![]() |
![]() |
|
|||||||
| Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 44
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Zanima me kako da omogucim da se na operi vide ACTIVE X aplikacije.Nece da mi ucita stranice gde se trazi ActivX pa to moram sa starim i losim IE.da li postoji neko podesavanje.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Novaković
|
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Pitanje u vezi ProgDVB-a | bejo | Aplikativni softver | 7 | 14.4.2006 17:33 |
| pitanje u vezi original WOW. | play_si | O igrama uopšte | 2 | 15.2.2006 5:23 |
| NOD 32 pitanje | LoneWolf | Zaštita | 6 | 28.1.2006 21:58 |
| Pitanje u vezi SmartPhone software! | VeNoM | Programi za mobilne telefone | 1 | 20.1.2006 23:23 |
| Pitanje u vezi kabla!? | Staronsky | Internet tehnologije | 4 | 6.1.2006 20:43 |