Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.12.2010, 17:13   #181
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Kad su se ta dvojica, Đuričko i Bjelogrlića pojavili u Selo gori ?
Ti to pricas za Rode ?
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2010, 19:16   #182
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Kad su se ta dvojica, Đuričko i Bjelogrlića pojavili u Selo gori ?
Ti to pricas za Rode ?
Bili su i u "Selo gori" a u Rodama su stalno, znam da sam jednom vidio i njih i Mandu i Bajića "na gomili" baš u "Selo gori"

A Rode su posebna priča, ni to nije baš najbolje ispalo.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2010, 19:28   #183
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Zasto ne sipati kiselinu na kozu? Zasto ne maziti kaktus? Zasto ne zakucavati eksere u oci? Teze je odgovoriti na ta pitanja, nego zasto ne placati pretplatu.

1. Program je krs. Jedino sto su otkupili prava za Ligu Sampiona, pa ljudi mladji od 50 godina gledaju. Nekad je tu bio i svet lova i ribolova i ostale emisije vredne pomena, sada samo repriziraju razne ladje, i ostale budjave novonastale serije. O reciklazi starijih serija i da ne pricamo.

2. Placa se kablovskom operateru. Ako vec hoce pretplatu, neka skrembluju kanal, pa ko hoce da placa, neka placa, kao za Arenu ili HBO. Pa da vidim ko bi davao pare tada.

3. Ako se vec placa pretplata, zasto i dalje gledamo reklame?
Хммм...
1. Програм је крш? Кажи једну нашу телевизију која има бољи програм од РТС-а? Немој само неко да помене нешто типа "боља је Прва" или нешто слично, јер те телевизије на типа Прве, Авале, итд нису исти "калибар" телевизије као што је РТС. РТС, колико год критикован био, има најбољи информативни програм, што и треба да буде главна карактеристика једне озбиљне државне телевизије. Не можеш ти да оцењујеш доброту неке телевизије само према томе колико она добре филмове пушта, колико добре музичке спотове, сер.ије, итд.
Још једном да се оградим, информативни програм РТС-а није сјајан, има испада као ова 2 што је Кузмановић поменуо, поред њих још тону сигурно, али је ипак најбољи од свих наших телевизија.

"Рециклажа старих сер.ија" (пишем сер.ија, јер без тачке ми удара цензуру због коријена ријечи "сер.и" I assume)... ако мене питаш, боље и да гледам те старе сер.ије, које иако гледане по стоти пут могу опет да ме насмеју, него да гледам новокомпонована ђубра типа Сељака, Наше мале клинике или не дао бог новокомпонованих хрватских сер.ија које Б92 форсира. Овде није проблем само у РТС-у који репризира то, него и у нашој култури/кинематографији која је неспособна да направи нову квалитетну сер.ију.
Остале емисије вредне помена на РТС-у.... хмм.. Станковићева Квадратура круга, Мемедовићево Сасвим природно, Жикина шареница (не гледам је, али емисија одише неким српским вредностима, посећивању разних региона Србије, упознавања обичаја, итд), Лига Шампиона, итд, итд, све су ово квалитетне емисије, вредне помена.

2. Погрешно схваташ неке ствари. Претплата није ту да је плаћаш да би ти телевизија обезбеђивала најквалитетнији могући програм на свету (наравно да претплата постоји великим дијелом и због тога, али само хоћу да кажем да јој то није једини циљ). Претплату мораш да схватиш као обавезу према својој држави у којој живиш, као било који други порез, као ПДВ. Ево ти примјер још један.. услуге мобилних оператера у Србији су углавном биједне, али ти и даље плаћаш 10% пореза на коришћење мобилног. Уосталом, нисмо ми у Србији измисли ту претплату, то одавно постоји у већини земаља свијета, и свуда се сматра више као државни порез, него као нешто десето.

3. Знаш ли зашто још постоје рекламе? Зато што плаћаш претплату "само" 500дин. А рекламе су главно финансијско средство једне телевизије. Ево, наша "браћа" Хрвати су на ХРТ-у укинули комерцијалне рекламе, али питај њих (или било кога другог из друге земље у којој њихова државна телевизија нема комерцијалне рекламе) колико они плаћају своју мјесечну претплату. Видићеш да су ти износи много већи..


Исписах wall of text, дох. За крај, ево један фин quote..... он је рекао оно што сам ја исто покушао да кажем у овом свом посту, само сам ја мало више писао/образлагао...
Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
I ne mislim ja da je RTS bajan i sjajan, al mi je mooka od tih komentara, e ne treba placati pretplatu. Pa dobro nemojte, kad vam dodje posle sa kamatom...
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2010, 20:17   #184
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Pretplata za HRT 60 kuna, koliko je to din? 700-800? Pa bas i nije neka razlika. Oni nemaju reklame i u vecem delu zemlje je digitalna TV. Mi imamo reklame, a RTS digital je rasprostranjen u kom procentu zemlje? Ako bih vec bio prinudjen da dajem 500 dinara mesecno za bilo koji kanal, platio bih HBO ili Arena Sport, sigurno ne bih davao da gledam Bajica, one retarde (Pridji blize or smth) ili dnevnik. Kvadratura kruga i Svet lova i ribolova jesu jedine dve emisije vredne pomena i gledanja.
Ne znam kako da shvatim to kao porez, porez na televizor? Kako su krenuli, samo fali da se kiseonik oporezuje.
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2010, 20:21   #185
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Bili su i u "Selo gori" a u Rodama su stalno, znam da sam jednom vidio i njih i Mandu i Bajića "na gomili" baš u "Selo gori"
Nisi ti to dobro video
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2010, 20:44   #186
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Ma to pobrkao sa onim selima što su gorela u Lepim selima.
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kisr na korisnoj poruci:
Pjanovic (15.12.2010)
Stara 16.12.2010, 1:10   #187
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 927
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Хммм...
1. Програм је крш? Кажи једну нашу телевизију која има бољи програм од РТС-а? Немој само неко да помене нешто типа "боља је Прва" или нешто слично, јер те телевизије на типа Прве, Авале, итд нису исти "калибар" телевизије као што је РТС. РТС, колико год критикован био, има најбољи информативни програм, што и треба да буде главна карактеристика једне озбиљне државне телевизије. Не можеш ти да оцењујеш доброту неке телевизије само према томе колико она добре филмове пушта, колико добре музичке спотове, сер.ије, итд.
Још једном да се оградим, информативни програм РТС-а није сјајан, има испада као ова 2 што је Кузмановић поменуо, поред њих још тону сигурно, али је ипак најбољи од свих наших телевизија.

"Рециклажа старих сер.ија" (пишем сер.ија, јер без тачке ми удара цензуру због коријена ријечи "сер.и" I assume)... ако мене питаш, боље и да гледам те старе сер.ије, које иако гледане по стоти пут могу опет да ме насмеју, него да гледам новокомпонована ђубра типа Сељака, Наше мале клинике или не дао бог новокомпонованих хрватских сер.ија које Б92 форсира. Овде није проблем само у РТС-у који репризира то, него и у нашој култури/кинематографији која је неспособна да направи нову квалитетну сер.ију.
Остале емисије вредне помена на РТС-у.... хмм.. Станковићева Квадратура круга, Мемедовићево Сасвим природно, Жикина шареница (не гледам је, али емисија одише неким српским вредностима, посећивању разних региона Србије, упознавања обичаја, итд), Лига Шампиона, итд, итд, све су ово квалитетне емисије, вредне помена.

2. Погрешно схваташ неке ствари. Претплата није ту да је плаћаш да би ти телевизија обезбеђивала најквалитетнији могући програм на свету (наравно да претплата постоји великим дијелом и због тога, али само хоћу да кажем да јој то није једини циљ). Претплату мораш да схватиш као обавезу према својој држави у којој живиш, као било који други порез, као ПДВ. Ево ти примјер још један.. услуге мобилних оператера у Србији су углавном биједне, али ти и даље плаћаш 10% пореза на коришћење мобилног. Уосталом, нисмо ми у Србији измисли ту претплату, то одавно постоји у већини земаља свијета, и свуда се сматра више као државни порез, него као нешто десето.

3. Знаш ли зашто још постоје рекламе? Зато што плаћаш претплату "само" 500дин. А рекламе су главно финансијско средство једне телевизије. Ево, наша "браћа" Хрвати су на ХРТ-у укинули комерцијалне рекламе, али питај њих (или било кога другог из друге земље у којој њихова државна телевизија нема комерцијалне рекламе) колико они плаћају своју мјесечну претплату. Видићеш да су ти износи много већи..


Čak bih se i složio za kvalitet programa. Rts po meni ima kvalitetniji program od ostalih domaćih tv stanica. Za taj kvalitet je više nego dovoljno finansiranje od reklama i neka simbolična dotacija građana (npr 50 din mesečno).

Što se jadnog ostatka od posta tiče, stvarno...ajde tijaniću pali !

Porez je porez, (da zanemarimo kvalitete države u kojo živimo) i da bi neke stvari funkcionisale (da zanemarimo što ne funkcionišu) - mi ga plaćamo.

A izdvajanje 2,5% prosečnog srpskog dohotka za TV freaking pretplatu je van svake pameti.

Drugo, ono čime opravdavaš "pretplatu", je ne znam ni kako bih nazvao...
da "SHVATIM" to kao porez ? Šta ima tu da se "shvata"...

To nije nikakav porez, jasno se zove TV pretplata za RTS, koju si obavezan da plaćaš.

TV koji je u službi vladajuće partije/koalicije u datom momentu, "no matter what"... I ja plaćam 500 kinti da bi gledao friziran dnevnik ?

Objektivno informisanje? Uspešne kampanje u edukaciji gradjana?

Idiotske propatriotske kampanje od kojih me je sramota i koje postižu extra kontraefekat su sve što Rts pravi od naših 500 dinara.

Porez je nešto što je za dobrobit svih, a kakvu to dobrobit donosi RTS?
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2010, 5:31   #188
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Pretplata za HRT 60 kuna, koliko je to din? 700-800? Pa bas i nije neka razlika. Oni nemaju reklame i u vecem delu zemlje je digitalna TV. Mi imamo reklame, a RTS digital je rasprostranjen u kom procentu zemlje? Ako bih vec bio prinudjen da dajem 500 dinara mesecno za bilo koji kanal, platio bih HBO ili Arena Sport, sigurno ne bih davao da gledam Bajica, one retarde (Pridji blize or smth) ili dnevnik. Kvadratura kruga i Svet lova i ribolova jesu jedine dve emisije vredne pomena i gledanja.
Ne znam kako da shvatim to kao porez, porez na televizor? Kako su krenuli, samo fali da se kiseonik oporezuje.
60 куна је око 850 динара, што је за више од 50% скупље него код нас, није то баш мала разлика мораш признати?
Као што рекох, нема ту бирања, зашто не схваташ да "мораш" да плаћаш ТВ претплату својој држави, а не некој приватној телевизији, ма колико она била боља од државне. Сигурно има и доста Малезијанаца који би пре плаћали претплату за неку локалну телевизију у својој земљи јер има бољи програм од њихове државне, али не може, јер ствари не стоје тако, свака земља плаћа претплату само једном ТВ каналу - главном државном.
И још једном, ми нисмо ни близу земаља које су били утемељивачи увођења ТВ претплате, то у свету постоји много, много раније него што је код нас уведено, зато не знам што whine-ујеш на фазон да је то само наша Србија увела да би теби или некима другима нашкодила.

@real022
Прочитај још једном ово горе што сам написао.
Још једном треба да ти се објасни да ТВ сервис и ТВ претплата није прављен/а да би угођавао само теби и твојим програмским захтјевима, па кад ти угоде да ти можеш да кажеш, "е ок, фин сте ми програм пуштали, сад ћу да вам платим вашу зарађену претплату", него да је ТВ преплата обавеза сваке породице свиђао се њој тај програм или не??
Ако ти није опет јасно, ти узми па ради анкету неких других народа, и провјери да ли постоји нека држава у којој је 100% становништва сасвим задовољно њиховим државним телевизијама и због тога плаћају претплату са задовољством? Или и они плаћају претплату због тога што је им је то обавеза, били они задовољни програмом или не?
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2010, 9:30   #189
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
60 куна је око 850 динара, што је за више од 50% скупље него код нас, није то баш мала разлика мораш признати?
Umm, kolika je prosečna plata u Hrvatskoj? 730€, a kod nas je 300€, nije to baš mala razlika moraš priznati. I dokle se kod njih stiglo sa prelaskom na digitalni sistem emitovanja a kakva je kod nas situacija po tom pitanju, oni su na pragu ulaska u eu itd.
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2010, 10:40   #190
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 927
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Прочитај још једном ово горе што сам написао.
Још једном треба да ти се објасни да ТВ сервис и ТВ претплата није прављен/а да би угођавао само теби и твојим програмским захтјевима, па кад ти угоде да ти можеш да кажеш, "е ок, фин сте ми програм пуштали, сад ћу да вам платим вашу зарађену претплату", него да је ТВ преплата обавеза сваке породице свиђао се њој тај програм или не??
Ако ти није опет јасно, ти узми па ради анкету неких других народа, и провјери да ли постоји нека држава у којој је 100% становништва сасвим задовољно њиховим државним телевизијама и због тога плаћају претплату са задовољством? Или и они плаћају претплату због тога што је им је то обавеза, били они задовољни програмом или не?
Prvo, pročitaj još dvadeset puta ono što sam napisao, mada ne verujem da će ti biti dovoljno....da "shvatiš"... Rekao sam da sam programom u većini ZADOVOLJAN (sad but true), ali ni taj sadržaj, ni samo postojanje rts-a ne opravdava harač.

To što ja mislim, ne znači da ne plaćam TV pretplatu ili da ću osnovati partiju kojoj će jedini cilj biti ukidanje iste.

Da, LEGALNO je, ali nije LEGITIMNO. (ili da ti prevedem: tako je po zakonu, ali je zakon nepravedan, nemoralan i odgovornost je politička - na izborima npr.)

Pretpostavljam da radiš za rts ili već imaš neku korist od istog, ili si jednostavno prolupao od muka kojima je većina građana Srbije izložena, pa će "Đura da ti oprosti što te je tukao"...ili je to sindrom kidnapera i taoca gde se potonji zaljubljuje u prvog...

Kada kažeš "obaveza svake PORODICE", vidim kako stojiš na bregu i mašeš zastavom rts-a, sa suzom u kraju oka: "Svi ćemo do jednog pasti, ali RTS nam živjeti mora". Komiteti...Staljin....Gebels...šunka za popa, hleb i voda za sebra...

Još jednom - porez je za dobrobit svih, za funkcionisanje društva.
Kakvu dobrobit donosi rts za društvo?
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku real022 na korisnoj poruci:
3LANCER (16.12.2010), noisy (25.12.2010)
Stara 16.12.2010, 12:09   #191
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Donosi dobrobit penzionerima i omatorelim seljacima po unutrašnjosti, za koje iz prve ruke znam da ne propuštaju nijednu emisiju čija su ciljna grupa na RTS-u, ali im zato ne pada na pamet da plaćaju pretplatu.

Sa druge strane, porodice sa decom koje su najredovnije što se tiče plaćanja na tom RTS-u nemaju praktično ništa da pogledaju osim Dnevnika, a o deci da ne pričam.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
3LANCER (16.12.2010), player1 (16.12.2010)
Stara 16.12.2010, 12:56   #192
Sablast
Član
 
Član od: 3.11.2009.
Lokacija: Kuzmin
Poruke: 44
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Ja placam pretplatu a slazem se sa svim razlozima protiv placanja . Valjda je placam jer mislim da mi je to obaveza, a pitam se zasto ja mislim da imam obavezu prema drzavi koja ne misli isto prema meni, koja cak sta vise gleda kako da me sto vise uprpasti, nazaduje, oskrnavi, osakati i dezinformise. A najvise me interesuje ko ce na kraju ispasti glup ja i oni koji isto tako placaju pretplatu ili oni koji je ne placaju jer ce na kraju tu preplatu ili ukinuti ili naterati ove druge da je na neki nacin plate. Zaista ko ce na kraju biti glupan? Verovatno platise .
Sablast je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sablast na korisnoj poruci:
real022 (16.12.2010)
Stara 16.12.2010, 13:22   #193
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke

Gluma je na visokom nivou i kod Baba i kod Orla.
Ajde kod ,,Ranjenog orla'' se i slazem ali kod babe
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2010, 13:54   #194
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Sablast kaže: Pregled poruke
Ja placam pretplatu a slazem se sa svim razlozima protiv placanja . Valjda je placam jer mislim da mi je to obaveza, a pitam se zasto ja mislim da imam obavezu prema drzavi koja ne misli isto prema meni, koja cak sta vise gleda kako da me sto vise uprpasti, nazaduje, oskrnavi, osakati i dezinformise. A najvise me interesuje ko ce na kraju ispasti glup ja i oni koji isto tako placaju pretplatu ili oni koji je ne placaju jer ce na kraju tu preplatu ili ukinuti ili naterati ove druge da je na neki nacin plate. Zaista ko ce na kraju biti glupan? Verovatno platise .
Ma zašto bi uopšte plaćao bilo koji račun kad državne institucije duguju milione dinara za struju i komunalije? Kad su pitali Borketa zašto vlada duguje toliko za struju čovek reče "pa vlada duguje zato što nema para". E pa žao mi je drugar ne mogu ni ja da plaćam račune, nemam para šta da radim...
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kisr na korisnoj poruci:
3LANCER (16.12.2010)
Stara 16.12.2010, 14:07   #195
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Lich_king2 kaže: Pregled poruke
Ajde kod ,,Ranjenog orla'' se i slazem ali kod babe
Glumci su odradili odlican posao, onako kako im je Radasin dodelio uloge.
E sad ako se tebi uloge ne svidjaju, nemoj kriviti glumce za to .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2010, 14:16   #196
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

@real022
Слабо претпостављаш, немам ја никакве везе са РТС-ом. Нити имам икакве везе са данашњом влашћу, нисам чак у животу никада ни гласао. Зато заобиђи то цитирање и проповедање из Балканског шпијуна, јер не видим поенту.
Чак шта даље, мислим да сам већ напоменуо да ја не спадам у групу оних који су задовољни ониме што РТС нуди на програму. Спадам у групу оних који мисле да РТС, колико год слаб био, и даље има најбољи програм он наших домаћих телевизија, и спадам у групу оних који поштују плаћање харача за ТВ претплату јер се тако ради у свим осталим земљама, и ако већ хоћемо да се угледамо на њих, не видим зашто да вајнујемо против тога.
Да их критикујемо због често слабог и јаловог садржаја можемо, и требамо, али потенцирање стално на том прекидању плаћања претплате ми се смучило да слушам. Отиђи и пресели се у неку другу земљу, па пробај тамо да не плаћаш претплату јер ти се програм не свиђа, па ћеш да видиш шта ће да ти кажу. Није баш ни у остатку свијета све бајно-сјајно, а само код нас не штима ништа.

@voodoo
Нека фирма, организација, whatever, је јака онолико колико јој је и опозиција/конкуренција јака. Као што рекох већ, колико год просечан, лош или биједан тај РТС био, ти ми наведи неки домаћи канал који га угрожава по питању квалитета програма, и ја ћу да се сложим са тобом, и са real022-ом.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joximovic na korisnoj poruci:
Pjanovic (16.12.2010)
Stara 16.12.2010, 15:04   #197
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 927
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

@Joximovic

1. Poenta je u tome da niko normalan ne bi trebalo da HVALI i PODRŽAVA ovakav vid naplate "rtv pretplate".

2. Ajde kaži šta misliš da plaćaš zaista putem tih 500 dinara,
i da li po tebi, to što plaćaš vredi toliko ?

3. Da predložimo možda 1.000 dinara za "Večernje Novosti" ? Da li bi ti to odgovaralo?
..jer i to može da postane zakon...da se "mora"...

Naravno da će se svako iole normalan požaliti pri svakom pomenu "rtv pretplate".. Ako moraš da pojedeš G, jel treba da kažeš i da miriše u stvari?
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku real022 na korisnoj poruci:
3LANCER (16.12.2010)
Stara 17.12.2010, 18:18   #198
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.848 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Mislili ste da necu obrisati?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
cope05 (18.12.2010), JohnnyNT (17.12.2010), Lich_king2 (18.12.2010)
Stara 17.12.2010, 19:05   #199
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Већ сам се уплашио да нећеш.

Елем, ја рачуне плаћам по инерцији. Не гомилам их. Сад тих петсто кинти није да ми не требају...
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2010, 10:56   #200
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

http://www.njuz.net/rts-nije-pustio-...prizu-u-petak/

Izgleda da sam ja propustio taj petak.
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HTC servis? Dyca Aparati i oprema 15 19.2.2011 21:24
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Servis Minolta fotoaparata chris Foto i audio/video 0 3.9.2009 22:33
Servis PS2 lose iskustvo u Beosoftu pop1 Konzole 9 19.4.2007 1:49
Dobar servis racunara absonic Kvarovi 12 10.1.2007 1:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com