Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Nosači podataka
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Nosači podataka Hard diskovi, optički uređaji (CD/DVD), flash diskovi, floppy...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.6.2013, 17:24   #1
Boss_
Član
 
Član od: 26.11.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom USB stik problem

Zdravoo drugovii i drugaricee

Imam problem sa usb stikom, odnosno sa svakim usb stikom koji ustekam u svoj laptop. Cim stavim stik, odmah mi se pojavi autoplay normala ono, medjutim kad odem da vidim sta ima na stiku, tu stoji samo jedan shotcut sa imenom stika. Kad 2 puta kliknem na taj shortcut tek mi tad udje na stik i vidim fajlove koji su na stiku. Nema kako nisam pokusao da rijesim, jer me strasno iritira ovo, a takodjer i kad snimim neki film ili muziku pa hocu da pustim na nekom dvd player-u ne moze, bas zbog ovog shortcuta koji se pojavi pa player ne prepoznaje fajlove.

Ako ce pomoci, kad odem desnim klikom na ovaj shortcut na stiku, pojavi mi se dole "open file location" i tu kad odem baci me na rundll32.exe u windows folderu.
Tako da ima neke veze sa sistemom (U pitanju je windows 7)

Lijep pozdrav i hvala unaprijed )
Boss_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 17:45   #2
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: USB stik problem

Očigledno imaš neki trojanac na kompjuteru koji se razmnožava putem USB-a. Ima ljudi na forumu koji su kvalifikovaniji da ti objasne kako ga ukloniti.
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 18:20   #3
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: USB stik problem

Kontaktiraj preko licnih poruka forumasa Sass Drake-a ako neko moze da ti pomogne to je on, i gore probleme sa virusima je resavao.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 18:44   #4
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: USB stik problem

Skini i instaliraj MCShield pa stavi flesh, ovaj bi trebao da ocisti. Proveri da li ti anti-virus radi (ako nemas stavi Avast). Takodje, ubaci i skeniraj sistem i sa Malwarebytes programom, ne treba ti aktivna zastita tako da to destikliraj pri instalaciji.

Imas neki malware na kompu, problem je sigurno do toga. MCShield sluzi upravo da ocisti flesh i slicne uredjaje od gamadi, ali je potrebna i puna zastita, Avast kao aktivna zastita plus Malwarebytes po potrebi ako zatreba.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
Boss_ (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 23:36   #5
Boss_
Član
 
Član od: 26.11.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Talking Re: USB stik problem

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Skini i instaliraj MCShield pa stavi flesh, ovaj bi trebao da ocisti. Proveri da li ti anti-virus radi (ako nemas stavi Avast). Takodje, ubaci i skeniraj sistem i sa Malwarebytes programom, ne treba ti aktivna zastita tako da to destikliraj pri instalaciji.

Imas neki malware na kompu, problem je sigurno do toga. MCShield sluzi upravo da ocisti flesh i slicne uredjaje od gamadi, ali je potrebna i puna zastita, Avast kao aktivna zastita plus Malwarebytes po potrebi ako zatreba.

E hvala ti prijatelju puno. Vec sam imao avast instaliran, a ovo ostalo sam uradio kako si mi naveo, i upalilo je. Sve je normala ko i prije. Svaka cast i hvala ti puno jos jednom
Boss_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
shortcut, usb


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem HDD Led Sija kao Sumanut (negasi se) King SRB Kvarovi 19 10.7.2013 7:21
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08
Kingston 64gb problem? zlax Nosači podataka 3 18.2.2010 1:51
Problem sa adapterom i baterijom DELL Ispiron 1300 maximusbrut Kvarovi 0 12.11.2009 11:15
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com