Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.1.2014, 5:24   #18241
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Statistika sa XVM-a je kompletna glupost. Nikad nece moci pouzdano da se odredi neciji skill pomocu 2 broja i simbola (52% npr.). Sta sad znaci 52% ? Da li je skill isti kod igraca koji ima 52% koji uvek igra u platoon-u sa jos 2 coveka, ili igra lowtier OP tenkove da bustuje WR. Dal je njegovih 52% isto kao i 52% kod igraca koji uvek igra standardne solo partije ? Naravno da nije ... nije ni priblizno isto. E sad uzmete 30 igraca, izracunate ove totalno netacne cifre i dobijete sansu za pobedu izmedju dva tima. Ljudi zapravo veruju da je i ovo tacno
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MaxMadneSS na korisnoj poruci:
srleb (15.1.2014)
Stara 15.1.2014, 6:17   #18242
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja uglavnom igram sam (a imam preko 52.7% pobeda) jer me nervira igranje u timovima iz vise razloga: desi se nekada da jednostavno odlucim da cu tu partiju da kampujem jer vidim da nemam izgleda za drugacije pa se prilagodjavam situaciji i igram mnogo obazrivije nego sto bi to inace radio sa nekim drugim tenkom a dok moja dva saigraca odlete ko muve i onda zginu i onda krenu da mi zvocaju sto kampujem sto ne krenem u napad ili jednostavno me potera maler i zginem medju prvima a ova moja dva luftiguza ostanu u borbi i ja onda tako cekam da oni zavrse pa tako alt tabujem igru i odem na net gledam sta ima zaniljivo da se vidi ili procita.

A kada igram sam jednostavno znam svoje mogucnosti na kojoj mapi mogu gde sta sa kojim tenkom da uradim i uvek idem na svoja mesta bilo to da je td, medium ili teskas i gledam da dam maximum od sebe i ako nekim slucajem zginem izlecem iz partije i uzimam sledeci tenk i tako u krug dok ne skinem zvezdice sa svih tenkova. Jer prosli nalog kada sam igrao sam jednostavno kada sam se dohvatio nekog tenka on je u roku tog dana bio full unapredjen i krenuo sam da vec grindam sledeci i kada sam dosao do desetki u to vreme ja sam bio toliko smoren da mi se igra vise nije igrala ali zato ovaj put radim sledece svaki dan igram sa svim tenkovima samo onoliko puta dok ne skinem zvezdicu ili ti x2, x3 ili x5 ako je nekim slucajem a kada budem istrazio sve desetke koje me zanimaju e onda cu lepo da sednem i da igram tog dana samo sa tim tenkom i da se izviljavam na ostalima i da uzivam u tome.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 10:04   #18243
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
Statistika sa XVM-a je kompletna glupost. E sad uzmete 30 igraca, izracunate ove totalno netacne cifre i dobijete sansu za pobedu izmedju dva tima. Ljudi zapravo veruju da je i ovo tacno
sad ,da li je tacno ili ne ,to je diskutabilno... ali u 95% slucajeva ako vidis da je sansa manja od 35% ne nadaj se pobedi(sve preko toga je bukvalno pola-pola sansa)... mislim... video sam ja i da se bitke sa 15% sanse preokrecu.. ali to je onih 5% koji se desavaju vrlo retko... xvm je u velikoj vecini slucajeva u pravu...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 10:53   #18244
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
Statistika sa XVM-a je kompletna glupost. Nikad nece moci pouzdano da se odredi neciji skill pomocu 2 broja i simbola (52% npr.). Sta sad znaci 52% ? Da li je skill isti kod igraca koji ima 52% koji uvek igra u platoon-u sa jos 2 coveka, ili igra lowtier OP tenkove da bustuje WR. Dal je njegovih 52% isto kao i 52% kod igraca koji uvek igra standardne solo partije ? Naravno da nije ... nije ni priblizno isto. E sad uzmete 30 igraca, izracunate ove totalno netacne cifre i dobijete sansu za pobedu izmedju dva tima. Ljudi zapravo veruju da je i ovo tacno
Taj procenat pobeda je manje vise ne bitan. Ono sto je bitno je vrednost WN6/7/8. Do sada mi se nijednom nije desilo da tim koji je sacinjen pretezno od narandzastih i zutih pobedi tim koji ima zelene i malo zutih. Tu globalnu sansu za pobedu niti ne gledam, a i ne mogu posto mi je iskljucena, ali mi puno znaci da vidim kakvi su mi igraci u kojim tenkovima. Jer ako vidim da je scaut crven ko paradajz znam da nece nista uraditi ili ako vidim da je los igrac u nekom mekanom tenku, tipa amx 50B znam da nece mnogo uraditi, na osnovu toga mogu da donesem nekakvu odluku gde da odem, kako da odigram itd.
Poenta price, WN6/7/8 je odlican pokazatelj kako neko igra, naravno uvek postoje izuzetci ali su oni tu da potvrde pravilo.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 11:09   #18245
srleb
Član
 
Član od: 9.12.2011.
Poruke: 489
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
...

Poenta price, WN6/7/8 je odlican pokazatelj kako neko igra, naravno uvek postoje izuzetci ali su oni tu da potvrde pravilo.
ne bih se bas slozio!
moj prijatelj, od samog starta ima prem nalog, prem tenkove, kojima u enormnim kolicinama pravi free exp. Hocu da kazem da u svakoj naciji je preskocio prvih 6-7 tier tenkova i krenuo da igra sa tier8, i to naravno u fulu! Znaci, preskacuci prve tierove u kojima je prosecan dmg po partiji 150-200dmga u njegovoj statistici je od starta bio 1200! Dok je meni i posle 2-3 god igranja jedva cca 1050dmg! Ja sam i amere i ruse poceo od tiera1. Kako sam poceo da igram samo vece tierove, statistika mi je naglo skocila!
Uzmi igraj samo male tierove, npr do tiera5... tebi ce statistika da bude losa!!! iako si vrhunski igrac... jer ces ostavrivati mali dmg, i kao scout u 90% bitaka bices pri dnu tabele po efikasnosti
zato ne koristim ni taj vas xvm ni neki drugi mod!

edit:
i dan danas ne igram tier10, iako ih imam, jer nemam para... a verujem da bi mi se statistika time ptakodje povecala!
srleb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 11:09   #18246
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ja neznam sta se desilo pa sam ovo video... obicno idu samo 2 od ova 3..



i da.... u tier 8,9,10 borbi...(bio je tier 10 papirni nemacki td) pogodite ko je zaginuo prvi siemka mu je u krvi..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 12:44   #18247
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
srleb kaže: Pregled poruke
ne bih se bas slozio!
moj prijatelj, od samog starta ima prem nalog, prem tenkove, kojima u enormnim kolicinama pravi free exp. Hocu da kazem da u svakoj naciji je preskocio prvih 6-7 tier tenkova i krenuo da igra sa tier8, i to naravno u fulu! Znaci, preskacuci prve tierove u kojima je prosecan dmg po partiji 150-200dmga u njegovoj statistici je od starta bio 1200! Dok je meni i posle 2-3 god igranja jedva cca 1050dmg! Ja sam i amere i ruse poceo od tiera1. Kako sam poceo da igram samo vece tierove, statistika mi je naglo skocila!
Uzmi igraj samo male tierove, npr do tiera5... tebi ce statistika da bude losa!!! iako si vrhunski igrac... jer ces ostavrivati mali dmg, i kao scout u 90% bitaka bices pri dnu tabele po efikasnosti
zato ne koristim ni taj vas xvm ni neki drugi mod!

edit:
i dan danas ne igram tier10, iako ih imam, jer nemam para... a verujem da bi mi se statistika time ptakodje povecala!
Free exp se ne pravi u enormnim kolicinama pa makar samo igrao prem tenkove po ceo dan. Odnosno ne pravi ga dovoljno da bi mogao da skoci na t7-t8 i fulla ga odma i onda dok izgrinda t10 sakupi dovoljno free expa za novi t7-t8 u fullu. Ljudi su koristili, mardera II, t1 tenkice, onog americkog td pre t49 a onda i sam t49 itd. upravo za budzenje statistike. Prosecan dmg po partiji povezan je prosecnim tierom kojim igras. Pa ti ljudi sto prave te formule znaju sta je koji tenk u mogucnosti da uradi, niko ne ocekuje 2k prosecnog dmg-a sa t3 tenkom. Sem toga u tim bitkama niskog nivoa igraju pocetnici tako da je nekom iskusnom lako da ih pobedi ili napravi puno kill-ova.
Osim toga, ti gledas svog jednog prijatelja a ja promatram kako borbe teku u zadnjih ~2000 meceva. Mislim da je moj uzorak malo veci od tvog. Naravno video sam ja i uber igrace koji zaginu relativno brzo ali nikada nisam video da dobar igrac radi nesto sto sam vidjao da losi igraci rade, ne uvek naravno, ali se nadje neki crvendac koji zapuca preko sred polja, na primer.

Iz sopstvenog iskustva ako je u mom timu top 5 igraca drasticno losije od protivnickih top 5 igraca u vecini slucajeva gubimo. Samo ovo mi je dovoljan pokazatelj da WN6/7/8 pokazuje koliko ko dobo/lose igra u 90% slucajeva.

edit: E da pogledaj igraca tatabrada i vidi sta covek radi sa lowtier TD-om Marderom
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 13:19   #18248
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ikonice sa supertesta, tenkovi možda hoće možda neće biti modelovani na kraju...









1. AMR-35 (FR)
2. 2. E-10 (DE)
3. Neubaufahrzeug (DE)
4. T88 HMC (US)
5. US Chi-Ri (US)
6. US M4A2 Sherman (US)
7. US Shinhoto Chi-Ha (US)
8. M18 “Super Hellcat” (US)
9. T3 HMC (US)
10. GAZ-75 (RU)
11. IT-45 (RU)
12. RBT-5 (RU)
13. T-46-5 (RU)
14. ZIS-30 (RU)


http://ftr.wot-news.com/2014/01/15/s...ew-tank-icons/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 13:26   #18249
srleb
Član
 
Član od: 9.12.2011.
Poruke: 489
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
...
edit: E da pogledaj igraca tatabrada i vidi sta covek radi sa lowtier TD-om Marderom
kako je rekao gore clan "maxmadness", i ja sam se u potpunosti slozio sa njim, mada je izgleda decoy obrisao, velika je razlika izmedju usamljenih lovaca i igraca kao sto je tatabrada sa 350 brother in arms medalja... da neko ne pomisli, ne kazem da je los igrac vec naprotiv odlican, ali jedna lasta ne cini prolece...

da ponovim, evo uzmi od sada igraj samo male tierove i za 10 dana vidi koliko ti se srozala statistika... batali tatamatu, bradu i ostale... vidi na svom primeru...
srleb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 13:30   #18250
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Obrisao sam jer se smajli poruke (sadrže samo jedan ili više emotikona) tretiraju kao spam, ako se slažeš sa nekim onda mu udeli zahvalnicu.

I neće mu se srozati statistika jer WN u proračun ne uzima tenkove ispod t5, a i ako bi igrao samo t5 sve se skalira i baš zato je WN dobar za razliku od ove WG gluposti od rejtinga.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 13:42   #18251
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

A ne uzima tenkove ispod tier5 zato sto su ih ljudi koristili da budze statistiku.
U svakom slucaju, koliko ja mogu da vidim iz zadnjih ~2000 borbi koliko koristim XVM koji pokazuje WN6 kada je vise losijih igraca (u top tier za tu bitku) u nekom timu taj tim gubi u ogromnoj vecini slucajeva. Zato i kazem da je WNx dobar pokazatelj umesnosti igraca.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 13:51   #18252
srleb
Član
 
Član od: 9.12.2011.
Poruke: 489
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ok, dodelio sam zahvalnicu!

wn7 - za ubistva da od tier6 pa navise, ali za dmg i ostale parametre uzima u obzir i manje tirove!!!
wn8 "WN8 becomes a “per-tank” rating, instead of a “dmg/tier” rating. This is why you won’t see the average tier term in the final equation...bla bla bla..."

ljudi, probajte i videcete kako vam statistika pada... samo jedan dan, ne mora 10!
i to ne morate bas OP tenkove tipa murder, evo uzmite ovo moje sr..e sa kojim se zlpopatim "crusader"
srleb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 14:14   #18253
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ako se ne varam xmv, ti prikazuje eff/WN po ovako nečemu.

Ti igraš samo tier 5, imaš prosečno 9/10 (penetracija na 7) hitaca i imaš dmg ~750-800 (1 hitac ~110 dmg), sa druge strane igraš tier 9/10 i imaš prosečno 9/10 (penetracija 7) hitaca i dmg ~2500 (1 hitac ~350 dmg). Ta dva igrača su ista po eff/WN, iako sa ovim praviš 3x veći dmg.

Imaš ti igrače što tier 8-10 nisu ni videli pa im je stat kod XVM sav plav i ljubičast. A ti cepaš tier 10 i praviš 3-4x veći dmg od njih pa si crven. Jbg gleda se prosečan dmg i prosečan tier igrača.

Što se tiče vrednosti za pobedu u XVM, to je čista glupost i to sam isključio. Jednostavno pogledaš igrače i znaš na čemu si. Uglavnom su svi igrači 400-600 + par pojedinaca sa preko 1000-1200. Ko ima više pojedinaca koji imaju preko 1000-1200 eff/wn taj tim pobeđuju. Ne može tim koji ima 1-2 takva pojedinca da dobije tim što ima 5-6-7 takvih igrača. Može ali je mala šansa, kao da će Arsenal da prođe Bajern.

edit
Pada ti stat jer igraš ispod prosečno sa tim malim tenkom. Pre koji dan sam uzeo da dignem stat na KV1 (imao sam 47% sada sam na 50%). Prva pogiblje i lost game tek u 6. partiji. Svaka partija preko 1000 dmg + 2-3 killa (upijeno u svakoj min 1000 dmg, mada kontam da ovo ne ide u stat). Po onom ingame statu posle 10 partija sa KV1 sam bio ~2300 eff/WN sa značkom M. Ceo generalni stat mi je za malo porastao...
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 14:20   #18254
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

evo jednog neverovatnog meca, 8 killova, ostao sam protiv njih 8 i pobedio (KV-1).

http://wotreplays.com/site/537974#self
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 14:26   #18255
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

OBJAVA

Ako neka ekipica koja ucestvuje na ovim turnirima ima potrebu za igracem bilo bi lepo da me pozove jer mi je random vec dosadio
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 14:30   #18256
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
srleb kaže: Pregled poruke
ljudi, probajte i videcete kako vam statistika pada... samo jedan dan, ne mora 10!
i to ne morate bas OP tenkove tipa murder, evo uzmite ovo moje sr..e sa kojim se zlpopatim "crusader"
Probao sam... tamo negde oktobar, novembar, nakon što su bile one misije za premium ako ubiješ 30 protivnika sa određenim t5 tenkom sam odlučio da hoću da otključam bukvalno svako vozilo do t6. Igrao sam skoro mesec dana, svaki dan po 5-6 partija sa tim malim tenkićima i WN nije opao, ali je stagnirao. Kad igram sa jačim tenkovima možda dobijem 2 poena na mesec dana.

Ukupan procenat šanse za pobedu u XVM-u je nebitan jer ne uzima u obzir tenkove u kome se nalaze igrači. Pa se desi da dobijem tri unicuma u skautima u t9 borbi sa ostatkom tima šalabajzera, pa to nabije šanse za pobedu do 70% i naravno na kraju izgubiš jer skauti ne mogu da izvuku partiju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 14:37   #18257
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Samo sto se najvise vremena provodi igrajuci t7, t8 i t9 tenkove.
Vidi mene: Mardera ne racunam jer sam isao na obe nemacke TD grane pa sa njime imam vise borbi nego sto bi trebalo (tj. da sam isao na jednu granu):

T4-Marder II = 38 borbi
T5-Pz.Sfl.IVc = 53 borbe
T6-Nashron = 54 borbe

T7-Pz.Sfl.V = 145 borbi
T8-Rhm. Borsig = 264 borbi
T9-WT = 277 borbi

Neka imas jos po 20 borbi u svakom tier-u od 1 do 3 to znaci da imas ukupno low tier borbi 205 dok ovih jacih imas 686. Po tebi ovih 205 borbi ima veci uticaj nego ovih 686 borbi?

Da, neki tenkovi su bas *****e za igranje ali ako ides i grindas normalno high tier tenkovi imace drasticno veci uticaj na WN6/7/8 nego ti low tier tenkovi.

Ono sto hocu da kazem je da ako low tier igras samo dok grindas ne mogu ti uticati na statistiku vise nego high tier.

Koji ti je ingame nick? srleb?
Ako jeste pa ti si najvise vremena proveo u high tier bitkama.
http://www.noobmeter.com/player/eu/srleb/500648811/


edit: Poenta svega je da WN pokazuje ko je kakav igrac, losa statistika los igrac dobra statistika dobar igrac. Da mozda ce te neki tenk malo srozati ili stagnirati ali neces ga igrati u xxxx partija pa da to ima nekog znacajnijeg uticaja.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 14:44   #18258
srleb
Član
 
Član od: 9.12.2011.
Poruke: 489
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke

Koji ti je ingame nick? srleb?
Ako jeste pa ti si najvise vremena proveo u high tier bitkama.
http://www.noobmeter.com/player/eu/srleb/500648811/
jeste, u zadnje vreme 90% igram sa ISU152 jer je zlo!

edit:
koji top si koristio na T8-Rhm. Borsig?
srleb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 14:52   #18259
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
srleb kaže: Pregled poruke
koji top si koristio na T8-Rhm. Borsig?
Iskljucivo 128ca.
Isu? OBJ 704 je zlo. U prvih 50 partija imao sam prosek od 3.5k dmg-a al sam se posle srozo na 3.1k dmg-a... Mada meni je 704 lego ko budali samar
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2014, 14:54   #18260
srleb
Član
 
Član od: 9.12.2011.
Poruke: 489
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

lose ti je islo sa 150?
meni se cini da 128ca vrlo cesto dinguje!?
e da, i desi se da zrno vrlo cesto na vecim daljinama "propadne" i padne ispred tenka...

edit:
sa objectom, ja pa vrlo slabo... samo skidam zvezdice! busi me ko kako stigne! mozda se malo osilim nakon ISU, ali...
srleb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com