Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2009, 16:23   #181
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Max Payne 3

Pff, matori, previse se primas .
Lepo ti covek rekao gore, umesto da igras neki xyz nastavak igre, lepo uzmes pa odigras nesto starije a kvalitetno.
A najbolje bi bilo da taj xyz nastavak valja bilo cemu, osim za zaradu novca od moz misliti zauzetih oceva i supruga. Kupi bre Wii pa odigraj nesto na brzaka, na pola sata, a onda na posao, kosi travnjak, vodi decu na utakmicu, nemoj da te igre u tome sprecavaju , pogotovo ne ovakvi krsevi kao sto je MP3 .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2009, 17:02   #182
sonofm
Član
 
Član od: 30.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 130
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 43 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Argumenti su Vam (po meni) pola - pola.
Pre par dana sam kupio Heroje III i IV (kompletic) i Fallout i razmisljao kako cu da ih ostavim sinu (to da Vam objasnim da sam zauzeti suprug i otac) ove lepe igre u amanet da jednog dana vidi sta je dobra igra.
Sa druge strane ne mogu da kazem necu da uzmem Max-a jer je krs, kad ne znam (100% sigurno) da li je krs.
U odnosu na prethodne MP igre ovo deluje kao veliki zaokret i zbog toga nam para usi, ali nije nemoguce da se nesto nabode i ispadne dobro (ni meni ne deluje verovatno da ce biti dobro kao dva prethodna, ali jednostavno, za sada, ne znamo).
Mozda je i bolje da ga ubiju menjajuci foru (nesto kao kod Fallout 3), nego da ga ubiju tako sto ce nam dosaditi ista fora (nesto kao kod GTA).
Na zalost neka nova ekipa uglavnom americkih klinaca sedi na fokus grupama testirajuci ove igre i onda umesto sunjalica dobijamo klanice (Splinter cell), umesto realnog - jednog desert Eagla u rukama, imamo dva (Modern Warfare 2, najavljeno) i umesto novih mapa za Left 4 Dead dobijamo sekiru da razbijamo glave...dugotrajna vrednost gameplay-a/replay-a zamenjena je uzivanjem u slici isecene glave protivnika za radovanje od pet minuta.
Meni ne mirise na dobro, ali ko zna, videcemo - mozda se Pjanovicu na kraju svidi, a Dekip popizdi kakvo su sr.nje napravili.
sonofm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku sonofm na korisnoj poruci:
Dekip (1.9.2009), nexexcalibur (2.9.2009), Psycho13 (1.9.2009)
Stara 1.9.2009, 19:31   #183
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Max Payne 3

Problem je u nazivu igre.
Koriste staru slavu Max Payne-a (za koju nisu nimalo zasluzni, sa kreatorskog stanovista, vec su samo kupili fransizu, koju su ranije producirali), i sad na osnovu te stare slave prave neku igru bitno izmenjenu (to je veoma lako uociti, sad sto su neki ovde slepi, to je vec druga stvar), osakacenu, to je pravi naziv.
Da se igra zove Mile Pajtos , i da je naprave ovakvu kakva je, onda bi utisci bili, pa dobro uzeli su nesto od Max Payne-a, ali su dodali nesto, pa mozda bude zanimljivo.
Naravno da cu igru probati, i igrati, mozda i zavrsiti, ali ostaje bre gorak ukus u ustima, kad samo izgovorim MP3 i pogledam na sta je fransiza spala.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2009, 21:04   #184
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Pjano,sad nemoj ti da se palis.Na osnovu cega si ti zakljucio da ce igra biti losa?Dobio utisak,i gorak ukus u ustima,na par redova teksta,i 10 slicica?U startu si digao gard,i teras tako.
Doci ce i prvi trailer,pa ce da vidimo.
I,da,moje vreme trosim na razne druge stvari,nisam vezan za komp.Necu seci vene ako igra(bilo koja) ne ispadne kako treba.Na kraju,nikad nisam ni rekao da ce biti dobra.Verujem u RS,mozda neosnovano,ali saznacu da li gresim kada i ti.
A konzole organski ne podnosim,i gore mi nisi mogao reci.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2009, 21:25   #185
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Da se i ja prikljucim ovom caskanju.
Iako ima 10 slika i nekoliko kratkih tekstova o igri ja i dalje mislim da ce ovo biti promasaj,ALI promasaj u vezi Max Payne-a.Ne kazem ja,mozda ce ovo biti dobra,vrlo dobra,cak i odlicna igra,ali to nece biti Max Payne.Oni hoce da zgrnu pare na poznatom liku i delu koji oni nisu ni stvorili(nesto kao FAR CRY 2) i to mi se ne svidja.
Sta on je "100" godina stariji i sad ide negde tamo,bla,bla,bla
Max Payne je policajac (cini mi se u Njujorku) i sta ga bre sad u penziji diraju,čiča od 50 leta ce da izvodi matriks pokrete i da busi protivnike ko konzerve(a problemi sa kicmom,tromost u nogama (ovo se malo salim)
Ono sto ocu da kazem je:
Zasto nisu nazvali igru Pera Peric. ,a ne da uzimaju kultno ime Max Payne-a.
Ovo nije nastavak ovo je neka druga igra.

Poslednja ispravka: zidan grobar (1.9.2009 u 21:32)
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zidan grobar na korisnoj poruci:
Red Wing (1.9.2009)
Stara 1.9.2009, 21:42   #186
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Pa bilo bi bezveze da je stalno Max Payne u istom okruzenju,i uvek isti...mislim to je malo glupo zar ne?No ipak,nervira me sto su mu stavili ovu bradu i ovu majicu,jbte izgleda kao covek koji nikad nje imao blage veze sa policijom.Ako je bas morao da bude mator,nije morao da izgleda toliko bedno
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2009, 21:44   #187
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Pa bilo bi bezveze da je stalno Max Payne u istom okruzenju,i uvek isti...mislim to je malo glupo zar ne?No ipak,nervira me sto su mu stavili ovu bradu i ovu majicu,jbte izgleda kao covek koji nikad nje imao blage veze sa policijom.Ako je bas morao da bude mator,nije morao da izgleda toliko bedno
A sta mislis jer ovaj deda(Max) može da skace i radi matriks skokove itd,itd.
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2009, 21:59   #188
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Max Payne 3

Mrzim Rockstar Games.
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku muki85 na korisnoj poruci:
Tornado (1.9.2009)
Stara 1.9.2009, 22:09   #189
max888
Veteran
 
Član od: 20.3.2009.
Lokacija: Хипербореја
Poruke: 775
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 167 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
ZIDAN GROBAR kaže: Pregled poruke
A sta mislis jer ovaj deda(Max) može da skace i radi matriks skokove itd,itd.
Без старца нема ударца!
max888 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku max888 na korisnoj poruci:
shimec (1.9.2009)
Stara 1.9.2009, 22:11   #190
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
max888 kaže: Pregled poruke
Без старца нема ударца!
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2009, 0:20   #191
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Pa bilo bi bezveze da je stalno Max Payne u istom okruzenju,i uvek isti...mislim to je malo glupo zar ne?
Ali fora je u tome sto su prve dve igre toliko dobro prezentovale pricu i setting(u smislu monologa koji ga opisuju i slika u stripskim sekvencama) da je Njujork postao vise od obicnog grada. On je deo Maxa, po mnogo cemu su slicni - mracni, pokisli, zavejani, setting prosto savrseno odgovara Maxovoj licnosti, zato je toliko dobar i zato je bitan deo Max payne igre isto koliko Max himself. Prosto ga nisu na gore mesto mogli staviti, Max se tako lepo snalazi u Njujorku jer ga poznaje, jer mu odgovara(njegovom psihickom stanju). Kad ga vidim na ovom suncu...to prosto nije to.

Isto tako atmosfera, prezentacija, sve to je na veoma visokom nivou bilo, i opet, bitan deo MP igre. Aj mi kazite jos barem jednu igru sa tom vrstiom prezentacije i sa istom film noir atmosferom. OK, ne znam sve o igri, ali i ovih nekoliko screenshotova i informacija mi je SASVIM dovoljno da vidim koliko bitnih sastojaka fali. Malo koja igra u industriji ima svoje JA, i kad vec neka igra ima, zasto to ponisiti nepotrebnim nastavcima? Ne znam sta je Max bogu skrivio, ali bolje da ga vise svi ostave na miru - i mafija, i policija i money-hungy izdavaci. Dosta je covek propatio, zar ne?
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2009, 10:49   #192
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Ne znam sta je Max bogu skrivio, ali bolje da ga vise svi ostave na miru - i mafija, i policija i money-hungy izdavaci. Dosta je covek propatio, zar ne?
Max will never be left alone... he will never stop..., untill they all... DIE!!!

Citat:
Mrzim Rockstar Games.
I ja ih mrzim, jer su funjare, i sve ekspanzije za GTA izdaju za gubavi X-Box (mrzim i microsoft games jer hoce da uniste PC platformu zarad X-Box-a), tako da budite srecni ako ovo izadje za PC, da ne bude ''exskluzivno '' za X-Box
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2009, 11:25   #193
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Ali fora je u tome sto su prve dve igre toliko dobro prezentovale pricu i setting(u smislu monologa koji ga opisuju i slika u stripskim sekvencama) da je Njujork postao vise od obicnog grada. On je deo Maxa, po mnogo cemu su slicni - mracni, pokisli, zavejani, setting prosto savrseno odgovara Maxovoj licnosti, zato je toliko dobar i zato je bitan deo Max payne igre isto koliko Max himself. Prosto ga nisu na gore mesto mogli staviti, Max se tako lepo snalazi u Njujorku jer ga poznaje, jer mu odgovara(njegovom psihickom stanju). Kad ga vidim na ovom suncu...to prosto nije to.

Isto tako atmosfera, prezentacija, sve to je na veoma visokom nivou bilo, i opet, bitan deo MP igre. Aj mi kazite jos barem jednu igru sa tom vrstiom prezentacije i sa istom film noir atmosferom. OK, ne znam sve o igri, ali i ovih nekoliko screenshotova i informacija mi je SASVIM dovoljno da vidim koliko bitnih sastojaka fali. Malo koja igra u industriji ima svoje JA, i kad vec neka igra ima, zasto to ponisiti nepotrebnim nastavcima? Ne znam sta je Max bogu skrivio, ali bolje da ga vise svi ostave na miru - i mafija, i policija i money-hungy izdavaci. Dosta je covek propatio, zar ne?
Ja ponavljam ovo 100 puta, a Rockstaru sam poslao predlog za igru. Trebao je da ostane u New Yorku, kao u penziji, sa bradom i gomilom oziljaka, navucen na tablete i konacno krece u poslednji obracun i na kraju da daju igracu 2 mogucnosti:

1. da Maxa ubiju tako sto ce ubrizgati sebi heroin u venu i tu ****** da dodaju matrix efekat kako droga ide kroz krv ka mozgu i boom

2. da se ubije pucajuci sebi u glavu, ali da igrac moze da izabere kako ce: da stavi u usta cev ili na slepocnicu i tu isto bullet time efekat.

Jaooooooo bre, sto me Rock Star ne uzme u tim, napravio bi najbolju igru ikada.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2009, 12:54   #194
sonofm
Član
 
Član od: 30.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 130
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 43 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Ja ponavljam ovo 100 puta, a Rockstaru sam poslao predlog za igru. Trebao je da ostane u New Yorku, kao u penziji, sa bradom i gomilom oziljaka, navucen na tablete i konacno krece u poslednji obracun i na kraju da daju igracu 2 mogucnosti:

1. da Maxa ubiju tako sto ce ubrizgati sebi heroin u venu i tu ****** da dodaju matrix efekat kako droga ide kroz krv ka mozgu i boom

2. da se ubije pucajuci sebi u glavu, ali da igrac moze da izabere kako ce: da stavi u usta cev ili na slepocnicu i tu isto bullet time efekat.

Jaooooooo bre, sto me Rock Star ne uzme u tim, napravio bi najbolju igru ikada.
Popio bi ti otkaz zato sto si im ubio fransizu
Osim ako ti nova ideja nije da se Max digne iz mrtvih i na*ebe se keve drogiranim djavolima ili, jos bolje, andjelima...u je, mogli bi i mene da uzmu u tim...
sonofm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2009, 16:43   #195
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Ja ponavljam ovo 100 puta, a Rockstaru sam poslao predlog za igru. Trebao je da ostane u New Yorku, kao u penziji, sa bradom i gomilom oziljaka, navucen na tablete i konacno krece u poslednji obracun i na kraju da daju igracu 2 mogucnosti:

1. da Maxa ubiju tako sto ce ubrizgati sebi heroin u venu i tu ****** da dodaju matrix efekat kako droga ide kroz krv ka mozgu i boom

2. da se ubije pucajuci sebi u glavu, ali da igrac moze da izabere kako ce: da stavi u usta cev ili na slepocnicu i tu isto bullet time efekat.

Jaooooooo bre, sto me Rock Star ne uzme u tim, napravio bi najbolju igru ikada.
Lele, a kako ce da prave ostale delove, nesto ko crank, donesi kleme i kreni
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2009, 17:22   #196
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Ja ponavljam ovo 100 puta, a Rockstaru sam poslao predlog za igru. Trebao je da ostane u New Yorku, kao u penziji, sa bradom i gomilom oziljaka, navucen na tablete i konacno krece u poslednji obracun i na kraju da daju igracu 2 mogucnosti:

1. da Maxa ubiju tako sto ce ubrizgati sebi heroin u venu i tu ****** da dodaju matrix efekat kako droga ide kroz krv ka mozgu i boom

2. da se ubije pucajuci sebi u glavu, ali da igrac moze da izabere kako ce: da stavi u usta cev ili na slepocnicu i tu isto bullet time efekat.

Jaooooooo bre, sto me Rock Star ne uzme u tim, napravio bi najbolju igru ikada.
I kad se Max probudi, noge su mu u kačamku i jaše radijator, i pokapira da je treći deo samo ružan san...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2009, 21:11   #197
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Mrzim Rockstar Games.
Tako i Mrgud u Strumpfovima....
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dekip na korisnoj poruci:
Flash91 (2.9.2009), Psycho13 (2.9.2009)
Stara 2.9.2009, 23:27   #198
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Max Payne 3

Jedina razlika je sto Mrgud mrzi sve bez razloga .
A Rockstar je meni dao i previse razloga da ih ne volim .
Prave igre za sitnu decicu .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
muki85 (3.9.2009), Tornado (2.9.2009)
Stara 3.9.2009, 0:41   #199
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Jedina razlika je sto Mrgud mrzi sve bez razloga .
A Rockstar je meni dao i previse razloga da ih ne volim .
Prave igre za sitnu decicu .
Konačno me je neko pokapirao šta sam hteo reći. E Pjano ne znamo se od skora Zahvaljujući gore pomenutom izdavaču, gledam oko sebe klince koji odrastaju uz GTA. Moj mali buraz ima 2 ili 3 GTA na PC-ju, i mislim da ima 3-4 na PSP, i sve ih igra, i sve je to isti crap... Ukradeš kola, odradiš nešto, trt, mrt... No comment.
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2009, 7:26   #200
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Ovde su se definitivno oformila dva bloka,samo sto jedan samo prica a nicim ne potkrepljuje.
RS pravi lose igre?'Ajde da pitamo visu instancu,nekog kome svi mi verujemo,valjda.
http://www.sk.rs/2002/06/siop06.html
http://www.sk.rs/2003/06/siop09.html
http://www.sk.rs/2005/07/siop01.html
http://www.sk.rs/2008/06/siop08.html
http://www.sk.rs/2004/06/siop06.html
Prosecna ocena 91.6.Toliko nije dobio nijedan razvojni studio za svoj opus.Nisam uzimao u obzir starije nastavke,jer je to 2d,a ne zato sto nisu dobri.Na mom kompu su mi(od igara iz RS) samo GTA3 i GTA2,drzi me duh proslih vremena.A nisam gledao na drugim relevantnim mestima,verujem da je situacija indenticna,sto se ocena tice.
RS pravi igre koje se ne mogu zavrsiti za 2 sata igranja,gameplay ume da potraje i po mesec dana igranja.To ti je pruzila jos neka igra u singlplayer varijanti?
Mozda i u*****ju Maxa,a mozda ne.Mi nemamo nijedan trailer iz kog cemo moci da zakljucimo,ni da valja,ni da nevalja.Imamo par slika,i nesto teksta.Ne svidja se ni meni sto ga ne radi Remedy,to sam vec rekao pre ko-zna-koliko postova.Ne svidja se ni meni sto nije ''setting'' prva dva dela.Ali mozda bude 10 puta bolji od njih.Mozda ne bude....
Niko se nije bunio sto IW napravio drastican zaokret u CoD,i promenio vreme desavanja i tradiciju.I niko je ne igra...jel' da?
Nemoj samo ''to ne valja'',''to je shit'',i td.Navedi konkretno zasto ne valja.Iz cega si zakljucio da igra nece biti ona prava.Ovako samo lupetas...
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dekip na korisnoj poruci:
Leonida (3.9.2009), Uros12 (3.9.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
max payne

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Max Payne 1 i 2 Boris Zegarac Akcione igre 318 19.12.2023 1:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com