Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2007, 22:45   #1
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Alien shooter 2

Igra li ko? Igra je neverovatno igriva, podseca me na platformske igre (zbog onih zivota), 2d izometrijski pogled, gomila glupih aliena, gomila zanimljivog oruzja (najbolja su automatska), napredovanje kroz igru podrazumeva i napredovanje vaseg lika i sve jace aliene...
super stvar da prekrati vreme, majke mi!
i da radi i na starim masinama (kupljenim u ovom veku)!
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2007, 15:23   #2
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Alien shooter 2

Ja sam igrao onaj stari Alien Shooter, sto staje malo i taj mi je bio extra, bas sam se nauziovao igrajuci. Sad kad sam video ovaj novi aaaaaaa!!! Nabavicu, samo da zavrsiom ovo sto trenutno igram (Star Trek: Elite Force)
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2020, 12:45   #3
ZvezdaniRatnik
Banned
 
Član od: 23.7.2019.
Poruke: 63
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 19 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Alien shooter 2

-Kako sam prosle nedelje imao problem sa ovime. Kupim Alien Shooter 2 The Legend, to je nekakav standalone nastavak od dvojke za Win7. I sad mislim posto su prethodni delovi mogli da se igraju krenem sa ovime. I ima sta vidim, na samom startu crni ekran sa nekakvom porukom. Sokiram se pa krenem na drugom racunaru, nece ni tamo. To su neki autdejtovani kompovi gde Farkraj klizi ko sveze podmazani tiganj sa jajima na oko. Uspanicim se da mozda nesto nije u redu sa mnom, pored svog iskustva sa tim igrama ispada da ne znam nista, pa pocnem da krstarim netom da vidim sta moze da bude problem. Svugde predlazu instalaciju visual c redistributable, ..skinem onaj multi od 80Mb. Opet nista, nadjem neki savet da je do net framework 4. Izbrisem ovaj od 4.7 i vratim se nazad na 4. Opet kontam neke stare igre traze 3.5 verziju, pa je mozda to u pitanju. Opet crn ekran. I taman kad sam hteo sve da pobrisem vidim u folderu sa igrom stoji fajl pod imenom d3dcompiler_47.dll. Uzmem i nadjem takav slican is Windowsovog foldera u system32, d3dcompiler_43.dll. Pa ga prekrstim iz trojke u 7 i odmah proradi igrica. Ovo se u stvari slucajno desilo, ne verujem da ovo moze kod drugih igara. Sunce me obasja posle ovog eventa tada.
Inace sama igra je u svom startu slicna sa predhodnom, ali ovog puta misije su u pitanju, a ima i ta globalna mapa. Ako vas kojim slucajem srede onda ima i dodatna misija da pokupite inventar gde ste stradali i tako dalje. U igri sve izgleda nekako iz daljine umanjeno.Sve u svemu igra ko rodjena za ove sa brzim prstom na okidacu, s tim sto treba imati na umu da ako nemate adekvatni borbeni arsenal refleksi vam bas i nisu od neke narocite pomoci. Najbitnija stavka da vam vanzija nece nedostajati, ..je zadovoljena, a to je i ono najbitnije sto se od igre ovog kvaliteta, ..po tradiciji i ocekuje.

ZvezdaniRatnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ghost Shooter Andross Pravljenje igara 117 28.12.2008 23:36
ghost shooter al0cunit Tekstovi u SK 5 4.2.2007 17:04
Ghost Shooter 2 Andross Pravljenje igara 139 21.10.2006 22:39
Domaći Space Shooter ivankul Pravljenje igara 16 1.8.2006 0:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com