Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.1.2015, 22:29   #101
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ja sam pisao za gold gain. Jeste sve to lepo, daju ti na početku brdo zlata da te navuku, ali kad se tu zavrne česma posle je tuga, jad i čemer. Ukupan bonus gold od svega toga je 22500 - 2 skupa heroja i nešto sitniša za sirotinju.

Što se tiče stimpacka sinoć sam baš računao za nedelju verziju koja je 4€. Winrate 50%, prosečna partija 25min sa uračunatim vremenom između. Da bi zaradio dodatnih 7500g potrebno ti je 200 partija, a to je 84h ili 12h dnevno. Svake nedelje je po jedan heroj na popustu, i onaj čija je cena 7000g je 4,16€. Da sumiramo:

4€ = 7500g za 12h dnevno
4,16€ = 7000g

Ako u rotaciju krenu i heroji čija je cena 10k onda je situacija u korist kupovine stimpacka još gora.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 0:18   #102
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
A DoTa je surogat cije igre? Iliti,sta je starije kokoska ili jaje? Sto se tice besne dece nema ih bas puno ili barem ja nisam primetio,pojavi se 1 retard u 10 partija zasad....
Ja sam odgovorio decku koji kaze da je Blizzard originalan, fantastican, vrh vrhova. Mozda je bio kada su izbacili Warcraft 3, ali ja ne znam sta je originalno pokupiti sve i svasta od drugih mmorpg igri i napraviti WoW, pokupiti koncept kada vec imamo gomilu istih i izbaciti mobu i pokupiti konecept TF2 i izbaciti istu igru, mozda sam ja lud ali ja ne vidim sta je tu toliko originalno kao sto rece Bobal ili kako vec mrzi me da spustam i trazim nick. Isto je rekao kao da ja sada kazem da je Valve originalan vrh IT firma, apsolutno bez konkurencije jer su toliko originalni da su dodali da svaki heroj u doti ima skin, smesno. Da su odradili neki ludacki mmorpg koji se igra kao pucacina gde imas klase i ko zna sta svega pa da i kazem e svaka cast, napravili ludilo, nesto kao desteny ali ludje. Inace sada imas u 10 partije 1 retarda jer nema svako pristup igri, i ja kada sam igrao dotu 2 beta kada nije bilo gomilu igraca cak sam i savete dobijao sta da radim, retko ko je napusavao, a sada je ne igram bukvalno zbog Rusa, jedini razlog posle mnogo mnogo sati sto je ne igram su Rusi, i necu je igrati i nece dobiti ni dinar od mene dok ne zakljucaju ruse na njihov region.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 1:16   #103
2slow4me
Član
 
Član od: 20.6.2010.
Poruke: 63
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

DOTA (kec) je mod Warcrafta. Da kazes da je DotA Blizzardova ideja je isto kao da kazes da su sve igre zasnovane na Unreal engine-u ideja jedne kompanije. Svidjalo se to tebi Blizzard fanboy-u ili ne, to je istina.

BTW, taj Blizzard je isto pokrao Warhammer fransizu, al ocigledno to nije isto
2slow4me je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 2slow4me na korisnoj poruci:
Lich_king2 (31.1.2015)
Stara 28.1.2015, 2:46   #104
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
...
Nisam ni u jednom trenutku rekao da su vrh, najbolji, najlepsi, najpametniji, najtalentovaniji itd. vec da su jedna od najuspesnijih IT kompanija na svetu. To nije zato sto ja to zelim ili zato sto ih mnogo volim ili zato sto sam zaposlen kod njih vec zato sto je to cinjenica.
Blizzard godinama unazad drzi MMO koji ima vise miliona pretplatnika, napravili su karticnu igru koja je u rekordnom roku postigla neverovatan uspeh, napravili su MOBA igru za ciji jedan beta kljuc konkurise u proseku preko 20 ljudi, daleko najpopularnija strategija je trenutno SC2 itd. To su cinjenice.
Cinjenica je da poznaju psihologiju igraca i da umesto da prave sledeceg LOL-ubicu kao sto su njihovi konkurenti pokusali da naprave WOW-ubicu oni su odlucili da popune prazninu koja postoji u MOBA zanru i to je fantastican poslovan potez koji se vec sada pokazao kao veoma uspesan.
Na kraju svega, poenta u proizvodnji igara je da tvoja igra bude zabavna, a da ne govorim o tome da ideja ne znaci nista ako nemas kvalitetnu realizaciju.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 3:32   #105
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Nisam ni u jednom trenutku rekao da su vrh, najbolji, najlepsi, najpametniji, najtalentovaniji itd. vec da su jedna od najuspesnijih IT kompanija na svetu. To nije zato sto ja to zelim ili zato sto ih mnogo volim ili zato sto sam zaposlen kod njih vec zato sto je to cinjenica.
Blizzard godinama unazad drzi MMO koji ima vise miliona pretplatnika, napravili su karticnu igru koja je u rekordnom roku postigla neverovatan uspeh, napravili su MOBA igru za ciji jedan beta kljuc konkurise u proseku preko 20 ljudi, daleko najpopularnija strategija je trenutno SC2 itd. To su cinjenice.
Cinjenica je da poznaju psihologiju igraca i da umesto da prave sledeceg LOL-ubicu kao sto su njihovi konkurenti pokusali da naprave WOW-ubicu oni su odlucili da popune prazninu koja postoji u MOBA zanru i to je fantastican poslovan potez koji se vec sada pokazao kao veoma uspesan.
Na kraju svega, poenta u proizvodnji igara je da tvoja igra bude zabavna, a da ne govorim o tome da ideja ne znaci nista ako nemas kvalitetnu realizaciju.
Ma kakva psihologija kakvi bakraci, prave sto prostije i jednostavnije, grafika kao u crtanim filmovima i svesni su da ce deca da se zalepe za to. Pa onaj WoW je toliko zalostan mmorpg da mi je prosto smesno da ljudi placaju mesecno igru 10 godina staru, on mi je bio jadan kada je izasao, a kamoli sada, da postane f2p ne bi ga pipnuo. Izbace onaj dodatak warlord of draenor i ljudi odusevljeni novim modelima, kao wooooow vidi kako izgledaju sada, a i dalje je to daleko daleko od dobrog, komedija. U sustini prevrce mi se u stomaku kada vidim da neko hvali Blizzard, koje je sve samo ne originalan, a u Americi kako razmisljaju ljudi sa njihovim mozgovima da ulozis pare i da im serviras ***** ali da pumpas reklame kako je to specijalno i sertifikovano originalno novo ***** ljudi ce kupiti to.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 4:05   #106
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Oni prave komercijalno uspešne igre što bi itekako želele i druge kompanije. Imaju najuspešniji MMORPG ikada na kome uzimaju desetine miliona svakog meseca iako je star više od 10 godina. Imaju najuspešnije competitive RTS igre kojima niko nije prišao ni blizu. Hearthstone je ako se dobro sećam zaradio 113 miliona dolara u prvih 9 meseci prošle godine, i to ne računajući kupovine preko AppStorea. Diablo 3, iako po mnogima fail pre izlaska ekspanzije, je bio najprodavanija PC igra 2012. god. Overwatch (ako se i dalje bude zvao tako zbog problema sa trademarkom) će takođe biti ogroman uspeh, ne zbog originalnosti, već zbog kvaliteta same igre. Pa izvoli i ti pravi proste i jednostavne igre, ili g*vna ako si to mislio, možda se i obogatiš ako ih glupi Ameri budu kupovali.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
3LANCER (28.1.2015), cages (28.1.2015)
Stara 28.1.2015, 10:50   #107
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Ma kakva psihologija kakvi bakraci, prave sto prostije i jednostavnije, grafika kao u crtanim filmovima i svesni su da ce deca da se zalepe za to. Pa onaj WoW je toliko zalostan mmorpg da mi je prosto smesno da ljudi placaju mesecno igru 10 godina staru, on mi je bio jadan kada je izasao, a kamoli sada, da postane f2p ne bi ga pipnuo. Izbace onaj dodatak warlord of draenor i ljudi odusevljeni novim modelima, kao wooooow vidi kako izgledaju sada, a i dalje je to daleko daleko od dobrog, komedija.
Cry me a river. WoW je i dalje najbolji svidelo se to nekom ili ne.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 13:59   #108
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
grafika kao u crtanim filmovima
Radije bih crtanu grafiku nego "realnu" tj. sivo-braon, a eto nisam klinac (konjina koja se blizi 30. godini)

Kao sto sam rekao pre par strana, HoTS je igra za "nas ostale", koji bismo mozda igrali MOBA naslove ali nemamo vremena da uklopimo ucenje likova, itema, buildova i partije od po 50ak minuta. Igra je zabavna i dinamicna, pa nek je u najkezualnija stvar ljudima se svidja. Uostalom, da su Dota i LoL toliko ultimativne igre bez mana, niko ne bi igrao niti pravio druge igre u zanru.
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 14:41   #109
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Kulturo eve me

Ne dobili nikad ključ, seljoberi.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 16:40   #110
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Realno Blizz moze da omane...nista nece ni osetiti i to ne zato sto su oni sami jaki nego zato sto iza njih stoji veci sistem koji ima nekoliko proizvoda koji godisnje zarade milijardu (COD ili recimo Skylanders) pa im se moze da se opuste (50 milki koje su izgubili na development-u Titana je smesna suma u odnosu koliko Acti/Blizz godisnje obrnu)

Sto se tice samog HOTS definitivno cu je probati kad se igra bude zvanicno nasla u OB ako nista drugo onda zato sto je neko konacno pokusao da napravi drugaciji pristup MOBA zanru.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 2:20   #111
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Cry me a river. WoW je i dalje najbolji svidelo se to nekom ili ne.
Haha da li si ti opterecen toliko? Idi sada u battleground, i izderi se iz sve snage "for the horde" obucen u kostimu orka.

www.youtube.com/watch?v=MT0-OL_71yU
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 10:51   #112
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Cry me a river. WoW je i dalje najbolji svidelo se to nekom ili ne.
Svakako je najpopularniji, ali reci da je najbolji je cisto subjektivno misljenje, evo ja recimo ni onaj free deo nisam mogao da preteram jer je po mom misljenju combat sistem uzasan, i to je najgori i medju tab target igrama (cak i sirotinjski Sevencore ima bolji combat sistem). Takodje WoW mora da zahvali Warcraftu na svojoj popularnosti jer je nastao na njegovim posmrtnim ostacima, nasledio je njegov lore i slavu i nastavio je WC pricu, koja je da se ne lazemo, jedna od najbolje ispricanih u igrama uopste. Da toga nije bilo bio bi samo jos jedan MMO pored Everquesta. Tako da svidelo se to nekome ili ne, WoW je popularan samo tamo gde nema kvalitetne alternative, dok u Aziji, gde kvalitetnih MMOova ima ko pleve, ne verujem da se WoW uopste pominje. Starcraft je druga prica
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 14:53   #113
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Takodje WoW mora da zahvali Warcraftu na svojoj popularnosti jer je nastao na njegovim posmrtnim ostacima, nasledio je njegov lore i slavu i nastavio je WC pricu, koja je da se ne lazemo, jedna od najbolje ispricanih u igrama uopste.
To jeste istina, da nije bilo Warcraft franzise, WoW nikada ne bi bio toliko veliki. Blizzard je jos u vreme prvog Warcrafta imao viziju kako ce serijal dalje teci i nastavcima su gradili lore i to sve preneli u WoW. Drugi developeri MMO igara izdaju igre koje nemaju nikakvu pozadinu i zbog toga ljude nije briga za njih( na primer TESO i SWTOR su igre nastale iz poznatih fransiza, ali u potpuno drugo vreme i sa potpuno drugim nepoznatim likovima). Nije sve samo u gameplayu u MMO igrama, da jeste onda bi verovatno Guild Wars 2 bio najpopularniji.

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Starcraft je druga prica
Starcraft je e-sport i zbog toga je popularan u Aziji, odnosno Koreji. Lore u Starcraftu mu dodje nesto kao slepo crevo, za razliku od Warcrafta gde lore dominira u odnosu na gameplay zato i jeste izumreo kao e-sport(wc3).

Poslednja ispravka: Psycho13 (29.1.2015 u 15:03)
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Psycho13 na korisnoj poruci:
Dreamfall (29.1.2015), Lich_king2 (31.1.2015)
Stara 29.1.2015, 19:06   #114
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Kod:
KN2CDW-Y66K-JZTCCT-CXK7-CFNJEC
Da mi ne prebacuje ključ na mala slova moram da napišem ovaj tekst...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Serbandsteel (31.1.2015)
Stara 29.1.2015, 21:16   #115
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Kod:
KN2CDW-Y66K-JZTCCT-CXK7-CFNJEC
Da mi ne prebacuje ključ na mala slova moram da napišem ovaj tekst...
Bolje da si kljuc dao nekom clanu koji ima na primer 100 poruka nego sto si ga okacio da uzme prvi koji naidje.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 22:03   #116
Sceko
Član
 
Član od: 6.7.2011.
Poruke: 124
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sceko
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ja je danas probah mislim da je ovo promasaj totalni od igrice losa mi je mnogo naspram lol i dote
Sceko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 2:08   #117
duxa
Novi član
 
Član od: 4.4.2010.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ljudi, da li neko poseduje EU key viska? :/

Vec mesecima sam prijavljen na sve moguce giveaway sanse i nista...

Unapred mnoooogo zahvalan!
duxa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 11:09   #118
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ako nekoga zanima kako izgleda igra streamovacu veceras oko ponoci 2-3 partije (bez mic) i na kraju cu pokloniti jedan beta key

http://www.twitch.tv/grgoljblaster
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 11:33   #119
Serbandsteel
Član
 
Član od: 11.2.2013.
Poruke: 72
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Kod:
KN2CDW-Y66K-JZTCCT-CXK7-CFNJEC
Da mi ne prebacuje ključ na mala slova moram da napišem ovaj tekst...
Hvala Decoy.Jos sinoc sam zaboravio da zahvalim.
Serbandsteel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 20:01   #120
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Evo još jedan...

Kod:
K86HEP-G82V-M8E8NN-2TDY-YZ97D8
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Garinca (30.1.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Heroes of the Storm Obtainer otpaTci 4 12.11.2013 8:22
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com