Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.4.2024, 16:03   #6521
VladaKG1980
Član
 
Član od: 24.8.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Star Trek : Discovery = woke shit koji ne pripada Star Trek familiji.
Njega u trek zajednici zovu Disko.

Odvratno đubre koje promoviše gej propagandu (satanizam)
VladaKG1980 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2024, 19:33   #6522
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
VladaKG1980 kaže: Pregled poruke
Odvratno đubre koje promoviše gej propagandu (satanizam)
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2024, 20:24   #6523
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
Određen forumom Re: TV serije

pošto sam ja jedini izgleda odgledao nekoliko sezona, prešao sam na ove druge bolje serije što sad idu... ne ljube se toliko kasnije
Kao star trek fan, mogu da kažem da ima najbolje efekte, zbog čega se i gleda ST, jer priča i nije baš nešto zanimljiva ni u jednom serijalu, Voyager mi je kao najbolji ali ne bih gledao ponovo skoro... imam ga i na cd, samo da nađem cd player. Ovde bar ima neka radnja iz epizode u epizodu, nije svaka da može da se pogleda bez reda manje više ... osim što se u pojedinoj pojavi Borg i Q pa se to kao nešto prati..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2024, 9:45   #6524
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.913
Zahvalnice: 5.978
Zahvaljeno 4.150 puta na 2.713 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
pošto sam ja jedini izgleda odgledao nekoliko sezona, prešao sam na ove druge bolje serije što sad idu... ne ljube se toliko kasnije
Kao star trek fan, mogu da kažem da ima najbolje efekte, zbog čega se i gleda ST, jer priča i nije baš nešto zanimljiva ni u jednom serijalu...
Eto javljam se i ja. Gledam od prve, sve do ove poslednje sto jos traje.

Ono sto joj posebno zahvaljujem je sto je izrodila ST: Strange New Worlds. Da nije dobre druge sezone Disovery-ja, ne bi ova serija ni nastala.

E da, redezin Klingonaca nije bio bas uspesan u Disovery-ju (pa su ga u SNW vratili na onaj iz Generacija).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2024, 14:49   #6525
worstever
Član
 
Član od: 8.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 240
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 75 puta na 68 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Da li znaš na kojoj platformi ima da se gleda "Strange New Worlds"?
worstever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2024, 15:41   #6526
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.913
Zahvalnice: 5.978
Zahvaljeno 4.150 puta na 2.713 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
worstever kaže: Pregled poruke
Da li znaš na kojoj platformi ima da se gleda "Strange New Worlds"?
Ahoy!
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2024, 15:43   #6527
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.913
Zahvalnice: 5.978
Zahvaljeno 4.150 puta na 2.713 poruka
Određen forumom Re: TV serije

E sad za ozbilno, izgeda da ova platforma ima i SNW i Discovery. Bar u Srbiji.
https://www.skyshowtime.com/rs
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2024, 21:42   #6528
worstever
Član
 
Član od: 8.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 240
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 75 puta na 68 poruka
Određen forumom Re: TV serije

SkyShowtime odgovara, hvala!
worstever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2024, 16:30   #6529
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 718
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 131 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: TV serije

...valjda,dole lijevo(valjda ce algoritam shvatiti)?

From

poprilicno Ok. poslije prve sezone, evo ima i druga.


House of dragons

Ajmo, i trecom, dosta pitko.


Asuka

Pa ajde, dovoljno dobro za ubijanje komaraca.
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2024, 17:52   #6530
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.417
Zahvalnice: 732
Zahvaljeno 1.302 puta na 994 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Rings of Power - sezona 2..odgledao prve tri epizode...Prva i nekako, ajd da kazem i dobra je, sve posle nje je gluplje i gluplje. Snimljeno veoma dobro ali prica..
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2024, 1:36   #6531
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Alaska Daily, https://www.imdb.com/title/tt15421858/



Recently disgraced reporter Eileen Fitzgerald leaves her high-profile New York life behind to join a daily metro newspaper in Anchorage, Alaska, on a journey to find both personal and professional redemption.

Izuzetna serija sa odličnim glumcima, upečatljivom pričom i sa aktuelnim temama korupcije, laži, moći, kriminala, (sve manje prisutnog) pravog novinarstva... Uz sve to, odlični prizori Aljaske (mada, serija je valjda snimana u Britanskoj Kolumbiji, ali slično je to podneblje).

Ocena: preporuka.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2024, 15:08   #6532
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.653
Zahvalnice: 4.608
Zahvaljeno 3.943 puta na 2.460 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: TV serije

Moram da preporucim "Mr. Inbetween" serija od 3 sezone i po oko 10 epizoda koje traju oko pola sata. Znaci nije nesto preterano dugacka ali mene je prijatno iznenadila.

Australijka serija o kriminalcu koji balansira svoj privatan zivot i "posao".
Potpuno slucajno naleteh na preporuku i za sad mi se bas dopada.

Skot Rajan (glavni glumac) ima neki vrlo neobican i interesantan smek, zadovoljstvo ga je gledati.



pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2024, 11:56   #6533
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Zanimljivo, ja sam baš juče završio gledanje serije sa vrlo sličnim imenom - The InBetween, https://www.imdb.com/title/tt7861612/



A woman with the ability to speak to the dead helps detectives solve murder cases.

Ništa originalno niti specijalno, ali ipak mi je bilo dovoljno zabavno. Naročiti utisak je ostavio glavni glumac, Paul Blackthorne. Seriju sam odgledao pre svega zbog glavne glumice, koja je u glavnoj ulozi (zajedno sa svojim suprugom) i u prilično dobroj seriji Colin from Accounts.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2024, 12:57   #6534
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.592
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.156 puta na 2.493 poruka
Određen forumom Re: TV serije

3 Body Problem je sasvim korektan SF sa zanimljivom idejom. U početku ima finu dozu misterije koja se već u prvoj sezoni otkrije, ali ne prestane da bude zanimljiva. Čeka se nastavak.

House of the Dragon druga sezona je meni lično odlična. Baš kao što je bio GoT-om pre nego što su ostali bez knjiga, ovo ima standard realističnosti (psihološke, socijalne, političke, ratne) kojoj nijedna druga epic fantasy serija ili film ne može da prismrdi. A i tehnički uvek pokidaju da to sve izgleda jednako ozbiljno i stvarno. Kostimografija, scenografija, efekti i CGI koji se uopšte ne vide već su tu da sve izgleda što realnije. Meni posle GoT univerzuma sve ostalo izgleda kao young adult fiction.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2024, 10:13   #6535
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Ako nekoga interesuje, počela je 3. sezona serije FROM
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2024, 16:45   #6536
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.653
Zahvalnice: 4.608
Zahvaljeno 3.943 puta na 2.460 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Ako nekoga interesuje, počela je 3. sezona serije FROM
Mene!


Serija nije nesto posebno ali me tera na gledanje i na tome joj hvala

Samo da ne upropaste kraj kao sto znaju
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2024, 18:25   #6537
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Da, nije vrhunska serija, ali je prilično dobra!
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2024, 10:09   #6538
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 216
Zahvaljeno 492 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Kao horor Lost, koji ima šansu da ima bolji kraj...

Sačekaću da izađe cela sezona.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2024, 13:41   #6539
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 944 puta na 703 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: TV serije

Možda kraj bude bolji, ali je tok serije katastrofalan. Ogroman cliffhanger na kraju prve sezone (kad telefonski glas upozori onog kudravog lika da mu žena kopa tunel ispod kuće) su potpuno ignorisali u drugoj, likovi se ponašaju kao da se ništa nije desilo. Nevjerovatno, u rangu jeftinih sapunica.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2024, 19:01   #6540
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 2.201
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 853 puta na 511 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Tipičan Lost recept, nabacaš gomilu nepovezanih ali interesantnih elemenata da privučeš publiku, onda se nadaš da će gledanost početi da opada vremenom i na kraju smandrljaš otprilike trećinu onoga što si započeo na početku u "kapitalnom finalu".
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Serije grafičkih kartica Ilke Grafika 19 14.7.2009 12:40
Španske serije miša topola Cvet kompjutera 20 17.4.2009 18:05
Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x laikexpert Slobodni softver 2 14.4.2009 16:25
Nova kamera starije serije westorbit ŠDK - Foto i audio/video 0 18.4.2007 16:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com