Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.3.2012, 23:26   #1421
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Da nije Shine?

Jes ne svira te instrumente, mada malo cudno da lik prvo svira orgulje, pa se prebacuje na gitaru.. i to da bi se dokazao publici u lokalu.

~
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2012, 0:08   #1422
thunder x
Član
 
Član od: 24.1.2010.
Poruke: 122
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 21 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Nije ,gledao sam ovaj film. Steta bas bih voleo da saznam koji je to film.
Mislim da svira gitaru, a siguran sam za ove orgulje.
thunder x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 15:22   #1423
Sajan
Novi član
 
Član od: 21.2.2012.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Radnja filma se odvija u malom, izolovanom gradiću u kome neki čovek sipa nekakvu supstancu u vodovod pa se svi ljudi koji su pili vodu pretvore u zombije. Nekoliko ljudi koji nisu pili tu zagađenu vodu pokušava da se spase.

To je sve čega se sećam. Film sam gledao pre 15-tak godina.
Sajan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2012, 1:57   #1424
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
Sajan kaže: Pregled poruke
Radnja filma se odvija u malom, izolovanom gradiću u kome neki čovek sipa nekakvu supstancu u vodovod pa se svi ljudi koji su pili vodu pretvore u zombije. Nekoliko ljudi koji nisu pili tu zagađenu vodu pokušava da se spase.

To je sve čega se sećam. Film sam gledao pre 15-tak godina.
http://www.imdb.com/title/tt0069895/

The Crazies (1973) ima i remake iz 2010.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2012, 19:58   #1425
Sajan
Novi član
 
Član od: 21.2.2012.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Nije The Crazies.

U pitanju je film Nightmare at Noon.

http://www.imdb.com/title/tt0100261/

Hvala u svakom slučaju.
Sajan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2012, 10:07   #1426
jontrax
Novi član
 
Član od: 9.3.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

da li neko moze da mi pomogne, film sam gledao 90-ih vise puta u zimskom ili letnjem bioskopu na rts, fantasy je u pitanju, secam se da se na pocetku neki likovi takmice u gadjanju strelama a onda dolazi vilenjak, skida kapuljacu i pobedi ih u stilu robin huda. u svakom slucaju u ekipi su taj vilenjak (koji pred kraj gine), patuljak, div, neka carobnica i jedan heroj a bore se protiv nekog zlog maga (ili tako nesto).
jontrax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2012, 12:21   #1427
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

U pitanju je Hawk the Slayer, fantasy film sa najviše duše i nažalost, verovatno najmanjim budžetom u istoriji
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
jontrax (13.3.2012)
Stara 13.3.2012, 11:09   #1428
Bojan025
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Sombor
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Skypea korisniku Bojan025
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Film prati pricu dva brata policajca koji imaju zadatak da prate aktivnosti ruske mafije (ili neke druge ako ne gresim)Na pocetku filma jedan od njih dvojice dobija unapredjenje u detektivski cin,a drugi se sad tu pojavljuje posle mnogo godina kasnije(ne znam zbog cega je bio odsutan dugo godina)Njih dvojica su nekoj vrsti hladnog odnosa,i ovaj sto je detektiv nije hteo da prihvati da mu brat bude partner na zadatku,ali ovaj je insistirao jer je znao da mu brat nije bio dovoljno sposoban da obavi taj zadatak sam(a ovaj je bio "neki" karatista) dalji tok price,svodi se na to,da je njihov otac,inace bivsi policajac, davno nestao bez traga,jer je navodno bio umesan u neke mracne poslove sa mafijom, oko nekog novca i zbog toga bio markiran kao covek koji je osramotio policijsku profesiju.Secam se samo scene, pri kraju filma, kada u jednoj kafani treba da obave zadatak u kojem trebaju da sacekaju nekog mafijaskog kontakta(u igri je bio neki kofer sa novcem)
Spoiler za zapravo:
u stvari pojavljuje se taj njihov otac (maskiran)pocinje pucnjava i obracun sa mafijom i taj njihov otac im umire na rukama.Nisam siguran,ali mislim da on nije bio kriv za optuzbe koje su ga godinama pratile


Film je bio na Pinku emitovan pre jedno 3-4 godine i nije od starih filmova.Negde izmedju 1997-2005
Bojan025 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2012, 12:32   #1429
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

@Bojan025

We own the night?
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2012, 14:09   #1430
jontrax
Novi član
 
Član od: 9.3.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

hvala, to je taj film . . . i u pravu si za najvise duse
jontrax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2012, 18:21   #1431
Bojan025
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Sombor
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Skypea korisniku Bojan025
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
mp3lopov kaže: Pregled poruke
@Bojan025

We own the night?
Nazalost,nije to taj film! ali ipak hvala na trudu! na pocetku ovog filma taj jedan od brace se sprema na zadatak i to mu je prvi dan unapredjenja u detektiva ili tako nesto,i sad se pojavljuje ovaj drugi,posle nekoliko godina odsustva.Njihov otac se ne pojavljuje sve do samog kraja filma,u toj kafani ili sta je vec?
Bojan025 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2012, 2:01   #1432
markoni12
Novi član
 
Član od: 13.3.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

U filmu se radi od cetiri lika, krimosa, koji "jure" vrednu sliku, mislim da su francuzi...Pucnjava i jurnjava ceo film...Radnja se desava u Americi...Film se zavrsava tako sto je na kraju nalaze, ali ona pada u reku i jedan od njih skace za njom...Ako neko prepozna film na osnovu sturih informacija bio bi mu veoma zahvalan.
markoni12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2012, 13:14   #1433
aco95
Član
 
Član od: 5.9.2009.
Poruke: 123
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 11 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Prije pola godine sam gledao jedan dobar film radi se o tome da je glavni junak samuraj koji ostane bez jedne ruke, poslije on upoznaje zenu s kojom se zeni cini mi se a onda mi je nestalo struje u kuci i nisam pogledao film do kraja.Naziv je nesto kao jednoruki samuraj ili tako nesto ali ja nisam nasao nista pod tim nazivom jel mozda neko zna ime ovog filma?

Poslednja ispravka: Iris (14.3.2012 u 13:53) Razlog: pravopis
aco95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2012, 13:56   #1434
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Da li je film relativno novije proizvodnje, ili je stariji? Crno-beli mozda?
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2012, 14:27   #1435
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

За разлику од The Stuff који сте погодили, мислим да је ово што тражим нешто лакше. У питању је филм са краја 80их, почетка 90их. Ради се о пандуру који као чита мисли људима. Али не само што чита мисли него кримосима путем тог свог ,,дара'' када се сконцетрише доведе до тога да им експлодира глава. Филм је имао неколико делова, а сећам се у једном од, антихерој је био неки тип, доктор ваљда који је имао металну плочицу уместо пола главе и у једној од последњих сцена, овај пандур је успео толико да исфорсира свој дар, да је том типу глава експлодирала и поред те плочице Надам се да ће се неко сетити о ком се филму ради. Хвала
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2012, 14:31   #1436
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
aco95 kaže: Pregled poruke
Prije pola godine sam gledao jedan dobar film radi se o tome da je glavni junak samuraj koji ostane bez jedne ruke, poslije on upoznaje zenu s kojom se zeni cini mi se a onda mi je nestalo struje u kuci i nisam pogledao film do kraja.Naziv je nesto kao jednoruki samuraj ili tako nesto ali ja nisam nasao nista pod tim nazivom jel mozda neko zna ime ovog filma?
Mislim da se radi o Tange Sazen e sad kao sto je Iris pitala da li odprilike znas koje godine je radjen film da li je original ili remake?

Neki je od ovih http://www.imdb.com/find?q=SAZEN&s=all

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
За разлику од The Stuff који сте погодили, мислим да је ово што тражим нешто лакше. У питању је филм са краја 80их, почетка 90их. Ради се о пандуру који као чита мисли људима. Али не само што чита мисли него кримосима путем тог свог ,,дара'' када се сконцетрише доведе до тога да им експлодира глава. Филм је имао неколико делова, а сећам се у једном од, антихерој је био неки тип, доктор ваљда који је имао металну плочицу уместо пола главе и у једној од последњих сцена, овај пандур је успео толико да исфорсира свој дар, да је том типу глава експлодирала и поред те плочице Надам се да ће се неко сетити о ком се филму ради. Хвала
Trebalo bi da je film Scanners http://www.imdb.com/title/tt0081455/
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
batakpudla (14.3.2012)
Stara 14.3.2012, 14:47   #1437
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Није тај, али је овај А ево и те последње сцене http://www.youtube.com/watch?v=zvVZ-...eature=related Хвала ти пуно, јер да ме ниси упутио на Scanners не бих никако дошао до овог наставка ваљда, шта ли је
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku batakpudla na korisnoj poruci:
Kidja (14.3.2012)
Stara 14.3.2012, 15:17   #1438
aco95
Član
 
Član od: 5.9.2009.
Poruke: 123
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 11 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Da li je film relativno novije proizvodnje, ili je stariji? Crno-beli mozda?
Film je u boji ali cini mi se da je starija pro.
aco95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2012, 17:54   #1439
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
Bojan025 kaže: Pregled poruke
Film prati pricu dva brata policajca koji imaju zadatak da prate aktivnosti ruske mafije (ili neke druge ako ne gresim)Na pocetku filma jedan od njih dvojice dobija unapredjenje u detektivski cin,a drugi se sad tu pojavljuje posle mnogo godina kasnije(ne znam zbog cega je bio odsutan dugo godina)Njih dvojica su nekoj vrsti hladnog odnosa,i ovaj sto je detektiv nije hteo da prihvati da mu brat bude partner na zadatku,ali ovaj je insistirao jer je znao da mu brat nije bio dovoljno sposoban da obavi taj zadatak sam(a ovaj je bio "neki" karatista) dalji tok price,svodi se na to,da je njihov otac,inace bivsi policajac, davno nestao bez traga,jer je navodno bio umesan u neke mracne poslove sa mafijom, oko nekog novca i zbog toga bio markiran kao covek koji je osramotio policijsku profesiju.Secam se samo scene, pri kraju filma, kada u jednoj kafani treba da obave zadatak u kojem trebaju da sacekaju nekog mafijaskog kontakta(u igri je bio neki kofer sa novcem)
Spoiler za zapravo:
u stvari pojavljuje se taj njihov otac (maskiran)pocinje pucnjava i obracun sa mafijom i taj njihov otac im umire na rukama.Nisam siguran,ali mislim da on nije bio kriv za optuzbe koje su ga godinama pratile


Film je bio na Pinku emitovan pre jedno 3-4 godine i nije od starih filmova.Negde izmedju 1997-2005
Evo sta mi pada na pamet.
The Yards (1999)
Pride and Glory (2008)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2012, 17:56   #1440
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
aco95 kaže: Pregled poruke
Prije pola godine sam gledao jedan dobar film radi se o tome da je glavni junak samuraj koji ostane bez jedne ruke, poslije on upoznaje zenu s kojom se zeni cini mi se a onda mi je nestalo struje u kuci i nisam pogledao film do kraja.Naziv je nesto kao jednoruki samuraj ili tako nesto ali ja nisam nasao nista pod tim nazivom jel mozda neko zna ime ovog filma?
The One-Armed Swordsman (1967)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
film, ime filma, koji film

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najgori film (bilo koji žanr) koji ste gledali... i zašto Crusader88 Kompjuteri i film 819 25.4.2014 12:03
Kako spojiti film koji se nalazi na 2 dvd-a Jann Video/TV softver 12 23.3.2006 1:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com