

Doduse, kad sam poceo igru, izabrao sam one Stonesword kljuceve i spustio se u onu provaliju gde je onaj veliki kocijas, mada kad sam citao po netu, vidim da to zapravo nije ni predvidjeno za pocetak, vec tek za kasnije.

Hteo bih da dam igri sansu, jer cim se toliko pise o njoj, ne moze biti losa, ali kao neko ko se navikao na kombate u AC igrama, Witcher 3 itd, ovo je bas prebrutalno za pocetnika i ocigledno treba gomila prakse.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 20:10   #283
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

treba prakse. a to inace DEFINITVNO nije put - to je za 10-20 sati kasnije

btw. na samom pocetku imas duha koji ti kaze da skocis u "provaliju". to je tutorial zona koja te uci.

mozda nije lose kao pocetni gift da uzmes "Seed" jer ces dobiti extra heal. sedi na site of grace, ubaci seed u flasu i za pocetak ako si melee, mozes da prebacis jednu plavu u jos jednu crvenu i imati tako 2 heala vise u samom startu.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 20:19   #284
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
@nasty
nemoj 2 puta da kazes. igram se od ranih 90-ih i souls spada u apsolutnu najbrutalniju kategoriju. ako nemas sta da se dokazujes, nemoj da trosis zivce
Ako se igraš od 90-ih onda bi znao da su Ečstatica i Relentless igre za MS-DOS i koje su u ono vreme bile prokleto teške. i TADA nisam imao problema sa tim, ali sada sa 50+ i životom kojim živim nemam vremena da gubim pola sata na mlaćenje jedne zveri ili grupe kojekakvih karakondžula. I zbog toga nisam igrao te igre, ali ovo ću ipak da probam. Da zadovoljim radoznalost.

A da li ću gubiti živce i nervirati se??? Vrlo verovatno, ali ako toga bude previše lako je uraditi "Uninstall".
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 20:24   #285
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Gospodo, da ste igrali Ečstatica ili Relentless (drugi deo Twinsen Odyssey) u ono davno vreme shvatli bi ste da je igranje DS igara ili Sekiro lagana zabava. Da ne pominjem "Dark Earth".
Samo što više nemam 20-ak godina i vremena da se "dokazujem" sebi ili bilo kome. A to me nikad nije ni zanimalo.
Namestim igru na najmanju moguću težinu i opuštam se onih par sati koliko imam vremena dnevno. To što neko ima desetak ili više sati da visi na nekoj igri dnevno, ume da "sekira" i tamani lagano sve moguće u nekoj igri, mogu samo da mu zavidim. Ali ne previše, jer ipak imam i život pored toga.
Prvo, veliko hvala sto me podseti na Dark Earth Ali u poredjenju sa DS (a pogotovu sa Sekirom) to stvarno nisu teske igre, skoro sam presao Twinsens Oddysey koji nisam igrao od osnovne, Estaticu 1 mislim da nisam ni probao ali dvojku sam obrnuo kao klinac. To su igre stare ~30 godina, i pioniri 3d akcionih avantura/rpg-ova, odigraj ih ponovo sada bice ti lake.

Ali takodje mislim da ni Elden Ring nije preterano teska igra, mozes da odlazes boss fajtove, pokupis OP magije, Ash prizivanja i iteme i bukvalno pregazis bosove ko nista. Takodje ako volis da istrazujes i skupljas iteme po meni ovo je najbolja hrcak igra jer nema map markera i ne pojavi ti sve svaka lokacija na mapi ako prodjes na kilometar od nje, stvarno moras da zaviris u svaki cosak. Tako da ako imas ograniceno vreme za igranje i volis da istrazujes ovo moze da ti traje mesecima, jedino je pitanje da li ti se borba i kontrole svidjaju, a te stvari su preslikane iz Souls igara.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 21:20   #286
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Ej, sam svoj prvi souls brisao 3 puta. Nema to veze sa godinama i sa vremenom. Samo sam bio ljut, sta koji moj ja ovde se drkam sa nekom karakondzulom koja me ubije iz dva udarca, nemam ja ni zivaca ni vremena za to.

Ali ako pobedis sebe u toj "sitnici" i vratis se u igru, shvatices u cemu je stos. Taj feel ti recima tesko ko moze docarati.

Nex koji je rekao u jednoj poruci napisao "omg kako mozete ovo da igrate" dosao do "skinuo sam konjanika na 30% hp-a". Kada (ako) ga bude ubio - bice u fazonu "is that all you trash!?"

Evo, ja cu da dezuram ovde s vremena na vreme i da odgovaram na sva pitanja koja budete imali.

p.s. vodi racuna da posle ovog tipa open worlda, jedino igre sa dobrim narativom (R* i CDPR) mogu da budu konkuretne (ili bolje). Ubismor i ostala single player MMO boranija ce biti na ignore.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 21:59   #287
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Jel neko igra sa Confessorom? Ja sam sva 3 DS-a igrao iskljucivo sa sto vecim macem i oklopom.Da se zemlja dobro zatrese kad uradim rol.Sad sam hteo malo da promenim, ali apsolutno u svim FS igrama pogresno rasporedjujem levele!! Krenem sa jednim, pa vidim neki svetlucavi mac ili oklop, pa krenem da guram u tu granu da bih mogao da koristim.Uzas!! Dobio sam sada onu vatrenu kuglu za koju treba faith 40, a meni faith na 20 tek.Sekirce mi je isto ne preterano jako.Generalno jako slaba ponuda oruzja za mog lika, plus sto i dalje nosim pohabanu mantiju sa kojom sam krenuo.Odavno sam resio Godrika ali nisam jos dosao ni do jednog od ostalih demi bogova.Toliko sarenog cveca da me odvrati sa stazeeeeeee!!!! Malo mi gube smisao sve one cari koje je DS imao ovim otvorenim svetom. Pojedine lokacije su tolikooo dobre i prelepe za oko.Uzasno sam se smorio kada sam i ovde ugledao zombi dzukele i buljave zabe.Stvarno im to nije trebalo u ovom ipak drugom svetu.Sumoni kidaju! Za sada igra itekako ispunjava ocekivanja, ali ipak nema dusu ko Sekiro!!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 22:07   #288
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Jel neko igra sa Confessorom? Ja sam sva 3 DS-a igrao iskljucivo sa sto vecim macem i oklopom.Da se zemlja dobro zatrese kad uradim rol.Sad sam hteo malo da promenim, ali apsolutno u svim FS igrama pogresno rasporedjujem levele!! Krenem sa jednim, pa vidim neki svetlucavi mac ili oklop, pa krenem da guram u tu granu da bih mogao da koristim.Uzas!! Dobio sam sada onu vatrenu kuglu za koju treba faith 40, a meni faith na 20 tek.Sekirce mi je isto ne preterano jako.Generalno jako slaba ponuda oruzja za mog lika, plus sto i dalje nosim pohabanu mantiju sa kojom sam krenuo.Odavno sam resio Godrika ali nisam jos dosao ni do jednog od ostalih demi bogova.Toliko sarenog cveca da me odvrati sa stazeeeeeee!!!! Malo mi gube smisao sve one cari koje je DS imao ovim otvorenim svetom. Pojedine lokacije su tolikooo dobre i prelepe za oko.Uzasno sam se smorio kada sam i ovde ugledao zombi dzukele i buljave zabe.Stvarno im to nije trebalo u ovom ipak drugom svetu.Sumoni kidaju! Za sada igra itekako ispunjava ocekivanja, ali ipak nema dusu ko Sekiro!!

Ne isplati se ovde igrati teškaša i spora oružja, na osnovu svega što sam dosad iskusio (70ak sati). Ja čim sam pored balansiranog STR i DEX builda počeo da budžim DEX i uzeo brže oružje, olakšao sam sebi igru desetostruko.
Pritom, magije su OP, retko kad se javi boss koji magic build ruinira, a često se jave bossevi koji kažnjavaju sporije igrače sa većim oružjem.


Kad stigneš do drugog demigoda (pod uslovom da posle Godrika ideš do Akademije), odradi respec, mislim da će vredeti. Ili kreni da farmaš pa guraj poene u određen stat koji te interesuje.

Igra je izuzetno fleksibilnija po tom pitanju u odnosu na prethodne Fromsoft igre i to je veliki BONUS.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
m1aden (9.3.2022)
Stara 8.3.2022, 22:59   #289
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Ej, sam svoj prvi souls brisao 3 puta. Nema to veze sa godinama i sa vremenom. Samo sam bio ljut, sta koji moj ja ovde se drkam sa nekom karakondzulom koja me ubije iz dva udarca, nemam ja ni zivaca ni vremena za to.

Ali ako pobedis sebe u toj "sitnici" i vratis se u igru, shvatices u cemu je stos. Taj feel ti recima tesko ko moze docarati.

Nex koji je rekao u jednoj poruci napisao "omg kako mozete ovo da igrate" dosao do "skinuo sam konjanika na 30% hp-a". Kada (ako) ga bude ubio - bice u fazonu "is that all you trash!?"

Evo, ja cu da dezuram ovde s vremena na vreme i da odgovaram na sva pitanja koja budete imali.

p.s. vodi racuna da posle ovog tipa open worlda, jedino igre sa dobrim narativom (R* i CDPR) mogu da budu konkuretne (ili bolje). Ubismor i ostala single player MMO boranija ce biti na ignore.
Konjanik se ne da, ali da se pohvalim, Margit sam jednom spustio na ~10% healtha, a lvl 21 sam....fali mi jos malo bolji mac imo i gotov je

Vcrs jedino sto sam uradio je ostavio par hiljada runa kod Margita u kafani...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 23:07   #290
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.130
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Elden Ring

Nauci da radis parry i ne treba ti jace oruzje.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 23:24   #291
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Koristim parry naravno, ali koristim i pocetni longsword Jos nisam nasao nesto bolje, a nije mi fora da cheatujem i trazim po netu gde su bolja oruzja...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2022, 23:43   #292
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Konjanik se ne da, ali da se pohvalim, Margit sam jednom spustio na ~10% healtha, a lvl 21 sam....fali mi jos malo bolji mac imo i gotov je

Vcrs jedino sto sam uradio je ostavio par hiljada runa kod Margita u kafani...
Za rune se naviknes. Ako si pazljiv, pre boss fajta rune potrosi na neke stvari kod nekog prodavca. Ako nisi, kao sto ja nikad nisam - naviknes se na to da ces da gubis rune. Ali vratice se te rune (i vise) kad ga roknes.

Inace, ako si ga spustio na 10% hp-a, pasce i tih 10% uskoro. On je po meni ogroman zid za "prvog" bossa. Inace pocetna zona ali i ceo jug inace je super mesto za jacanje, imas mini dungeona iz kojih mozda izvuces orzuje koje ti legne, a imas i rudnika (na mapi se blago crvene njihova mesta) gde se nalaze kamenja za upgrade.

Inace, na samom prolazu na poluostrvo na jugu imas i kvest. Mozes slobodno i to da vidis, na kraju te ceka ojaci boss, ali mislim da je laksi od Margita.

edit: btw, ja sam igrao sa Uchigatanom (pocetni weapon za Samuraja - bukvalno do kraja igre), bitno je da ti prija moveset.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2022, 0:44   #293
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ne isplati se ovde igrati teškaša i spora oružja, na osnovu svega što sam dosad iskusio (70ak sati). Ja čim sam pored balansiranog STR i DEX builda počeo da budžim DEX i uzeo brže oružje, olakšao sam sebi igru desetostruko.
Pritom, magije su OP, retko kad se javi boss koji magic build ruinira, a često se jave bossevi koji kažnjavaju sporije igrače sa većim oružjem.


Kad stigneš do drugog demigoda (pod uslovom da posle Godrika ideš do Akademije), odradi respec, mislim da će vredeti. Ili kreni da farmaš pa guraj poene u određen stat koji te interesuje.

Igra je izuzetno fleksibilnija po tom pitanju u odnosu na prethodne Fromsoft igre i to je veliki BONUS.
Tako ja sad farmujem samo zato sto sam video na prodaju jedan spell, i jedino se nadam da vredi ovog budzenja, jer doslovno 20 nivoa moram da ubacim (tj. sad jos tri pa sam gotov) da bih to koristio.
Btw, kako se radi respec?
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2022, 1:18   #294
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Btw, kako se radi respec?
Moras da predjes Renalu u akademiji, i onda kod nje mozes respec. Treba ti doduse Larval Tear. Taj item ces verovatno do tada imati, mozda i par komada. Ako ne, mozes da ih kupis (ja znam za 2 mesta).

Ali vodi racuna, Larval Tear ipak nije bas toliko cest item.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Andyui (9.3.2022), zokocx (19.3.2022)
Stara 9.3.2022, 1:28   #295
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Ali vodi racuna, Larval Tear ipak nije bas toliko cest item.
Nije čest, al ono, ne planira se ni respec svaki čas. Ja sam dosad prikupio desetak komada, tako da mogu čak i da eksperimentišem ako zaista želim da odem od trenutnog builda, i da komotno razmatram potonje opcije.
Velika sloboda u ovoj igri povodom toga, zaista respec(t)

A i to što Ashes of war mogu biti izmenjeni u svakom trenutku bez posledica (na grace mestima doduše)
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2022, 2:33   #296
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ne isplati se ovde igrati teškaša i spora oružja, na osnovu svega što sam dosad iskusio (70ak sati). J
Ja igram teskasa, plus Faith. Nije bas toliko strasno, inace sam slab sa zivcima

Nije bas boza kao u DS1 ali nije ni cupanje kose kao u DS3 recimo. Fino izbalansirano za mene. Naravno, ako neko hoce bas lak prelaz, dex ili magija bi bio dobar izbor. Ali teskasi se drze bolje nego u ranijim delovima (minus DS kec)


@Rainman

E i ja sam prvi DS brisao vise puta, nikako nisam mogao da se zaigram, predstavljalo mi je potpunu nebulozu sa onim respawnom protivnika, tezina, miljenje po nivoima itd. E a kada sam uzeo dzojstik i malo na silu pogurao igru, postala mi je jedna od najomiljenijih ikada.

Definitivno je jedna od onih igara gde trebas malo na silu da poguras i da se malko namucis da bi konacno kliknulo kada pohvatas sta je i kako je. Nakon toga nema stajanja
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2022, 3:07   #297
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Znam licno par ljudi koji ne mogu da uzivaju u From igrama (osim Sekiro) jer igre nemaju pauzu. Pre svega zbog obaveza po kuci, klinaca, beba koje ne mogu da cekaju Grace ili neki miran deo igre.

Elden Ring ipak moze da se pauzira ako odete u inventar ili negde u meni tokom igre, kliknite HELP i Menu Explanation.

Mozda ce nekome ovde znaciti informacija, nije lako kada treba nesto a vi u sred ljute borbe
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Andyui (9.3.2022), bojanh (9.3.2022), Cracked But Whole (9.3.2022), DaniloNS (9.3.2022), djuras (22.3.2022), dushke (9.3.2022), Koreli A. (9.3.2022), Vladimirus86 (9.3.2022)
Stara 9.3.2022, 4:28   #298
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

A steta da se baci mrlja na prelaz pogibjom. Obicno odem na svetlo milosti ili se sakrijem negde gde nema nikog dobro nisam provalio da staje igra na tu foru, dobro je znati.

Sat-dva (ko zna) se cimam sa velikim bosom i dva puta dodjem zaista bukvalno na dodir i da ga ubijem i oba puta se uznemirim ko devojcica i i zmasim ga i on mene i uspem da ga prvi udarim al sipak ipak je zvuk mog nestajanja oba puta jer me za milisekundu ipak prvi zakaci.
Toliko me isfustrira kao da mi neko prosuo djubre na glavu na sred pune ulice.
I onda skoncetrisem minut dva i sledecu borbu ga ubijem kao za najbolji prikaz za YT ili tako nesto , bukvalno ne znam da li moze bolje . Ne desava mi se cesto to a pogotovo ne kad me izmaltretira ko ovaj. Kakva igra!
Sad me maltretira drugi jos gore. Al pasce dusmanin...
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2022, 10:20   #299
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Znam licno par ljudi koji ne mogu da uzivaju u From igrama (osim Sekiro) jer igre nemaju pauzu. Pre svega zbog obaveza po kuci, klinaca, beba koje ne mogu da cekaju Grace ili neki miran deo igre.

Elden Ring ipak moze da se pauzira ako odete u inventar ili negde u meni tokom igre, kliknite HELP i Menu Explanation.

Mozda ce nekome ovde znaciti informacija, nije lako kada treba nesto a vi u sred ljute borbe

Ja hteo da skinem i da koristim ovaj mod, ali definitivno je ovo lakse uci samo u inventar, jer poslovne obaveze nekad ne mogu da cekaju.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2022, 17:15   #300
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Evo i ovaj mod sa Github koji otkljucava 60fps limit, dodaje FoV i mogucnost da ne izgubite Rune tokom smrti.

link do moda
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ring of Elysium cages Mrežne igre 7 10.3.2019 22:00
DIY Light ring Starface Foto i audio/video 0 4.11.2018 16:49
Call of Duty: Black Ops 4 - akcija! Kole Dešavanja i događaji 11 2.11.2018 16:50
Dark Souls II Exia Role-Play 1418 1.6.2018 13:30
Lucent Win modem ne daje RING, AT komande pomoc jzeljko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 23.6.2010 15:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com