Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.10.2006, 10:17   #61
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
Simke kaže:
Pitanja:
Da li stvarno misliš da je ovo prihvatljiv način obraćanja?
Odakle ti pravo i sloboda da na ovakav način iznosiš svoj sud?
Da se nije slučajno neko od nas prema tebi odnosio sa nepoštovanjem i neuvažavanjem, možda?
Pod broj jedan tebi se nisam ni obratio,jer koliko vidim nisi clan SK redakcije.
A drugo imam pravo da iznesem svoje misljenje jer JA placam 139 dinara svaki mesec za taj SK i mogu da kazem sta mi se svidja a sta ne!
Da nema nas kupaca,ne bi bilo ni SK-a

I zasto se za svaku ostru kritiku upucenu SK-u,bas ti osecas prozvanim.Da im nisi mozda advokat or something

I Covenante,preterujes za CotA!
Igra je toliki HC(da nema ni muziku) koga nece igrati ni 0.001% igracke populacije u Srbiji,pa ni ti uz njega neces i nisi proveo vise od jednog popodneva
A sem toga nema ni reklamu,ni TV/filmski background Ocajnih Domacica ili Star Wars-a

Poslednja ispravka: DeCoy (31.10.2006 u 10:40)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 11:10   #62
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
Covenant kaže:
Na ostatak nemam primedbi
Ja sam rekao koje su moje primedbe,a moja recnica lepo pokazuje da ne mislim na ceo casopis
I stojim iz svojih reci-bezobrazluk jeste,jer TOT-a nema(starih igara ima toliko i toliko i lako su(i legalno)dostupne,ali vasim saradnicima je izgleda bilo zanimljivije da testiraju one "da ne kazem sta" za mobilne telefone i igre za PSP(mada da ne gresim dusu,ne znam da li(PSP)ih ima u novom broju)
I pogledajte malo rubriku "Stare Igre" i glasanje-ljudi(vise od 100 ih je glasalo za)vec mesecima traze da TOT bude stalna rubrika(ne zauzima ceo casopis vec dve strane),ali vi izgleda ne hajete mnogo za to...
I primetio sam nesto vrlo interesantno-ljudi upute par kritika,a svi modovi odreda se odmah okome na njih,a ljudi cesto ne misle na ceo casopis,vec na odredjene delove...
I sta to treba da znaci-da je SK nedodirljiv i perfektan,i da se za kritike ne haje ovde
Bez uvrede,ali daleko ste vi od perfekcije...
Mozete da se osecate prozvanim,ali odredjeni delovi SK-a mi se nimalo ne svidjaju i tacka-ako niste primetili ja pricam uglavnom za sebe,a ne za gomilu drugih ljudi
Takodje,primetio sam da SK uglavnom ostrije kritikuju stariji calnovi(poput mene)koji dugo i dugo kupuju SK,a da je klincima(bas klinci)koji ga uzimaju relativno skoro sve potaman,pa to sasvim jasno pokazuje koja je ciljna publika
Treba li to da znaci da vas je briga za misljenje "stare garde" koja je ionako u manjini i u koju ja spadam(SK kupujem od '92)
Sada cete reci "Jao pa preterujes" "Pa ne mozes tako da kazes" ali po svemu sto sam video ja smatram da sam u pravu....
Eto....
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 11:17   #63
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
DeCoy kaže:
Pod broj jedan tebi se nisam ni obratio,jer koliko vidim nisi clan SK redakcije.
Nije, ali je moderator ovog foruma.
Citat:
DeCoy kaže:
A drugo imam pravo da iznesem svoje misljenje jer JA placam 139 dinara svaki mesec za taj SK i mogu da kazem sta mi se svidja a sta ne! Da nema nas kupaca,ne bi bilo ni SK-a
Imaš pravo da izneseš svoje mišljenje, ali na kulturan način.
1. Test of Time je ispao zato što je izašao veliki broj aktuelnih naslova. Test of Time je rubrika koja se bavi starim hitovima. To su igre koje su bile aktuelne pre mnogo godina i tako će i ostati sigurno još mnogo godina. Zbog toga je to klizna rubrika koja ispadne iz broja kada postoji potreba za tim.
2. Ti si jedan od 35.000 kupaca i ne znam zašto misliš da bi "Svet kompjutera" trebalo da se kroji BAŠ po tvom mišljenju, pa ti to daje pravo da govoriš kako se redakcija "Sveta kompjutera" izbezobrazila?
Citat:
DeCoy kaže:
I zasto se za svaku ostru kritiku upucenu SK-u,bas ti osecas prozvanim.Da im nisi mozda advokat or something
Ovde se ne radi o kritici na račun "Sveta kompjutera" već o neprimerenom načinu izražavanja, što ti je Simke i rekao. On nije naš advokat, ali je moderator na ovom forumu. I obavlja svoj posao.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 11:20   #64
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.723
Zahvalnice: 4.563
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
Covenant kaže:
Ja sam rekao koje su moje primedbe,a moja recnica lepo pokazuje da ne mislim na ceo casopis
I stojim iz svojih reci-bezobrazluk jeste,jer TOT-a nema(starih igara ima toliko i toliko i lako su(i legalno)dostupne,ali vasim saradnicima je izgleda bilo zanimljivije da testiraju one "da ne kazem sta" za mobilne telefone i igre za PSP(mada da ne gresim dusu,ne znam da li(PSP)ih ima u novom broju)
I pogledajte malo rubriku "Stare Igre" i glasanje-ljudi(vise od 100 ih je glasalo za)vec mesecima traze da TOT bude stalna rubrika(ne zauzima ceo casopis vec dve strane),ali vi izgleda ne hajete mnogo za to...
I primetio sam nesto vrlo interesantno-ljudi upute par kritika,a svi modovi odreda se odmah okome na njih,a ljudi cesto ne misle na ceo casopis,vec na odredjene delove...
I sta to treba da znaci-da je SK nedodirljiv i perfektan,i da se za kritike ne haje ovde
Bez uvrede,ali daleko ste vi od perfekcije...
Mozete da se osecate prozvanim,ali odredjeni delovi SK-a mi se nimalo ne svidjaju i tacka-ako niste primetili ja pricam uglavnom za sebe,a ne za gomilu drugih ljudi
Takodje,primetio sam da SK uglavnom ostrije kritikuju stariji calnovi(poput mene)koji dugo i dugo kupuju SK,a da je klincima(bas klinci)koji ga uzimaju relativno skoro sve potaman,pa to sasvim jasno pokazuje koja je ciljna publika
Treba li to da znaci da vas je briga za misljenje "stare garde" koja je ionako u manjini i u koju ja spadam(SK kupujem od '92)
Sada cete reci "Jao pa preterujes" "Pa ne mozes tako da kazes" ali po svemu sto sam video ja smatram da sam u pravu....
Eto....
Potpuno se slazem sa tobom i mislim da se SK pretvara u neku drugu vrstu casopisa.Sto se fles igara tice uvek u pauzi izmedju necega ja se odmorim sa time.Nove igre su super medjutim traze dosta koncentracije koje mi verovatno vecina nemozemo da dostignemo u svakom trenutku.Znaci nije sve u igrama od 1,5GB.A cena polako ide na vise gde u jednom trenutku ako se ovako nastavi mora da dodje i poneki DVD,hteli vi to da priznate ili ne.Mada za sada nemam direktne primedbe za cenu,ali ako je vec tako onda morate i da nam izlazite u susret.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 11:37   #65
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Pa rec "obezobrazili" nije neka prostota ili tako nesto,vise je kao neki cin prekorevanja...a sad kako to neki tumace...

OK,jeste da ima dosta vise opisa aktuelnih igara(potrudili ste se,tu je i novi FM),ali jednostavno sam isfrustriran zbog cinjenice da rubrika ToT izostaje two times in a row!
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 13:34   #66
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
DeCoy kaže:
Pa rec "obezobrazili" nije neka prostota ili tako nesto,vise je kao neki cin prekorevanja...a sad kako to neki tumace...
Nema sta da se tumaci, zna se sta je kritika a sta "prekoravanje". To jednostavno nije kulturno obracanje nekome sa kim zelis normalan razgovor. Na ulici kako pricas je iskljucivo tvoj problem.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 16:10   #67
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Pa izgleda da kod vas samo takav razgovor pali

Jer sam se u istom ovom topicu(tacnije SK10/2006) lepo pitao zasto je ToT izostavljen i niko se nije udostojio da mi odgovori...
Ovako sam mozda bio nekulturan,ali sam ipak dobio odgovor zbog cega i u ovom broju nema ToT-a

Toliko...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 16:13   #68
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

E stvarno ovo je super-kad god neko krene u kritku,dobijaju se uvek isti i uniformni odgovori,kao sa neke snimljene trake
Je'l rekao covek svoje-jeste i tacka....
Neko vam rekao da ste se obezobrazili i vi odmah podvili nos-sta treba covek da radi, da pada nicice pre vama?

Sto se reci:

Citat:
I sta to treba da znaci-da je SK nedodirljiv i perfektan,i da se za kritike ne haje ovde
Bez uvrede,ali daleko ste vi od perfekcije...
Mozete da se osecate prozvanim,ali odredjeni delovi SK-a mi se nimalo ne svidjaju i tacka-ako niste primetili ja pricam uglavnom za sebe,a ne za gomilu drugih ljudi
Kada moram sam sebe da kovotujem....
S tim da sam skoro uveren da dosta citalca deli ovakvo moje misljenje-to sto oni nece ovde javno da kazu ili ih jednostavno nije briga ili su lenji,e to je vec druga stvar....
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 18:08   #69
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
Covenant kaže:
E stvarno ovo je super-kad god neko krene u kritku,dobijaju se uvek isti i uniformni odgovori,kao sa neke snimljene trake
Je'l rekao covek svoje-jeste i tacka....
Neko vam rekao da ste se obezobrazili i vi odmah podvili nos-sta treba covek da radi, da pada nicice pre vama?
Necu da se ponavljam, dobronamerne kritike su uvek dobrodosle. Ali postavljati pitanje puno cinizma i loseg humora je krajnje nekulturno. To sto par vas glumi dezurne kriticare je vas problem.

Ako na neko pitanje nije odgovoreno verovatno je zbog toga sto se vec ponavlja po ko zna koji put i kao takvo se ignorise.
Citat:
Covenant kaže:
Kada moram sam sebe da kovotujem....
S tim da sam skoro uveren da dosta citalca deli ovakvo moje misljenje-to sto oni nece ovde javno da kazu ili ih jednostavno nije briga ili su lenji,e to je vec druga stvar....
Ja sam uveren da ti nisi u pravu. I sta cemo sad?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 18:29   #70
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
DeCoy kaže:
Pa izgleda da kod vas samo takav razgovor pali

Jer sam se u istom ovom topicu(tacnije SK10/2006) lepo pitao zasto je ToT izostavljen i niko se nije udostojio da mi odgovori...
Ovako sam mozda bio nekulturan,ali sam ipak dobio odgovor zbog cega i u ovom broju nema ToT-a

Toliko...
Dobio bi ga i da si normalno pitao. Ovako si samo pokrenuo lavinu pljuvanja.
A što naš narod voli da pljuje! Više nego 'leba da jede.

Drugo, ono što naš narod takođe voli, naročito mlađi, jeste da daje sebi važnost. JA sam pitao i IMA DA MI KAŽU. Nije ti odmah odgovoreno iz nekoliko sasvim opradvanih razloga. Ako ti je uopšte stalo do toga (a ne želiš, naprosto da se svadjaš), mogao si da pitaš nekog od nas ličnom porukom. Ali ne, ti si hteo da nas javno naučiš pameti.

Dakle, ovo je poslednji put što se svi mi trudimo da budemo ljubazni, čovečni, razložni, da izgravamo roditelje i stariju braću i tako to. Sledeći put ćeš ti, kao i svako ko bude bezobrazan, naprosto biti banovan.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 18:35   #71
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
Oluja kaže:
Necu da se ponavljam, dobronamerne kritike su uvek dobrodosle. Ali postavljati pitanje puno cinizma i loseg humora je krajnje nekulturno. To sto par vas glumi dezurne kriticare je vas problem.
A sto je ovo sto mi radimo?Vredjanje?Pa da-svaku malo ostriju(a i ja nesto ne vidim da su moje kritike toliko ostre)kritiku vi pretvarate u vredanje izvrtanjem nasih postova i reci
Dezurni kriticari?I sta sad-ispada da je samo par ljudi koji su voljni/nisu lenji/ne mrzi ih da kritikuju nezadovljni,a svi ostali zadovoljni.Ma kako da ne...
A sto se tice humora-ja sam mrtav ozbiljan-no kako sam rekao,ovde postoji tendencija da se necija kritika na kraju pretvori u sprdanje...

Citat:
Ako na neko pitanje nije odgovoreno verovatno je zbog toga sto se vec ponavlja po ko zna koji put i kao takvo se ignorise.
Ma sta kazes?Kakvo ponavljanje?Postavljen je jedan topik i glasanje u vezi TOT(a pogledaj lepo koliko je ljudi za i to onih koje nije mrzelo da glasaju)
I skoro niko od modova se nije udostojio da da bilo koji komentar....
Ma super-ma i da je glasalo hiljadu ljudi,pa rekli biste(vec unapred znam)-"Ih hiljadu ljudi,pa nas casopis cita jos 34000"
A pak sa druge strane mora da svakog meseca u redakciju stize 20000 e-mail-ova citalaca koji jednodusno insisitiraju na rubrici za mobilne-yeah right...

Citat:
Ja sam uveren da ti nisi u pravu. I sta cemo sad?
Naravno da si ti u pravu-jer na celom ovom forumu je samo redakcija SK-a u pravu,sta citaoci misle je vec drugorazredno i mnogo puta je to i potvrdjeno...
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 19:12   #72
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

I opet,...
konstruktivne kritike su uvek dobrodosle,
konstruktivni predlozi se uzimaju u obzir i diskutuje se o njima,
redakcija nije duzna da odgovori na svako pitanje na forumu,
clanovi foruma ne mogu da se ponasaju ili stavljaju u ulogu urednika SK,
cesto postavljana pitanja (FAQ) na koja su vec dati odgovori ce se ignosrisati i u buduce,
koristite pretragu.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 20:02   #73
_I_V_I_C_A_
Novi član
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: mirno_mesto_za_odmor
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Ok,valjda je lekcija iz kulture obracanja i demokratije jasna svima.
Nego jos ne saznasmo sta nas ceka u tom umetku,zaboga!
Ja bih voleo da se opet dobija neki poster,prosli je bio super.
_I_V_I_C_A_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 20:12   #74
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Citat:
Chivan kaže:
1. Test of Time je ispao zato što je izašao veliki broj aktuelnih naslova. Test of Time je rubrika koja se bavi starim hitovima. To su igre koje su bile aktuelne pre mnogo godina i tako će i ostati sigurno još mnogo godina. Zbog toga je to klizna rubrika koja ispadne iz broja kada postoji potreba za tim.
Posto je ToT "klizna" rubrika, jedino nam ostaje je da se okupimo i skupimo pare za jednu stranu reklamnog prostora. A taj prostor ustupimo ToT-u
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 20:13   #75
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Question Re: Svet kompjutera 11/2006

Jedva čekam jutro da kupim nov SK, koji miri na sveže štampane novine

P.S. A zašto nema opisa Pro Evolution šestice?
Renee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 20:54   #76
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Mene samo zanima, posto toga nije bilo dosad u SK-u (a trazili smo) da li ce iskociti iz SK-a neka lepa igracica kada ga otvorim da odigra neki lap dance?
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 22:30   #77
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Exclamation Re: Svet kompjutera 11/2006

Upravo čitam novembarski Svet Kompjutera (da, da, kupljen iako je još uvek 31. oktobar). Nego...
Potpuno se slažem sa moderatorima - na bezobrazne ispade ne treba odgovarati, treba ih kažnjavati. Dijalog na forumu treba da ostane u normalnom, kulturnom okviru. Sa te strane nema spora, samo...
Ako, recimo, u nekom tekstom u samom Svetu Kompjutera naiđemo na nešto što smatramo nepristojnim, šta onda? Ovaj broj me je baš naterao da progovorim o tome. Ako je neko od autora tekstova (po mom mišljenju) bezobrazan, šta da radim? Da pređem preko toga ili da o tome progovorim na forumu?
Jedan autor - izuzetno poznat i diskutovan na ovom forumu - u svojoj kolumni na str. 103 se obrušio na TV B92 zbog "Velikog Brata" (degutantna emisija, ali ipak samo jedna) koristići krajnje neprimerne izraze i poređenja. Da li to ima veze sa tim da je jedna druga TV kuća počela da se reklamira u vašem časopisu (142 strana)?
Ili isti autor u tekstu o World of Warcraft: The Burning Crusade: "...iako je opšte poznato da su svi Elfovi, Blood ili Night Sorte - gay."

E, ovo mu neće biti oprošteno.

Poslednja ispravka: Nergal (31.10.2006 u 22:42)
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 22:56   #78
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Slazem se, ali o tome cemo sutra kada zvanicno izadje novi broj u temi koja se standardno otvara samo za misljenja o kolumni.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 10:37   #79
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

Svaka chast za HTML, PHP, MySQL i JavaScript
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 10:41   #80
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2006

evo i ja da vas pohvalim,skroz profesionalno samo tako nastavite,ova brosura je zaista od velike koristi!
B@NE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 12/2013 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 90 25.12.2013 10:03
Svet kompjutera 11/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 58 9.11.2012 18:35
Svet kompjutera 10/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 86 20.10.2012 0:01
Svet kompjutera 4/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 223 20.5.2012 16:12
Svet kompjutera 1/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 102 27.1.2012 22:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com