Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.5.2023, 12:57   #561
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Overwatch

Likovi su ‘ladno nalepili 2 na ime igre, smanjili broj igraca sa 6v6 na 5v5, presli na model mikrotransakcija u formi Battle Passa (umesto loot boxova) i odustali od glavnog materijala u vidu story mod sequela.
Sto neko rece na Redditu, redefinisali znacenje reci sequel.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Poslednja ispravka: buraz (17.5.2023 u 15:08)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2023, 15:33   #562
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Its free 2 play


Jedini koji treba da se ljute smo mi koji smo preorderovali kec
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2023, 7:53   #563
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Overwatch

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Its free 2 play


Jedini koji treba da se ljute smo mi koji smo preorderovali kec

Svestan si da je velika vecina igraca koja je i dalje aktivna presla upravo sa keca? A ko sto kazes, ima nas i koji smo preorderovali keca. Ovo je veliki middle finger za sve, casual provucen kroz stream da se smanji fan backlash.

Nek’ im idioti i dalje placaju 23e za recolor skina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2023, 16:39   #564
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Naravno da nisi, da me ne shvatis pogresno.....Pitanje je upuceno za ljude kojima je ovo navodna katastrofa, mamipara ili sta vec. Nisam siguran sta oni tacno hoce.
E, sad moze da se kaze da je ovo katastrofa. Ovo plus uzasan Battlepass koji je sto puta gori od ranijih lootboxova u OW. Imali su sve u rukama i prokockali priliku, igraci (normalni) zasluzuju mnogo vise od ovoga.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2023, 13:58   #565
Dušan Vićić
Član
 
Član od: 25.10.2020.
Lokacija: Orasje, Varvarin
Poruke: 161
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
E, sad moze da se kaze da je ovo katastrofa. Ovo plus uzasan Battlepass koji je sto puta gori od ranijih lootboxova u OW. Imali su sve u rukama i prokockali priliku, igraci (normalni) zasluzuju mnogo vise od ovoga.
Secam se, druze, kada je bilo spekulacija za Overwatch animiran film ili da ce da naprave seriju poput Arcane-a. Prepun sam bio hypea kao tinejdzer. (kad pre prodje vreme covece). Jos vece odusevljenje sam imao kada su pokazali PVP mod I GAMEPLAY TREJLER 2019.godine (da ne zaboravimo).
Sad kada sam pre nekog dana video da otkazuju PVP mod, bio sam u soku. Jest da ne igram Overwatch, ali nekako nisam mogao da verujem sve dok nisam video gomilu verifikovanih novinarskih sajtova kako to imaju isto kao novost. Stvarno, ispali su budale. Kako je prosao launch OW2, svi znamo. Umesto da iznajme servere na mesec dana da sve igrace moze da primi, oni elem su imali propali matchmaking, elem su imali queue time u 3 lepe materine, nije ni cudo do kakvog dna su dosli. Oni se vise prevrcu u grobu nego TF2, za kojeg se prica da ce da dobije major update ovog leta... ako ga ikada bude... A za Overwatch, ovim potezom Blizzarda, oni su iskopali grob za igru koja je od pocetka bila "prikljucena na respiratoru od toksicnih igraca" i samo je pitanje vremena kada ce da igra ode u zaborav kao Club Penguin za Dizni.
Dušan Vićić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2023, 14:55   #566
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Overwatch

Najgore od svega je sto su oni sami izleteli da su ZNALI sa je PvE mod otkazan i PRE IZLASKA OW2. Ne znam koji idiot im je PR/Damage control lik ali dati takvu izjavu posle backlasha fanova je kao da imas drustvenu inteligenciju na nivou poluretardirane amebe. Bukvalno su ne samo zaebali sve igrace, nego im pljunuli u usta posle toga. Najgore od svega, oni su reklamirali PvE mod u februaru (!!!) za vreme Valentine’s day eventa, a znali su da je otkazan pre izlaska dvojke!?

Jedva cekam da im ovo cash grab mtx smece umre posto krvari igrace na sve strane i da se onda fanovi njima kolektivno ispisaju po spomeniku.

Kad se samo setim koliko sati i sati zabave mi je pruzio OW1… J*ebem li vam majku alavu svima odreda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, multiplayer, overwatch, shooter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com