Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.7.2017, 10:03   #7641
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom The Elder Scrolls V - Skyrim

Izasao prvi deo ogromnog moda beyond skyrim pod nazivom bruma, i trebalo bi da bude sirodil... a izgleda odlicno....

Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
MARE GSX R je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2017, 13:08   #7642
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Samo da prebace i u SE, ne mogu da gledam onu pečenu grafiku u vanili.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2017, 15:21   #7643
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
Izasao prvi deo ogromnog moda beyond skyrim pod nazivom bruma, i trebalo bi da bude sirodil... a izgleda odlicno....

Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
Gledao neki YT klip, fino izgleda mada Oblivion mi imao više šarenolik fantasy izgled, kad bito uspeli da srede da skinu ono sivilio što su nagurali na Skyrim u engine-u.

I kontam da je ovo deo mape severnije od Imperial city-ija, jer vidi se kad pokazuje mapu da ostrvce za Imperial city je prazno (placeholder).

Ovaj video je u pitanju:
Beyond Skyrim: Bruma, It's Finally here; A look at one of Skyrim's Largest Mods ever
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2017, 15:58   #7644
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

E bas sam taj yt gledao....

Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
MARE GSX R je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2017, 11:58   #7645
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Pozdrav svima! Izvinjavam se zvog sopstvene lijenosti da pretražujem cijelu temu. Može li neko da mi preporuči kompilaciju modova za Skyrim koju bi valjalo imati pred novi pokušaj igranja? Prvi put sam odustao nakon što sam na otprilike 30 sati igranja napravio OP lika pa mi je postalo dosadno. Naročito me interesuju novi predjeli, questovi i priče.

Naravno, molim vas da mi preporučite samo isprobane modove koji funkcionišu, nisu zabagovani i ne preopterećuju sistem.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2017, 12:24   #7646
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

E. I ti mnogo hoces, to sto se modova tice je vise stvar ukusa, sta kome odg, a nisi ni naveo koju verz skyrima igras, stari ili se..? Imas npr falskar meni odlican, dlc size mape, dosta sati novog gameplaya, za stsri je imao i sumerset isle, isto dobar, a svi modovi koji pobravljaju neke bagove su must have, imas na yt masu klipova, baci pogled pa ces znati bolje koje modove da odaberes...

Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
MARE GSX R je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2017, 13:06   #7647
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

I spremi se na istraživanje/čitanje šta sa čime može da radi ili ne, i šta ti se sviđa.
Ovo ti dodje nešto kao programiranje igre, samo što ne unosiš neki parametre nego sklapaš u onom mod. programu (prekrstili ga čini mi se) šta ti treba.

I najbolje je da počneš bezveze new game i dodaješ incrementalno, jer ako dodaš mod kreneš da igraš pa save i onda ga obrišeš 99.9% (ako je content mod) će ti pobrljaveti Save game. I onda kad vidiš šta ti se sviđa lepo kreneš sa likom kojim hoćeš od nule.

Ja sam dodavao samo visual modove i tu mi je bilo frka morao sam stari save game da uzima (ne mnogo ali tamam par sati).
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
Corwin (6.7.2017)
Stara 6.7.2017, 14:14   #7648
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Pa ja sam ga igrao na PS3 tako da nije problem za savegame.

Nego sam kupio na steamu obični, a iskreno nije mi mrska ni narodna verzija.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2017, 14:26   #7649
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Jel običan Legendary Edition?

Ako je taj, jesi dobio odmah SE verziju ?

Ja još igram (tj. na pauzi je) vanila, jer SE ne mogu bez SkyUI, ono postane jako zamorno kad se nakupi više item-a.
A nisam uredan baš, čuvam neke stvari je izgleda zanimljivo, jedino invertar trebim koliko treba a chestovi puni sve i svačega.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2017, 14:29   #7650
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Ne znam, još nisam instalirao, vjerovatno je to sad SE edition.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2017, 14:50   #7651
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Legendary i SE su odvojene igre u Steam library.
Ne može da bude ista igra jer Engine je drugačiji.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2017, 19:23   #7652
Geralt
Član
 
Član od: 5.5.2010.
Poruke: 371
Zahvalnice: 168
Zahvaljeno 191 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Trenutno je najbolje koristiti Skyrim Legendary Edition za modove, koji sa sobom donosi Dawnguard, Dragonborn i Hearthfire DLC-ove. Najviše zbog SKSE moda, koji i dalje ne postoji za 64-bitni Skyrim. Veliki broj modova zahteva SKSE, a takodje postoji i veliki broj modova koji ulepšavaju grafiku, tako da stari Skyrim(Oldrim kako ga nazivaju sada) može da izgleda daleko bolje nego vanila Skyrim SE.

@Corwin
.
Što se modova tiče. Evo je neka moja lista obavezinih modova.

1. SKSE

Ovo je više moding alatka nego mod. Daleko proširuje skripting mogućnosti Skyrima i neophodan je za mnoge modove.

2. Mod Organizer

Ovo je mod managment alatka koja olakšava upravljanje modovima. Postoje i druge, ali je meni ova omiljena. Najviše zbog toga što ne instalira modove direktno u Skyrim folder, već koristi neku vrstu virtualnog foldera. Druga prednost je ta što možeš napraviti različite profile. Na primer, profil koji ćeš nazvati "Mag", ili "Ratnik". Onda možeš koristiti različite modove za ova dva profila i da ih menjaš prostim klikom na dugme. Malo je teže konfigurisati ovaj mod, posebno da radi sa nekim drugim alatima. Ako ti treba pomoć, javi se.

3. Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch

Patch koji ispravlja gomilu bagova.

4. SkyUI

Ovaj mod drastično unapređuje UI igre. Vanila UI je previše konzolni i to je upravo što ovaj mod poboljšava. Međutim, to nije njegova najveća prednost. On sa sobom donosi mod configuration meni u kome možeš da podešavaš modove.

5. Različiti SKSE pluginovi

Better Dialogue Controls, Better MessageBox Controls, Crash Fixes, Bug Fixes, Enhanced Camera, One Tweak, Safety Load, Fuz Ro Doh, JContainers, PapyrusUtil - Scripting Utility Functions

Ovi modovi rade različite stvari poput ispravke bagova, unaprećivanje skripting mogućnosti skajrima, bolja kamera itd. Neki, poput Fuz Ro Doh i JContainers su obavezni za neke druge modove kako bi radili. Pošto su u pitanju SKSE pluginovi, neće se nalaziti u listi pluginova (Skyrim ima limit koliko pluginova možeš pokrenuti).

6. FNIS

Ovaj mod je neophodan ako planiraš da ubaciš nove animacije u igru. Kako bi funkcionisao kako treba, potrebno je instalirati Realistic Ragdolls and Force i XP32 Maximum Skeleton Extended modove.

7. When Vampires Attack i Run For Your Lives

NPC-ovi su prilično glupi u Skyrimu. Običan seljak će napasti zmaja ili vampira. Zbog toga se nekada desi da neki važan NPC poput prodavca pogine. Uz pomoć ovih modova, NPC-ovi će znati da treba da beže kada naiđe zmaj ili vampir. Osim naravno stražara i sličnih NPC-ova koji mogu da se bore protiv njih.

8. Alternate Start - Live Another Life

Ovaj mod omogućava da preskočiš uvodni deo u Helgen-u. Možeš da biraš različite početne pozicije za svog lika. Na primer, došao si u Skyrim brodom, ili si član neke od gildova. Ili si bandit u šimi.

9. RaceMenu

Ako ti je stalo do fizičkog izgleda tvog lika, ovaj mod olakšava pravljenje lika. Novi slajderi i slično prilikom kreacije lika.

10. Loot

Ovaj program je specijalno napravljen za sortiranje tzv. load order-a. Ako te zanima više o ovome, mogu detaljnije da objasnim.

Okej. Modovi iznad su neka vrsta "temelja". Modovi koji poboljšavaju osnovne aspekte igre i koji su neophodni za druge modove kako bi radili. Na njima možeš da gradiš svoj playthrough.

Skyim ima na desetine hiljada modova. U jednom postu nije ih moguće ni nabrojati. Ako želiš, mogu da ti preporučim još modova na osnovu kategorija kao što su animacije, grafička unapređenja, novi kvestovi, novi perkovi, novi NPC-ijevi, nova oružja/oklopi, modovi koji poboljšavaju borbu/čine igru težom, novi predeli i slično. Ono što ja volim je da, nakon instalacije ovih osnovnih modova i alata, ubacim nove modove koji će da poboljšaju moj "build", odnosno samog lika koga igram. Tako da, kaži nam više o svom liku. Da li je samo Dragonborn. Ili je i mage, član Dark Brotherhood-a i ostalih guilda i slično.
Geralt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Geralt na korisnoj poruci:
Corwin (7.7.2017), zokocx (6.7.2017)
Stara 6.7.2017, 22:29   #7653
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
Geralt kaže: Pregled poruke
Spoiler za part 1:
Trenutno je najbolje koristiti Skyrim Legendary Edition za modove, koji sa sobom donosi Dawnguard, Dragonborn i Hearthfire DLC-ove. Najviše zbog SKSE moda, koji i dalje ne postoji za 64-bitni Skyrim. Veliki broj modova zahteva SKSE, a takodje postoji i veliki broj modova koji ulepšavaju grafiku, tako da stari Skyrim(Oldrim kako ga nazivaju sada) može da izgleda daleko bolje nego vanila Skyrim SE.

@Corwin
.
Što se modova tiče. Evo je neka moja lista obavezinih modova.

1. SKSE

Ovo je više moding alatka nego mod. Daleko proširuje skripting mogućnosti Skyrima i neophodan je za mnoge modove.

2. Mod Organizer

Ovo je mod managment alatka koja olakšava upravljanje modovima. Postoje i druge, ali je meni ova omiljena. Najviše zbog toga što ne instalira modove direktno u Skyrim folder, već koristi neku vrstu virtualnog foldera. Druga prednost je ta što možeš napraviti različite profile. Na primer, profil koji ćeš nazvati "Mag", ili "Ratnik". Onda možeš koristiti različite modove za ova dva profila i da ih menjaš prostim klikom na dugme. Malo je teže konfigurisati ovaj mod, posebno da radi sa nekim drugim alatima. Ako ti treba pomoć, javi se.

3. Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch

Patch koji ispravlja gomilu bagova.

4. SkyUI

Ovaj mod drastično unapređuje UI igre. Vanila UI je previše konzolni i to je upravo što ovaj mod poboljšava. Međutim, to nije njegova najveća prednost. On sa sobom donosi mod configuration meni u kome možeš da podešavaš modove.

5. Različiti SKSE pluginovi

Better Dialogue Controls, Better MessageBox Controls, Crash Fixes, Bug Fixes, Enhanced Camera, One Tweak, Safety Load, Fuz Ro Doh, JContainers, PapyrusUtil - Scripting Utility Functions

Ovi modovi rade različite stvari poput ispravke bagova, unaprećivanje skripting mogućnosti skajrima, bolja kamera itd. Neki, poput Fuz Ro Doh i JContainers su obavezni za neke druge modove kako bi radili. Pošto su u pitanju SKSE pluginovi, neće se nalaziti u listi pluginova (Skyrim ima limit koliko pluginova možeš pokrenuti).

6. FNIS

Ovaj mod je neophodan ako planiraš da ubaciš nove animacije u igru. Kako bi funkcionisao kako treba, potrebno je instalirati Realistic Ragdolls and Force i XP32 Maximum Skeleton Extended modove.

7. When Vampires Attack i Run For Your Lives

NPC-ovi su prilično glupi u Skyrimu. Običan seljak će napasti zmaja ili vampira. Zbog toga se nekada desi da neki važan NPC poput prodavca pogine. Uz pomoć ovih modova, NPC-ovi će znati da treba da beže kada naiđe zmaj ili vampir. Osim naravno stražara i sličnih NPC-ova koji mogu da se bore protiv njih.

8. Alternate Start - Live Another Life

Ovaj mod omogućava da preskočiš uvodni deo u Helgen-u. Možeš da biraš različite početne pozicije za svog lika. Na primer, došao si u Skyrim brodom, ili si član neke od gildova. Ili si bandit u šimi.

Spoiler za part 2:

9. RaceMenu

Ako ti je stalo do fizičkog izgleda tvog lika, ovaj mod olakšava pravljenje lika. Novi slajderi i slično prilikom kreacije lika.

10. Loot

Ovaj program je specijalno napravljen za sortiranje tzv. load order-a. Ako te zanima više o ovome, mogu detaljnije da objasnim.

Okej. Modovi iznad su neka vrsta "temelja". Modovi koji poboljšavaju osnovne aspekte igre i koji su neophodni za druge modove kako bi radili. Na njima možeš da gradiš svoj playthrough.

Skyim ima na desetine hiljada modova. U jednom postu nije ih moguće ni nabrojati. Ako želiš, mogu da ti preporučim još modova na osnovu kategorija kao što su animacije, grafička unapređenja, novi kvestovi, novi perkovi, novi NPC-ijevi, nova oružja/oklopi, modovi koji poboljšavaju borbu/čine igru težom, novi predeli i slično. Ono što ja volim je da, nakon instalacije ovih osnovnih modova i alata, ubacim nove modove koji će da poboljšaju moj "build", odnosno samog lika koga igram. Tako da, kaži nam više o svom liku. Da li je samo Dragonborn. Ili je i mage, član Dark Brotherhood-a i ostalih guilda i slično.
Kako se nisam setio ovo za vampire i zmajeve da obični seljaci beže, koliko puta mi pokokaju pola sela i ja samo gleda da li merchant nije poginuo.
A kontam da i ti ostali bi mogli da služe za neki quest dalje, makar sporedni.

I Alternate star može da bude zanimljiv za neki sledeći prelaz.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2017, 19:39   #7654
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Trejler pravi
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2017, 19:46   #7655
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
i mnoge su igre, nakon Skyrima, otisle u open-world vode.
A šta, kao pre Skyrima nije bilo open world igara? Ne, nego su od Skyrima svi počeli da ispiraju usta sa tim terminom... Deco shvatite da gejming ne počinje onog trenutka kada ste vi prvi put seli za kompjuter.

BTW prva prava open-world igra je Elite i ima nešto više od 33 godine.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Andross (12.11.2017), helen (11.11.2017), Leonida (11.11.2017), shrafko (14.11.2017)
Stara 11.11.2017, 20:22   #7656
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Dobro de, DeCoy.

Igre su više od gameplay-a. Skyrim je ostavio pečat na gaming istoriju, zbog više svojih postignuća.

Modding eksplozija, broj prodatih kopija takvog tipa igre, otvaranje RPG-a, ovog tipa, masama i drugo.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
zokocx (11.11.2017)
Stara 11.11.2017, 20:26   #7657
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
...otvaranje RPG-a, ovog tipa, masama...
Hoćeš reći zaglupljivanje RPG-a...

Ne mrzim Skyrim, do đavola imam preko 100 sati u igri, ali ta igra može da bude gaming milestone samo nekome ko je počeo da se "igra" 2010.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
helen (11.11.2017)
Stara 11.11.2017, 20:32   #7658
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Hoćeš reći zaglupljivanje RPG-a...
Znaš ono naše, ne možeš i jare i pare.

Lepo je imati ultra hard core RPG, ili bar normal RPG, ali prodaja mala, izdavač te ugasi i cipela u zadnjicu.

Samo eto ovo preko Kickstartera što je spasilo neke dev timove pa nam izrađuju kvalitetne RPG igre a da nisu zatupljeni.

(nemoj TW3 da pominjemo, likovi imaju svoj studio i sami su sebi izdavači + proboj na tržište im je trajao čitavu deceniju)
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2017, 20:47   #7659
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Ja iskreno Skyrim ne bih čak ni svrstao u RPG igre već akcione avanture.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Krilce (11.11.2017)
Stara 11.11.2017, 21:59   #7660
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Nakon Skyrim-a gotovo svaki veci rpg naslov je hteo deo tog ow kolaca...od Dragon Age-a do zadnjeg Witcher-a, svuda su developeri spominjali skyrim kao inspiraciju za njihove ow...Skyrim je ostavio dubok trag a i dan danas se prodaje (30+ milki za sada) zato Bethesda i dalje muze i zato nece biti VI jos duze vremena
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bethesda, elder scrolls, skyrim

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls Online Angelo Serafin MMORPG igre 1190 18.1.2024 23:55
The Elder Scrolls 5 dzangrizalo Role-Play 4 17.1.2010 0:51
Elder Scrolls MMORPG donator99 Mrežne igre 10 14.11.2007 10:42
Elder Scrolls vs Gothic? karlito brigante otpaTci 6 21.11.2006 23:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com