Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.12.2005, 23:53   #21
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Ovaj forum bih u ovom momentu najpre uporedio sa vinom, mlado vino. Pa tek je sve startovalo a već kritike i sumnje koje su po meni preuranjene. Polagano će sve doći na svoje mesto i teža pitanja i jači odgovori i bolji kvalitetniji sadržaji. Potrebno je vreme.

Mislim da nije presudan broj članova iako bi se na marketingu moglo poraditi, utisak mi je da se nedovoljno zna za forum i da redakcija ništa ozbiljnije ne preduzima. Evo krenuo je konkurs za Wallpaper a nagrada je majica sa logom SK, nije da moderatori, administratori ne bi hteli više ali imam utisak da je negde zapelo. Jednostavno neko nije imao razumevanja, majicu mogu i ja da poklonim sve sa znakom SK-a. Učestvovao sam i nije mi potrebna nagrada imam uglavnom sve šta mi je potrebno, ne znam ni šta bih poželeo sve da me odvedu u neku prodaju PC komponenti ali treba ozbiljnije motivisati raju.
Vrteti malo na TV-u, po drugim Politikinim izdanjima i sl.

Po meni forum nije samo mesto za druženje i nadmudrivanje, već nešto mnogo više. Recimo prostor gde se okuplja veći broj mladih, pametnih, kreativni i sl. ljudi, zato treba da da jedan kvalitet koji će neke ljude opredeliti, usmeriti, poboljšati... da ne filozofiram puno cilj mora da je visoko.

Dosta sam kucao, pozdrav

ps
ko razume, shvatiće
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2005, 23:55   #22
X800 GT
Član
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Virtualna Stvarnost
Poruke: 140
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Da nemam devojku i da sam prikljucen na SBB na neograniceno i ja bi posecivao forum svaki dan!
X800 GT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 0:04   #23
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Meni se forum sviđa sada kako jeste, iako imam ponekih primedbi, ali neću o tome sada. Kao što je neko rekao, sve će doći vremenom sve u svoje. A i ja ga manje posećujem, jer imam još nekih 3 sata na dial-up pa moram da štedim. A i škola me sada pretisla, imam nekih jedinica koje moram da popravljam. Poželite mi sreću da ne ulazim u 2006 bez jedinica!
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 0:07   #24
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Citat:
X800 GT kaže:
Da nemam devojku i da sam prikljucen na SBB na neograniceno i ja bi posecivao forum svaki dan!
I ja imam devojku pa me evo na forumu

Citat:
hacker_aca kaže:
neću o tome sada. Kao što je neko rekao, sve će doći vremenom sve u svoje. . A i škola me sada pretisla, imam nekih jedinica koje moram da popravljam
Zelim ti srecu da nemas nijednu 1 u 2006.toj! A sto ne napises primedbe?

Zbog cega se ljudi plase da kritikuju bilo sta ukljucujuci i forum, evo ja sam imao prijatnu konverzaciju sa VojaM putem pm-a u vezi ENG verzije foruma i stvarno je covek O.K.

Poslednja ispravka: Pantelija (20.12.2005 u 0:13)
Pantelija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 1:25   #25
Sasa
Darth Moderator
 
Avatar korisnika Sasa
 
Član od: 15.10.2005.
Lokacija: vaistinu konza
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Ljudi, opusteno.

Cemu uopste poredjenje ? SK Forum postoji 2 meseca i neki vec donose zakljucke.
Sve trazi vreme, a posebno forum gde par hiljada ljudi, neki cesce, neki redje dolazi i diskutuje o raznim racunarskim temama.

Ne treba biti ni previse optimistican ali ni pesimistican. Sto se kaze, opusteno.
Kontrola jeste nesto rigoroznija nego sto bi trebalo jer svaki start ima visak gluposti. Svi cemo se malo uhodati za par meseci i bice mnogo manje posla za moderatore, time i opustenija atmosfera za korisnike.
Svi smo mi jedni drugima nepoznanica, mora malo vremena da prodje da se naviknemo jedni na druge.

Samo se treba suzdrzavati teskih reci, nepotrebnog ubedjivanja i naravno bezobrazluka. Ponovicu, opusteno.
Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 2:14   #26
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom

Citat:
Guliver kaže:
ja bi dolazio svaki dan ali racuni za telefon i skola me ubishe poshto se kachim na 041 (mrzime da uplatim vreme ) od racuna otpadaju ushi
Sta sam ja rekla? Znaci da sam bila u pravu za tel.racun!

Citat:
Magneto kaže:
Ja mogu samo da te demantujem sledećom činjenicom:
Teme: 1.039, Poruka: 15.177, Korisnici: 1.264

Ovo je trenutno ostvareni bilans za nepuna 2 meseca, od kada je forum i otvoren za korisnike. Ja bi to nazvao svakako, osim prolaznom zainteresovanošću. Broj od 54 korisnika online će se sigurno promeniti kad-tad, i ja ne vidim da je to neki veliki činilac po kojem bi se moglo gledati na zaintesovanost ljudi za ovaj forum. Uostalom, vreme će sve pokazati...
Pa Magneto je u pravu!
Jedino ako holodocu ne fali neko poseban na ovom forumu, inace ja mislim da je posecenost sasvim ok za sad. Anyway, ako mu stvarno nedostaje neko ko je bio ovde a vise nije, mozda "mali" broj nas koji smo ovde moze holodocu da pomogne oko toga...

Citat:
X800 GT kaže:
Da nemam devojku i da sam prikljucen na SBB na neograniceno i ja bi posecivao forum svaki dan!
Pa svaka cast da neko zna da posveti paznju svojoj devojci!
Sve pohvale od mene!!!!

Poslednja ispravka: VojaM (20.12.2005 u 14:04)
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 11:21   #27
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

A ti bi za pocetak mogla da doprineses redu na forumu time sto ces u buducnosti ovakve tri poruke napisati kao jednu.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 12:51   #28
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Ljudi dal je bitno za kvalitet foruma to koliko ima članova?Nije.Pa sam ovaj forum je dokaz tome.Ima ljudi koji svaki dan dolaze ovde,i meni je to dovoljno.A svi misle da je ovaj forum tipa Pinkovog,gde svaki korisnik dođe kad mu se ne da omiljena serija,pa onda **** Pink
Znači ja sam zadovoljan,a sigurno i ovi koji imaju stotinak poruka.
Carl Jonson CJ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 14:02   #29
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Citat:
Ogi kaže:
A ti bi za pocetak mogla da doprineses redu na forumu time sto ces u buducnosti ovakve tri poruke napisati kao jednu.
Ognjene, bre, gde su ti maniri?
Kad ćeš više naučiti da tretiraš žene kao dame?

Ubr., spojio ih ja.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 14:05   #30
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Ma ne zna on sta je to
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2005, 18:14   #31
kovik
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Lokacija: van ovog foruma
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Mislim da je u ovom trenutku besmisleno porediti SK forum sa gorenavedenim institucijama (da ih ne reklamiram) jer:
Svako ko ima konkretno pitanje vezano za konkretnu hard/soft temu ce, po inerciji, navici ili cemu vec posetiti onaj forum sa kojim vec ima pozitivna iskustva pre nego sk. Onaj koji zeli da se hvali megahercima i teraflopsima ce ici na forum na kome se to radi vec godinama, a onaj koji voli i cita sk i zeli da njegov list bude jos bolji ici ce na ovaj forum. Naravno, kako rece Sasa, forum je jos u povoju (nemamo ni avatare), i ima mesta za poboljsanja, ali mi se cini da to u prvom redu vazi sa same korisnike (narocito one mladje), pre nego za admine i moderatore.
Sigurno ce vremenom stvari izgledati bolje, ali, kao sto vec napisah, najveci deo odgovornosti je NA KORISNICIMA.
Just my 2 cents.
kovik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 0:52   #32
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Citat:
Ogi kaže:
A ti bi za pocetak mogla da doprineses redu na forumu time sto ces u buducnosti ovakve tri poruke napisati kao jednu.
Shvatiću ovo kao dobronamernu kritiku. Ok, u pravu si, mada mislim da sam pisala poruke u različitim vremenskim intervalima (nisam sigurna), ali kad pogrešim, onda priznam.
A Voji se zahvaljujem što je složio ovo umesto mene.

Poslednja ispravka: [Imzadi] (26.12.2005 u 21:26)
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 2:24   #33
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Citat:
REDisLAW kaže:
Tu si u pravu. Baš sam juče slao jednom drugu privatnu poruku, koji se tek juče prijavio, pa sam ga tražio preko liste. I kliknem na nekoliko članova, a oni jadni nebili, prijavili se pre 2 meseca a napravili prosečno 1,5 posta. Šta drugo treba reći?
ali brate nije stvar u tome da imas sto vise postova! (bar je to moje misljenje).
ja svaki dan dolazim na ovaj forum; cim se konektujem na internet otvorim dva prozora i u jednom otvaram ovaj forum a u drugom nesto drugo sto me zanima ili zbog cega sam se konektovao; ali ne postavljam glupa pitanja i ne ukljucujem se u diskusije koje me ne zanimaju! kada nemam sta pametno da kazem ni nepisem, nije mi cilj da sto vise "nakuckam" postova vec da saznam nesto sto me zanima ili da pomognem nekom ako mogu! a kada dodjem na forum procitam skoro sve sto se toga dana napisalo, cak i ako me neka tema ne interesuje! tako!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 2:27   #34
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Prolazna zainteresovanost ili šta?

Citat:
jagodanbg kaže:
ja svaki dan dolazim na ovaj forum
forum je odllican, a bice jos bolji!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com