Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.10.2013, 20:41   #81
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Nba 2k14

Jel tačan ovaj OST? Deluje zanimljivije od prošlog
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2013, 1:25   #82
Miso26
Član
 
Član od: 13.7.2009.
Poruke: 78
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Igra je identicna 2k13,koja ispala...Auuu ama bas nista nisu unapredili.. mozemo ga nazvati 2k 13,5
Miso26 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2013, 9:00   #83
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

ne prosipaj se, čuj ništa nisu unapredili

malo ti evroliga i unapređene neke stvari u gameplayu? i šta unapređivati više kad je igra sama po sebi kralj svih sportskih simulacija.

ako ti ne sviđa, imaš lepo next gen verzije.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kapetan_Miki na korisnoj poruci:
nikolapfc89 (2.10.2013)
Stara 2.10.2013, 10:54   #84
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Pa kad mi stigne ovo na xbox,bice zbogom fifo zbogom pes-u.
Jedina igra koju igram cele godine bez problema.

Minimalne promene su najbolje,pa cekaj,igra je skoro savrsena (current gen,gameplay,grafika sasvim solidna,prezentacije,itd itd + sada evroliga).
Kada bi izmenili sve,onda bi bilo,pa sto su to radili,sto nisu ostavili,unistili su je (citaj prelaz sa pes 6 na pes 2008-2013).
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2013, 11:40   #85
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Nba 2k14

Najveća unapređenja, i stvari koje sam primetio za ovih desetak utakmica su:

- mnogo veća šansa da se ubaci 2+1, što je, bar za mene, veliki napredak u odnosu na 2k13 (tamo je bilo dovoljno da napraviš mali faul sa leđa, i ovaj će da promaši zicer u 99% slučajeva)

- mnogo veća šansa da se blokira igrač koji ide na polaganje, ili čak zakucavanje (u 2k13 je bilo, ili faul, ili tvoj igrač skače negde sa strane)

- veći procenat promašenih bacanja, što je takođe mnogo bliže realnosti od onih 100% na svakoj utakmici

Što se tiče ostalih izmena, napravljene su prilično ozbiljne promene u kontrolama, što se meni, za sada, ne sviđa. Takođe, Evroliga je urađena po malo traljavo, i vidi se da je zbrzano, jer nisu to neke komplikovane stvari koje fale. Pričam o tome da mogu da biram tajmaut od minut i 20 sekundi (u Evroligi se bira minut ili 30 sekundi), zatim nisu izbačena neka pravila koja ne postoje u Evropi, poput defanzivne 3 sekunde, ili 5 sekundi leđima ka košu. Dalje, timovi imaju samo po 10 igrača, pa fali dosta njih. Neki timovi nemaju izmenu na određenoj poziciji.

Isto tako, bilo bi lepo da su ubacili "I feel devotion" na početku utakmice, nije to tako komplikovano. Takođe, mogli su malo više da se potrude oko navijača. S druge strane, postavili su oštrije kriterijume za faulove u Evroligi, što je vrlo realno.

Sve u svemu, po meni, još bolja igra nego prethodne sezone, i još bliža savršenstvu. Čini mi se da ću, bez obzira na ove mane koje sam naveo gore, ove godine mnogo više igrati sa timovima iz Evrolige, nekako više volim evropsku košarku. Očekujem neki patch uskoro sa Zvezdom. Naravno, očekujem i zvanične Rostere uskoro.
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2013, 12:01   #86
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Miso26 kaže: Pregled poruke
Igra je identicna 2k13,koja ispala...Auuu ama bas nista nisu unapredili.. mozemo ga nazvati 2k 13,5
Ja nisam stigao ni da odigram ni jednu utakmicu (uspeo sam da instaliram jutros i poteram 10-ak minuta trejdova i rostera pre nego što krenuh na posao), ali sam video da je asocijacija odrađena mnogo bolje, što mi je najbitnije, jer samo taj mod igram. Trejdovi su teži, igrača sa 4 ili 5 zvezdica ima mnogo manje, više nema "created draft" sa igračima rejtinga 75+ i nebeskim potencijalom, pikovi su, bar na prvi pogled, znatno manje vredni...uglavnom, vidim da se neću skidati sa ovoga do 2K15...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2013, 12:37   #87
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ma ovo moze samo da se nazove euroleague patch koji je ubacuje timove iz jevrope i ispravlja greske sa onim bagovima, grafika je preslikana, mogli su ovo da isprave i u prosloj verziji

Ima dosta faulova, nekako je realnije dosta ali ostalo je skros identicno, opet kazem da je sve to moglo da se i u 13-ici da se ispravi patchem
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2013, 23:12   #88
GATTUSO88
Član
 
Član od: 28.5.2011.
Poruke: 250
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 119 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

ima all-star weekend i na pc verziji, ali ne moze da se igra direktno iz menija, nego moras da cekas na my player mode-u, ili franchise mode-u
GATTUSO88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2013, 23:20   #89
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Posle 4-5 utakmica i navikavanja na kontrole i sistem igranja, ja sam prezadovoljan (za Visual Concepts ). Apsolutno svaka iritirajuća sitnica iz 2K13 (nehvatanja lopte pred nosom, nepreuzimanje igrača koji mi "pobegnu", nemogućnost kretanja 2 sekunde po doskoku ili posle šuta, idiotsko kretanje posle udvajanja mog igrača kad centri izlaze na trojke, a šuteri se zaleću u mene i još ponešto...) je kao rukom odnešena. Istina, malo se previše lako lopta gubi prilikom driblinga ili postavljanja u low post, ali će se to lako rešiti slajderima (čim uklavirim kako). U svemu ostalom daleko realnija od 2K13, jer su AI igrači mašili ono što je u prethodniku bilo nezamislivo, baš kao što sam i ja mašio ono što je ranije bilo 99% siguran koš. Odbrana se postavlja daleko bolje i sve to mnogo više liči na pravu košarku. Više nema strahovite gluposti da moji igrači maše polaganja ako je neko negde (ne obavezno blizu lopte) podigao ruku i onda komentator kaže "Great defence!", a moj igrač neometan sa 20 cm maši polaganje. Ili zakucavanje. Ko će svih nervirajućih detalja da se seti...
Uglavnom, usuđujem se da tvrdim, ovo je definitivno najbolja 2KXX igra i izuzev prelakog gubljenja lopte, sve ostalo je sjajno (naravno, daleko od savršenog). Još samo da se moderi razmašu, pa i da se grafički sredi koliko-toliko. Sledi uživanje do, nadam se, next-gen PC izdanja 2K15...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
kapetan_Miki (3.10.2013)
Stara 2.10.2013, 23:38   #90
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Управо је купујем. Може неко од вас који је већ купио да окачи оцену Пековића? Јавите кад се измодује и убаци Партизан у ЕЛ.
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 1:04   #91
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
Управо је купујем. Може неко од вас који је већ купио да окачи оцену Пековића? Јавите кад се измодује и убаци Партизан у ЕЛ.
Peković - 78.

Što se tiče nedostatka Partizan-a, kao navijaču i nije mi preterano žao, pošto je Evroliga odrađena traljavo, tj. tek da je ima. Nekim timovima nedostaju igrači pa nema izmena na određenim pozicijama, lica odrađena skoro i neprepoznatljiva, itd. Za samu igra nakon 10tak sati igranja imam samo reči hvale.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
batakpudla (3.10.2013)
Stara 3.10.2013, 1:48   #92
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k14

Evo i ja posle nekoliko utakmica u my carrer modu mogu da kazem da su svi problemi reseni Ima dosta faulova sto mi se dopada i dodaje realnoscu, AI je prilicno dobar, best NBA do sada, samo da naucim kako se dribla, to mi nikako ne polazi za rukom.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 8:00   #93
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
samo da naucim kako se dribla, to mi nikako ne polazi za rukom.
Ukoliko igraš na gamepadu, driblanje se vrši desnim stick-om i tasterima za pravac.
Ja i dalje (tvrdoglavo) igram na tastaturi, a tastere desnog stick-a sam razmestio na R,T,F,G pa je potrebno malo privikavanja i vežbe za driblinge. Par puta sam uspeo neke igrače da "pošaljem po burek" driblingom (tada publika podivlja, što impresivno zvuči), ali sam mnogo češće gubio loptu. Ako driblaš jednog igrača, a njegov saigrač je u blizini, taj mu odmah priskače u pomoć i (previše) lagano mi izbija loptu. Ali, ta odbijena lopta često dođe i do mojih AI saigrača, za razliku od 2K13 gde je mogla da ga pogodi u glavu, cupka pred njim, a da se ovaj ne mrdne, sve dok protivnički igrač ne pređe 3-4 metra za pola sekunde i uzme je.
Uglavnom, driblinge radim samo sa bekovima (Westbrook-om, jer igram asocijaciju sa Oklahomom) jer ostali igrači to rade dosta lošije, pa je i gubljenje lopte mnogo češće. Dobar dribling, pogotovo ako se zalomi čuvar, a zatim ulaz pod koš i polaganje (što je u 2K13 bilo nezamislivo, jer bi neko negde podigao ruku, pa ništa od koša) ponekad izgledaju impresivno.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 8:52   #94
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

evo mojih nekih zapažanja:

- sva priča da je ovo 2k13,5 pada u vodu, osim donekle grafički, jer sama igra je dok se zaista igra drugačija u odnosu na prethodnika;

- odlična stvar su nove animacije i sistem blokada;

- ne sviđa mi se što je gameplay ubrzan u odnosu na 2k13;

- imam dojam da je sada prelako blokirati i biti blokiran pod košem;

- također mi se čini i da je prelako ukrasti/izbiti loptu;

- odlična stvar je što mi se čini da ima više faulova u igri;

- ne slažem se da je evroliga traljavo urađena, ono što sam ja igrao, svi igrači imaju solidne face i svakom komentator izgovara ime. za početak i više nego dovoljno;

- muzika u odnosu na 2k13 duplo bolja;

- ono što me najviše izludelo je što su opet menjali neke kontrole, pa ne znam više dokle, ono u 2k13 je bilo savršeno i ništa nije trebalo dirati.


pitanja za igranje na tastaturi:

1. kako napraviti alej up?

2. kako promeniti tastere za menjanje timova u meniju? u 2k13 mi je bilo na pro stick, sad sam morao cijelu tastaturu izlupati da bih pronašao da su tipke za menjanje sad slova "Š" i "Đ" na tastaturi, a nigde nisam video kako se to može promeniti.

3. kako sad pustiti loptu da se kotrlja po terernu da sačuvam vreme za šut?

4. opet isto pitanje - zašto svake *ebene godine menjaju kontrole?
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 9:50   #95
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Mogu da ti odgovorim samo na trece pitanje jer sam igrao par minuta,dok nisam podesio kontrole . Za alley-up tek treba da vidim.
3.Isto je kao i prosle godine RF2+pass.U meniju me docekala pesma Gorillaza Clint eastwood.

Poslednja ispravka: nigga (3.10.2013 u 13:15)
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 11:16   #96
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ne znam jel se isplati da je kupujem, mislim sta dobijam sa originaloom sem da igram meceve online?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 11:24   #97
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Nba 2k14

Odigrajte trening kamp, baš pomaže.
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 13:48   #98
Slavuj
Novi član
 
Član od: 26.9.2012.
Lokacija: Melburn
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Moji utisci o igri:

Bolja kretnja igraca sa loptom,svidja mi se kako su uradili preuzimanje i udvajanje
tu sam dosta puta uspeo da se odbranim od protivnickog napada,pick and roll je odradjen solidno,ne svidja mi se sto nema komandi za neki dribling i to sto su izbacili jednu veoma dobru kontrolu iz 2k13 step back sut iz driblinga to nisu trebali izbaciti.Sto se tice suteva nekih igraca mogu reci da je Brajantov sut promenjen malo ali i dalje je efikasan,a najvise me je iznenadio westbrukov sut sanjim u ovoj zadnjoj tekmi sto sam igrao imao sam sut 5/5 za tri mnogu su mu dobro odradil sut i ako nije mozda neki suter.
Slavuj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 13:59   #99
Vuleta
Član
 
Član od: 24.9.2012.
Poruke: 46
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

MY player mode? jel su ga popravili?posto znam da se u prethodnim verzijama mnogo sporo napredovalo
Vuleta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2013, 14:52   #100
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

My player je isti kao i prosle godine,malo je redizajniran.
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com