Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.12.2010, 16:40   #201
Oskar_Vajld
Član
 
Član od: 28.7.2010.
Poruke: 138
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 106 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Igre podstiču nasilje?
Aaaaaaaaaa, znači zato je Hitler hteo da osvoji svet. Aha.
Oskar_Vajld je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Oskar_Vajld na korisnoj poruci:
OverCHAOS (18.12.2010)
Stara 18.12.2010, 17:24   #202
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Хммм...
1. Програм је крш? Кажи једну нашу телевизију која има бољи програм од РТС-а? Немој само неко да помене нешто типа "боља је Прва" или нешто слично, јер те телевизије на типа Прве, Авале, итд нису исти "калибар" телевизије као што је РТС. РТС, колико год критикован био, има најбољи информативни програм, што и треба да буде главна карактеристика једне озбиљне државне телевизије. Не можеш ти да оцењујеш доброту неке телевизије само према томе колико она добре филмове пушта, колико добре музичке спотове, сер.ије, итд.
Још једном да се оградим, информативни програм РТС-а није сјајан, има испада као ова 2 што је Кузмановић поменуо, поред њих још тону сигурно, али је ипак најбољи од свих наших телевизија.

"Рециклажа старих сер.ија" (пишем сер.ија, јер без тачке ми удара цензуру због коријена ријечи "сер.и" I assume)... ако мене питаш, боље и да гледам те старе сер.ије, које иако гледане по стоти пут могу опет да ме насмеју, него да гледам новокомпонована ђубра типа Сељака, Наше мале клинике или не дао бог новокомпонованих хрватских сер.ија које Б92 форсира. Овде није проблем само у РТС-у који репризира то, него и у нашој култури/кинематографији која је неспособна да направи нову квалитетну сер.ију.
Остале емисије вредне помена на РТС-у.... хмм.. Станковићева Квадратура круга, Мемедовићево Сасвим природно, Жикина шареница (не гледам је, али емисија одише неким српским вредностима, посећивању разних региона Србије, упознавања обичаја, итд), Лига Шампиона, итд, итд, све су ово квалитетне емисије, вредне помена.

2. Погрешно схваташ неке ствари. Претплата није ту да је плаћаш да би ти телевизија обезбеђивала најквалитетнији могући програм на свету (наравно да претплата постоји великим дијелом и због тога, али само хоћу да кажем да јој то није једини циљ). Претплату мораш да схватиш као обавезу према својој држави у којој живиш, као било који други порез, као ПДВ. Ево ти примјер још један.. услуге мобилних оператера у Србији су углавном биједне, али ти и даље плаћаш 10% пореза на коришћење мобилног. Уосталом, нисмо ми у Србији измисли ту претплату, то одавно постоји у већини земаља свијета, и свуда се сматра више као државни порез, него као нешто десето.

3. Знаш ли зашто још постоје рекламе? Зато што плаћаш претплату "само" 500дин. А рекламе су главно финансијско средство једне телевизије. Ево, наша "браћа" Хрвати су на ХРТ-у укинули комерцијалне рекламе, али питај њих (или било кога другог из друге земље у којој њихова државна телевизија нема комерцијалне рекламе) колико они плаћају своју мјесечну претплату. Видићеш да су ти износи много већи..


Исписах wall of text, дох. За крај, ево један фин quote..... он је рекао оно што сам ја исто покушао да кажем у овом свом посту, само сам ја мало више писао/образлагао...

Pa kakve su to drzave sto samo smisljaju kako da podave narod u tim taksama i porezima. A taj "javni servis" ili kako vec sebe nazivaju treba da bude besplatan da bi se imalo priblizio poziciji kada sebe mogu da nazivaju tim imenom. Inace svaki vid poreza treba ukinuti kao npr. u Severnoj Koreji. Ali da se vratim na temu: program.... Ovo sto se prikazuje u nasoj zemlji se ne moze zvati programom.... Odavno se meni na prva 4 mesta nalaze History, Discovery, Viasat Explorer i National Geographic, na RTS nemam hrabrosti da prebacim, plasim se da ne naletim na onu Zikinu sarenicu (posle bih morao mesec dana da se lecim, da izbacim te ogavne prizore iz glave).Pa dajte ljudi sto ne puste Al Jazeera-u, bar da imam dobar informativni program. Onaj RTS 1 je ocaj, RTS 2 je dosta bolji, samo me nerviraju one verske emisije (njih treba ukinuti). O ostalim tv kanalima da ne govorim (neke od njih je grehota porediti sa tv kanalima, da mislim na ono cudo Pink).
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 17:28   #203
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
Inace svaki vid poreza treba ukinuti kao npr. u Severnoj Koreji.
A ko će da plaća državne službenike, i sa kojim novcem?
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 17:31   #204
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Tu sam se salio, ne bi se ukinuli vec bi se samo ozbiljno smanjili. A sto se tice placanja- ne znam, kako oni onako izolovani uspevaju?
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 17:31   #205
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

@Vule
Pusti ti njega, ne pitaj ga nista.
Coveku je Staljinov komunizam idealan rezim / sistem vlasti u drzavi .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 17:36   #206
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
Tu sam se salio, ne bi se ukinuli vec bi se samo ozbiljno smanjili. A sto se tice placanja- ne znam, kako oni onako izolovani uspevaju?
Zato što se socijalistički sistem drastično razlikuje od ovog koji imamo ovde.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 17:37   #207
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

U zapadno-demokratskim zemljama, ima onaj koji radi.

U socijalistickim zemljama (onim hard core, Koreja, Kina), nema niko , osim 1 promila tajkuna.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 19:23   #208
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
Ali da se vratim na temu: program.... Ovo sto se prikazuje u nasoj zemlji se ne moze zvati programom.... Odavno se meni na prva 4 mesta nalaze History, Discovery, Viasat Explorer i National Geographic, na RTS nemam hrabrosti da prebacim, plasim se da ne naletim na onu Zikinu sarenicu (posle bih morao mesec dana da se lecim, da izbacim te ogavne prizore iz glave).Pa dajte ljudi sto ne puste Al Jazeera-u, bar da imam dobar informativni program. Onaj RTS 1 je ocaj, RTS 2 je dosta bolji, samo me nerviraju one verske emisije (njih treba ukinuti). O ostalim tv kanalima da ne govorim (neke od njih je grehota porediti sa tv kanalima, da mislim na ono cudo Pink).
LOL, које размишљање.
Та 4 канала која си побројао немају везе са животом, нити се у било ком случају могу поредити са врстом телевизије о којој ми овде расправљамо.
То је исто као кад би неко узео да пореди Eurosport са Hallmark-om, и да расправља који је бољи од та 2 канала.

Жикина шареница уопште није толико лоша емисија, и има своју циљну групу, и успјешна је на том пољу. Огавни призори су ти и када у њој сазнаш за обичаје или начин живота неке породице која живи у другом крају Србије од Београда?

Верске емисије треба укинути? Зашто, зато што се теби не свиђају, не волиш то да гледаш, ниси вјерник, па сматраш да тако и нико други не треба да гледа?
Какво размишљање појединих људи, некад не вјерујем шта читам...
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joximovic na korisnoj poruci:
player1 (18.12.2010)
Stara 18.12.2010, 19:33   #209
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Верске емисије треба укинути? Зашто, зато што се теби не свиђају, не волиш то да гледаш, ниси вјерник, па сматраш да тако и нико други не треба да гледа?
Какво размишљање појединих људи, некад не вјерујем шта читам...
Verske emisije ne bi trebale da dobijaju finansiranje od države (ne znam da li dobijaju, samo kažem), kao što versko obrazovanje ne treba da se održava u ne-teološkim školama.
Naravno da ih ne treba ukidati, ako neko hoće da ih finansira ne treba mu braniti.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 19:43   #210
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Lol, a sta ako sam musliman, katolik ili ateista/agnostik (ne, to ne znaci bezboznik).
Sta meni znace verske emisije, bas nista.

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Verske emisije ne bi trebale da dobijaju finansiranje od države (ne znam da li dobijaju, samo kažem), kao što versko obrazovanje ne treba da se održava u ne-teološkim školama.
Naravno da ih ne treba ukidati, ako neko hoće da ih finansira ne treba mu braniti.
Vule, moram da priznam da i dalje ne verujem da imas 16 godina .
Poprilicno zrelo razmisljanje, poneki 10-tak godina i vise stariji forumashi ne vide 1m ispred nosa, nego im se svo razmisljanje svodi na floskule i dobro poznate recenice koje su slusali ispred logorske vatre.
I sto je najgore, spremni su to svoje misljenje zivotom da brane.
Zadrti i zatvoreni mozgovi .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
Vulee (18.12.2010)
Stara 18.12.2010, 20:14   #211
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Само да напоменем да не живи цела Србија у Београду, Новом Саду... Немају сви кабловску, тотале, ИПТВ да и не помињем. Многи (већина) су осуђени на антене и класичан пријем тв сигнала. У многим местима је сигнал РТС једини доступан. Тако да ако ја не пратим РТС не значи да тако мисле други.
Опет, ја имам ту срећу да имам две сателитске антене...
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 20:16   #212
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
LOL, које размишљање.
Та 4 канала која си побројао немају везе са животом, нити се у било ком случају могу поредити са врстом телевизије о којој ми овде расправљамо.
То је исто као кад би неко узео да пореди Eurosport са Hallmark-om, и да расправља који је бољи од та 2 канала.

Жикина шареница уопште није толико лоша емисија, и има своју циљну групу, и успјешна је на том пољу. Огавни призори су ти и када у њој сазнаш за обичаје или начин живота неке породице која живи у другом крају Србије од Београда?

Верске емисије треба укинути? Зашто, зато што се теби не свиђају, не волиш то да гледаш, ниси вјерник, па сматраш да тако и нико други не треба да гледа?
Какво размишљање појединих људи, некад не вјерујем шта читам...
Ja ih nigde nisam ni poredio sa RTS-om, ja pokusavam da kazem da je dosta bolje kad bi imali programe koji se bave samo filmom/informisanjem/muzikom/naukom, umesto jednog malog RTS-a koji pokusava (ali bez uspeha) da bude sve to. Za verske emisije me opet nisi razumeo - ja ne mislim da ih treba ukinuti, vec da ih treba prihazivati na kanalu koji se bavi samo tim a ne na 2. kanalu RTS-a. Jer isto kao sto ti (mozda) zelis da ih vidis, isto tako ja ne zelim i jedna strana ce uvek izvuci deblji kraj. A sto se tice Zikine sarenice, to je moje subjektivno misljenje i nemoj ga komentarisati.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 20:18   #213
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Ne znam na koja to mesta mislis, verovatno juzna pruga.
Cela Vojvodina vidi apsolutno sve vece televizije (RTS, B92, Fox, Pink, Avala, Kosava), cak i Studio B i jos neke bg televizije.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 20:56   #214
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
pjanovic kaže: Pregled poruke
lol, a sta ako sam musliman, katolik ili ateista/agnostik (ne, to ne znaci bezboznik).
Sta meni znace verske emisije, bas nista.
Иначе, ја сам атеиста. Али озбиљно. Тако ни мени лично те емисије не значе ништа.
Али исто тако, Срби су већином православно-хришћански опредјељен народ, и зашто би икоме падало на памет да у држави Србији која је сачињена већински од Срба укида на државној телевизији емисију која се "тиче њих", односно њихове вјере?

То што сам ја атеиста значи да треба да будем и себичан и тражим од државне телевизије да укида вјерске емисије само зато што ја мислим да је вјеровање у бога безвезе, и да је тим емисијама мјесто на неком десетом каналу који ја нећу никада да гледам? Свашта...
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joximovic na korisnoj poruci:
player1 (18.12.2010)
Stara 18.12.2010, 21:04   #215
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Иначе, ја сам атеиста. Али озбиљно. Тако ни мени лично те емисије не значе ништа.
Али исто тако, Срби су већином православно-хришћански опредјељен народ, и зашто би икоме падало на памет да у држави Србији која је сачињена већински од Срба укида на државној телевизији емисију која се "тиче њих", односно њихове вјере?

То што сам ја атеиста значи да треба да будем и себичан и тражим од државне телевизије да укида вјерске емисије само зато што ја мислим да је вјеровање у бога безвезе, и да је тим емисијама мјесто на неком десетом каналу који ја нећу никада да гледам? Свашта...
Upravo tako. Nema sad oni ce biti povlasceni a ti cuti i pokrij se usima, nego lepo da se emisije premeste na poseban kanal i svi da budu srecni i zadovoljni.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 21:53   #216
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Куцам на телефону па нешто килави. А и форум ми избаци поруку како поруку није послао јер има мање од три карактера.
Извињавам се. Обрисано.

А види се колико познајеш ову земљу ако ти је Шумадија "Јужна Пруга". Нема овде "мислио сам". Рекао си. Учи мало, неће ништа да ти шкоди. Или још боље, не залећи се.

Ја преко антене једва хватам 5-6 програма, а на 30км сам од Кнеза.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 22:49   #217
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Али исто тако, Срби су већином православно-хришћански опредјељен народ
Ako ćemo pošteno, suštinski su Srbi većinom agnostici, koji se sete Boga jedino ako nešto debelo sa*eru ili kad omatore pa smrt postane "realna pretnja". To što se većina izdaje za vernike je "lip service", većina ljudi ovde ne shvata suštinu hrišćanstva i Boga tretira na način na koji su to radila paganska plemena sa svojim božanstvima (doduše, sada se ne kolju nikakve životinje na oltarima kao prinošenje žrtava da se Bog umilostivi, ali su tu brojne moderne zamene). O mlađim naraštajima da ne pričam.

Pošto su mi babe i dede još uvek (većinom) živi, da vidiš kako predano mlataraju rukama kad se krste u crkvi i na sahranama, ali su im životni rezoni toliko udaljeni od hrišćanskih da me muka hvata. Al ajde, to je sve hardkor komunistička škola, nego se brinem za njihovu decu uništenu tranzicijom, oni će biti još gori.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
3LANCER (20.12.2010), bacacar (28.12.2010), cope05 (21.12.2010), JohnnyNT (18.12.2010), Mali Mrav (5.2.2011), noisy (25.12.2010), oluja (19.12.2010), todos (20.12.2010)
Stara 18.12.2010, 22:56   #218
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
Upravo tako. Nema sad oni ce biti povlasceni a ti cuti i pokrij se usima, nego lepo da se emisije premeste na poseban kanal i svi da budu srecni i zadovoljni.
Ја не вјерујем... Ко је повлашћен? Народ који је великом већином православан у овој земљи, повлашћен је што му је на његовој државној телевизији омогућено да гледа емисију која се тиче његове вјере? Читаш ли ти шта пишеш?
Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Javni servis je javni servis gradjana Srbije, ne Srba, jer i nesrbi placaju pretplatu, i njihovih 500din vredi kao i tvojih.

Pa da, taj kanal ti nikad neces gledati, jer te ne zanima, jer nisi vernik. Onaj ko je vernik, ce taj kanal gledati. Ajde malo sredi svoj tok misli, ako mozes, ako ne mozes, onda reci, da se ne zamajavam sa tobom vise.
Мој ток мисли је сређен, боље гледај мало на себе.
Наравно да и "несрби" плаћају претплату, али су ипак у мањини у овој земљи, па мислим да не би имали право да се буне што земља Србија пушта емисију коју прати одређени број грађана и која се тиче њихове већинске вјере.

Да не би РТС том твојом (и OverCHAOS-овом) смијешном логиком требао да укине и пуштање свих филмова, сер.ија, музике, и осталих ствари, јер забога, што да досађују тим стварима, сви знамо да постоје канали посебно дизајнирани за даноноћно пуштање сер.ија/филмова/музике?
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 23:07   #219
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Takođe imam utisak da je vera kod nas tako da kažem reda radi, radili moji stari, ajd' i ja ću.Tuga me uhvati kad čujem koliko ljudi kažu "slava/božić/vaskrs je bre da bi se jelo i pilo".Sve je postalo stvar pomodarstva.Da pomenem i onu čuvenu rečenicu koja je živa istina: danas od gomile "vernika", pravi vernici ne mogu da uđu u crkvu.Hvataju se za Boga i veru kad god im odgovara, poste, uvek su u crkvi, a kad izađu rade šta hoće, k'o da si ih pustio s lanca A moram da pomenem da i sveštenici nisu ništa bolji od "vernika", naprotiv.Posao sveštenog lica je postao komercijalan, zarada je dobra, lova, greh, švalerke na sve strane, kakve će biti ovce ako im je pastir takav Iako sam vernik (a zli jezici često kažu i nacionalista, mada smatram da nisam :P) moje poverenje u crkvu je poljuljano.
I za kraj, bilo bi zanimljivo videti koliko Srba zna zašto obeležavamo Božić
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 23:12   #220
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Nije mi baš jasno o kojim "verskim emisijama" na rts-u se ovde govori, koliko znam postoji samo neka emisija "verski kalendar" ako se tako može nazvati jer mislim da ne traje ni 10 minuta. Tu se samo objašnjava ako je neki dan posvećen odredjenom svecu, to jest opiše se kratko njegov život. Ali ista takva emisija sada postoji i za ljude muslimanske veroispovesti, kao i katoličke.

@JohnnyNT pa da, božić koji bi trebao da bude praznik darivanja, sloge i praštanja postao je period šopingovanja i stresiranja, pitajte doktore u kom periodu ima najviše srčki i moždanih udara, baš pred takve praznike.

Poslednja ispravka: Kisr (18.12.2010 u 23:21)
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HTC servis? Dyca Aparati i oprema 15 19.2.2011 21:24
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Servis Minolta fotoaparata chris Foto i audio/video 0 3.9.2009 22:33
Servis PS2 lose iskustvo u Beosoftu pop1 Konzole 9 19.4.2007 1:49
Dobar servis racunara absonic Kvarovi 12 10.1.2007 1:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com